DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Размена реквизита
Goto page 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zvezdino
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Nov 2005
Posts: 679
Location: ушће Саве у Дунавац

PostPosted: 03 Sep 2012 09:47    Post subject: Размена реквизита Reply with quote

Собзиром да је Крејзи Норт закључан,отварам овде тему где би се јављали сви они који би размењивали наше реквизите,опрему и материјал,сигуран сам да неко има неки стари шал који чак ни Тима нема,или неки новински чланак од иностраних новина о нама.

Сад су актуелне налепнице па ако неко има неку ретку нек се јави.


Мене конкретно занимају карте са утакмица,углавном међународних,имам и неке дупликате које би мењао за неке које нисам сачувао,занимају ме све међународне утакмице од 1994 године,што на Маракани што на ино гостовањима.
Мењо би карту из Милана за неку или неке,а за карту са 100.дербија тражим 5 карата неких других дербија....
_________________
...... КАД ПОРАСТЕМ БИЋУ КАО СОГОМОН ТЕЛИРИЈАН......
Back to top
View user's profile Send private message
Деки РС
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 Aug 2010
Posts: 604

PostPosted: 03 Sep 2012 10:48    Post subject: Reply with quote

Некако ми то уз све ове озбиљне теме не иде, моје лично мишљење. Друга прича би била да је отворена тема крејзи норт...
Back to top
View user's profile Send private message
курсула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Apr 2010
Posts: 329

PostPosted: 03 Sep 2012 14:46    Post subject: Re: Размена реквизита Reply with quote

zvezdino wrote:

Мене конкретно занимају карте са утакмица,углавном међународних,имам и неке дупликате које би мењао за неке које нисам сачувао,занимају ме све међународне утакмице од 1994 године,што на Маракани што на ино гостовањима.
Мењо би карту из Милана за неку или неке,а за карту са 100.дербија тражим 5 карата неких других дербија....



Шта ти треба од међународних или са дербија?
Ја сам исто доста тога погубио, нисам сачувао, ал опет имам нечега што ти можда треба.А ја нисам неки колекционар.
Имам доста карата са дербија од 2000 па на овамо, можда нешто и пре тога (знам да имам са дербија из 91 кад смо их тукли 3-1). Имам са неких међународних на Маракани, типа Торпедо Грузија, Леверкузен, Ренџерс, либерец, рома... Мислим да имам и карту са сусрета генерација, сећам се да је до јаја изгледала.

Имам видео касету "Звездин Евро шоу" али то не бих мењао ни за златне полуге Very Happy Него хоћу да кежем, да мих волео неко ко зна и ко има такву касету да је пресними, па окачи на јутјуб или како се то већ ради. Много добих ствари има на касети. Детаљи са утакмица грасхоперса, ренџерса, дрездена... И кући и на страни. Има говор Љубе Тадића, говори навијача који су ишли тада... ма баш екстра касета.
Сећам се да је почињала чика Милојковим представљањем свих играче и да ми је најсимпатичније било када дође до Југоввића па каже, "Владимир Југовић Југа, милутовац село мало, фудбалски је бисер дало" Smile
Јако добро би било када би неко то знао да пребадци на јутјуб или на цд.
_________________
Волети Црвену Звезду није тако мала ствар, озбиљно вам кажем. -Љуба Тадић
Back to top
View user's profile Send private message
MC MaC
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Sep 2006
Posts: 863
Location: Променљива

PostPosted: 03 Sep 2012 15:04    Post subject: Reply with quote

Има у појединим коприницама то да се одради...кошта пар стотина динара пребацивање са касете на ДВД
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=UQfR2xMX3to&feature=related
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ђомла Београд
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jul 2009
Posts: 326

PostPosted: 03 Sep 2012 16:00    Post subject: Reply with quote

пошто такође имам ту касету,а на јутубу нисам видео да негде постоји снимак исте,покушаћу да то одрадим наредних дана,иначе је касета суво злато Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Огиша
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 Apr 2012
Posts: 26
Location: Београд

PostPosted: 03 Sep 2012 20:49    Post subject: Reply with quote

допада ми се ова новоотворена тема. Мени лично требају ле(т)ци који су се делили на трибинама, али онако мало старији, од пре рецимо 7-8 до 10 година.
Back to top
View user's profile Send private message
ultrazonfaultrazonfa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Nov 2010
Posts: 613

PostPosted: 03 Sep 2012 21:58    Post subject: Reply with quote

мењам дукс гате7 за 40 еврића Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
звездаш
ДЕЛИЈА


Joined: 09 Mar 2010
Posts: 122
Location: ту негде...

PostPosted: 03 Sep 2012 22:34    Post subject: Reply with quote

Дај слику.... Laughing
_________________
Погледајмо у небеса, исти Бог нас Србе створи,
ко би изд'о српску земљу нек' у паклу вјечном гори!
Back to top
View user's profile Send private message
andjelooo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 May 2009
Posts: 738
Location: Фонтана

PostPosted: 04 Sep 2012 06:34    Post subject: Reply with quote

Не мењам , само се хвалим !!!




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us
_________________
Замолио бих дежурне критичаре, негативце, напаљене клинце, доконе полемичаре, мудријаше, комедијаше и сличне да се уздрже од коментарисања
Back to top
View user's profile Send private message
zvezdino
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Nov 2005
Posts: 679
Location: ушће Саве у Дунавац

PostPosted: 04 Sep 2012 11:33    Post subject: Re: Размена реквизита Reply with quote

курсула wrote:
zvezdino wrote:

Мене конкретно занимају карте са утакмица,углавном међународних,имам и неке дупликате које би мењао за неке које нисам сачувао,занимају ме све међународне утакмице од 1994 године,што на Маракани што на ино гостовањима.
Мењо би карту из Милана за неку или неке,а за карту са 100.дербија тражим 5 карата неких других дербија....



Шта ти треба од међународних или са дербија?
Ја сам исто доста тога погубио, нисам сачувао, ал опет имам нечега што ти можда треба.А ја нисам неки колекционар.
Имам доста карата са дербија од 2000 па на овамо, можда нешто и пре тога (знам да имам са дербија из 91 кад смо их тукли 3-1). Имам са неких међународних на Маракани, типа Торпедо Грузија, Леверкузен, Ренџерс, либерец, рома... Мислим да имам и карту са сусрета генерација, сећам се да је до јаја изгледала.

Имам видео касету "Звездин Евро шоу" али то не бих мењао ни за златне полуге Very Happy Него хоћу да кежем, да мих волео неко ко зна и ко има такву касету да је пресними, па окачи на јутјуб или како се то већ ради. Много добих ствари има на касети. Детаљи са утакмица грасхоперса, ренџерса, дрездена... И кући и на страни. Има говор Љубе Тадића, говори навијача који су ишли тада... ма баш екстра касета.
Сећам се да је почињала чика Милојковим представљањем свих играче и да ми је најсимпатичније било када дође до Југоввића па каже, "Владимир Југовић Југа, милутовац село мало, фудбалски је бисер дало" Smile
Јако добро би било када би неко то знао да пребадци на јутјуб или на цд.



Ок ако ниси колекционар карата,дај све те карте а реци шта те занима а могу да ти нађем,а верујем да могу доста тога.

Налепнице не скупљам,ко није на време кренуо то да ради сад је јако тешко да уђеш у причу,једно време сам скупљао шалове наше док нису кренули они силни бар шалови па сам изгубио трку свременом,па сам целу колекцио поклонио Драганчету фотографу ,он мислим да је 3.колекционар по броју шалова.

Анђело,имам скоро сва међународна гостовања од 2000 -те али пола карата немам,ево шта имам а ти види шта ми фали:

динамо кијев 2000
рен
вентспилис
псв
јанг бојс
запрешић
милано
бордо
росенборг
зенит
леверкузен
гроцлин
кијево верона
лестер сити
страѕзбур
реал мадрид олимпиакос
витебск
слован
ренџерс
брага
и задња омонија,ону предходну нисам сачувао


ово имам од дупликата:

на Маракани,
рома
псв,2 ком
омонија

преко,
милано
запрешић

дербији,
100.дерби и један из 2005
имам и неке сдомаћих гостовања(нови сад,више различитих)
имам и дупликат пропуснице фк за 2006 и 2009.ту
Ево и ја нечим да се похвалим ,значка велика из 1989.

ај па нек се јаве добротвори и колекционари.Не остајем дужан.
_________________
...... КАД ПОРАСТЕМ БИЋУ КАО СОГОМОН ТЕЛИРИЈАН......
Back to top
View user's profile Send private message
Casual
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jun 2010
Posts: 48

PostPosted: 04 Sep 2012 11:35    Post subject: Reply with quote

Купујем старе бројеве часописа Епицентар Лудила, могућа је и размена.
Између осталог скупљам и мењам налепнице наше групе.
_________________
Ратко Младић!
Back to top
View user's profile Send private message
курсула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Apr 2010
Posts: 329

PostPosted: 04 Sep 2012 12:24    Post subject: Reply with quote

звездино,
е исто тако као што кажеш за налепнице код мене је случај са картама. у почетку сам скупљао, па после кад су уведене пропуснице још оне старе престао сам, па опет као нешто настављао, ал у сваком случају имам више са гостовања карата него са маракане. значило ми је то нешто да имам, ал сад слабо јер доста сам погубио тако да пола карата немам са утакмица на којима сам био. било ми после криво што нисам све скупљао, ал јебига, ваљда нећу брзо да излапим па да заборавим где сам ишао Very Happy
рачунам сад боље неко ко скупља да има све него да чувам, а немам ни трећину.

од ових иностраних које си набројао приметио сам да немаш, а да ја имам карту из Солуна. добијаш је јер видим да си кренуо у озбиљан подухват са тим колекционарством Very Happy
_________________
Волети Црвену Звезду није тако мала ствар, озбиљно вам кажем. -Љуба Тадић
Back to top
View user's profile Send private message
ZvezdaLe
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jul 2012
Posts: 42

PostPosted: 04 Sep 2012 14:17    Post subject: Reply with quote

Немам неку колекцију али сам заинтересован за мајице, шалове и остале ствари наше групе. Ако има неко ко продаје или евентуално мења нека ми се јави.
Back to top
View user's profile Send private message
zvezdino
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Nov 2005
Posts: 679
Location: ушће Саве у Дунавац

PostPosted: 04 Sep 2012 15:06    Post subject: Reply with quote

Искрено ружно је да овде ико ишта неком прода,ако имап нешто што неком треба мењај,или ако нема шта да ти понуди поклони му ако му значи,поклониће и он теби нешо сигурно.Ја сам целу колекцију шалова поклонио јер мислим да боље да неко има све на једном месту него неколико нас на више.
_________________
...... КАД ПОРАСТЕМ БИЋУ КАО СОГОМОН ТЕЛИРИЈАН......
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 04 Sep 2012 15:31    Post subject: Reply with quote

scambio materiale con tifosi di Stella rossa di belgrado...

scrivere

Very Happy Very Happy Very Happy

PS supertifo anni novanta,to my kibice .... Laughing
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 35

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop