DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Протест, 17.март у Београду

 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ЗвездоВолимТ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Jan 2012
Posts: 5
Location: North Boy

PostPosted: 29 Feb 2012 21:31    Post subject: Reply with quote

http://nasisrbija.org/2012/02/29/veliki-narodni-skup-u-beogradu-17-marta-na-godisnjicu-martovskog-pogroma/
_________________
БИЋУ УВЕК С' ТОБОМ МАКАР НЕМ'О ЛЕБА!
Back to top
View user's profile Send private message
ЗвездоВолимТ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Jan 2012
Posts: 5
Location: North Boy

PostPosted: 29 Feb 2012 23:08    Post subject: Reply with quote

На београдском Тргу Републике у суботу 17. марта у 17 сати, у организацији Српског народног покрета „Наши“, Српског сабора „Заветници“, Покрета „Сложни“, Покрета Образ, Покрета за Србију и Српских Слободара, биће одржан велики народни митинг подршке Србима на Косову и Метохији.

На осму годишњицу мартовског погрома на Косову и Метохији када су шиптарске хорде убиле 11, повредиле неколико стотина и протерале више од 4.000 Срба, и кад је запаљено 935 српских кућа и 35 цркава и манастира окупићемо се на Тргу Републике како би одали почаст жртвама и пружили подршку браћи на барикадама који се месецима одупиру постављању царине лажне државе Косово на администартивној линији.

Не дозволимо шиптарским терористима, бриселским фашистима и режиму Бориса Тадића да доврше оно у чему се није успело 17. марта 2004. године, не дозволимо успостављање шиптарских институција на северу Косова и Метохије и нови погром над Србима! Зато, изађимо у што већем броју на протест 17. марта како би показали браћи на барикадама да нису сами.

Информативна служба СНП Наши
_________________
БИЋУ УВЕК С' ТОБОМ МАКАР НЕМ'О ЛЕБА!
Back to top
View user's profile Send private message
Asterix
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Feb 2012
Posts: 83

PostPosted: 01 Mar 2012 15:11    Post subject: Reply with quote

ЗвездоВолимТ� wrote:
Информативна служба СНП Наши


Од кад форум Делија служи као информативна служба наших? У реду је протест, али мислим да овоме није место овде...
Back to top
View user's profile Send private message
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 01 Mar 2012 19:07    Post subject: Reply with quote

Астерикс брате, немој молим те да почињемо свађу око овога. Неко други би се јавио да замери што се нико није потписао. Скроз небитне ствари, ако ме разумеш.

Битан је протест на који треба људи да дођу.
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 01 Mar 2012 19:45    Post subject: Reply with quote

вероватно 17 марта играмо у борч против бск од 13 часова(можда буде промена термина) утакмица се завршава у 15 часова тако да за 2 часа можете да стигнете пешке од борче до трга Smile ко буде ишао и ако буде текма тада
Back to top
View user's profile Send private message
Asterix
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Feb 2012
Posts: 83

PostPosted: 02 Mar 2012 01:10    Post subject: Reply with quote

Гишка wrote:
Астерикс брате, немој молим те да почињемо свађу око овога. Неко други би се јавио да замери што се нико није потписао. Скроз небитне ствари, ако ме разумеш.

Битан је протест на који треба људи да дођу.


Немој погрешно да ме схватите да мислим да не треба ићи на протест, друго сам имао на уму. Мало сам исхитрено одреаговао, што ти кажеш небитно потпуно, важно је доћи.
Back to top
View user's profile Send private message
NorthBoy
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Mar 2012
Posts: 1
Location: Север

PostPosted: 15 Mar 2012 01:23    Post subject: Reply with quote


_________________
ХЕЈ ПЈАНО!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop