DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Протест удружења жена са КиМ 17.12
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 07 Mar 2008 13:22    Post subject: СВИ на ПРОТЕСТ, 17.март! Reply with quote

17.03.2008. ИСПРЕД НАРОДНE СКУПШТИНЕ (ул. Краља Милана)

ПРОТЕСТ
ЗА КОСОВО И МЕТОХИЈУ

-КО АКО НЕ МИ-
-КАД АКО НЕ САД-
ПОДРШКА У 12 :44 ЧАСА

http://WWW.1389.ORG.YU


_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
ХуЛ-КуЛ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2007
Posts: 484
Location: Вождово Предграђе

PostPosted: 07 Mar 2008 14:27    Post subject: Re: Нови протест ! Reply with quote

Pancevac87 wrote:

ПОДРШКА У 12 :44 ЧАСА


ПА НАДАЉЕ...
_________________
АЕ ШТА!
-БСЦЗ-
Back to top
View user's profile Send private message
Organizator skupa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Jun 2005
Posts: 772
Location: лепо овде...

PostPosted: 07 Mar 2008 15:47    Post subject: Reply with quote

ЛигаНС wrote:
Само да не буду поново организовани бесплатни аутобуси. Не бих да провоцирам али прошли пут су у Бг најблаже речено дошли разноразни људи, а гарантујем да један део њих и није дошао због Косова већ само зато што је бесплатно па да виде престоницу и да успут као подрже акцију. Из мог места је ишло 4 буса и кад сам видео ко се ту све скупља да крене, само сам са друговима отишао на железничку и дошао возом. Ја мислим да је боље да дође 100000 људи који знају због чега су дошли и који ће направити најбољи могући протест у овом тренутку. Није толико битан квантитет јер преко 150000 људи је немогуће организовати. Послаће се и овако одлична слика у свет јер наравно ми не одлучујемо о својој територији, то ће ови пагани да одлуче шта ће бити са Косовом, нажалост.

ја мислим да ће овај протест личити на онај од 16.2. у којем су Делије активно учествовале и да га треба поново онако достојанствено подржати. Онај скуп је свима нама улио наду да постоји здрава, национално свесна Српска омладина, која неће дати веру за вечеру.
_________________
Подигни се Мати мила, да нам будеш што си била!
Back to top
View user's profile Send private message
Organizator skupa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Jun 2005
Posts: 772
Location: лепо овде...

PostPosted: 07 Mar 2008 15:49    Post subject: Reply with quote

Дакле не треба очекивати стотине хиљада људи, већ број од 16.2. који никако не сме да нас разочара, већ да овакви скупови постану основа за даље зближавање и координисану акцију младе Србије у борби која нам предстоји
_________________
Подигни се Мати мила, да нам будеш што си била!
Back to top
View user's profile Send private message
boris81
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Mar 2008
Posts: 437
Location: Сана Ривер

PostPosted: 07 Mar 2008 16:45    Post subject: Reply with quote

да ли неко може да потврди да је реч о организованом одласку,нешто мало опширније
Back to top
View user's profile Send private message
buki91
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Dec 2007
Posts: 111

PostPosted: 07 Mar 2008 18:25    Post subject: Reply with quote

У организацији покрета 1389, у понедељак 17.марта у 12 и 44 одржаће се велики народни протест у знак сећања на масакр шиптарских терориста према српској нејачи који је почињен на овај дан пре четири године. Протест ће се одржати испред зграде Скупштине Србије како би се посланицима пренела порука да су дужни да раде у интересу државе Србије и да нико од њих никада не сме да пристане на било какве међународне споразуме у којима Косово и Метохија није део Србије. После протеста иде се до Храма Светог Саве где се ће служити парастос убијеној српској браћи на Косову и Метохији.
_________________
Све почело је јако давно, први пут на северу, где заклели смо се на верност, да живимо само за њу...
Back to top
View user's profile Send private message
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 10 Mar 2008 00:41    Post subject: Reply with quote


_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 13 Mar 2008 01:03    Post subject: Reply with quote

Замолио бих ако је могуће да се више не коментарише на ову тему сем ако неко има конкретне информације у вези са митингом, претерали су одређени ликови са штеточинством. Делије долазе организовано на митинг!
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 13 Mar 2008 05:10    Post subject: Reply with quote

Саопштење за јавност Српског сабора Двери
Протести не смеју стати

Као што смо то у више наврата посведочили и на речима и на делу, протести против проглашења тзв. независности Косова и Метохије од стране шиптарских терориста и сепаратиста – не смеју стати!

Протести против свих држава које су признале лажну државу и учествују у отимању дела наше територије – не смеју стати!

Протести против насилничке и противправне мисије Европске Уније за признавање независности Косова и Метохије – не смеју престати, а ову мисију и њено спровођење на Косову и Метохији на сваком кораку треба ометати, не признавати и одбацивати.

Упозоравање на постојање незаконите и окупаторске тзв. „Међународне управљачке групе за Косово“ и протести против њеног непријатељског деловања – не смеју стати.

Протести против стварања НАТО-државе на Балкану, такође, не смеју стати.

Све је урађено да протести српског народа престану. На томе су се заједнички ангажовали „међународна заједница“ и највиши представници наше државе. Није уведено ванредно стање, Акциони план Владе Републике Србије не постоји, програмске шеме наших медија остале су непромењене, а ускоро ће и „Евросонг“. Улазимо и у нову изборну утакмицу, али не у што јачим протестима против срамног откидања дела територије једне европске државе, већ у борби за власт и избегавање одговорности.

Баш зато наши протести не смеју стати. Српски сабор Двери подржава протестне активности српског народа од Косовске Митровице до Чикага, дуж целог Балкана, Европе и великих светских престоница. Даћемо свој допринос где год то будемо могли, а прослављени транспарент са слоганом првог и јединог протеста уочи дана проглашења тзв. независности, „Остаће наше“, наћи ће се свуда са нама.

Сматрамо да ове протесте посебно треба појачати на 17. и 24. март, дане сећања на координирану агресију шиптарских терористичких банди и НАТО-пакта на нашу државу и српски народ на Косову и Метохији.

Поводом новог броја часописа Двери српске, већ од идуће недеље Српски сабор Двери креће са циклусом протестних трибина широм Србије, на којима ће се говорити о свим овим темама, а посебно отворити питање оправданости уласка Србије у Европску Унију.

Ако је услов уласка Србије у ЕУ признавање независности Косова и Метохије, а тај услов ће кад-тад бити постављен, онда ми враћамо улазницу за ЕУ.

Косово изнад Европске Уније! Остаће наше!

У Београду,
12. марта 2008.

Информативна служба Српског сабора Двери
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 16 Mar 2008 18:19    Post subject: Reply with quote

Делије сутра у 11:00 испред стадиона!

С в и
н а
м и т и н г!!!
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 17 Mar 2008 14:07    Post subject: Reply with quote

срамота је што је само око 200 људи се појавило данас испред ревије,додуше прикључивао се одређен број људи током шетње али опет,требало је то много масовније,јесте да је радан дан,преподне,мало ружније време јутрос али опет...Почетак митинга уз интонирање наше и химне Русије,говорило је пар људи а и Џони 357 који је изрецитовао песму Газиместан.Одатле шетњом до храма где се служила парастос настрадалима.Чини ми се мада је сад било на терену где не може баш најбоље да се процени број људи али чини ми се да је било мање људи од оног протеста испред словеначке амбасаде,по мени разочаравајуће без обзира на горепоменуте можда објективне разлоге.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 17 Mar 2008 15:59    Post subject: Reply with quote

Број људи разочаравејуће мали. Не мислим само на оне који су кренули од стадиона, него уопште. Изгледа да се није урадило све да се мотивишу људи, можда смо ми чак урадили и највише по том питању, али опет СЛАБО...
КАКО ИХ БРЕ НИЈЕ СРАМОТА
Поготову после оних вести из Косовске Митровице. МИШЕВИ НАЈВЕЋИ
_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
Гојко
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Dec 2005
Posts: 380
Location: где звездо играш ти...

PostPosted: 17 Mar 2008 16:10    Post subject: Reply with quote

Поготово после вести из К. Митровице.. Само ћу то да поновим.. Сви смо чули шта се дешава доле Mad
_________________
ЖИВИШ
Back to top
View user's profile Send private message
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 17 Mar 2008 16:30    Post subject: Reply with quote

У суботу на северу је било око 7 000 људи, јесте незгодан термин али немогуће да данас није могло да дође 500-1000 људи.
Данас нисмо само ми заказали, испред скупштине смешан број људи још једном показан ниво националне свести. Разумљиво је да неко није могао због школе, посла али немогуће да није могло да нас се скупи бар 3,4 пута више данас
Наравно да треба да кренемо прво од себе, али по мени најсрамније је понашање избеглица са Космета. Колико их има у Београду? Колико их је било данас?
Где су сад политичари да подсете народ шта се дешавало 17. марта на земљи које су им пуна уста. А да почела им је кампања па су господа заузета
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
pikac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Feb 2008
Posts: 32
Location: Блок 3

PostPosted: 17 Mar 2008 18:01    Post subject: Reply with quote

Тако ти је кад 70% људи ни не прочита информатор,него га баци или стави под буљу.Срамота да од 7000 људи са ОФК-е или макар 1000 са одбојке не дође.Срамота!
_________________
Једина љубави живота мог,
нек' те прати срећа,нек те чува Бог!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop