DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДУХ ЗВЕЗДАШТВА 2
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 216, 217, 218 ... 228, 229, 230  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 04 Oct 2022 09:01    Post subject: Reply with quote

А не, тренутак је да после 6 година нестварних успеха, када нам први пут не иде да дељемо све редом, без пораза, кад је мало застало...да рушимо клуб??? Јел то идеја? Па неће се та идеја спровести у дело докле год не постоје стварни разлози за тако нешто.
Нас је ово чекало па чекало, него шакали нису имали за шта да се ухвате, па су биле прашњаве столице, бушан кров, запушен ве це, па кад смо газили и један Ливерпул угасили су се, али су нам оставили штету ненадокнадиву да немамо људе на стадиону јер се неко препуцава преко нашег клуба а људи упијају и гутају ко гуске све што им се сервира. Поменуо само само један пример а има их па можда и на десетине, где прва утакмица у групи Лигр Шампиона ми је победимо 3-1 а 5 дана пре тога се дивља око карата, тражи смена тог истог Терзића, и ајде можда би то и пило воду онима који покрећу те теме, али ми победисмо браћу ал ништа се није променило. И даље су успели да одрже ту мантру "скупе карте", и нама преседе то што смо узели три бода у првом колу Лиге Европе, што смо дигли којефицијент ко зна колико, што су нам већ тада шансе да презимимо огромне...НЕ! Карте и докле више тај Терзић!
Прођемо неки Хелсинки, највећа тема је што се Недић возио авионом са клубом. То се исправило још до полувремена утакмице у Хелсинкију, али не, мора да се настави са тим и даље бар још 5 дана.
Шериф...и она хистерија у три наредна сата док авион није слетео у Београд...као да је тад почињала војна операција Русије...350 коментара испод вести о утакмици! То је нормално? Па не би рекао. Али...јеби га, издржасмо притисак, дође Клуж,разглависмо га...остало је све историја, али она која се уписује златним словима! Дупла круна и осмина финала Лиге Европе где смо испали како смо испали!!! Замисите да смо били толико глупи да подлегнемо тадашњем притиску, да нам се догодило ово што је сад са тренером!?
Да не причам о лудом Пантићу шта су све наши у стању да прогутају само да одрже у себи стање да не ваља ништа!
Много људи висе на одређеним телевизијским каналима и порталима то је основни проблем прво, па онда има ту и наших петоколонаша који мрзе и стадион и трибину и све могуће, а заклети су Звездаши...има свега, само реалности нигде! Е то је проблем. Ал неће више никада победити та струја џукачко подла, север се једном зајебао и никад више!
Па шта и да не узмемо бод у Лиги Европе ове године? Јел су људи толико ретардирани да не капирају да имамо Лигу Шампиона испред носа следеће године? Јел не може у 6 година да се догоди неуспех? И то неуспех у виду, нисмо ушли у ЛШ него у ЛЕ, и ту смо лоше одиграли!?
На једном Болтону пре 15 година када смо већ испали из било које трке за пролаз даље, било је 30000-35000 људи на стадиону! Чекајте да видите прекосутра колико смо "напредовали"!
Нико није слеп да не види терен, да су погубљени, да је и лоше појачање доведено итд. Али људи који су донели везди успехе које јесу(да не набрајам сад глупо је), заслужују да се каже...идемо даље, сами знате где сте погрешили, прво њима није у интересу да греше.
Јесте, ја сам на Терзином платном списку и на још пар списака, али јеби га мора да се одради плата и да се напише ова небулоза чисто да оправдам то.
Проћиће вам навијачки живот са успесима које нисте прославили ето укратко! Али имаћете вероватно времена да размишљате о томе једног дана, Сада...не.
На челу клуба треба да буде онај ко ствара успехе Црвеној Звезди, па звао се он Терзић или не знам како.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 04 Oct 2022 09:10    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:
Darko ZF wrote:
али, код нас то није тренутак да се ради. Има ова управа и добрих и лоших страна, како током минулих седам сезона - тако и ове ... Али је чињеница да тас на ваги прелама на ону добру страну. И док је тако иде се у добром смеру ...

Код нас се често користи термин "није тренутак", а изгледа да није никад и низашта, осим када се прозивају буљаши... Да ли ти искрено сматраш да је Терзић прави човек који је заслужан чела Црвене Звезде???


Не познајем га. Прошлост му није блистава, најблаже речено ... Од када је у Звезди дошао до сада, клуб је за ових 8 година пуно напредовао - по броју трофеја у музеју, на европској фудбалској мапи - по снази бренда, а и инфраструктурно ... Успостављен је какав такав систем у клубу, који није идеалан али постоји ... Сезона је специфична зарад свега што доноси и односи, и на домаћем, а и на европском плану. Потреси су већ били испадањем из лиге шампиона, сменом тренера, одласком и доласком играча итд ... Мислим да нови нису потребни сада. Мислим да би мудро било да се збију редови до 13 новембра, и да се изгура овај паклени распоред најбоље могуће ... Па се после 3 месеца има времена за анализу, и планом шта и како даље

Иначе, Клуб нам има продатих тачно 7100 сезонских улазница, и нешто мало преко 15 000 чланских карата, ако неког занима
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 04 Oct 2022 09:43    Post subject: Reply with quote

[quote="Darko ZF"]
Vizantija wrote:
Darko ZF wrote:


Не познајем га. Прошлост му није блистава, најблаже речено ... Од када је у Звезди дошао до сада, клуб је за ових 8 година пуно напредовао - по броју трофеја у музеју, на европској фудбалској мапи - по снази бренда

Ееее ако је он допринео јачању бренда Црвена Звезда онда да се носимо сви у три лепе..... Laughing Па ја не знам човека који ће о њему нешто друго рећи сем лопов, лопов и лопов... и као такав не заслужује најјачи Српски бренд...
Ако је ико сем навијача на првом месту и играча допринео јачању бренда треба му дати медаљу....
Back to top
View user's profile Send private message
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 04 Oct 2022 10:46    Post subject: Reply with quote

Свим тровачима који само серу о фудбалским стварима, мркели, терзићу, родићу, пешићу, срнићу и катаиу, промашеним странцима и шта ти ја више знам о чему....2016. године смо били на 209. месту уефине ранг листе, а 2022. смо на 34 месту. Да нам је неко рекао 2010их година да ћемо за само пар година бити на 34. месту смејали бисмо му се у фацу. И сад нек наставе разни уцвељени опозиционари, другосрбијанци, фудбалски стручњаци, моралисти да прде и једу говна.
Још једна ствар коју опозиционари у срба очигледно не капирају, јер не прате фудбал или се не разумеју. Ко су, за време највећих успеха у новијој историји, били генерални директори или председници или како год, једног милана, барселоне, реала, интера, лација, атлетико мадрида, фиорентине, марсеја, паока, олимпијакоса, динама и још бесконачно много клубова који ми не падају сад на памет? О да, сви бисмо волели да нам преседници буду нека ѕвеѕдина деца, неки југовићи, видићи, џајићи....или бисмо сви то волели до првих неуспеха, после бисмо и њима јебали матер и агитовали за "управа напоље". Историја је учитељица живота[/img]
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 04 Oct 2022 10:53    Post subject: Reply with quote

https://i.ibb.co/Ks4MgV5/In-Shot-20221004-134839414.jpg
https://i.ibb.co/xL4ckLq/In-Shot-20221004-134616626.jpg
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 04 Oct 2022 11:39    Post subject: Reply with quote

Наша ова моцарт или како се више зове лига није ама баш никакво мерило....поготову у земљи где су позиција и опозиција углавном црвено или црно бели па како ко зајаше власт он товари титуле....
Једино се Европа рачуна, а мноооогоо ће још година проћи док не направимо стварно неки већи успех... него се ваљда после силних година покушаја уласка у ЛШ сладимо неком лигом Европе...
Back to top
View user's profile Send private message
Брус Ли
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jul 2022
Posts: 52

PostPosted: 04 Oct 2022 12:13    Post subject: Reply with quote

[quote="Darko ZF"]https://i.ibb.co/Ks4MgV5/In-Shot-20221004-134839414.jpg
https://i.ibb.co/xL4ckLq/In-Shot-20221004-134616626.jpg[/quote]

Ове две фотографије треба качити на сва могућа звездашка места и гласила, не да би се некоме показивало како је размажен и не зна да цени успех и рад, већ да се види како смо се до пре само 6,7 година налазили у ситуацији да је претило да нас стока престигне по броју титула, редовно такмичење у групној фази неког европског такмичења је тада био појам. О инфраструктури и осталим стварима да не говорим. Не треба бити не знам колико матор да би се сетио оне шуме испод севера где сада имамо прелепи плато и колико то олакшава долазак до стадиона, истрошених столица итд итд.
Исто тако не треба бити не знам колико матор да се човек сети испадања у сезони купања,разочарења, играча који нису могли у клубу да споје дуже од једне сезоне, а данас имамо не знам колико играча са 100, 150+ утакмица у нашем клубу.
Једноставно када немаш културу доласка на стадион, онда то не можеш да видиш и реално сагледаш већ лако потпадаш под ловачке приче и приче са интернета, и онда и не можеш да схватиш да су осцилације и неуспеси нешто што је природно и нормално у спорту, а не да се прави револуција после испадања од Макабија, да се терају играчи који су нам толико радости донели и који су нас из тог истог блата у ком смо се налазили дигли и довели нас довде.
То није нешто што се гради преко ноћи и да би се дошло до нивоа да можеш да резонујеш ствари онако како треба потребно је доста труда и приче.
Back to top
View user's profile Send private message
Incidente
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Nov 2002
Posts: 114

PostPosted: 04 Oct 2022 12:13    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:
Наша ова моцарт или како се више зове лига није ама баш никакво мерило....поготову у земљи где су позиција и опозиција углавном црвено или црно бели па како ко зајаше власт он товари титуле....
Једино се Европа рачуна, а мноооогоо ће још година проћи док не направимо стварно неки већи успех... него се ваљда после силних година покушаја уласка у ЛШ сладимо неком лигом Европе...





Сладим се ја буразеру и гостовањем у Јерменији,или Сурдулици,само ти то не разумеш. Слатко ми где год да одем са друговима,баш ми слатко да станем у коп и да бодрим клуб. Да не кажем да обожавам.
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 04 Oct 2022 12:15    Post subject: Reply with quote

Моцарт суперлига Србије се зове, тренутно 11 лига Европе ... Исту смо чекали 7 година да освојимо, па када смо је освојили титулу ту смо славили као да смо узели лш - колико смо сви срећни били (цео звездашки свет чека титулу - тадашња акција) .. Што се тиче Европе, прве 3 групне фазе у овом циклусу су изборене из првог кола квалификација са неповлашћене позиције, што је био подвиг раван чуду, и то нико никада у Европи није урадио ... Као и овај астрономски скок у само пар година са 200 и неке позиције на 34 позицију. Ја који сам чекао деценију целу на евро групе би се сладио и конференце лигом на пролеће уколико је изборимо, а камоли ове нове реформисане лиге Европе, која је лига шампиона у малом по квалитету. А везану трећу дуплу круну да узмемо и тиме поставимо историјски рекорд, био бих до неба срећан.

Фудбалске земље иза нас ...

Back to top
View user's profile Send private message
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 04 Oct 2022 12:16    Post subject: Reply with quote

Генерално је проблем нашег народа што се иде уз крајности у крајност, не постоји нигде та средина. Верујем да велика већина људи не подржава оно импулсивно "управа напоље", јер шта да се отерала управа тад рецимо? Ко би дошао? Терање управе у том моменту, па каква год да је, могла би бити погубна. Знам да је навијачки форум, али морам да се дотакнем спортских тема, јер због њих се и десило оно на Монаку. Није проблем што је тај Кулибали лош (ако је лош, не можемо судити на основу месец дана), проблем је што је дошао неспреман, проблем је што Ераковић игра ван своје позиције, а знамо колико већ дуго нам недостаје десни бек, проблем је што доводимо милионска појачања која не играју чак ни нашу лигу. Мени лично, а и већини људи које познајем није проблем резултатски неуспех, али ово горе што сам навео свакако јесте. Када помињу Дејана Станковића, нећете чути титула и две дупле круне, 1/16 финала и 1/8 финала ЛЕ, већ Омонија, Шериф и Хаифа, такви смо, нажалост. Деки и Милоје су наши најуспешнији тренери у овом веку, па опет некима нису били по мери. Као публика смо јако лоши, не знамо да ценимо успех, али неуспех не праштамо
_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 616
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 04 Oct 2022 12:18    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:
Наша ова моцарт или како се више зове лига није ама баш никакво мерило....поготову у земљи где су позиција и опозиција углавном црвено или црно бели па како ко зајаше власт он товари титуле....
Једино се Европа рачуна, а мноооогоо ће још година проћи док не направимо стварно неки већи успех... него се ваљда после силних година покушаја уласка у ЛШ сладимо неком лигом Европе...


Брате без и грама жеље да упадам у причу за и против Терзића,али да ли је реално ово што си написао?Какав ти успех очекујеш,финале у Ле можда па као ајд'то је ок?
Несумњиво је да тим расте већ годинама.Да,уз доста бачених пара на лоша појачања,пар пропуштених битних шанси,али расте.Стиче искуство.А то је основа за будуће успехе.Како искуство,тако и грешке.Било је грешака али да ме пре 5 година питао неко да прихватим ово стање,ма иди изљубио би га као брата.. Полако,подвлачиће се црта на крају сезоне.Зар није довољна школа што је Деки морао да оде и још се од тога опорављамо?
Мене брине што ми као трибина не растемо.Туга је колико је све мање омладине која не осећа више ту страст док је на трибини..срећан сам што сам на трибини доживео све оне Екерене, Кајзерслаутерне,Телеоптике,Вентспилсе,Железнике итд и мислим да могу да оценим шта је успех а шта не..ово тренутно јесте успех.Фјаско је то што је такав менталитет код већине "звездаша" да и да Терзић оде сутра,ти "звездаши"који серу по мрежама се опет НЕЋЕ појавити на Мари.А парадокс највећи је што велика већина њих једва чека Звездине утакмице, и искрено навија,али на погрешном месту..тај наш дебилни менталитет који не схвата- ако си верник,недељом ујутру идеш у цркву,какве везе има ако је неки свештеник ухваћен у некој превери..ако си навијач Цз,ти си на стадиону,нема шта Терзић овај онај пичке материне..
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 04 Oct 2022 12:19    Post subject: Reply with quote

Incidente wrote:

Сладим се ја буразеру и гостовањем у Јерменији,или Сурдулици,само ти то не разумеш. Слатко ми где год да одем са друговима,баш ми слатко да станем у коп и да бодрим клуб. Да не кажем да обожавам.

https://youtu.be/0DWXLcfP118
Тако је, само што ја нисам клинац да попасем ту причу...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 04 Oct 2022 12:34    Post subject: Reply with quote

Извини маћориии нисам те одмах препознао. Иначе дописујеш се са људима 40 и кусур година чисто да знаш то је под један. Под два, срамотно је да долазиш овде и просипаш ове приче, али супер је за нас јер ја напишем километарски текст и чекам да ме демантујеш, али ти узмеш и напишеш "сладимо се неком Лигом Европе"...и усереш у ствари сам себе писањем. Ако склопиш нешто смислено да ти се одговори-да кроз тебе и други науче...ту смо...дотле немој да лупетараш глупости и просипаш памет људима којима не можеш то да радиш.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Incidente
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Nov 2002
Posts: 114

PostPosted: 04 Oct 2022 13:27    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:
Incidente wrote:

Сладим се ја буразеру и гостовањем у Јерменији,или Сурдулици,само ти то не разумеш. Слатко ми где год да одем са друговима,баш ми слатко да станем у коп и да бодрим клуб. Да не кажем да обожавам.

https://youtu.be/0DWXLcfP118

Тако је, само што ја нисам клинац да попасем ту причу...



Е ако си ми одговорио. Ти си онако,искусан тип,премазан и лакиран свим бојама,не може тебе нико да зајебе,јел тако ?
Зајебао си друже сам себе,испао ти мозак из лежишта,овде се јављаш искључиво да опљунеш,кад је нека тензија или “тензија” у клубу и око њега. Ај зајеби се некада,ти тако искусан,па напиши некада навијачки пост,нешто што ће и навијачи са доста стажа прочитати двапут. Сигурно је да би допринело и овоме форуму и едукацији млађих навијача,да једна таква навијачка громада подели са нама нешто из свог огромног навијачког искуства.
Ајде ти мало да ложиш клинце на навијање,пошто ти не пасеш “кретенске” приче,ти си преискусан,и овако на слепо тврдим да један такав навијачки ас (да не кажем пионир навијања) сигурно може масу омладине,и оних мало старијих,да доведе на стадион. Изволи брате,засуци рукаве и почни.

Персоне такве као ти су ту да растерују Звездаше са стадиона,нисте ти и такви искусни као ти способни да напуните макар пола сектора било које трибине,ви сте ту да лајете и правите хистерију,тражите длаку у јајету,и да будете само број више у оној “милионској” армији која у стварности не постоји.

Данас само чиста љубав доводи људе на стадион. Значи чиста љубав без интереса! А веруј ми искусни мој саговорнича,онај који жели искључиво ЛШ да би дошао на стадион и бодрио клуб,тај ипак има неки интерес да би се појавио. Интерес у виду да хоће да види Халанда,Нејмара (серем се у њега) или Левандовског. Волим и ја Звезду у ЛШ,али волим је и у Сурдулици или Јерменији (да само знаш колико је добро било у Јерменији).

На стадион се долази да се гледа свој клуб,не ведете противника,већ свој клуб. И гле чуда,ако гледаш и пратиш свој клуб,биће ти слатко кад си уз њега и на стадиону Славко Малетин Вава и на Алијанц Арени. Тако се прави и гради она права и искрена љубав,коју не може да поколеба ни лош Гобељин центаршут,ни Терза,ни испадање из ЛШ.

Ти тако искусан,уместо да напишеш нешто,да допринесеш грађењу културе одласка на стадион,ти доприносиш грађењу културе одласка у кладионицу.
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 04 Oct 2022 13:34    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:
Incidente wrote:

Сладим се ја буразеру и гостовањем у Јерменији,или Сурдулици,само ти то не разумеш. Слатко ми где год да одем са друговима,баш ми слатко да станем у коп и да бодрим клуб. Да не кажем да обожавам.

https://youtu.be/0DWXLcfP118
Тако је, само што ја нисам клинац да попасем ту причу...


Стварно јесте спектакл - замисли ...



https://youtu.be/D7WRcNO2jpM

Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 216, 217, 218 ... 228, 229, 230  Next

View previous topic :: View next topic
Page 217 of 230

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop