DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДУХ ЗВЕЗДАШТВА 2
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 219, 220, 221 ... 228, 229, 230  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Џон
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Sep 2021
Posts: 22

PostPosted: 24 Apr 2023 05:55    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/iz2Ehnox8mQ

Ове године би се срушио стадион!
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 01 Jun 2023 09:08    Post subject: Reply with quote

1.6.2013-1.6.2023 ево прође деценија од освајања лиге шампиона наших ватерполиста. Ако де не варам после кошаркашица и фудбалера трећа титула првака европе нашег СД екипно. Уздравље!
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Фараон
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Mar 2009
Posts: 151

PostPosted: 02 Jun 2023 06:20    Post subject: Reply with quote

Само допуна, поред фудбалера, кошаркашица и ватерполиста, прваци Европе из нашег СД су и атлетичари 1989 год, те каратисти 1996 и 1997 год.
Тако да наше СД има шест титула европских правака у пет различитих спортовам, као и да нам се крајем године пружа могућност да постанемо клупски прваци Европе и у џудоу на завршном турниру чији ћемо бити домаћини.
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 02 Jun 2023 08:04    Post subject: Reply with quote

Хвала братски.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 14 Jun 2023 09:17    Post subject: Reply with quote

Помазе Бог,није ме било на форуму две године,сто не знаци да не гледам Звезду,али пре него сто ме банујете,извређате и цитирате бар процитајте.Прво докле цемо због појединаца да трпимо?Јел ви видите ,а знам да видите где иде друство,систем,омладина,Космет,Србија,Деца ,култура,Слобода брееее?казе Генерал нецемо да се приклањамо висе,слазем се,не треба,сви су лопине ,све дилови,манипулација на све стране,нико не казе да треба политицка странка да будемо?далеко било,ми смо ултраси,али као такви 40 година смо познати да реагујемо први на све аномалије у друству,посебно кад се прелије цаса,а она је преливена,а ми спавамо.Изађимо јасно,гласно и каземо свима јебе нам се за вас,за ђиласа,јеремица,боска,итд итд,ми смо јединка за себе,вуцицу педеру одлази.А не ми да би смирили север ми као прозивамо брнабицку,бивсег министра полиције стефановица итд...коме бре те прице висе,овој деци у копу?од 17 лета које ко сомине ниста не знају?као нецемо да се месамо,да стајемо на страну,да опет поцинимо греску,па те прице су за ту децу,нама старијима је све јасно и ко гради путеве,ко је добио ста све знамо,нисмо сви глупи,видимо и возне паркове,инстаграме ,вецере са Ђуком и осталим олосима...тако да немој мени мојим другарима,врсњацима те прице,јасно је као дан сто цутимо.А то сто це да нас се стиде своја деца,кроз пар деценија ниста,сто Вуцелиц дрма ћ,бјековиц дрма,терзиц такође плус офк београд,космет?па видели сте ономад,и ми цутимо и не бијемо у центар,а деца це сад да ме напусавају,а срање доле да избије,не знају сиромаси ни оквир(не сарзер,то је неправилно)да промене на м50 аб2,и сад као они на стадиону вицу косово је србија,па братцо толико јадно и смесно да моја генерација,старија и мало млађа вам уопсте неце долазити на север,са 100 њих сам прицао,који су деценијама и на гостовањима и куци уз насу звезду,сад неце јер виде,празне прице севера,лазна образлозења и слицно,па бре ако нас овај мајмун прави будалама,немој те барем ви,или неколицина која се пита,ста који курац ми прозивамо брнабицку?знамо ко је алфа омега,знамо да деца нам умиру,а бајатовиц прима преко милион динара,знамо за оливера за његову зену,за куртија,дилове и све,цутимо и гледамо ,а на форуму па знас нецемо висе као некад да кацимо заставе отпора и да будемо нпр у првим редовима 96 на студенским демонстрацијама,видовданском сабору 9. марту и 5. октобру?па и ја се слазем са тим,изађимо као група грађана како се и представљамо,отерајмо све у курац и ове лесинаре сто сетају са Николом Којом и ове у скупстини,упамтите симболицно јос само ово,пре него ме банујете,постоји графит на зиду,изцртан месец октобар сви дани,погодите који дан фали?да погодили сте,фали 6.Октобар децко који цртао објаснио.Е тај 6. будимо ми.Поздрав уз реци Косово је Србија,Звезда је Србија.До неких бољих и храбријих времена а најпре постенијих,са погледом у огледало ,смело храбро поносно,без стида.......
Back to top
View user's profile Send private message
Franck
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2018
Posts: 66

PostPosted: 14 Jun 2023 13:06    Post subject: Reply with quote

Ево и ја нисам дуго писао , свакако читам редовно, и тешко ми је да гледам прво шта се све дешава на нашем Косову а немоћан сам да учиним било шта осим да се помолим Богу за народ и земљу доле...не упирујући прстом у једног два три човека јер север није појединац већ група мислим да је север погрешио у неким стварима и да се то најбоље огледа у бројности и поред свих могућих позива и дозивања људи на стадион ипак људи нису веверице и виде ствари мало шире ... то не значи да су запали под утицај медија, пантића, портала и коментара и да не размишљају својом главом већ напротив и те како размишљају својој главом ... такође имам доста другара који су престали да иду на утакмице не зато што нису прави ултраси или не воли звезду напротив сви је ми волимо највише на свету и волећемо је до смрти и сви би ми волели пун север као некада и да једва чекамо викендом на утакмицу али преко неких ствари не може тек тако да се прелази затворених очију , а тај ко може то су углавном деца која чине 70% севера и која немају довољно зеелости и искуства да расуђују... нисам се јавио са намером да правим свађу , него чисто да испоштујем момка горе а сигуран сам да има још оваквох само немају смаге ни да пишу... и свакако мислим да бановање није решење већ да треба да се прича отворено о овим темама јер једноумље није решење и једноумље је једним делом довело до овог да на форуму пишу 3 човека једно те исто ...
_________________
Не може се против гена ,то је љубав урођена!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Franck
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2018
Posts: 66

PostPosted: 14 Jun 2023 13:21    Post subject: Reply with quote

У нади да ће север повратити компас и кренути путем којим треба и зна да иде као некада и као једина групау и организација у овој земљи поред цркве у ово данашње време која може да окупи највећи број поштених , часних , и исправних људи са здравим системом вредности и исправним размишљањем, спремно и жељно ишчекујући нека боља времена у своја четири зида....
_________________
Не може се против гена ,то је љубав урођена!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 354

PostPosted: 14 Jun 2023 14:00    Post subject: Reply with quote

Какви бедни изговори. Изговори,изговори и само изговори. Ако теби долазак на стадион зависи од свега другог а не од самог себе,слободно остани у своја 4 зида и не мораш никад излазити. Ниси ти пријатељу навијач,а још мање навијач Црвене Звезде.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 14 Jun 2023 14:42    Post subject: Reply with quote

Све време размишљам како да одговорим а да не оде у политичку расправу, или да не испадне да глумим неког дрвеног адвоката трибине, кад нисам позван то да радим.
Јел имамо ми неки Бојане право на другачије мишљење? А исто имамо неког животног искуства. Јел може неко да се не слаже с протестима овим, да неће да шета са оним људима тамо? Да не идем сад у то зашто неће јер онда одосмо у политику. А да не буде етикетиран као СНС-овац, или да се прави луд.
Кажеш Франк, погрешио север, огледа се у бројности. Преброј нас на било којој утакмици и све остале заједно.
Јел имамо ми који и даље идемо на утакмице право да верујемо да Север није погрешио, а да нас ти не убеђујеш да смо веверице?
Јел треба да попушим паролу гована од синоћ, а цела арена она има мање одлазака на Космет од појединаца са Севера.
Јел треба уопште да се прича о људима којима се цео активизам (не могу да нађем бољу реч) око Космета своди на “Вучићу педеру”?
Јел имам право ја да мислим да је Нова исто говно као и Пинк или Хепи?
Јел имам право да им не верујем у њихове “искрене” намере, кад знам да лажу?
У своје лично име пишем, не бих да се доводи у везу са ставовима трибине, али ваљда ја имам право да верујем тим неким навијачима које срећем, а не возе џипове и не раде у општини…
Back to top
View user's profile Send private message
димитрије
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Dec 2021
Posts: 16

PostPosted: 14 Jun 2023 14:58    Post subject: Reply with quote

Биће вероватно потребне деценије да се међу навијачима и симпатизерима искоренио то мишљење да навијачка група треба да буде политичка организација чије деловање се мери једино кроз политику и политичке ставове. Много наопако и опасно размишљање.
Back to top
View user's profile Send private message
Franck
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2018
Posts: 66

PostPosted: 14 Jun 2023 19:48    Post subject: Reply with quote

Здравко Па нису баш бедни изговори... трудио сам се да жмурим на свакакве ствари које су се дешавале и на терзину вилу на дедињу и на премирање српсколигашких клубова од офке и на многе многе ствари да не набрајам које нисам прочитао на телеграфу или н порталу... врло добро знам шта читам где се информишем и добро да расудим.Али кад се удари на оно најсветије а остаје се нем онда не могу да пређем тек тако преко тогаа. А ти брате ако тако ограничено гледаш онда навијача звезде има само 5,6 хиљада... Водоинсталатеру не кажем да север треба да пружи подршку говњивој опозицији , нити да треба да пасе приче од Н портала, глодара или Пантића...нити да треба да шета напољу са куртом и муртом и ослаом багром...само сматрам да треба да буде свој и искључиво свој! Јер се оглашавао и за неке много мање битне ствари а ово најсветије и најбитније нема реакције. Север има много људи , много различитих карактера , много различитих сфера интересовања и тешко је делити иста мишљења око неких ствари и то је скроз нормално. Што се тиче бројности север не поредим са осталим групама нити их стављам у исти коп веч искључиво мерење и поређивање са самим собом , а ако бисмо упоредили север са пре неколико година дупло па чак и тродупло је мања бројност што је опет неки показатељ да постоји нешто лоше и неисправно. Лпет понављам жеља ми је чиста нити сам провокатор нити бих губио време овде узалуд само желим да буде као некада, што сам сигуран да је свима жеља и циљ!!!!
_________________
Не може се против гена ,то је љубав урођена!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 354

PostPosted: 14 Jun 2023 20:15    Post subject: Reply with quote

Не желим да причам о политици на овом месту,можемо да се нађемо на стадиону и до јутра ако хоћеш. Као неко ко је рођен у Приштини,и неко ко и дан данас има кућу тамо имао бих свашта да кажем,ал би морао прво ти мени да кажеш шта си ти урадио рецимо за Косово па да наставимо даље причу. Мене рецимо не може ни један Терзић,ни један Вучић,ни један "ултра коп" да отера од вољеног клуба. Та твоја прича би можда пила воду да рецимо исток и запад имају сваку утакмицу по 15 000 људи,па као север не ради како треба,људи су прешли на друге трибине. Али не,реалност је потпуно другачија. Север је и даље најбројнија трибина. И да, Звезда има тих 5-6000 навијача. Остали да се докажу делима,не изговорима.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 15 Jun 2023 09:03    Post subject: Reply with quote

Поента је изгледа што ти гледаш шта је неки појединац небитан урадио за КИМ.
Дал је био 7 пута доле или једном. Већина нас је била бар једном. И слала пакете паковала у ревији, помагала народне кухиње, обнове манастира,концерти у руском дому итд. Свако колико је могао. Требаш више да гледаш шта раде они одговорни за наше Косово и Метохију за тих 5 посто наших храбрих мученика по енкалавама који сваког дана од 365 у години буду малтретирани на овај или онај начин. Пуцали су нам на децу. Еј на децу!
Не могу ни да замислим њихову реакцију да је обрнута ситуација.
Препуштен је народ сам себи и то је једина истина тужна. Неко има желудац Здравко за неке ствари неко нема капираш. Ја сам исто од тих што је гутао много тога и тражио изговор оправдање за ствари које су радили људи око Звезде и пијавице које су полако улазиле на тићу у мој клуб. Не могу и нећу никада сварити слике великог везира у канцеларији Терзићевој ни за још 10 титула и 5 лига шампиона не могу и не желим да гледам Весића у просторијама клуба кад се слави титула и још пуно ствари од којих ми се окреће желудац. Не могу да схватим ћутање за Борјана. Разлика између тебе и мене је та што мене само занима да карамо цурице из загреба настањене у хумској 1. Нису ми трофеји све. Одрао би грло за Звезду и да игра Београдску Зону боли ме к. Као клинац сам учио како се навија по серији ц и д која никад угледати никакав успех неће. Много смо ми бре размажени а Београд први на стадион не долази.
Ти си из Приштине ја сам из града у ком су завршиле пречке из Барија слична нам је судбина изгубили смо пуно били протерани али у погрешне упиреш бато. Они који би требали лоше раде свој посао или га не раде уопште.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 15 Jun 2023 10:08    Post subject: Reply with quote

Ми навијамо за највећи клуб на Балкану за шампиона Европе нема то свако само 20ак клубова у историји фудбала уевропског и наравно да је то прелепо што се тако све издешавало.
Али само хоћу да кажем није ми трофеј битан по сваку цену. Неком можда јесте.
Стих из наше песме
МЕНИ ТРОФЕЈ СТВАРНО НЕ ТРЕБА ДА ТЕ ВОЛИМ ЈА говори много за оне који знају бар мало да читају између редова.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
димитрије
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Dec 2021
Posts: 16

PostPosted: 15 Jun 2023 10:13    Post subject: Reply with quote

Та слика је склоњена. Нико колико се сећам то није сварио нити прогутао. И та слика по мени јесте недопустива, јер је странчење најодвратније. Али је наивно мишљење да Звезда може да функционише ван система и да тај систем бојкотује, јер зависи од њега. Држава је увек била присутна у клубу, од његовог оснивања. Ја немам проблем са Весићем или неким другом политичарем ако он може да нешто помогне клубу, а може да помогне. Само треба имати границу и укус. Неукусно је да слика нечија стоји или да се јавно подржава неко и иде на митинге, али против тога је увек реаговано и чини ми се да су те реакције имале успеха.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 219, 220, 221 ... 228, 229, 230  Next

View previous topic :: View next topic
Page 220 of 230

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop