DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДУХ ЗВЕЗДАШТВА 2
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 213, 214, 215 ... 228, 229, 230  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 17 May 2022 18:53    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/hIM7fh36FV0
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 25 May 2022 13:06    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=Bi8Wy4PwuOE
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 28 May 2022 08:33    Post subject: Reply with quote



Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Буљави
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Dec 2011
Posts: 230
Location: Београд

PostPosted: 28 May 2022 09:11    Post subject: Reply with quote

Каква Звездашка повезаност на сваком кораку , каква енергија! Хвала сваком ко је на било који начин дао допринос једној оваквој причи! Хвала ти Дејане Станковићу што си свима очитао лекцију из Звездаштва и како се воли и осећа овај клуб! Дао си све од себе, последњу искру искрене емоције, пренео си све то и на ове добре људе који те прате! Идемо даље...
Back to top
View user's profile Send private message
Џон
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Sep 2021
Posts: 21

PostPosted: 28 May 2022 22:44    Post subject: Reply with quote

Певала је тад цела европа... 31!
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 29 May 2022 07:31    Post subject: Reply with quote

https://www.instagram.com/tv/CeHN6J6ADNo/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Звездина и Олимпијакосова деца заједно. Не кажу џабе да деца најбоље могу да осете и препознају добро. Одгледајте све до краја, какви кадрови, каква братска повезаност. Неће то нико никада упропастити макар се трудио!
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 29 May 2022 14:12    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/nLzII7G1ah8
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 15 Jun 2022 10:19    Post subject: Reply with quote

Одлично навијање на две полуфиналне утакмице са мегом! Навијачки коп коначно, без залуталих са чудним фризурама и облачењем, девојчица и оних дифенс навијача...дефинитивно домаћа лига најјача лига на свету!!!
Право, навијачки, само Звезда и навијање! Штета па нико не прати ово видео записом неким, једино ово што има, али никако не може да дочара одличну атмосферу која је владала.
https://www.youtube.com/watch?v=zO78ECmVqME
Чекам сад финале, па после 13 година да избијемо поново на прво место по броју титула!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 15 Jun 2022 16:27    Post subject: Reply with quote





У петак 19:00 креће финална серија ! Да помогнемо Звезди, да освоји рекордну 22 националну титулу, и да поврати статус клуба са највише освојених титула државног првака, који је држала од оснивања пуних 64 година ...

СВИ У ПИОНИР !
Back to top
View user's profile Send private message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 23 Jun 2022 13:49    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=-uye5IVbjt0
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Rscz123
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Sep 2021
Posts: 8

PostPosted: 29 Jun 2022 16:44    Post subject: Reply with quote

Овај пост се не тиче само КК, већ цијелог СД Црвена звезда. Докле више као навијачи да ћутимо и нијемо посматрамо шта се дешава око нас? Мислим да су сви већ видјели шта се тренутно дешава са нашим КК и куда плови наш брод. Очигледно је, и више не покушава да де крије шта држава ради и планира са кк партизан, да након бјежања из националног првенства, не казни већ награђује клуб, док на другој страни, шампионима земље и дугогодишњем представнику у Евролиги "заврће славину".
Ћутали смо и нисмо реаговали 2011. године на одношење кошева и покушај гашења клуба, ћутали смо и 2017. нскон очигледног саплитања и растурања шампионске генерације. Зато мислим да преко овог не треба прећи лако, јер пичкоусти превише се бахати и покушава све на силу да уради. Одбрана нашег КК је одбрана цијелог СД, јер ако им ово прође без икаквих проблема и посљедица, ко гарантује да то неће исто урадити са нашим ФК? Остали клубови нашег СД су сведени на ниво који не приличи Црвеној звезди, зато не треба допустити багри да то уради и са нашим КК и да пријеђу на ФК. Ја знам шта је на мени и како ћу ја поступити, надам се да знају и остали навијачи Црвене Звезде, јер само ми имамо ту моћ да изазовемо промјене.
.
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 29 Jun 2022 16:52    Post subject: Reply with quote

Rscz123 wrote:
Овај пост се не тиче само КК, већ цијелог СД Црвена звезда. Докле више као навијачи да ћутимо и нијемо посматрамо шта се дешава око нас? Мислим да су сви већ видјели шта се тренутно дешава са нашим КК и куда плови наш брод. Очигледно је, и више не покушава да де крије шта држава ради и планира са кк партизан, да након бјежања из националног првенства, не казни већ награђује клуб, док на другој страни, шампионима земље и дугогодишњем представнику у Евролиги "заврће славину".
Ћутали смо и нисмо реаговали 2011. године на одношење кошева и покушај гашења клуба, ћутали смо и 2017. нскон очигледног саплитања и растурања шампионске генерације. Зато мислим да преко овог не треба прећи лако, јер пичкоусти превише се бахати и покушава све на силу да уради. Одбрана нашег КК је одбрана цијелог СД, јер ако им ово прође без икаквих проблема и посљедица, ко гарантује да то неће исто урадити са нашим ФК? Остали клубови нашег СД су сведени на ниво који не приличи Црвеној звезди, зато не треба допустити багри да то уради и са нашим КК и да пријеђу на ФК. Ја знам шта је на мени и како ћу ја поступити, надам се да знају и остали навијачи Црвене Звезде, јер само ми имамо ту моћ да изазовемо промјене.
.


Ево опет неких бунтовника од 7 постова. Како се бре не деси да овим "докле више" тонођ пише неко ко је регистрован 15 година и има 2 хиљадњ уписа? Чудо.

Притом ти се на другој теми кад си такође желео да започињеш неке шкакљиве теме на провокаторски начин јавио човек из екипе коју си потписао у свом имену овде и рекао ти да се упишеш другачије и да ти то поручују момци који стварно јесу то чиме се ти представљаш.
Back to top
View user's profile Send private message
Rscz123
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Sep 2021
Posts: 8

PostPosted: 29 Jun 2022 17:13    Post subject: Reply with quote

Џони БГ wrote:
Rscz123 wrote:
Овај пост се не тиче само КК, већ цијелог СД Црвена звезда. Докле више као навијачи да ћутимо и нијемо посматрамо шта се дешава око нас? Мислим да су сви већ видјели шта се тренутно дешава са нашим КК и куда плови наш брод. Очигледно је, и више не покушава да де крије шта држава ради и планира са кк партизан, да након бјежања из националног првенства, не казни већ награђује клуб, док на другој страни, шампионима земље и дугогодишњем представнику у Евролиги "заврће славину".
Ћутали смо и нисмо реаговали 2011. године на одношење кошева и покушај гашења клуба, ћутали смо и 2017. нскон очигледног саплитања и растурања шампионске генерације. Зато мислим да преко овог не треба прећи лако, јер пичкоусти превише се бахати и покушава све на силу да уради. Одбрана нашег КК је одбрана цијелог СД, јер ако им ово прође без икаквих проблема и посљедица, ко гарантује да то неће исто урадити са нашим ФК? Остали клубови нашег СД су сведени на ниво који не приличи Црвеној звезди, зато не треба допустити багри да то уради и са нашим КК и да пријеђу на ФК. Ја знам шта је на мени и како ћу ја поступити, надам се да знају и остали навијачи Црвене Звезде, јер само ми имамо ту моћ да изазовемо промјене.
.


Ево опет неких бунтовника од 7 постова. Како се бре не деси да овим "докле више" тонођ пише неко ко је регистрован 15 година и има 2 хиљадњ уписа? Чудо.

Притом ти се на другој теми кад си такође желео да започињеш неке шкакљиве теме на провокаторски начин јавио човек из екипе коју си потписао у свом имену овде и рекао ти да се упишеш другачије и да ти то поручују момци који стварно јесу то чиме се ти представљаш.


Да ти одговорим на ово задње, видио сам да ми је то написао, али пишем преко телефона и не знам како да промијеним име, ушао сам у прифил али није била доступна промјена имена. Радо бих промијенио и ставићу своје право име и презиме, не надимак.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 29 Jun 2022 20:47    Post subject: Reply with quote

Rscz123 wrote:
Овај пост се не тиче само КК, већ цијелог СД Црвена звезда. Докле више као навијачи да ћутимо и нијемо посматрамо шта се дешава око нас? Мислим да су сви већ видјели шта се тренутно дешава са нашим КК и куда плови наш брод. Очигледно је, и више не покушава да де крије шта држава ради и планира са кк партизан, да након бјежања из националног првенства, не казни већ награђује клуб, док на другој страни, шампионима земље и дугогодишњем представнику у Евролиги "заврће славину".
Ћутали смо и нисмо реаговали 2011. године на одношење кошева и покушај гашења клуба, ћутали смо и 2017. нскон очигледног саплитања и растурања шампионске генерације. Зато мислим да преко овог не треба прећи лако, јер пичкоусти превише се бахати и покушава све на силу да уради. Одбрана нашег КК је одбрана цијелог СД, јер ако им ово прође без икаквих проблема и посљедица, ко гарантује да то неће исто урадити са нашим ФК? Остали клубови нашег СД су сведени на ниво који не приличи Црвеној звезди, зато не треба допустити багри да то уради и са нашим КК и да пријеђу на ФК. Ја знам шта је на мени и како ћу ја поступити, надам се да знају и остали навијачи Црвене Звезде, јер само ми имамо ту моћ да изазовемо промјене.
.

Ко се није бунио када су ношени кошеви??? Шта мислиш како је дошао Човић у клуб? На чији притисак? Шта мислиш ко се "захвалио" управи којој су однели кошеве на сарадњи? Немој ти да паметујеш овде што каже човек са толико коментара, ми не режимо па кад нам доведу 2 играча постанемо пудлице. То нису Делије никада биле нити ће бити! О односима према нама и другим клубовима сигурно нећеш ти овде да водиш причу нити да дижеш буне. Свака зла намера сигурно неће бити ПРЕЋУТАНА! Али, опет ти кажем, ми нисмо пси који лају. Нисмо вређали једног Дачића, Ружића, Тадића...зато што су навијачки опредељени и зато што су гасили наш клуб, нисмо Коштуницу прозивали јер је дао Мишковићу Зведино земљиште само нас да се реши...на друге адресе смо ишли и увек радили праву ствар, а ове смо прозивали или што су издајници или што су ударали на нас а није било разлога. Тако да, немој ти да бринеш има ко ће.
Немој да вам падне на памет да од овог места правите нека давно заборављена...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
skorpion
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jul 2021
Posts: 74

PostPosted: 29 Jun 2022 22:30    Post subject: Reply with quote

Који је ово већ пут да се ова особа јавља са оваквим уписима? Осам уписа има, барем дупло више пута је опоменут. И онако се у задње време слабо пише овде, и онда дођу овакви. Пријатељу, име и презиме стави и слободно у фејсбук коментар иди и покрећи револуцију. Мислим се ускоро креће сезона, покренуће се нека тема, 3-4 уписа само у теми везаној за следећу сезону.... Не требамо се враћати у неки ранији период када се свашта писало на овом форуму, када је било залуталих овде. Али ево видимо и после толико година залута неко па крене с оваквим писањем и то се треба опоменути једном, два пута, па и објаснити неке ствари ако треба што нису јасне јер и други читају, па ако не схвата, довиђења. Човек не зна је ли он озбиљан или провоцира. Било би лепо када би у будућности чланови који не пишу овде од јуче оставили неки свој коментар после утакмице, или нешто рекли пре ње, можда то не звучи као нешто Бог зна шта, али дефинитивно да некима млађима значи када прочитају мишљење човека који није од јуче ту. Мени, а и људима око мене је форум помогао да постанемо људи који мисле својом главом, виде у животу мало ширу слику, научи те навијачки да размишљаш и да не набрајам... Велика штета би било да се овде престане писати, јер ако се већ врти око 5 људи који пишу... чему сврха писању уопште... Нека и наши старији другари оставе неки коментар овде, треба оживети ово место, а не да нам деца уче шта је навијач и навијачко по инстаграм коментару одакле је и овај изгледа највероватније дошао. Не би ме чудило тамо и да се свађа с њима.
Дакле, прво по сезонску, па врло брзо и на стадион. Ајде полако да крећемо са договором, немој да се обрукамо на отварању. Ово нам је до сада најбитнија сезона. Немамо право на грешке, апсолутно, овде је свака особа која себе сматра навијачем Звезде битна! Да се гледамо и ове, а и следеће године у Лиги Шампиона, зато сви знате где вам је место, будите своје успаване другаре, пали ауто, спусти прозор и крећи. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 213, 214, 215 ... 228, 229, 230  Next

View previous topic :: View next topic
Page 214 of 230

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop