DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Питање
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Питања
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 09 Sep 2012 06:05    Post subject: Reply with quote

Немања wrote:
Да ли још неко има проблем,при пријављивању на форум ? Сваки пут укуцам име и лозинку идем пријави ме,и ништа се не деси...Онда урадим то исто у будем пријављен на форуму,али ми пише да нема нових уписа,то ми се десило први пут пре 15ак дана кад сам се вратио са одмора,реко престаће,али ево сваки дан исто...?


ово се дешава ако користиш Firefox и куцаш delije.net/forum umesto www.delije.net/forum
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Немања
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 May 2009
Posts: 49

PostPosted: 09 Sep 2012 10:19    Post subject: Reply with quote

стефаннн wrote:
Немања wrote:
Да ли још неко има проблем,при пријављивању на форум ? Сваки пут укуцам име и лозинку идем пријави ме,и ништа се не деси...Онда урадим то исто у будем пријављен на форуму,али ми пише да нема нових уписа,то ми се десило први пут пре 15ак дана кад сам се вратио са одмора,реко престаће,али ево сваки дан исто...?


Скини "CCleaner" да испразни кеш и очисти колачиће и требало би да ради нормално (тако је бар мени).


Скинуо сам "CCleaner" и све је уреду.

Мада сам куцао delije.net/forum,али користим google chrome Shocked

Како год сад је све ок.Хвала на помоћи.
_________________
На целом свету ми је све,да живим не могу без ње и зато певам цео дан Звезда...
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda_srbija
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 Nov 2008
Posts: 370

PostPosted: 09 Sep 2012 16:30    Post subject: Reply with quote

Caki wrote:
Немања wrote:
Да ли још неко има проблем,при пријављивању на форум ? Сваки пут укуцам име и лозинку идем пријави ме,и ништа се не деси...Онда урадим то исто у будем пријављен на форуму,али ми пише да нема нових уписа,то ми се десило први пут пре 15ак дана кад сам се вратио са одмора,реко престаће,али ево сваки дан исто...?


ово се дешава ако користиш Firefox и куцаш delije.net/forum umesto www.delije.net/forum


Ја не користим Фајрфокс, а на форум улазим као сто си написао да треба, па већ 5 година ми се исто ово дешава.
Ја сам ово решио тако што сваки пут уместо на "пријави се" идем на "провери приватне поруке", буквално од кад користим форум тако улазим јер ми само тако приказује нове уписе.
_________________
"Задобиј смирен дух и хиљаде њих око тебе ће се спасти"

Преп. Серафим Саровски
Back to top
View user's profile Send private message
Ђомла Београд
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jul 2009
Posts: 326

PostPosted: 09 Sep 2012 17:21    Post subject: Reply with quote

И мени се дешавао тај проблем на мозили и хрому,а решио тако што сам куцао http://www.delije.net/forum/index.php
Back to top
View user's profile Send private message
ZvezdaLe
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jul 2012
Posts: 42

PostPosted: 26 Sep 2012 19:18    Post subject: Reply with quote

Имам једно питање за администрацију. Дали би могла да се отвори једна тему, у којој би се писало о стварима из продавнице, односно да буде под кључем и да нас админи обавештавају кад буде нешто ново у шопу. Јер има и на форуму пуно Делија, које нису из Бг-а и немају могућност да посете продавницу? Хвала !
Back to top
View user's profile Send private message
Фрикинг
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Nov 2006
Posts: 304

PostPosted: 26 Sep 2012 21:39    Post subject: Reply with quote

Имам ја једну нерешену мистерију Laughing Један дан читам форум наредних 3 дана ми је банован? Зна ли неко у чему је проблем.Вероватно кад променим ИП адресу или нешто тако па ме автоматски банује Question
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 09 Oct 2012 00:58    Post subject: Reply with quote

Можда би могао да се отвори посебан подфорум за све наше људе који су се упокојили. И да се пребаце тамо теме -заувек са нама, и све остале које су отворене да би им се одала почаст ...
Back to top
View user's profile Send private message
Dragan-VH
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Aug 2012
Posts: 4
Location: Nemacka

PostPosted: 09 Oct 2012 09:17    Post subject: Reply with quote

Зна ли неко можда када се игра реванш утакмица против Кројциглена у ватерполу? Хвала
Back to top
View user's profile Send private message
wlade
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Feb 2008
Posts: 295
Location: Север

PostPosted: 09 Oct 2012 12:46    Post subject: Reply with quote

Dragan-VH wrote:
Зна ли неко можда када се игра реванш утакмица против Кројциглена у ватерполу? Хвала


одговор на овакво питање боље постави овде...
http://www.redstarbelgrade.info/forum/
_________________
на целом свету само ЦРВЕНА ЗВЕЗДА...
Back to top
View user's profile Send private message
ZvezdaLe
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jul 2012
Posts: 42

PostPosted: 09 Oct 2012 18:12    Post subject: Reply with quote

Дали су ове налепнице копија?
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/75693_204225243043430_867605247_n.jpg
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/r270/254494_204225283043426_1279711140_n.jpg
Back to top
View user's profile Send private message
andjelooo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 May 2009
Posts: 738
Location: Фонтана

PostPosted: 09 Oct 2012 19:51    Post subject: Reply with quote

Dragan-VH wrote:
Зна ли неко можда када се игра реванш утакмица против Кројциглена у ватерполу? Хвала



Распоред утакмица ватерполиста у Лиги шампиона !

http://www.vkcrvenazvezda.com/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1&limitstart=3
_________________
Замолио бих дежурне критичаре, негативце, напаљене клинце, доконе полемичаре, мудријаше, комедијаше и сличне да се уздрже од коментарисања
Back to top
View user's profile Send private message
КапларДС
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jul 2012
Posts: 55

PostPosted: 12 Oct 2012 18:32    Post subject: Reply with quote

Може ли неко да напише шта стоји на нашој трибини вечерас на утакмици репрезентације?Видим да је нешто за брата Ивана,али шта?Може и на пп,хвала.
_________________
За ГРБ погините,терен преорите,само се борите,за те боје две,којима ПЕВАМО И КАДА ГУБИМО И КАДА ВОДИМО,НАПРЕД ЗВЕЗДА...
Back to top
View user's profile Send private message
dovla zmaj2
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Oct 2012
Posts: 1

PostPosted: 14 Oct 2012 16:35    Post subject: Reply with quote

Да ли постоји опција да ми се пошаље на нови мејл шифра за стари профил.Несмотрношћу сам заборавио пасворде и за профил и за претходни мејл Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 14 Oct 2012 16:52    Post subject: Reply with quote

Quote:
Да ли постоји опција да ми се пошаље на нови мејл шифра за стари профил.Несмотрношћу сам заборавио пасворде и за профил и за претходни мејл

види пп
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Кемиш
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Aug 2012
Posts: 17

PostPosted: 15 Oct 2012 10:21    Post subject: Reply with quote

ZvezdaLe wrote:
Дали су ове налепнице копија?
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/75693_204225243043430_867605247_n.jpg
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/r270/254494_204225283043426_1279711140_n.jpg
Ово питање боље да си поставио на теми Размена реквизита,пре би добио одговор... Колико сам ја упућен,те налепнице нису копија,него су нова тура налепница из Делије бутика,ако нисам управу нек ме исправи неко.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Питања All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 7 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop