DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Помоћ за децу спортисте из К.Каме
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије
View previous topic :: View next topic  
Author Message
СтефанЈ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Dec 2007
Posts: 862

PostPosted: 30 Jul 2010 00:55    Post subject: Reply with quote

Мало људи залази на овај део форума..

Није то оправдање, али један од разлога нажалост.
Back to top
View user's profile Send private message
Благоје Јовов
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Nov 2008
Posts: 433

PostPosted: 30 Jul 2010 14:00    Post subject: Reply with quote

Само да кажем да могу и људи из иностранства да ме контактирају преко ПП ко има налог а они који немају преко мајла nnblagoje@gmail.com
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Благоје Јовов
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Nov 2008
Posts: 433

PostPosted: 31 Jul 2010 17:15    Post subject: Reply with quote

Успоставио сам контакт телефоном, немају тамо мрежу, односно имају али на одређеним местима.

Овако добра ствар што су се јавили неки људи из Н.Сада да помогну око струњача тако да то није више проблем.

Кимоно:По висини

160 цм:2 кимона, ту не мора много зато што деца расту па им то брзо омали

170 цм:6 кимона,, наравно то сам ја исчупао сигурно да треба више али због скромности нису хтели да кажу, у сваком случају 6 је солидан број.

180 цм:8 кимона, ту треба највише кимона, и сложили смо да би минимум било 8 кимона, наравно ако сакупимо за више биће више кимона. Видећемо око кимона, пошто имамо идеју како да то буде јефтиније.

Штитиници за руке и ноге

10 комада.Колико сам разумео они су универзални, тако да свако може да их користи, минимално би било тих 10 комада.

Тренерке

15-20 комада то је потребно за турнире, јер они немају пара да направе своје тренерке, за то би била потребна и штампа са именом клуба.

Мајце

50 комада, то је неки средњи број пошто их 80-ак тренира, а 40 редовно тренира.Наравно штампа на мајцама са именом клуба.Имамо план како да на мајце потрошимо мање новца


Јавили су ми се још 8 човека који би хтели да помогну, тако да отприлике треба да буде 150 евра сакупљено, а то сигурно није довољно за ове ствари које треба да купимо.

Замолио бих оне који могу да набаве нешто од ових ствари по некој јефтинијој цени, или знају људе који могу да нам дају неки попуст, да ме контактирају преко ПП или мејла nnblagoje@gmail.com
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 02 Aug 2010 16:08    Post subject: Reply with quote

Ко жели сам да купи опрему за тренинг то може урадити Овде.Ту има доста корисних ствари тако да се за мале паре може купити нешто добро
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Благоје Јовов
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Nov 2008
Posts: 433

PostPosted: 02 Aug 2010 18:17    Post subject: Reply with quote

Штитиници за руке и ноге


Захваљујући брату из Суботице који ме је спојио са његовим пријатељом иначе човек продаје опрему за ове спортове, успели смо да купимо Штитнике за руке и ноге и човек нам је много изашао у сусрет за ових 7000 што смо скупили дао нам је штитнике који коштају укупно 16000 динара!!Ту смо одлично прошли али нажалост смо потрошили све што смо скупили, остале су ове 3 ставке за које такође имамо план да буде мноого јефтиније него што треба, али зато морају још људи да се јављају, разумем да је сада фрка око Братиславе, али после тога рачунам да ће људи да се јављају више него до сада
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ
Ветеран


Joined: 11 Dec 2006
Posts: 1798

PostPosted: 02 Aug 2010 21:10    Post subject: Reply with quote

Ајде људи да се и ово приведе крају, треба да се организујемо, требаће још пар стотина евра сигурно да све купимо!
_________________
Обновимо цркву у Љевоши:
https://www.youtube.com/watch?v=kbac0MAsnww&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
Благоје Јовов
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Nov 2008
Posts: 433

PostPosted: 09 Aug 2010 01:25    Post subject: Reply with quote

Замолио бих све који су обећали да ће новчано помоћи да што пре уплате новац да бисмо могли да завршимо ову акцију.Наравно потребно је још нових људи да се јави!

Само бих хтео да се захвалим нашем брату из иностранства који је помогао са 100 евра.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Благоје Јовов
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Nov 2008
Posts: 433

PostPosted: 13 Aug 2010 08:57    Post subject: Reply with quote

Quote:
Штитиници за руке и ноге

10 комада.Колико сам разумео они су универзални, тако да свако може да их користи, минимално би било тих 10 комада.


Штитници су јуче стигли, захваљујући нашем брату из Суботице повезали смо се са једним произвођачем штитника, који нам је дао 20 штитника по цени 10!!Још једном му се захваљујем, још једном подсећам све људе који су обећали да ће да се укључе, да у скорије време уплате новац да би могли акцију да приводимо крају, наравно за нове људе који хоће да помогну увек има места.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
dentez
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Mar 2007
Posts: 190

PostPosted: 13 Aug 2010 09:13    Post subject: Reply with quote

набавио сам неке штитнике за тек ван до и кимона...јели то све исто или постоји нека разлика?
_________________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Благоје Јовов
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Nov 2008
Posts: 433

PostPosted: 13 Aug 2010 09:29    Post subject: Reply with quote

Договорили смо се већ ја и ти, набави све шта можеш.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
berber sladja
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Nov 2008
Posts: 63

PostPosted: 19 Aug 2010 05:36    Post subject: Reply with quote

Дали ће у скорије време бити организована нека хуманитарна акција, у виду дониранја гардеробe за децу са Косова?
Извињавам се унапред ако ово питање нетреба да буде у овој теми...
Back to top
View user's profile Send private message
Благоје Јовов
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Nov 2008
Posts: 433

PostPosted: 06 Sep 2010 16:50    Post subject: Reply with quote

Не знам шта да кажем речи су сувишне, наш брат из Швајцарске приложио је 200 евра за ову нашу акцију!
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 14 Sep 2010 17:18    Post subject: Reply with quote

http://www.ugradu.info/index.php?option=com_content&task=view&id=7085&Itemid=64
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Благоје Јовов
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Nov 2008
Posts: 433

PostPosted: 14 Sep 2010 20:32    Post subject: Reply with quote

И кимоне смо набавили, 16 кимона смо купили!!!!!!!!!!!!Остало нам је само још тренерке и мајце које ће бити готове у току следеће недеље, може се рећи да успешно приводимо акцију крају!!
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Olympiakos
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 205

PostPosted: 27 Sep 2010 12:55    Post subject: Reply with quote

19-ог септембра у Алексинцу одржан је куп Србије у ју јитсу, на коме су између осталог учествовали и наши земљаци из Косовске Каменице. То је била јединствена прилика да се приведе крају једна вишемесечна хумана акција које су спровеле делије из свих србских земаља.
Помоћ у виду кимона и комплета штитника је предата нашој браћи, као и новац (20300 динара) за реновирање просторија клуба. Тренерице и мајице које су већ набаљене (од делије фонда) ће бити испоручене првом приликом након завршетка израде веза симбола.
Што се тиче званичног, турнирског дела, клуб из К.Каменице је пристигао у виду седмочлане екипе која је остварила пар успешних борби и била адекватно награђена медаљама. Још лепши моменат је био након тога кад је чланству клуба уручена наша помоћ, а они нису штедели речи хвале за делије које су по ко зна који пут свесрдно помогле србски живаљ на Космету. Позвани смо да будемо њихови гости и наставимо дружење у К.Каменици.
Овом приликом преносимо њихове утиске и захвалност свима онима који су учествовали у овај акцији али и онима које ће овакво хумано дело покренути да ураде нешто слично.

Eкипа


Победник


Резиме
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop