DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Радио би изложбу фотографија
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 04 Feb 2009 14:39    Post subject: Радио би изложбу фотографија Reply with quote

Помаже Бог добри људи.Као што знате имам доста фотографија са Косва и Метохије,на којима се види живот тих људи...До сада сам их само стављао на интернет и доста њих је видело те фотографије.Собзиром да доста њих нема интернет и да има оних који их нису видели дошао сам на идеју да урадим једну изложбу фотографија.Све је то лепо али ту има доста посла,од простора,стампања до рекламе саме изложбе.Сада би замолио свакако ко је у могућности да ми на било какав начин помогне.
Ја ћу наравно помоћ тражити свуда али ево обрађам се и вама.Ако неко има или зна неки простор где би то могло да се одржи,штампару да се оштампа и на крају медије који ће све то најавити како би што више људи видело....За све што вас занима ви ме слободно питајте.Можда је мало касно али ја сам мислио да то буде за 17 марта али није проблем ни касније
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 04 Feb 2009 16:09    Post subject: Reply with quote

Лепо је то шта хоћеш да урадиш , али мораш да знаш шта је поента свега тога и да ту поенту предочиш другима.
ШТА Question
-Као прво шта хоћеш том изложбом да постигнеш ?
-Да ли хоћеш да укажеш на лоше услове живота Срба на Космету?
-Да ли можда желиш да прикажеш лепоте природе ?
-Да ли желиш да прикажеш лепоте наших манастира ?
-или хоћеш све то заједно ?

Да ли можда желиш да путем те изложбе сакупиш новац за неку од породица или енклава на Космету , или само да подсетиш јавност на муку у којој живе наша браћа и сестре доле?

КО Question
Ако желиш да ти неко помогне мораш мало више да појасниш твоју идеју. Да ли ће то бити нека твоја самостална изложба слика или изложба свих лепих слика које си негде пронашао , путем разних извора... да ли правиш изложбу у твоје име или у име неке организације.
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети,него по томе колику светињу браним''
Св.Великомученик Лазар
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Благоје Јовов
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Nov 2008
Posts: 433

PostPosted: 04 Feb 2009 17:44    Post subject: Reply with quote

Ја се јављам за помоћ,ако могу било како да помогнем Wink
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 04 Feb 2009 17:52    Post subject: Reply with quote

Хвала брате БРЕ...

Ево идемо редом

Quote:
-Као прво шта хоћеш том изложбом да постигнеш ?

Да упознам народ овде са Косовом и Метохијом тако што чу да прикажем све то што си навео

Quote:
Да ли можда желиш да путем те изложбе сакупиш новац за неку од породица или енклава на Космету , или само да подсетиш јавност на муку у којој живе наша браћа и сестре доле?

Мислим да само прикажем како живе а онај ко буде желео да помогне помоћиће и сам....Барем ја тако мислим.Овде желим чути и ваше мишљење,зато сам и отворио тему Very Happy


Quote:
да ли правиш изложбу у твоје име или у име неке организације.

Моје су фотографије и ни једне друге.А може се прикључити било која организација ако жели и да стане иза тога...


Ево ово је била прва помоћ и то јако велика.Хвала брате
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Благоје Јовов
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Nov 2008
Posts: 433

PostPosted: 04 Feb 2009 18:06    Post subject: Reply with quote

По мени је супер идеја,али мислим да би било лепо да неко стане иза те изложбе,мислим нека организација...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 05 Feb 2009 13:49    Post subject: Reply with quote

Сваком ко се труди да помогне Србима и Србији желим свако добро.

Да ли имаш већ на уму где би могао да одржиш ту изложбу и висину трошкова Question
Колико би слика желео да изложиш и у ком формату Question
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети,него по томе колику светињу браним''
Св.Великомученик Лазар
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 18 Feb 2009 15:58    Post subject: Reply with quote

Quote:
Да ли имаш већ на уму где би могао да одржиш ту изложбу и висину трошкова

Ако не нађем простор спреман сам то и да урадим на теразијама Smile Ово сам озбиљан....Једноставно желим да нардо види како ти људи доле живе.За висину трошкова то ћу још да видим.То ће ми бити највећи броблем јер ја нисам баш при новцу.Сад ми још и апарат отишао тако да треба и нов да узмем али ни за њега немам Sad

Quote:
Колико би слика желео да изложиш и у ком формату

То опет зависи од новца...Као што Благије рече треба наћи некога да стане иза тога.Ја видим вас као некога ко би ми можда помогао... Smile
Неко ми јеавио за простор у Чачку тако да то чекамо сад треба да видим штампање фотки...Мада сам ја већ има понуда да на неким местима излжим фотке али их нисам имао...Можда је најбоље да сад урадим само фотке а после да идемо даље.Нека оне стоје спремен оштампане па кад негде нешто утрчи.Имам добар однос са Иваном Жигон тако да може и кад она нешто ради али кажем имам понуда где би оне могле да стоје.На пример Боготражитељ у Веограду се исто понуди да се ту изложе.Само их треба оштампати.Јаћу гледати колико кошта штампа и колико би ме то изашло па ако има још неко неку штампарију нека предложи....
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 19 Feb 2009 14:52    Post subject: Reply with quote

Није баш нека идеја, више као предлог (притом ни сам не знам да ли је остварив), ал све једно...

Пошто не верујем да ће изложба бити добро медијски пропраћена, можда је најбоље да буде на неком јавном месту (ко што рече, Теразије). Тако би је сигурно највише људи видело.
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 19 Feb 2009 15:40    Post subject: Reply with quote

Ljubazni Vodoinstalater wrote:
Није баш нека идеја, више као предлог (притом ни сам не знам да ли је остварив), ал све једно...

Пошто не верујем да ће изложба бити добро медијски пропраћена, можда је најбоље да буде на неком јавном месту (ко што рече, Теразије). Тако би је сигурно највише људи видело.

То сам мислио и ја...Оно што је сад најважније јесте да се види колико би ме коштало штампање фотогрфаија у формату А3.Имам негде око 100 фотки...Можда и коју више.Нисам имао времена да идем до града ових дана али ћу прошетати да видим колико ме све излази
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
ultra
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Feb 2009
Posts: 52

PostPosted: 20 Feb 2009 10:09    Post subject: Reply with quote

http://www.dispak.info/usluge.htm
Ostale naše usluge:
Koričenje plastičnom spiralom od 50 dinara
Skeniranje A4 (300 dpi) 20 dinara
Skeniranje slajdova / foto negativa 20 din / slajd (600 dpi)
Skeniranje slajdova / foto negativa 40 din / slajd (1200 dpi)
Skeniranje slajdova / foto negativa 80 din / slajd (2400 dpi)
Obrada skeniranih slajdova / fotografija 50 din / slajd
Izrada ID kartica 100 dinara
Kucanje teksta 60 din / A4
Štampa A4 fotografija 50 dinara
Štampa A3 fotografija 250 dinara
Чисто да се прјентишеш. Поздрав.
_________________
НЕ ДАМО ТЕ КОСОВО!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 20 Feb 2009 10:37    Post subject: Reply with quote

Хвала тебра...Ово је врло захвално и јако ми помаже...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 22 Feb 2009 01:28    Post subject: Reply with quote

и како напредујеш јел си се организовао имаш ли идеју где ... колико пара ти треба за то , колико слика хоћеш да изложиш....
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети,него по томе колику светињу браним''
Св.Великомученик Лазар
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 22 Feb 2009 07:43    Post subject: Reply with quote

BRE wrote:
и како напредујеш јел си се организовао имаш ли идеју где ... колико пара ти треба за то , колико слика хоћеш да изложиш....

Напредујем јако добро..Имам понуду да ми се уради негде око 300 фотографија за Џ Very Happy Видећемо где ћемо то после изложити али имам понуде и за то..На сваком дешавању које је везано за КиМ ићићу и нудићу да излажем фотографије.Већ имам неколико варијанти...Сад спремам фотографије које ћу изложити
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 13 Mar 2009 08:05    Post subject: Reply with quote

Ево дошло време да се уради изложба.... Laughing

Нема Предаје је акција која је осмишљена да би се скренула пажња јавности на проблеме Срба на Космету. Медији у Србији постају све затворенији према највећем проблему , политичке афере и забавне емисије су некима прече од наших корена и свете земље.

Пројекат представља низ акција које би скренуле пажњу на проблем који неки покушавају да гурну у заборав.

Акција креће 17ог марта 2009 симболично пет година после мартовског терора на Космету , и састоји се од изложбе слика са Косова и Метохије.

Изложба ће бити бесплатна , посетиоцима ће бити омогућено да оставе донације за помоћ Србима на Космету.

Организатори изложбе слика:
Јовица-Фотограф са пријатељима и сајт Чикашких Срба www.cikaskisrbi.com
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Podgorica FxCxRxSx
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jun 2004
Posts: 527
Location: Црна Гора

PostPosted: 13 Mar 2009 12:58    Post subject: Reply with quote

Четник wrote:
Ево дошло време да се уради изложба.... Laughing

Нема Предаје је акција која је осмишљена да би се скренула пажња јавности на проблеме Срба на Космету. Медији у Србији постају све затворенији према највећем проблему , политичке афере и забавне емисије су некима прече од наших корена и свете земље.

Пројекат представља низ акција које би скренуле пажњу на проблем који неки покушавају да гурну у заборав.

Акција креће 17ог марта 2009 симболично пет година после мартовског терора на Космету , и састоји се од изложбе слика са Косова и Метохије.

Изложба ће бити бесплатна , посетиоцима ће бити омогућено да оставе донације за помоћ Србима на Космету.

Организатори изложбе слика:
Јовица-Фотограф са пријатељима и сајт Чикашких Срба www.cikaskisrbi.com


гдје? какве су шансе да се одради изложба у подгорици?
_________________
http://www.crnagorazakosmet.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop