DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Протести у Подгорици
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Забјело
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Jun 2006
Posts: 376

PostPosted: 28 Oct 2008 14:00    Post subject: Reply with quote

радула wrote:

Црногорци имају основа за државност, па и да буду нација.


За државност се слажем са тобом.

Објасни ти мени,који основ Црногорци имају да би били нација Question Question Question
_________________
Борац сваки нема пушку, не
Али носи срце планине.
Борче, држи стег
Туђин ће у бег се брзо дати
Поново ће сунце Шумадију обасјати.
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 28 Oct 2008 21:20    Post subject: Reply with quote

http://www.youtube.com/profile_videos?user=SCG081
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
MotobikeR
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 42

PostPosted: 28 Oct 2008 21:41    Post subject: Reply with quote

Четник имаш ПП Smile
_________________
Наша љубав је јача од ваше мржње!
Back to top
View user's profile Send private message
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 29 Oct 2008 20:59    Post subject: Reply with quote

Забјело wrote:
радула wrote:

Црногорци имају основа за државност, па и да буду нација.


За државност се слажем са тобом.

Објасни ти мени,који основ Црногорци имају да би били нација Question Question Question

Aу немој сад и ти, ево укратко:
Ако имају основа за 1. из тога произилази и 2. , тј. што написах па и да буду нација, то све дође временом, иако данас нису баш начисто са тим.
Постоји нека критична маса људи који се осећају као Црногорци. Па ти боље знаш од мене колико има таквих, и шта сад би неко требало да га убеђује "e знаш, ти си Србин", он каже "нијесам", "Ma јеси", "вала нијесам","Ma вала јеси", онда он каже ја сам Рамиз, Црногорац сам ко што је и мој отац и ђед Laughing Онда тек следи кец из рукава, употреба кључног аргумента: Па сад си тек онда Србин 1/1, јер су СВИ овдашњи муслимани покрштени Срби Laughing
Ко је луђи у тој ситуацији, Рамо Србин или Србин Laughing ?
Ако се неко осећа тако ко да му то брани, ко има овлашћење и сертификат да тако нешто потврђује или оспорава? Па заболе га курац, прича матерњи на оба мобилна.
Све је питање времена које протекне и броја људи који се тако декларишу.. А са cabronom сам се уживо расправио тако да не испадне да сам горе нешто лупао како он каже, можда је било само конфузно (ако не можеш да их убедиш, збуни их Cool )..
Немам живаца да куцам о овоме и разглабам даље, ово је млаћење празне сламе. Живимо на Балкану, где је 100 лудила у 1 великом лудилу и овде важе правила која немају много везе са здравим разумом.
Wink
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
Забјело
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Jun 2006
Posts: 376

PostPosted: 29 Oct 2008 23:26    Post subject: Reply with quote

радула wrote:

Aу немој сад и ти...


Јок,ти ћешLaughing


Не слажем се првом тачком твог одговора.То што неко има државу,не доноси му истовремено и нацију.
Ово је специфична ситуација коју имамо сада.Да не понављам више о поријеклу народа из Црне Горе,постајем досадан...
А Рамиз ти не може рећ да су му отац и ђед били Црногорци.Они говоре да су Црногорци у задњих 10 година.
А ово оћу ли бранит неком да се изјашњава како оће? Оћу док сам жив Twisted Evil .Јер не може неко да ми каже,ко није православне вјере,да је Црногорац.Мој сертификат је потписан крвљу мојих предака (и ваших) који су се борили да ишћерају обрезане одавде.
Слажем се са тобом око овога да нису сви муслимани,који живе на овим просторима,Срби.Људи заборављају да је ође било и доста правих турских породица,тако да не можеш сваког да обељежиш ка потурицу.
_________________
Борац сваки нема пушку, не
Али носи срце планине.
Борче, држи стег
Туђин ће у бег се брзо дати
Поново ће сунце Шумадију обасјати.
Back to top
View user's profile Send private message
Забјело
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Jun 2006
Posts: 376

PostPosted: 29 Oct 2008 23:30    Post subject: Reply with quote

радула wrote:

Aу немој сад и ти...


Јок,ти ћешLaughing


Не слажем се првом тачком твог одговора.То што неко има државу,не доноси му истовремено и нацију.
Ово је специфична ситуација коју имамо сада.Да не понављам више о поријеклу народа из Црне Горе,постајем досадан...
А Рамиз ти не може рећ да су му отац и ђед били Црногорци.Они говоре да су Црногорци у задњих 10 година.
А ово оћу ли бранит неком да се изјашњава како оће? Оћу док сам жив Twisted Evil .Јер не може неко да ми каже,ко није православне вјере,да је Црногорац.Мој сертификат је потписан крвљу мојих предака (и ваших) који су се борили да ишћерају обрезане одавде.
Слажем се са тобом око овога да нису сви муслимани,који живе на овим просторима,Срби.Људи заборављају да је ође било и доста правих турских породица,тако да не можеш сваког да обељежиш ка потурицу.
_________________
Борац сваки нема пушку, не
Али носи срце планине.
Борче, држи стег
Туђин ће у бег се брзо дати
Поново ће сунце Шумадију обасјати.
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 30 Oct 2008 07:41    Post subject: Reply with quote

јесте ја и радула смо се видели, суштина његове приче јесте да ако неко хоће да се изјашњава као црногорац ми не можемо да му бранимо, а суштина моје приче је да може да се изјашњава и као пингвин, али да за то нема утемељења.може човек себе да прогласи и апаратом за кафу, али наука каже да то ипак није тако.
не рачунајући праве турке, опет понављам сви потурчени јесу срби, нису сви православни, али јесу сви срби, то смо се ваљда разумели радула или ...ћу морати опет! Laughing
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
nepoznat
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 113
Location: Непозната...

PostPosted: 31 Oct 2008 12:06    Post subject: Reply with quote

радула wrote:
Забјело wrote:
радула wrote:

Црногорци имају основа за државност, па и да буду нација.


За државност се слажем са тобом.

Објасни ти мени,који основ Црногорци имају да би били нација Question Question Question

Aу немој сад и ти, ево укратко:
Ако имају основа за 1. из тога произилази и 2. , тј. што написах па и да буду нација, то све дође временом, иако данас нису баш начисто са тим.

Значи по теби и "Босанац" је националност. Е исто тако,колико је појам Босанац националност,толико је и Црногорац. Али као што "cabron" рече,свако има право да се изјасни како год хоће,то не може ама баш нико да забрани.. ја ако се не варам,чини ми се да се на попису у ЦГ неколико особа изјаснило и као Ескими иако они то наравно нису али имају апсолутно право да се тако изјасне.
Дакле,тако и данашњи "Црногорци" желе да побјегну од стварности и да на све начине негирају и оповргну то да су они Срби и изјашњавају се да су Црногорци по националности иако за то немају никакав основ али имају право.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Podgorica FxCxRxSx
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jun 2004
Posts: 527
Location: Црна Гора

PostPosted: 01 Nov 2008 19:53    Post subject: Reply with quote

У Подгорици је у припреми акција која ће носити назим КОСОВО ЈЕ ДУША СРБИНОВА...

Више информација о акцији убрзо када крене њена реалицаија...
_________________
http://www.crnagorazakosmet.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 11 Nov 2008 13:10    Post subject: Reply with quote

Quote:
После митинга у организацији српске опозиције и поштеног народа Црне Горе дошло је до масовних хапшења људи.Неки од њих су преживели праве тортуре у казаматима дукљана.
Ово је исповест у кућној режији Саше Пејановића-Србина боксера и шампиона на који наћин је мучен у галазима милове црвене Хрватске.
Замолио бих све форумаше да овај снимак шире свуда као сведочанство до које мере су пали крволоци у ЦГ,и шта се све ради људима који остају верни и поносни.http://www.obrazjepreci.com/show.php?subaction=showfull&id=1226341439&archive=&start_from=&ucat=8&

http://www.istinaosasi.blip.tv/#1459418
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети,него по томе колику светињу браним''
Св.Великомученик Лазар
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
RUSOFIL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 571

PostPosted: 11 Nov 2008 13:42    Post subject: Reply with quote

BRE wrote:
Quote:
После митинга у организацији српске опозиције и поштеног народа Црне Горе дошло је до масовних хапшења људи.Неки од њих су преживели праве тортуре у казаматима дукљана.
Ово је исповест у кућној режији Саше Пејановића-Србина боксера и шампиона на који наћин је мучен у галазима милове црвене Хрватске.
Замолио бих све форумаше да овај снимак шире свуда као сведочанство до које мере су пали крволоци у ЦГ,и шта се све ради људима који остају верни и поносни.http://www.obrazjepreci.com/show.php?subaction=showfull&id=1226341439&archive=&start_from=&ucat=8&

http://www.istinaosasi.blip.tv/#1459418


Стављајте ово на насловну страну сајта Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 11 Nov 2008 15:01    Post subject: Reply with quote

RUSOFIL wrote:
BRE wrote:
Quote:
После митинга у организацији српске опозиције и поштеног народа Црне Горе дошло је до масовних хапшења људи.Неки од њих су преживели праве тортуре у казаматима дукљана.
Ово је исповест у кућној режији Саше Пејановића-Србина боксера и шампиона на који наћин је мучен у галазима милове црвене Хрватске.
Замолио бих све форумаше да овај снимак шире свуда као сведочанство до које мере су пали крволоци у ЦГ,и шта се све ради људима који остају верни и поносни.http://www.obrazjepreci.com/show.php?subaction=showfull&id=1226341439&archive=&start_from=&ucat=8&

http://www.istinaosasi.blip.tv/#1459418


Стављајте ово на насловну страну сајта Exclamation Exclamation Exclamation


Ово је страшно, због овога ми је криво што није избио рат између Србије и МИЛОВОГ режима и његових присталица, а имали смо повода и те како, па да мали мафијоза плива ка Италији леђно маму му јебем.
Срамота..
_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
Brdjo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Jun 2003
Posts: 514
Location: БРЧКО СРБИЈА

PostPosted: 11 Nov 2008 17:13    Post subject: Reply with quote

Нема пливања, стиће њега мучење семе те јебем мртво мило....
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 11 Nov 2008 18:48    Post subject: Reply with quote

јел зна неко од браће из подгорице овог момка?
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 525
Location: kosutnjak

PostPosted: 11 Nov 2008 21:09    Post subject: Reply with quote

Све су то иста говна! Три дана се по свим медијима вртела једна те иста прича о забијању ножа у леђа кад су признали независност и на томе се све завршило. Једноставно то је за њих завршена прича...
Ко зна шта нам све спремају јер их најмање занима како живе браћа у Подгорици и шта им се све дешава само зато што се не слажу са срамном одлуком нарко картела који влада Црном Гором. Плашим се да се овако нешто не дешава и нашој браћи која су утмничена.
_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 7 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop