DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Милорад Чавић суспендован!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MGF
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2006
Posts: 392

PostPosted: 24 Mar 2008 16:03    Post subject: Reply with quote

Одузет транспарент „Косово је Србија”

На великом тениском турниру у Индијан Велсу, где су тријумфовали Новак Ђоковић и Ана Ивановић, српским навијачима одузет је транспарент са натписом „Косово је Србија”, јер је оцењено да је реч о политичкој пароли. „Њујорк тајмс” наводи да су организатори турнира, пред сам крај финалног меча између Ане Ивановић и Рускиње Светлане Кузњецове, српским навијачима онемогућили да истакну натпис „Косово је Србија”, уз образложење да је реч о политичкој пароли. Како наводи амерички лист, организатори су навијачима одузели транспаренет, а потом им га, по окончању меча, вратили.
„Њујорк тајмс” подсећа да је због истог натписа Европска пливачка федерација забранила европском прваку Милораду Чавићу да се такмичи до краја на првенству „старог континента” у Ајндховену, и оцењује да је финале турнира у Индијан Велсу показало да је „немогуће избећи преплитање спорта и политике кад су у питању српски спортисти”.

Лист наводи да је српски студент са колеџа у Лос Анђелесу Неш Петровић, који је донео транспарент, изјавио да је разочаран што су организатори турнира тако поступили.

„Мислио сам да дозвољавате слободу говора”, објаснио је Петровић, који је био међу педесетак српских навијача који су, носећи српске заставе, на турниру бучно подржавали тенисере и тенисерке из Србије.

„Њујорк тајмс” преноси да Ђоковић, који је у финалу Индијан Велса победио Американца Мардија Фиша, није желео да коментарише поступак организатора.

„Очигледно да је то веома осетљиво питање за разговор у овом тренутку”, рекао је Ђоковић.

Амерички дневник подсећа да је Ђоковић прошлог месеца, путем видео линка, учествовао на великом протестном скупу у Београду поводом једностраног проглашења независности Косова.

„Не трудим се да будем укључен у политику. Говорио сам, јер сам се осећао веома лоше и био сам веома разочаран оним што се догађа. Они који знају моју прошлост, знају о чему говорим. Мој отац и други чланови породице рођени су на Косову и тамо су живели 30 година. Био сам тамо много пута. Био сам погођен и био је то начин да подржим своју земљу”, рекао је Ђоковић.

„Њујорк тајмс” наводи и изјаву Ане Ивановић да јој је, као спортисти, тешко да говори о политици.

„Не знам много о политици и не мешам се у ту област. Шта год се догађа, то је тешко, али је мени тешко о томе да говорим”, рекла је Ивановић и поновила да се труди да постиже најбоље резултате на терену и представља своју земљу на најбољи могући начин. (Танјуг)
_________________
Мршти ми се пуб и његов ортак дрот
Back to top
View user's profile Send private message
СтефанЈ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Dec 2007
Posts: 862

PostPosted: 24 Mar 2008 17:51    Post subject: Reply with quote

cabron wrote:
јесте ли ви нормални бре, који је вама курац свима разочаранима??????
није показао????

како није показао, освојио је турнир који је иза грен-слема највећи, освојио га је као играч који долази из Србије, није вам довољно да освоје и у мушкој и у женској конкуренцији тај турнир, да наша застава стзоји на месту победника, није вам довољно што пише новак ђоковић или ана ивановић-срб, или јанко или јелена-срб.
није вам довољно што узме заставу и подигне је, није вам довољно кад каже `није све тако позитивно, људи ће разумети...`
није вам довољно што побеђује, што се уопште помиње да је из Србије, што се Србија уопште помиње по нечему што је позитивно по свим мерилима и нормама.
не то вама није довољно, па уместо да настави да их растура и да се на турнирима широм света виори српска тробојка иза њихових леђа на победничким постољима, ви би више волели шта???????
јел треба да баце бомбу у публику пуну мрских американаца да би сте ви рекли свака част, шта треба да ураде да ви не бисте били разочарани????????
па замислите да сви раде 100-ти део овога што они раде



у праву си, погрешно сам се изразио...наравно да не мислим да треба сви да буду суспендовани са такмичења Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУТАК
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 124
Location: Корак од Трстеника

PostPosted: 25 Mar 2008 07:24    Post subject: Reply with quote

http://img214.imageshack.us/img214/4557/cavicsd7.jpg
_________________
http://www.svetosavlje.org/svetinje/veluce/Veluce.htm
Back to top
View user's profile Send private message
Woodoo
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Oct 2003
Posts: 118
Location: Београд

PostPosted: 25 Mar 2008 10:21    Post subject: Reply with quote

bucher wrote:
Ел Пибе wrote:
било би добро кад би тенисери/тенисерке следили пример (ако уђу у финале), мада чисто сумњам. ако не мајца, онда бар нека реч на церемонији...


ма пичке су то,мислиш да би они рескирали каријеру због тога!
Ја верујем да им је такав неки гест њихови спонзори забранили мислим на NIKE и ADAIDAS!

али видећемо то данас али сварно би могли само Ћавићево има да спомену то је сасвим довоњно!


Не знам да л' си гори ти или ови чедисти који прозивају и Чавића и Ђоковића због Косова. Mad
_________________
Најдоски је одлично скочио али нажалост само преко пречке.
Back to top
View user's profile Send private message
wlade
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Feb 2008
Posts: 295
Location: Север

PostPosted: 25 Mar 2008 10:24    Post subject: Reply with quote

Woodoo wrote:
bucher wrote:
Ел Пибе wrote:
било би добро кад би тенисери/тенисерке следили пример (ако уђу у финале), мада чисто сумњам. ако не мајца, онда бар нека реч на церемонији...


ма пичке су то,мислиш да би они рескирали каријеру због тога!
Ја верујем да им је такав неки гест њихови спонзори забранили мислим на NIKE и ADAIDAS!

али видећемо то данас али сварно би могли само Ћавићево има да спомену то је сасвим довоњно!


Не знам да л' си гори ти или ови чедисти који прозивају и Чавића и Ђоковића због Косова. Mad


ИСТИ СУ! Twisted Evil Twisted Evil
_________________
на целом свету само ЦРВЕНА ЗВЕЗДА...
Back to top
View user's profile Send private message
nepoznat
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 113
Location: Непозната...

PostPosted: 25 Mar 2008 13:03    Post subject: Reply with quote

Курир покреће акцију с мајицама "Сви смо ми Чавић" или "Слажем се са Чавићем"о којој се писало на нашем форуму...
http://www.kurir-info.co.yu/clanak/kurir-25-03-2008/svi-smo-mi-cavic
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Mikelandjelo
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Mar 2005
Posts: 247
Location: Gradiska, Republic of Srpska (West Serbia)

PostPosted: 25 Mar 2008 15:59    Post subject: Reply with quote

nepoznat wrote:
Курир покреће акцију с мајицама "Сви смо ми Чавић" или "Слажем се са Чавићем"о којој се писало на нашем форуму...
http://www.kurir-info.co.yu/clanak/kurir-25-03-2008/svi-smo-mi-cavic


А што се човјек разбјесни кад прочита неке од тих коментара ... Evil or Very Mad
_________________
Ако ли те заборавим, Косово, нека ме изда десница моја!
Back to top
View user's profile Send private message
Mikelandjelo
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Mar 2005
Posts: 247
Location: Gradiska, Republic of Srpska (West Serbia)

PostPosted: 25 Mar 2008 16:17    Post subject: Reply with quote

http://blog.b92.net/text/2622/Kosovo%20je%20Srbija%20%E2%80%93%20MALO%20MORGEN/

Сваки коментар је сувишан ... Evil or Very Mad
_________________
Ако ли те заборавим, Косово, нека ме изда десница моја!
Back to top
View user's profile Send private message
bucher
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jun 2003
Posts: 22
Location: КРАЉЕВО

PostPosted: 25 Mar 2008 16:44    Post subject: Reply with quote

Woodoo wrote:
bucher wrote:
Ел Пибе wrote:
било би добро кад би тенисери/тенисерке следили пример (ако уђу у финале), мада чисто сумњам. ако не мајца, онда бар нека реч на церемонији...


ма пичке су то,мислиш да би они рескирали каријеру због тога!
Ја верујем да им је такав неки гест њихови спонзори забранили мислим на NIKE и ADAIDAS!

али видећемо то данас али сварно би могли само Ћавићево има да спомену то је сасвим довоњно!


Не знам да л' си гори ти или ови чедисти који прозивају и Чавића и Ђоковића због Косова. Mad


какве везе има мој пост са ЛДП-ом!као што је већ ХХ навео брзо сам реаговао да кажем нешто против Ђоковић-а а невидим да сам нешто лоше реко о Чавићу тако да си мого лагано да уштедиш један пост
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
wlade
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Feb 2008
Posts: 295
Location: Север

PostPosted: 25 Mar 2008 16:59    Post subject: Reply with quote

[quote="bucher"][quote="Woodoo"]
bucher wrote:
Ел Пибе wrote:
било би добро кад би тенисери/тенисерке следили пример (ако уђу у финале), мада чисто сумњам. ако не мајца, онда бар нека реч на церемонији...


ма пичке су то,мислиш да би они рескирали каријеру због тога!
Ја верујем да им је такав неки гест њихови спонзори забранили мислим на NIKE и ADAIDAS!

какве везе има мој пост са ЛДП-ом!као што је већ ХХ навео брзо сам реаговао да кажем нешто против Ђоковић-а а невидим да сам нешто лоше реко о Чавићу тако да си мого лагано да уштедиш један пост


ја не могу да верујем да неко назива Новака Ђоковића пичком!
брате не знам шта бих ти рекао. вероватно си ти мнооого више учинио за ову земљу од њега, па си ти херој а он пичка Rolling Eyes
_________________
на целом свету само ЦРВЕНА ЗВЕЗДА...
Back to top
View user's profile Send private message
delija1991
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Mar 2008
Posts: 5
Location: Mladenovac

PostPosted: 25 Mar 2008 17:38    Post subject: Re: Милорад Чавић суспендован! Reply with quote

Ставрно је страшно колико нас Србе мрзе сви. Чавића суспендовали, Звезди казна због онога што се дешавало у Солуну, мислим стварно је то страшно. Али мене највише мучи то што смо ми ту немоћни.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
MC MaC
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Sep 2006
Posts: 863
Location: Променљива

PostPosted: 25 Mar 2008 17:38    Post subject: Reply with quote

Ајде бре људи шта вам је,спустите мало лопту....
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=UQfR2xMX3to&feature=related
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Podgorica FxCxRxSx
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jun 2004
Posts: 527
Location: Црна Гора

PostPosted: 25 Mar 2008 18:42    Post subject: Reply with quote

Mikelandjelo wrote:
http://blog.b92.net/text/2622/Kosovo%20je%20Srbija%20%E2%80%93%20MALO%20MORGEN/

Сваки коментар је сувишан ... Evil or Very Mad


Додао бих да човјек није Србијанац, већ мој суграђанин који себи дао за право да прдне на Б92...

СРАМОТА!
_________________
http://www.crnagorazakosmet.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Леса
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Jan 2006
Posts: 250
Location: Земун

PostPosted: 27 Mar 2008 10:50    Post subject: Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=LvWc7e0o3jU

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 27 Mar 2008 17:47    Post subject: Reply with quote

Леса wrote:
http://www.youtube.com/watch?v=LvWc7e0o3jU

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Ко су они да га наводно бране и да говоре у његово име.Ја да сам на његовом месту би их тужио....
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop