DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Милорад Чавић суспендован!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије
View previous topic :: View next topic  
Author Message
typhoon
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Dec 2005
Posts: 115
Location: Свемирска станица МИР

PostPosted: 23 Mar 2008 20:09    Post subject: Reply with quote

buki91 wrote:
http://www.youtube.com/watch?v=rztA3aicTw4

icon_notworthy icon_notworthy icon_notworthy icon_notworthy icon_notworthy icon_notworthy icon_notworthy icon_notworthy


Ауу па сад кад се нисам шлогир'о....сузе су ми кренуле...ПА ГДЕ СМО МИ СВИ РАСЛИ када овај ЧОВЕК (и великим словом није довољно) овако воли Србију а никада није живео у њој. Па замислите само да нас 90% барем овако размишља, па где би нам био крај.
Чавићу, људино, достојно носиш крст својих предака док већина нас није достојна ни везе на ципели да ти одреши.
_________________
Само оштро и на прву!!!
Back to top
View user's profile Send private message
bucher
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jun 2003
Posts: 22
Location: КРАЉЕВО

PostPosted: 23 Mar 2008 20:52    Post subject: Reply with quote

добро погрешно сам се изразио кад сам их пичке назвао!Несме се заборавити да Ноле стално у неким хуманитарним акцијама учествује!

само још нешто да наведем да је Марко Пантелић у Бундеслиги дао гол пришо камери подиго на обе руке три прста и на мајици му било нацртано
срце сасвим довољно и узвикнуо СРБИЈА!ето кад би свако тако мали гест урадили било би довољно!

ПОЗ
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 24 Mar 2008 03:21    Post subject: Reply with quote

Да,али пола наших спортиста се плаши реакције својих клубова и савеза да не буду кажњени јер и сами знамо како државе са запада гледају на нас,а Чавићу свака част! Не знам новак дал је нешто урадио,тј показао вечерас?
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
lunatic
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 May 2006
Posts: 24

PostPosted: 24 Mar 2008 07:25    Post subject: Reply with quote

Није ништа показао. Рекао је после меча: "није баш све позитивно, људи ће разумети на шта мислим..."
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
СтефанЈ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Dec 2007
Posts: 862

PostPosted: 24 Mar 2008 07:27    Post subject: Reply with quote

Idemo delije wrote:
Да,али пола наших спортиста се плаши реакције својих клубова и савеза да не буду кажњени јер и сами знамо како државе са запада гледају на нас,а Чавићу свака част! Не знам новак дал је нешто урадио,тј показао вечерас?



није Sad гледао сам и све време очекивао хоће ли нешто рећи или показати међутим остао сам мало разочаран...

свиђају ми се много предлози за мапу Србије или "Остаће наше", "И ја мислим исто као Чавић" и сл...
Back to top
View user's profile Send private message
СтефанЈ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Dec 2007
Posts: 862

PostPosted: 24 Mar 2008 07:30    Post subject: Reply with quote

lunatic wrote:
Није ништа показао. Рекао је после меча: "није баш све позитивно, људи ће разумети на шта мислим..."



јесте,заборавих на то..а приметио сам да се ниједном није насмејао током церемоније, већ неку киселу фацу сложио
Back to top
View user's profile Send private message
wlade
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Feb 2008
Posts: 295
Location: Север

PostPosted: 24 Mar 2008 09:22    Post subject: Reply with quote

СтефанЈ wrote:
lunatic wrote:
Није ништа показао. Рекао је после меча: "није баш све позитивно, људи ће разумети на шта мислим..."



јесте,заборавих на то..а приметио сам да се ниједном није насмејао током церемоније, већ неку киселу фацу сложио


ја нисам ни очекивао неку паролу. то што је рекао довољно је!
ко разуме-схватиће!
а амери се понадали да ће наћи неки повод да и Новака смакну, хе хе
_________________
на целом свету само ЦРВЕНА ЗВЕЗДА...
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 24 Mar 2008 10:14    Post subject: Reply with quote

јесте ли ви нормални бре, који је вама курац свима разочаранима??????
није показао????

како није показао, освојио је турнир који је иза грен-слема највећи, освојио га је као играч који долази из Србије, није вам довољно да освоје и у мушкој и у женској конкуренцији тај турнир, да наша застава стзоји на месту победника, није вам довољно што пише новак ђоковић или ана ивановић-срб, или јанко или јелена-срб.
није вам довољно што узме заставу и подигне је, није вам довољно кад каже `није све тако позитивно, људи ће разумети...`
није вам довољно што побеђује, што се уопште помиње да је из Србије, што се Србија уопште помиње по нечему што је позитивно по свим мерилима и нормама.
не то вама није довољно, па уместо да настави да их растура и да се на турнирима широм света виори српска тробојка иза њихових леђа на победничким постољима, ви би више волели шта???????
јел треба да баце бомбу у публику пуну мрских американаца да би сте ви рекли свака част, шта треба да ураде да ви не бисте били разочарани????????
па замислите да сви раде 100-ти део овога што они раде
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Ненад Д.М.
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Feb 2008
Posts: 84
Location: Миријево

PostPosted: 24 Mar 2008 10:36    Post subject: Reply with quote

Апсолутно се слажем и подржавам Каброна у мишљењу.Новак је овим што је рекао показао шта мисли.Пљују се тенисери а имамо ми још доста спортиста у свету који ништа нису рекли или истакли јавно јер се вероватно већина плаши или не жели да се упушта у то што је срамота.Не треба нама овде када дођу да просипају приче како су уз Косово јер 90% људи у Србији се слаже да је Косово Србија већ треба да кажу у земљама у којим играју.

Што се тиче Чавића свака част дечко је рекао да је амбасадор своје земље и да свуда мора да износи своје мишљење и став и да ће наставити у томе.

Чавићу icon_notworthy
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Podgorica FxCxRxSx
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jun 2004
Posts: 527
Location: Црна Гора

PostPosted: 24 Mar 2008 11:08    Post subject: Reply with quote

СтефанЈ wrote:
Idemo delije wrote:
Да,али пола наших спортиста се плаши реакције својих клубова и савеза да не буду кажњени јер и сами знамо како државе са запада гледају на нас,а Чавићу свака част! Не знам новак дал је нешто урадио,тј показао вечерас?



није Sad гледао сам и све време очекивао хоће ли нешто рећи или показати међутим остао сам мало разочаран...

свиђају ми се много предлози за мапу Србије или "Остаће наше", "И ја мислим исто као Чавић" и сл...


Сматрам да ко нема храбрости да уради оно што је урадио Чавић не треба да се крије иза њега и да пише `мислим исто што и Чавић` еј, па како је то лоше.

Ако имаш муда да сносиш консеквенце, брате стави јасно до знања шта мислиш, а немој да се кријеш иза неког ко је те храбрости имао.

ЧАВИЋУ ЧАСТ
_________________
http://www.crnagorazakosmet.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Делије Звечан
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2004
Posts: 667

PostPosted: 24 Mar 2008 11:12    Post subject: Reply with quote

http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2008&mm=03&dd=24&nav_id=290537
_________________
''Страх животу каља образ често.''
Back to top
View user's profile Send private message
nepoznat
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 113
Location: Непозната...

PostPosted: 24 Mar 2008 12:54    Post subject: Reply with quote

Не могу да вјерујем!? У потпуности се слажем са cabron-ом тако да не бих много шта додавао...
Па ти људи на најбољи могући начин представљају Србију!!!
Па ниједан политичар у задњих 20 година и више није урадио толико за наш народ и земљу колико су урадили спортисти поготово кошаркаши и сад тенисери и наравно Милорад!
Па они су лагано могли да изаберу да се боре под нечијом другом заставом,за земље у којима су тренутно настањени,које би им пружиле 100000 пута боље услове. Али нијесу,изабрали су своју домовину и покоравају свијет под СРПСКОМ тробојком!!! И некима ни то није довољно!
СТРАШНО!!!
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Organizator skupa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Jun 2005
Posts: 772
Location: лепо овде...

PostPosted: 24 Mar 2008 13:56    Post subject: Reply with quote

Не мора он нигде да помиње ни промовише свој став(мада је Чавићев гест заиста дирнуо све нас). Најбоље би било да финансијски помажу наш народ доле. Нека се на делима покажу. Имамо тајкуне милионере које боли курац за народ, а имамо и много спортиста који су се показали као праве патриоте и који имају могућности да помогну народу конкретно. Треба их покренути на акцију
_________________
Подигни се Мати мила, да нам будеш што си била!
Back to top
View user's profile Send private message
wlade
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Feb 2008
Posts: 295
Location: Север

PostPosted: 24 Mar 2008 14:52    Post subject: Reply with quote

Ја не могу да верујем да неки људи пишу као Новак се крије иза Чавића...да ли сте ви свесни шта говорите???
Шта сад треба, да нам поизбацују све што вреди са свих већих такмичења?! У ал смо их онда зајебали, има европа да се потресе!
Па они то једва и чекају, зар није боље видети двоје Срба како освајају америцки турнир, и како се на највишем коплју вијори Српска тробојка!
И друго, Новак је доказао и стално доказује разним донацијама и акцијама колико воли Косово и Метохију. Мислим да даље о њему не треба дискутовати
_________________
на целом свету само ЦРВЕНА ЗВЕЗДА...
Back to top
View user's profile Send private message
dpcz
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2008
Posts: 240

PostPosted: 24 Mar 2008 15:44    Post subject: Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=gzFk0HqtB9E
_________________
Срце моје је увек уз тебе, Звездо волим те!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop