DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Концерт на Маракани!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jenki
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Apr 2008
Posts: 19
Location: Г.Милановац

PostPosted: 27 May 2008 17:30    Post subject: Reply with quote

E нисам био на предходном концерту. До када траје ако није проблем да ми кажете да видим када могу да ухватим аутобус за Милановац. Унапред хвала!
_________________
Устаните верни навијачи , ви којима је звезда све, запевајмо громко , јаче јер сви живимо због ње!!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Карађорђе
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Nov 2007
Posts: 510

PostPosted: 28 May 2008 04:24    Post subject: Reply with quote

Тешко да неко може баш тачно да ти каже, поготову на наступу са више извођача...

А и ако окасниш на последњи бус те ноћи, изблејиш мало са другарима са Севера и сачекаш први јутарњи...

Веруј ми да вреди...
Back to top
View user's profile Send private message
Жишка
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Jun 2005
Posts: 160
Location: Београд

PostPosted: 28 May 2008 05:15    Post subject: Reply with quote

Ја сам и после концерта прошле године написао да је то било нешто што речима не може да се опише. Наш север, одлични извођачи, бакље, једном речју ЛУДИЛО.
Заиста, још једном позив свима, новац који ћете издвојити за карту је сувише мали за оно што ћете доживети у уторак.
О томе колико ћемо сви заједно помоћи онима којима је у овом тренутку помоћ најпотребнија, не желим ни да причам, то је ваљда свима јасно.

Лепите плакате, штампајте и делите летке, убацујте их у сандучиће по вашим улазима, зградама...

Једини минус прошле године је била посета, све остало је било савршено. Ове године не сме да нам се деси ни један минус. Сви заједно овај концерт морамо да схватимо као ОБАВЕЗУ, не сме да постоји ни један разлог или изговор да се не дође.

Видите и сами да су на Наше Косово и Метохију после избора све пичке од политичара заборавили.
Е па ми не смемо и нећемо да заборавимо на тај народ доле никада. Слика која ће отићи са концерта треба да буде подстрек и један мали допринос за све оне који су на Косову чувари Србства, да мислимо на њих и да су увек у нашим срцима.
_________________
Са Звездом до смрти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Jenki
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Apr 2008
Posts: 19
Location: Г.Милановац

PostPosted: 28 May 2008 09:02    Post subject: Reply with quote

Ма фрка ми је јер идем у школу сутрадан(тај дан изостајем)...Је л неко остаје после концерта на северу или пред мараканом или већ негде? Унапред хвала
_________________
Устаните верни навијачи , ви којима је звезда све, запевајмо громко , јаче јер сви живимо због ње!!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Jenki
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Apr 2008
Posts: 19
Location: Г.Милановац

PostPosted: 29 May 2008 18:45    Post subject: Reply with quote

ајде нека неко одговори молим вас!
_________________
Устаните верни навијачи , ви којима је звезда све, запевајмо громко , јаче јер сви живимо због ње!!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Милош
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 154

PostPosted: 30 May 2008 11:39    Post subject: Reply with quote

Ево ти погледај овде кад имаш све бусеве за ГМ,па види који ти одговара Wink
http://www.bas.co.yu/redvoznje_2.asp?optPiliD=P&txtOdredSrch=%D0%B3&lbOdredista=405&lbDatumi=6/3/2008&odredn=%D0%93%D0%9E%D0%A0%D0%8A%D0%98%20%D0%9C%D0%98%D0%9B%D0%90%D0%9D%D0%9E%D0%92%D0%90%D0%A6%20%D0%90%D0%A1&datumn=03.06.2008%20%D0%A3%D1%82%D0%BE
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 30 May 2008 15:27    Post subject: Reply with quote

Може ли неко да каже до кад ради благајна.Да видим да одем да узмем карте.Никако не стижем због посла и обавеза.Нећу да узимам на дан концерта....
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Jenki
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Apr 2008
Posts: 19
Location: Г.Милановац

PostPosted: 30 May 2008 17:33    Post subject: Reply with quote

Хвала за ред вожње али мене занима да када се ОТПРИЛИКЕ концерт завршава и да ли неко остаје пред стадионом или на њему или било где(нека групица) до ујутру, јер немам где да спавам а узећу повратну карту.
_________________
Устаните верни навијачи , ви којима је звезда све, запевајмо громко , јаче јер сви живимо због ње!!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 30 May 2008 17:47    Post subject: Reply with quote

Брате, такве ствари се не планирају већ се догоде спонтано. А у Београду има места која раде по целу ноћ, бар то није тешко пронаћи. Дођеш, проведеш се до јаја, а после тога размишљај шта и како. Авантуризам јеботе Mr. Green.
Back to top
View user's profile Send private message
Jenki
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Apr 2008
Posts: 19
Location: Г.Милановац

PostPosted: 31 May 2008 09:21    Post subject: Reply with quote

Још само једно питање. Да ли се карте продају и на дан концерта? Не могу да долазим два пута у Бг.
_________________
Устаните верни навијачи , ви којима је звезда све, запевајмо громко , јаче јер сви живимо због ње!!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 31 May 2008 16:25    Post subject: Reply with quote

Jenki wrote:
Још само једно питање. Да ли се карте продају и на дан концерта? Не могу да долазим два пута у Бг.


наравно
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети,него по томе колику светињу браним''
Св.Великомученик Лазар
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 31 May 2008 19:03    Post subject: Reply with quote

ево ја данс напокон узе карту јер не би да чекам да је купим на дан концерта.За све које занима благајна ради од 11 до 18 сати сваки дан. Јер зна неко да ли ће се можда продавти заставе.Ја би да узмем више.Ако неко може нека ми се јави како би узео неких 10 застав да ставим код мене у улицу на бандере Very Happy
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Jenki
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Apr 2008
Posts: 19
Location: Г.Милановац

PostPosted: 31 May 2008 22:36    Post subject: Reply with quote

у јеботе. Па да ли ћу стићи да је купим! Је л би мого неко да ми узме даћу му кеш чим стигнем ... Ако бус креће у четри поподне, тешко да могу бити на маракани до 6.
_________________
Устаните верни навијачи , ви којима је звезда све, запевајмо громко , јаче јер сви живимо због ње!!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Милош Б.С.
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Nov 2005
Posts: 576
Location: Манастирска шума

PostPosted: 01 Jun 2008 08:17    Post subject: Reply with quote

На дан концерта радиће благајна све време до почетка истог...
Back to top
View user's profile Send private message
Jenki
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Apr 2008
Posts: 19
Location: Г.Милановац

PostPosted: 02 Jun 2008 13:57    Post subject: Reply with quote

Је л би могао неко да ме сачека испред маракане , глупо ми да идем сам на концерт. Отказали ми неки другови. Али ћу доћи али ми стварно буђаво да сам идем. Хвала.
_________________
Устаните верни навијачи , ви којима је звезда све, запевајмо громко , јаче јер сви живимо због ње!!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop