DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Концерт на Маракани!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Звечан
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2004
Posts: 667

PostPosted: 21 Mar 2008 14:24    Post subject: Reply with quote

Нисам знао где па рекох да окачим овде...лепа песма.

http://www.youtube.com/watch?v=QufKxoCKbT8
_________________
''Страх животу каља образ често.''
Back to top
View user's profile Send private message
Горска гарда
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Jan 2008
Posts: 17

PostPosted: 21 Mar 2008 16:27    Post subject: Reply with quote

можда би било добро да се у договору са неким певачима који буду били на концерту уради песма и спот о Косову са позивом(рекламом) за концерт
мислим да би то имало ефекта
Back to top
View user's profile Send private message
omega
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Mar 2008
Posts: 46

PostPosted: 21 Mar 2008 17:54    Post subject: Reply with quote

Није лоша идеја,али сумњам да ми имамо толику подршку медија.Мислим,свакако не би могли сами а не верујем да би нам неко изашао у сусрет.Тако да ће све остати на нашој организацији...
_________________
"Не верујемо ради вере, већ ради спасења душа наших."
Свети Николај Српски
Back to top
View user's profile Send private message
Цоа '89
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Feb 2008
Posts: 69
Location: ...

PostPosted: 21 Mar 2008 18:06    Post subject: Reply with quote

Moжда не би била лоша идеја направити неке мајице које ће се продавати на трибини,фора тог концерта за Косово или слично(има ко се разуме у то)..Приход наравно доле да проследимо...
_________________
Правда изнад закона!
Наша срца куцају за грб на вашем дресу,немојте нас изневерити!
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 21 Mar 2008 21:00    Post subject: Reply with quote

Не знам шта мислите о Неверним Бебама да дођу.
А што се тиче немене новца најбоље је да се купи земљиште јер би тако земља остала у нашем власништу.За све појединости можемо контакирати Оца Петра и Владику Артемија.Они најбоље знају где се новац може утрошити.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Delije_Sekovici
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Feb 2008
Posts: 27

PostPosted: 22 Mar 2008 11:08    Post subject: Reply with quote

Можда ћу моћи да ступим у контакт са неким познатим личностима у свету музике(да набавим бројеве преко човека који ради за једне новине,али нисам сигуран да он још увек живи у мом крају,обавестићу вас најбрже што могу).Требају ми предлози од којих певача,певачица или група да тражим бројеве,уколико ступим у контакт са њим.Касније ћемо се позвати на његово име и договорити се са њима.Питаћу га да ли би могао да издвоји и део у новинама где би написао све о овом концерту,јер сматрам да би нам то доста помогло,а наравно све ће то урадити бесплатно.Немојте превише да се радујете јер човека нисам видео већ дуже време.Договорићемо се све,само да успем да га нађем и да се сложи са мојим предлогом.
Back to top
View user's profile Send private message
ortodox
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Jan 2008
Posts: 99

PostPosted: 22 Mar 2008 15:41    Post subject: Reply with quote

Delije_Sekovici wrote:
Можда ћу моћи да ступим у контакт са неким познатим личностима у свету музике(да набавим бројеве преко човека који ради за једне новине,али нисам сигуран да он још увек живи у мом крају,обавестићу вас најбрже што могу).Требају ми предлози од којих певача,певачица или група да тражим бројеве,уколико ступим у контакт са њим.Касније ћемо се позвати на његово име и договорити се са њима.Питаћу га да ли би могао да издвоји и део у новинама где би написао све о овом концерту,јер сматрам да би нам то доста помогло,а наравно све ће то урадити бесплатно.Немојте превише да се радујете јер човека нисам видео већ дуже време.Договорићемо се све,само да успем да га нађем и да се сложи са мојим предлогом.



Успећеш 100%
_________________
ЈЕДИНО НАМ БОГ МОЖЕ СУДИТИ! ПРАВДА ЗА УРОША!
Back to top
View user's profile Send private message
WheelChairHooligan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Oct 2006
Posts: 67
Location: У пм

PostPosted: 22 Mar 2008 18:11    Post subject: Reply with quote

Hatori Hanzo wrote:
Чуо сам да су БС прошле године одбили да учествују на концерту правдајући се да њих ваљда 8 навија за Звезду а 4 за Партизан, па као фрка им је да их неко не измалтретира у граду... Rolling Eyes Чисто сумњам да ће неком пасти на памет да их зове поново.

Новост је да упућени кажу да је јако ризично градити нешто на Космету данас, тако да је веома дискутабилно да ли ће приход ићи за градњу станова избеглицама из контејнера у Грачаници... Постоји на жалост велика могућност да би Шиптари срушили нешто што би било новосаграђено јер тешко да би признали наше земљишне књиге. Али у сваком случају има толико тога тако да неће бити проблема смислити нову намену... Мада се не одустаје ни од овога.


Никад нисам чуо тако нешто за Београдски Синдикат, и свакако није у њиховом стилу. Потрудићу се да проверим. Ако није тачно, свакако им је место на концерту, као и свакој другој патриотској групи.

Ако сматрате да мој коментар одудара од теме, обришите га.

Свако добро, браћо.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 22 Mar 2008 18:24    Post subject: Reply with quote

мене не чуди јер пар људи из Бс-а је добар са једном глодарском екипом са нбг-а тако да можда и јесте тако.Али мислим да је стварно глуп разлог јер ако нама не смета а не видим што би што некоме другом то може да смета,ипак је овде Космет и народ доле у првом плану и свака подела је непотребна и глупа.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
MGF
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2006
Posts: 392

PostPosted: 23 Mar 2008 01:53    Post subject: Reply with quote

Па кад су већ подјељени зашто тих 8 (што навија за Звезду) не би дошли да наступе? Иако сам ја увјек мислио да их је 9 у Синдикату. Ма да небитно, сам Феђа би могао да дође и људи би били задовољни.
_________________
Мршти ми се пуб и његов ортак дрот
Back to top
View user's profile Send private message
Цоа '89
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Feb 2008
Posts: 69
Location: ...

PostPosted: 23 Mar 2008 09:09    Post subject: Reply with quote

MGF wrote:
Па кад су већ подјељени зашто тих 8 (што навија за Звезду) не би дошли да наступе? Иако сам ја увјек мислио да их је 9 у Синдикату. Ма да небитно, сам Феђа би могао да дође и људи би били задовољни.



Да ли мислиш да би се они стварно раздвојили?

Они верујем не гледају тако на ствари,њима није толико битно ко за кога навија...Ако дођу долазе сви,ако не ништа..Не би требало да гушимо тему толико причом о њима...Време ће показати њихов став.Поздрав
_________________
Правда изнад закона!
Наша срца куцају за грб на вашем дресу,немојте нас изневерити!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13174

PostPosted: 23 Mar 2008 09:25    Post subject: Reply with quote

Како стоје ствари концерт ће бити померен мало.Вероватрно почетком јуна ће се одржати.Порблем имамо да све певаче у један дан спојимо па се још увек не зна тачан датум. Чим се конкретно буде знао датум поставићемо овде.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Pedjo_BBrdo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Sep 2003
Posts: 586
Location: Небеска Србија

PostPosted: 23 Mar 2008 11:18    Post subject: Reply with quote

Немој да нас терате да правимо онлајн петицију за БМК-ов наступ на концерту,небудете ли га звали Mr. Green .
_________________
"Границе између Православља и јереси су исписане крвљу." (Старац Јероним Светогорац)
Back to top
View user's profile Send private message
nika3
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Mar 2008
Posts: 215
Location: Београд

PostPosted: 23 Mar 2008 23:23    Post subject: Reply with quote

Поред извођача који су лане били на концерту, између осталих треба позвати песника и академика Матију Бећковића, човек је написао сјајну песму о Косову, а тако би и привукли старији део грађанства
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 24 Mar 2008 03:18    Post subject: Reply with quote

Coa '89 wrote:
Moжда не би била лоша идеја направити неке мајице које ће се продавати на трибини,фора тог концерта за Косово или слично(има ко се разуме у то)..Приход наравно доле да проследимо...


Одлична идеја! Very Happy
Требало би урадити мајице са неким натписом типа Косово је Србија или тако нешто,неке беџеве...и наравно сав приход зна се где ће отићи!
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop