DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

СВИ за КОСМЕТ!!!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 66, 67, 68  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 10 Feb 2008 18:18    Post subject: Reply with quote

z warsaw wrote:
Idemo delije wrote:
Протест за Косово и Метохију ће се одржати у суботу 16. фебруара 2008. у 14 часова у Змај Јовиној улици 33а, испред Амбасаде Словеније, председавајућег Европске уније.

Ето,6 дана раније знамо кад је протест,не видим разлог да нас не буде много,проследите ово даље,МОРА да нас дође много,не као Делије Север него као Срби,као патриоте које воле своју земљу. Мислим да би требало организовати скуп 2 сата раније испред ревије и одатле кренути ка граду,јер сматрам да ће то мотивисати људе да дођу у што већем броју.

НАША ЗЕМЉА ЈЕ У ПИТАЊУ,МОРАМО ДОЋИ У НАЈВЕЋЕМ МОГУЋЕМ БРОЈУ!!!


Можда си и у праву...
Back to top
View user's profile Send private message
Nezna(t)ni Delija
ДЕЛИЈА


Joined: 18 May 2007
Posts: 210

PostPosted: 10 Feb 2008 18:25    Post subject: Reply with quote

Скупљање Делија испред Ревије и организован одлазак на протест? Чист дебилизам.

Quote:
Мислим да би требало организовати скуп 2 сата раније испред ревије и одатле кренути ка граду,јер сматрам да ће то мотивисати људе да дођу у што већем броју.


Кога ће и што је најбитније зашто би то некога мотивисало да дође? Тај који ће доћи само ако Делије нешто организују је обичан индијанац који долази да покаже како је он као Делија. На овај протест сви морају доћи само као СРБИ. Мотивација сваког који долази мора бити искључиво зато што је патриота и зато што воли своју земљу. Ако неко долази зато што жели да буде виђен или да испадне фаца, боље и да не излази из куће. Такве индијанце мрзим највише.
_________________
''Данас нама кажу, деци овог века, Да смо недостојни историје наше, Да нас захватила западњачка река...''
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 10 Feb 2008 18:47    Post subject: Reply with quote

Мени није лоша идеја да се скупимо негде да дођемо заједно. Што да не долази много људи са свих страна да се види да се нешто дешава у граду, ако пар стотина људи иде градом много људи ће се запитати шта се то дешава, што мислим да је добро. Али видећемо како ће одлучити надлежни за то. Инцидената не сме ни у ком случају да буде јер би то била брука, упропастили би целу ствар. Лако је нама да правимо инциденте у Београду са српском полицијом, али ко ће од тога имати користи? Бојим се да могу само да испаштају Срби на Космету због тога, а такође и таква слика би била максимално злоупотребљена од оних који желе да нас (Србе) представе у светлу агресора, злочинаца и осталог и тиме прикрију право стање. Не сме се заборавити шта се десило 17. марта, због две џамије далеко од Космета, свет је обишла слика Срба варвара који су стављени у исти кош са Шиптарима, а две џамије су стављене на исту раван са преко тридесет светиња на Космету. То не сме да се понови! Једино у случају попуштања наших политичара и њихове издаје српских интереса не знам ко би могао да каже нешто некоме ако би кренуо да прави инциденте. На жалост нико, могао би само да гледаш јер би био потпуно оправдан револт. Али ни тада не би се смело догодити да се пали џамија или шиптарска радња, ко има таквих аспирација требало би да се спусти до Космета па да тамо испољава револт према Шиптарима а не овде на сигурном да се прави јунак.
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 10 Feb 2008 18:52    Post subject: Reply with quote

Министарство за КиМ објашњава спорни споразум који ЕУ покушава да наметне Србији, из данашњег Гласа:

http://www.glas-javnosti.co.yu/clanak/glas-javnosti-10-02-2008/slab-anestetik-za-nenadoknadivu-stetu
Back to top
View user's profile Send private message
Necro
ДЕЛИЈА


Joined: 12 May 2005
Posts: 203

PostPosted: 10 Feb 2008 19:21    Post subject: Reply with quote

Подржао сам ову идеју око скупљања зато што би тако просли кроз читав град и скренули већу пажњу на протест а сигуран сам да би се многи људи прикњучили,многи који немају појма да ће бити било каквог протеста...Како год било видимо се испред сло. амбасаде
Back to top
View user's profile Send private message
ALana
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jul 2007
Posts: 81

PostPosted: 10 Feb 2008 19:23    Post subject: Reply with quote

Ево ископао сам ово са неког форума:

Quote:
Биће пропагандног материјала у понедељак се креће са лепљењем плаката,наравно правда ,радио фокус ,
курир и још неки медији обавестиће о протесту.
Али морамо се и ми као појединци сви ангажовати на сваки могући начин,причом ,
стављањем на сваки нама познати форум,
и наравно да се и ми појавимо и
поведемо са собом све које знамо и можемо.
Back to top
View user's profile Send private message
Batica 91
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Mar 2007
Posts: 10
Location: Zemun

PostPosted: 10 Feb 2008 19:58    Post subject: Reply with quote

Ја сам данас почео да лепим плакате са ортаком,које сам урадио на компу за позив да сви дођу који су ПРАВИ СРБИ у што већем броју...Залепио сам око 20 так комада на школе,зграде,бандере...Мислим да би било до јаја када би се свако потрудио(ако већ није).
Back to top
View user's profile Send private message
Пијанац
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2003
Posts: 456
Location: Сењак, Београд

PostPosted: 10 Feb 2008 20:22    Post subject: Reply with quote

Nezna(t)ni Delija wrote:
Скупљање Делија испред Ревије и организован одлазак на протест? Чист дебилизам.

Quote:
Мислим да би требало организовати скуп 2 сата раније испред ревије и одатле кренути ка граду,јер сматрам да ће то мотивисати људе да дођу у што већем броју.


Кога ће и што је најбитније зашто би то некога мотивисало да дође? Тај који ће доћи само ако Делије нешто организују је обичан индијанац који долази да покаже како је он као Делија. На овај протест сви морају доћи само као СРБИ. Мотивација сваког који долази мора бити искључиво зато што је патриота и зато што воли своју земљу. Ако неко долази зато што жели да буде виђен или да испадне фаца, боље и да не излази из куће. Такве индијанце мрзим највише.

Незнатни, пусти сад то какве индијанце највише мрзимо. Врло је битна слика која ће са тог протеста отићи у свет и зато нам је сваки човек битан, био позер или не. Од свих скупова за Косово и Метохију на којима сам био је једино онај испред америчке амбасаде постигао завидну бројност. То је било искључиво зато што је скуп подржало неколико политичких странака те су већину присутних чинили њихови активисти. Да ли ће странке подржати и овај предстојећи скуп не знам, али максимално сам за идеју да група Делије Север подржи скуп и позове све праве патриоте да се одазову. Верујем да би тако нешто итекако имало утицаја на бројност људи који би дошли.
_________________
Зора свиће, ја испијам пиће... icon_beer

Ћале ти у ђубретарима...
Back to top
View user's profile Send private message
Чубурац
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Oct 2007
Posts: 30
Location: Београд

PostPosted: 11 Feb 2008 00:35    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
Nezna(t)ni Delija
ДЕЛИЈА


Joined: 18 May 2007
Posts: 210

PostPosted: 11 Feb 2008 00:42    Post subject: Reply with quote

Знам и ја да је бројност битна, и то врло, посебно на оваквим скуповима, али мрзим из дна душе да поред мене буде неко ко је дошао само да би га видели, да би изблејао и да се после хвали ортацима и осталима како је био. И мислим да ово мора до прође без било каквог уплитања Делија или било које друге групе, осим позива на догађај. Ми долазимо као патриоте и само као патриоте и зато што волимо своју земљу и само зато. Све остало је живо срање.
_________________
''Данас нама кажу, деци овог века, Да смо недостојни историје наше, Да нас захватила западњачка река...''
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Чубурац
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Oct 2007
Posts: 30
Location: Београд

PostPosted: 11 Feb 2008 00:45    Post subject: Reply with quote

Такође треба рећи да је на митингу који су у центру Москве јуче организовали чланови покрета „Младост Русије” учесници носили лутке са натписима „Косовски Срби” и на тај начин исказали своје противљење плановима о унилатералном проглашењу независности Косова.



Back to top
View user's profile Send private message
радомир
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 339

PostPosted: 11 Feb 2008 07:23    Post subject: Reply with quote

A зар није словеначка амбасада сада у париској?
Back to top
View user's profile Send private message
КББ
Guest





PostPosted: 11 Feb 2008 07:31    Post subject: Reply with quote

радомир wrote:
A зар није словеначка амбасада сада у париској?


Veleposlaništvo Republike Slovenije v Beogradu
Pariska ulica 15
11000 Beograd
Republika Srbija
Tel: (+) 381 11 303 8477
Fax: (+) 381 11 328 8657
E- pošta: vbg(at)gov.si
Konzularni oddelek
Tel: +38111 303 84 70
Faks: +381 11 328 86 55
E-pošta: kbg(at)gov.si
Back to top
николаБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2005
Posts: 968

PostPosted: 11 Feb 2008 10:42    Post subject: Reply with quote

Nezna(t)ni Delija wrote:
Знам и ја да је бројност битна, и то врло, посебно на оваквим скуповима, али мрзим из дна душе да поред мене буде неко ко је дошао само да би га видели, да би изблејао и да се после хвали ортацима и осталима како је био. И мислим да ово мора до прође без било каквог уплитања Делија или било које друге групе, осим позива на догађај. Ми долазимо као патриоте и само као патриоте и зато што волимо своју земљу и само зато. Све остало је живо срање.


Ти дечко ниси нормалан, једноставно!
Back to top
View user's profile Send private message
Nezna(t)ni Delija
ДЕЛИЈА


Joined: 18 May 2007
Posts: 210

PostPosted: 11 Feb 2008 16:15    Post subject: Reply with quote

Quote:
Ти дечко ниси нормалан, једноставно!


Да ли би био љубазан па да ми то образложиш? [/code]
_________________
''Данас нама кажу, деци овог века, Да смо недостојни историје наше, Да нас захватила западњачка река...''
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 66, 67, 68  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 68

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop