DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Ultras Life Magazine
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bojan_pg
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Sep 2008
Posts: 2

PostPosted: 27 Sep 2008 08:24    Post subject: Reply with quote

ђе може да се купи овај магазин у србији?
_________________
RACUNAJTE NA NAS
Back to top
View user's profile Send private message
OlegDS
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2008
Posts: 346
Location: Београд,Москва

PostPosted: 27 Sep 2008 12:55    Post subject: Reply with quote

bojan_pg wrote:
ђе може да се купи овај магазин у србији?


не Exclamation
_________________
Поздрав од ХУЛИГАНА са Београдских улица !!!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Nezna(t)ni Delija
ДЕЛИЈА


Joined: 18 May 2007
Posts: 210

PostPosted: 27 Sep 2008 12:59    Post subject: Reply with quote

Може да се купи у Модсу69, радња се налази у Десанке Максимовић, прекопута Дадова.
_________________
''Данас нама кажу, деци овог века, Да смо недостојни историје наше, Да нас захватила западњачка река...''
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
El_desperado
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Sep 2007
Posts: 131

PostPosted: 01 Oct 2008 09:44    Post subject: Reply with quote




ULTRAS LIFE MAGAZINE #10
- Рождение журнала
- Обзоры, новости
- Забей гол, фанат!
- Россия - Уельс
- Новая форма сборной России
- Локомотив - ЦСКА
- Зенит - ЦСКА
- Динамо К - Спартак
- Москва - Легия
- МЮ - Зенит
- Ультрас провинция
- "Ауди ультрас"
- Соседи: Актобе - Астана
- Шайбу!
- Обзор фанатских сайтов: ЦСКА
- Как провожали капитанов...
- Стадионы: Арена Химки
- Стадионы: Сигнал идуна парк
- В Дортмунде побеждает боРУССИЯ!
- Пивной октябрь
- И целого мира мало...
- World Ultras News
- Восточная Германия
- ЧМ - 2010 Отборочный цикл
- Представляем соперника: Финляндия
- Идущий по Lезвию
- Бэнкси
- Обзор фан-прессы
- Ноель Галлахер
- Рецензии
- Обзор пабов
- Fashion
- Жуткие Хари
- Афиша
- Жизн online
- Вниманию коллекционеров

За неколико дана на продаjним местима у Београду
Back to top
View user's profile Send private message
El_desperado
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Sep 2007
Posts: 131

PostPosted: 26 Nov 2008 13:39    Post subject: Reply with quote



ULTRAS LIFE MAGAZINE #11
-Новости
-Рубиновый восход
-Германия - Россия
-Россия - Финляндия
-ВОБ. Итоги сезона
-Локомотив - Зенит
-ЦСКА - Спартак
-Ростов - СКА
-Локомотив - Москва
-Зенит - Динамо
-Зенит - Реал
-Divisions
-Ultras on tour
-Интервью с М. Боярским
-Интервью с А. Криксом
-Хоккей
-Интернет-обзор
-Арена "Днепр"
-Anfield road
-World Ultras News
-World Ultras scene
-Сербские фанаты vs государство
-Правда за Уроша
-Восточная Германия
-Италия от севера к югу
-Бойня в день Всех Святых
-Обзор Fan прессы
-Рой Кин: последний герой
-Ultras tattoo
-ADDICT: городская легенда
-"Все вместе" - Это Синдикат!
-Male Factors
-Live: Prodigy
-Рецензия: Oasis
-Обзор пабов
-Oldschool: Торпедо Москва

За неколико дана на продаjним местима у Београду
Back to top
View user's profile Send private message
Карађорђе
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Nov 2007
Posts: 510

PostPosted: 26 Nov 2008 14:47    Post subject: Reply with quote

У броју десет је изашао чланак о Урошу па ако неко може нека га скенира...
Back to top
View user's profile Send private message
El_desperado
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Sep 2007
Posts: 131

PostPosted: 26 Nov 2008 15:19    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
El_desperado
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Sep 2007
Posts: 131

PostPosted: 18 Dec 2008 14:02    Post subject: Reply with quote

У организациjи часописа "Ultras Life Magazine", у Москви ће 8. фебруара 2009. године бити одржан концерт групе "Београдски Синдикат". Cви заинтересовани, више информациjа могу сазнати на саjту http://bs.ultraslife.ru/
Back to top
View user's profile Send private message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 18 Dec 2008 15:22    Post subject: Reply with quote

БС... БС... ко то беше?

А, да... ови:

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=98&status=jedna&datum=2008-10-03&kolumna=137

Quote:

Nasilje ne vodi nikuda, samo rađa novo nasilje. Ne postoji prikladno mesto za nasilje, samim tim mu nije ni mesto na sportskim priredbama, kakvog god kvaliteta one bile. Nažalost, najbandoglavijima među nama, kakve su obično vođe mišljenja „navijačkih“ grupa, za shvatanje ove suštine neće pomoći ni drakonske mere. Na društvu je da njihov broj i uticaj marginalizuje. Svaljivanje tereta cele situacije na mladog, nisko rangiranog pripadnika grupe istog u očima vršnjaka i istomišljenika (čiji broj nije za potcenjivanje) pretvara ga u mučenika i da inspiraciju za upravo suprotno od onoga što je bila namera suda.

_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
ронгалија
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Oct 2008
Posts: 19
Location: тако близу,а тако далеко

PostPosted: 18 Dec 2008 17:14    Post subject: Reply with quote

Амбасадор wrote:
БС... БС... ко то беше?

А, да... ови:

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=98&status=jedna&datum=2008-10-03&kolumna=137

Quote:

Nasilje ne vodi nikuda, samo rađa novo nasilje. Ne postoji prikladno mesto za nasilje, samim tim mu nije ni mesto na sportskim priredbama, kakvog god kvaliteta one bile. Nažalost, najbandoglavijima među nama, kakve su obično vođe mišljenja „navijačkih“ grupa, za shvatanje ove suštine neće pomoći ni drakonske mere. Na društvu je da njihov broj i uticaj marginalizuje. Svaljivanje tereta cele situacije na mladog, nisko rangiranog pripadnika grupe istog u očima vršnjaka i istomišljenika (čiji broj nije za potcenjivanje) pretvara ga u mučenika i da inspiraciju za upravo suprotno od onoga što je bila namera suda.
е јебига сад,сва говна од новина су јуче писала како је петар ненадић изјавио да га србија не занима,да ће играти за мађаре,па јеси ли поверовао?ја нисам,јер сам одавно сконтао да новине служе само за потпалу смедеревца,или ако понестане гуз папира Smile сад можеш некога да готивиш или не,али објективно њихова дела су та која треба да говоре о њима.то што су до сада направили по мени је сасвим ок.да неко не помисли да сад нешто као лобирам за њих,баш немам паметнија посла Rolling Eyes једноставно ми смо ти који на својој кожи најбоље осећамо шта значи објективно новинарство у србији,те мислим да је небулозно ослањати се на исте.е сад некоме може једино засметати што пљују по радикалима,килавом и компанији,али не заобилазе ни чеду,кораћа и њима сличне.по мени управо онако како треба,све иста говна.
одох мало у оф,али већ пар година пратим форум и толико је очигледно за коју политичку опцију је пар старијих чланова,да и пре него што напису знаш шта следи.а сто пута се рекло без политике на трибини.јебе нас ко стигне,само нам хвали да се делимо међусобом.
и није ми јасно како људи не капирају,или неће можда,да тата држи све медије,све партије,говна жандарска,судије,биа-у,све.а ми то знамо,а ћутимо.ЗАШТО???много нас са ТРИБИНЕ,не форума,се пита зашто је то тако?па бих баш волели да чујемо одговор.
п.с.
можда сам требао ово да пишем на некој другој теми,или да отворим нову,али сад би шта ћаше Smile само не бих волео да буде,види га,има пост ипо а кења нешто.ако надлежни мисле да треба да се брише пост,или да се банујем,апсолутно није проблем,ту је трибина.а и фебруар није тако далеко Very Happy имам већ пар месеци много ружан осећај,а најсрећнији бих био да ми за пар месеци кажете-шта кењаш мајмуне,ти и твој осећај!!!! ко разуме о чему причам разуме,ко не још и боље
Wink
_________________
нашу групу нико не схвата,снага,понос из ње избија...
Back to top
View user's profile Send private message
Макарије
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Jul 2008
Posts: 110
Location: Савациум

PostPosted: 18 Dec 2008 17:38    Post subject: Reply with quote

ронгалија wrote:

одох мало у оф,али већ пар година пратим форум и толико је очигледно за коју политичку опцију је пар старијих чланова,да и пре него што напису знаш шта следи.а сто пута се рекло без политике на трибини.јебе нас ко стигне,само нам хвали да се делимо међусобом.
и није ми јасно како људи не капирају,или неће можда,да тата држи све медије,све партије,говна жандарска,судије,биа-у,све.а ми то знамо,а ћутимо.ЗАШТО???много нас са ТРИБИНЕ,не форума,се пита зашто је то тако?па бих баш волели да чујемо одговор.


Симићу јеси то ти?
Back to top
View user's profile Send private message
PCK
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Feb 2007
Posts: 861
Location: Форум

PostPosted: 18 Dec 2008 17:52    Post subject: Reply with quote

Амбасадор wrote:
БС... БС... ко то беше?

А, да... ови:

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=98&status=jedna&datum=2008-10-03&kolumna=137

Quote:

Nasilje ne vodi nikuda, samo rađa novo nasilje. Ne postoji prikladno mesto za nasilje, samim tim mu nije ni mesto na sportskim priredbama, kakvog god kvaliteta one bile. Nažalost, najbandoglavijima među nama, kakve su obično vođe mišljenja „navijačkih“ grupa, za shvatanje ove suštine neće pomoći ni drakonske mere. Na društvu je da njihov broj i uticaj marginalizuje. Svaljivanje tereta cele situacije na mladog, nisko rangiranog pripadnika grupe istog u očima vršnjaka i istomišljenika (čiji broj nije za potcenjivanje) pretvara ga u mučenika i da inspiraciju za upravo suprotno od onoga što je bila namera suda.


Нисам знао да су таква говна...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Necro
ДЕЛИЈА


Joined: 12 May 2005
Posts: 203

PostPosted: 18 Dec 2008 17:54    Post subject: Reply with quote

ронгалија wrote:
.а сто пута се рекло без политике на трибини.јебе нас ко стигне,само нам хвали да се делимо међусобом.

Ако је тачно то да дуго пратиш шта се пише на форуму могао си да скапираш да нема СТРАНЧАРЕЊА и страначке политике,а изражавање политичких ставова који су националистички и родољубиви ја апсолутно заступњено и на форуму а на трибини што је много битније. И нећемо се делити међу собом.Само ми није јасно докле ће се појављивати људи и постављати слична питања? Јел имају људи неки проблем са памћењем,читањем или су толико безобразни?!
Back to top
View user's profile Send private message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 18 Dec 2008 17:57    Post subject: Reply with quote

ронгалија wrote:
е јебига сад,сва говна од новина су јуче писала како је петар ненадић изјавио да га србија не занима,да ће играти за мађаре,па јеси ли поверовао?ја нисам,јер сам одавно сконтао да новине служе само за потпалу смедеревца,или ако понестане гуз папира Smile сад можеш некога да готивиш или не,али објективно њихова дела су та која треба да говоре о њима.то што су до сада направили по мени је сасвим ок.да неко не помисли да сад нешто као лобирам за њих,баш немам паметнија посла Rolling Eyes једноставно ми смо ти који на својој кожи најбоље осећамо шта значи објективно новинарство у србији,те мислим да је небулозно ослањати се на исте.


Једно је новинарски чланак, а друго ауторски текст.

Quote:

е сад некоме може једино засметати што пљују по радикалима,килавом и компанији,али не заобилазе ни чеду,кораћа и њима сличне.по мени управо онако како треба,све иста говна.


Зна се кога редовно заобилазе. У зениту кампање против навијача, непосредно после Урошевог затварања и затварања наше браће, они објављују овакав текст. Ма нек се терају, и они и њихов минули рад.


ронгалија wrote:
одох мало у оф,али већ пар година пратим форум и толико је очигледно за коју политичку опцију је пар старијих чланова,да и пре него што напису знаш шта следи.а сто пута се рекло без политике на трибини.


Ај не лупај. Коју опцију?
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
Ултра` Пг
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Jun 2008
Posts: 232

PostPosted: 18 Dec 2008 18:01    Post subject: Reply with quote

Грешком отворих нову тему...
"Ako u tom svetlu, kako je to i sudija obrazložio, posmatramo nedavno izrečenu prvostepenu presudu Urošu Mišiću, mladiću čiji je napad užarenom bakljom na drugog čoveka (namerno ne potenciramo da se radi o žandarmu) dokumentovan video- snimkom, onda možemo reći da se radi o davanju primera koji bi odvratio sve potencijalne nasilnke."
Они имају своју колумну у Новостима, није нико пренио њихову изјаву па да се тумачи, него је то њихов став/виђење. Они се слажу са казном од десет година, а једину "олакшавајућу" околност виде у лошем стању наших затвора?! То је по њима једни разлог зашто не би требало да добије толику казну. Да не улазимо у то шта су они до сад урадили, овдје је конкретно ријеч о њиховом ставу према Урошевој казни. По страни њихове остале заслуге
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop