DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

The Real Football Factory International
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине
View previous topic :: View next topic  
Author Message
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 22 Jul 2007 13:35    Post subject: Reply with quote

A.C.A.B.worldwide wrote:
@ УБФЦРС
Не раѕумем зашто се чудиш? Једина ствар преко које могу да се информишем о Ултра сцени у Ј.Америци је интернет на који сам прикључен читавих 7 дана.

@Православац
Смејао сам се као луд његовом незнању и константном ложењу гробара.
Има наша земља много лепших страна од ратова и није поштено да прва
асоцијација на Србију буде управо рат. Па већина данашњих навијача уопште није ни учествовала у том рату.
Што се тиче емисије моје мишљење је да водитељ треба да буде упознат
са тифо сценом а не онакав пајац
.


Arrow Чији је проблем што си прикачен на нет 7 дана ,ако са нечим ниси упознат суздржи се од коментараQuestion Exclamation
И није поента да за један дан набуцаш 10 порука Shocked
Evil or Very Mad
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети,него по томе колику светињу браним''
Св.Великомученик Лазар
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LAUTA HOOLS YOUTH
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Aug 2006
Posts: 6

PostPosted: 22 Jul 2007 22:01    Post subject: Reply with quote

гробарите много се изложиха с тези пистолети... кокайн големи гангстери Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 23 Jul 2007 05:28    Post subject: Reply with quote

ббб имају песму али без речи Звезда ми је све... само оно ооо динамо.
Back to top
View user's profile Send private message
Бах
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Oct 2005
Posts: 436
Location: Тамнава

PostPosted: 23 Jul 2007 14:20    Post subject: Reply with quote

Какво изненађење...
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 24 Jul 2007 22:13    Post subject: Reply with quote

Православац wrote:
A.C.A.B.worldwide wrote:
Емисија -Балкан- је катастрофа!
Смејао сам се као блесав.
Лик је ладно питао оног несрећника из торциде шта значи А.С.А.В.
Гробари се нешто педерисали са гијама...
Јеботе зар ову нашу земљу странци знају само по ратовима?
Погледајте Аргентину и Бразил (нисам имао представу о Ултра сцени у Ј.Америци). Имају све епизоде на YouTube.


С обзиром да баш и не дијелимо исто мишљење усудит ћу се свoјим првим постом на овом форуму бранити Дени Дајера и његов РФФ. Такође желим лијеп поздрав свим Делијама.

Мислим да искрено епизода која говори о Балкану није за смијање јер се углавном говори о рату који никоме није остао у добром сјећању (профитере и дезертере не сматрам групом људи о којој говорим). И заиста не знам како те може чудити да странци прије рата немају неку другу асоцијацију на Балкан. Први свјетски је започет у Сарајеву (узрок), а водио се ради Балкана (повод). Други свјетски је такође у многоме обиљежио ове просторе, по мени највише после Пољске, Русије, битке на Нормандији и атомских у Јапану. А били смо и једини у Европи који смо ратом завршили XX вијек, прво 92-95, па онда НАТО и 99.

Углавном не желим да будем досадан, али ме изненађује како се неко чуди што је Србија, Балкан и овај регион прва асоцијација за рат. За шта да будемо? За спорт смо најближи, али искрено и Русија и Њемачка су спортске велесиле па су мало коме те државе асоцијација за спорт. Углавном још дуго ћемо бити у рангу Вијетнама, Ирака, Израела и Палестине, и мислим да се морамо на то навићи јер смо сами криви (бар у овом последњем рату).

Удаљих се од емисије која је солидно приказала то ратно стање и мржњу неупућеним странцима, а свакако је мање спомињање Делија и лакрдија Гробара оставило доста мрља што се Србије тиче, док је Хрватска представљена сасвим ОК.

Јесте да мало чуди изненађење Денија Дајера када види да вођа БББ мотри ко пјева, а ко не што је код нас у већини случајева нормала и сложићу се да је и мене изненадило оно чуђење због натписа А.Ц.А.Б.

Што се осталих емисија из овог серијала тиче мислим да су све земље обрађење ОК, мада су можда Бразил и Аргентина могли због неких ствари бити боље обрађени, а не превелико фокусирање на међусобни сукоб који резултира пуцњавом (Бразил) и утицају вођа на саме клубове (Аргентина). И док још нисам стигао одгледати Русији у Пољску рећићу да се мени у овом серијалу највише свидио прелазак са Ромине на Лацијову трибину усред великог римског дербија.


Православац,

Не мислиш да је ова емисија о навијачима - ненавијачка?
То је емисија за широке нартодне масе, за забаву милиона, иако на први поглед делује да је намењена навијачима и "инсајдер" информацијама. Да је тако она би била на ДВД-ју ископиран 100 пута на изгребаном диску, који прескаче. А овако она је на једној телевизији (Браво) која је специјализована за баш ове емисије - докумуентарне, које откривају тајне које обични смртиници не знају. Rolling Eyes "Dog the Bounty Hunter" је врхунац имбецилизма, затим "живот пише драме" фазон, па полицијске камере, ватрогасци,... Док полицији служи да популаризују и представе своју службу у позитивном смислу, шта служи навијачу?
Није навијачки да те сви знају, да своје место окупљања откриваш, своје име, лице. Није навијачки да желиш да сви знају, да разумеју - зато се и каже "навијачка суб-култура". Онај који ти је близак схватиће те, а за остале ме заболе курац.

Радован је написао да је добро за популаризацију навијачког покрета. Нешто као "Ћао тифо" својевремено. Али кад сад читаш тај часопис много је смешно, а они који су давали интервјуе испадају наивни. Овој емисији не треба временска разлика. Она је већ сад смешна, са напаљеним нарцисоидним дебилом на челу.

Навијачком покрету није потребна популарзација ове врсте, да на трибинама имамо Швајцарце и остале Средњоевропске и Севрноевропске инстант навијаче - прекопираних манифеста, "како мали Перица замишља тифо сцену". Никако није потребно, јако је штетно! Они који дижу кореграфије са лоптом из "Лиге шампиона" или прави навијачи који кажу тој истој лиги да га сиса јер су МАФИОЗИ, јер нам нису дали да искажемо љубав према светињи - Косову и да се радујемо и навијамо како желимо.

И сви који су учествовали су погрешили, наудили су себи и дали легитимитет једној таквој емисији.

Предња се испредају у бусевима на гостоваљима, на полувремену, у кафани, па чак и овде, на нету (јер се користе надимци). Емисија или филм и те како може да буде навијачки - ИД, ФФектори, а постоје и филмови који немају тему навијачки покрет већ су историјски или фантазије, а и те како су "навијачки". ("Паклена поморанџа") - али ова емисија то није. Емисија је банализовала покрет и потврдила погрешан стереотип о навијачу који медији годинама и деценијама намећу. Открила је пар ствари ненавијачима, а навијачима ништа - осим да је аљкатраз најјача група на јужној трибини и Балкану и да се ону увек где год оду туку с' нечим или с' неким. Very Happy
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 25 Jul 2007 11:42    Post subject: Reply with quote

УлтрасЛондон wrote:
[
Не мислиш да је ова емисија о навијачима - ненавијачка?
То је емисија за широке нартодне масе, за забаву милиона, иако на први поглед делује да је намењена навијачима и "инсајдер" информацијама. Да је тако она би била на ДВД-ју ископиран 100 пута на изгребаном диску, који прескаче. А овако она је на једној телевизији (Браво) која је специјализована за баш ове емисије - докумуентарне, које откривају тајне које обични смртиници не знају. Rolling Eyes "Dog the Bounty Hunter" је врхунац имбецилизма, затим "живот пише драме" фазон, па полицијске камере, ватрогасци,... Док полицији служи да популаризују и представе своју службу у позитивном смислу, шта служи навијачу?
Није навијачки да те сви знају, да своје место окупљања откриваш, своје име, лице. Није навијачки да желиш да сви знају, да разумеју - зато се и каже "навијачка суб-култура". Онај који ти је близак схватиће те, а за остале ме заболе курац. cool2
.


Управо тако
ЗАМ- Рођаци icon_notworthy
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети,него по томе колику светињу браним''
Св.Великомученик Лазар
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
дарконије
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Apr 2004
Posts: 233
Location: Север

PostPosted: 26 Jul 2007 14:35    Post subject: Reply with quote

УлтрасЛондон wrote:


Православац,

Не мислиш да је ова емисија о навијачима - ненавијачка?
То је емисија за широке нартодне масе, за забаву милиона, иако на први поглед делује да је намењена навијачима и "инсајдер" информацијама. Да је тако она би била на ДВД-ју ископиран 100 пута на изгребаном диску, који прескаче. А овако она је на једној телевизији (Браво) која је специјализована за баш ове емисије - докумуентарне, које откривају тајне које обични смртиници не знају. Rolling Eyes "Dog the Bounty Hunter" је врхунац имбецилизма, затим "живот пише драме" фазон, па полицијске камере, ватрогасци,... Док полицији служи да популаризују и представе своју службу у позитивном смислу, шта служи навијачу?
Није навијачки да те сви знају, да своје место окупљања откриваш, своје име, лице. Није навијачки да желиш да сви знају, да разумеју - зато се и каже "навијачка суб-култура". Онај који ти је близак схватиће те, а за остале ме заболе курац.

Радован је написао да је добро за популаризацију навијачког покрета. Нешто као "Ћао тифо" својевремено. Али кад сад читаш тај часопис много је смешно, а они који су давали интервјуе испадају наивни. Овој емисији не треба временска разлика. Она је већ сад смешна, са напаљеним нарцисоидним дебилом на челу.

Навијачком покрету није потребна популарзација ове врсте, да на трибинама имамо Швајцарце и остале Средњоевропске и Севрноевропске инстант навијаче - прекопираних манифеста, "како мали Перица замишља тифо сцену". Никако није потребно, јако је штетно! Они који дижу кореграфије са лоптом из "Лиге шампиона" или прави навијачи који кажу тој истој лиги да га сиса јер су МАФИОЗИ, јер нам нису дали да искажемо љубав према светињи - Косову и да се радујемо и навијамо како желимо.

И сви који су учествовали су погрешили, наудили су себи и дали легитимитет једној таквој емисији.

Предња се испредају у бусевима на гостоваљима, на полувремену, у кафани, па чак и овде, на нету (јер се користе надимци). Емисија или филм и те како може да буде навијачки - ИД, ФФектори, а постоје и филмови који немају тему навијачки покрет већ су историјски или фантазије, а и те како су "навијачки". ("Паклена поморанџа") - али ова емисија то није. Емисија је банализовала покрет и потврдила погрешан стереотип о навијачу који медији годинама и деценијама намећу. Открила је пар ствари ненавијачима, а навијачима ништа - осим да је аљкатраз најјача група на јужној трибини и Балкану и да се ону увек где год оду туку с' нечим или с' неким. Very Happy


Слажем се, потпуно ненавијачка емисија и банална до бола са Пером ложачем на челу.

Не желим да истичем нас као нај-ово или нај-оно, али једини прави моменат, односећи се на емисије у глобалу, јесте његова реченица како Делије не желе да причају са њим и следећи кадар је графит прецртаног ножа.
Back to top
View user's profile Send private message
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 09 Aug 2007 15:36    Post subject: Reply with quote

Ако неко има торенте за задње 4 епизоде нека га шибне овде!
Back to top
View user's profile Send private message
DiasDias
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2007
Posts: 1

PostPosted: 12 Aug 2007 21:58    Post subject: pitanje za vas. Reply with quote

Vec dugi niz godina pratim fudbal. I sve vezano za to. Citam poruke sa ovog foruma vec neko vreme, i dobar deo ljudi ovde zdravo razmislja o stvarima uopste. medjutim, potpuno me iznenadjuju vasi komentari vezani za komsije iz Humske 1. Potpuno mi je neverovatno da neki od vas tako razmisljaju. Nadam se da je vama svima jasno da ima i normalnih ljudi koji navijaju za Partizan? I ne masu pistoljima, i ne pevaju karaoke, ne polivaju se pivom, i sl. Prvi put ista stavljam na ovaj forum, ali, jednostavno osecam potrebu to da pitam.
Back to top
View user's profile Send private message
николаБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2005
Posts: 968

PostPosted: 12 Aug 2007 22:08    Post subject: Re: pitanje za vas. Reply with quote

DiasDias wrote:
Vec dugi niz godina pratim fudbal. I sve vezano za to. Citam poruke sa ovog foruma vec neko vreme, i dobar deo ljudi ovde zdravo razmislja o stvarima uopste. medjutim, potpuno me iznenadjuju vasi komentari vezani za komsije iz Humske 1. Potpuno mi je neverovatno da neki od vas tako razmisljaju. Nadam se da je vama svima jasno da ima i normalnih ljudi koji navijaju za Partizan? I ne masu pistoljima, i ne pevaju karaoke, ne polivaju se pivom, i sl. Prvi put ista stavljam na ovaj forum, ali, jednostavno osecam potrebu to da pitam.


Прво

Ако кажеш да већ дуже време пратиш наш форум, онда ваљда знаш да се на нашем форуму пише искључиво ћирилицом!

Друго

Иако не разумем чиме си се мотивисао да напишеш нешто овако, покушаћу да ти одговорим. Нико нормалан не може да навија за партизан, нико нормалан не може да поштује оно што тај клуб представља, нико нормалан не може да буде део јужне трибине. Јасније ?
Back to top
View user's profile Send private message
унцле вања
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Sep 2006
Posts: 753
Location: ган поинт

PostPosted: 13 Aug 2007 00:15    Post subject: Re: pitanje za vas. Reply with quote

николаБГ wrote:

Нико нормалан не може да навија за партизан, нико нормалан не може да поштује оно што тај клуб представља, нико нормалан не може да буде део јужне трибине. Јасније ?

clap
_________________
ПРАВДО СРБИЈЕ,СТИДИ СЕ!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
апсурд
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Nov 2005
Posts: 300

PostPosted: 13 Aug 2007 06:18    Post subject: Re: pitanje za vas. Reply with quote

унцле вања wrote:
николаБГ wrote:

Нико нормалан не може да навија за партизан, нико нормалан не може да поштује оно што тај клуб представља, нико нормалан не може да буде део јужне трибине. Јасније ?

clap


Е вала ако си му рекао , свака част !
_________________
---hahhaha slusaj ovog,decko poduvaj ku*** malo...ja na tekme idem od 2002 ...do 2006 sa Caletom, od 2007 stalno... tako da...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop