DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

The Real Football Factory International
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Херој_улице
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jun 2006
Posts: 65
Location: Studio 54

PostPosted: 18 Jun 2007 18:59    Post subject: The Real Football Factory International Reply with quote

"The Real Football Factory International" је познати серијал од више епизода који говори о навијачком покретима у неколико земаља широм света.
Глумац који је глумио Томија Џонсона у "football factory-u" сада води овај серијал и прави прилоге о навијачима широм света. У овим епизодама се појављују навијачи из Турске, Велике британије, Италије, Хрватске, Србије(нас Делија нема, одбили смо разговор са Томијем Wink ) и других земаља. Епизоде трају по око 45 минута.

Томи је касније дао интервју Гардиану који гласи:
The thing that freaked me out the most from doing this football documentary was the whole raping thing. In Serbia they like to rape the other firm. They get the head guy, rape him and send him back. That freaked me out. They don't want to bash him, they just want to @!#$ him up the arse. The ultimate power. I didn't expect @!#$ like that. I thought it'd be real right wing, macho type guys. They were adamant they weren't gay but... c'mon!” Rolling Eyes

За сада имам само прве 4 епизоде. Касније ћу окачити и остатак. Превода нема и то је то...

-Прва епизода: Турска
http://rapidshare.com/files/33365028...rkey.part1.rar
http://rapidshare.com/files/33375892...rkey.part2.rar
http://rapidshare.com/files/33386162...rkey.part3.rar
http://rapidshare.com/files/33395502...rkey.part4.rar
http://rapidshare.com/files/33403356...rkey.part5.rar
http://rapidshare.com/files/33407645...rkey.part6.rar

Trailers:http://www.bravo.co.uk/factories/

-Друга епизода: Аргентина
http://www.meganova.org/dltor/6d10a9...entina.torrent

-Трећа епизода: Италија
http://www.meganova.org/details/676559.html

-Четврта епизода: Балкан
http://www.meganova.org/details/689179.html

Инто за балкан: http://www.bravo.co.uk/factories/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Критичар
Стара гарда


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 2485

PostPosted: 18 Jun 2007 19:13    Post subject: Reply with quote

Колико је стар тај серијал ?Да ли може неко да објасни зашто Делије нису хтеле да учествују у том серијалу када су прихватиле многе познате навијачке екипе широм света?
Back to top
View user's profile Send private message
луди_радуле
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jul 2005
Posts: 316
Location: РСК

PostPosted: 18 Jun 2007 19:44    Post subject: Reply with quote

Kriticar wrote:
Колико је стар тај серијал ?Да ли може неко да објасни зашто Делије нису хтеле да учествују у том серијалу када су прихватиле многе познате навијачке екипе широм света?


Мени је драго што не учествујемо у том цуркусу. Шта мислиш у ком би смеру ишла прича да смо се и појавили?
Прво би било о Аркану, па мало о рату и хрчцима, можда би убацили коју снимку бакљаде и то је то.
Емисија ми се чини тотално искомерцијализована са оним дебилом од водитеља на челу.
Back to top
View user's profile Send private message
MGF
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2006
Posts: 392

PostPosted: 18 Jun 2007 19:48    Post subject: Reply with quote

луди_радуле wrote:
Kriticar wrote:
Колико је стар тај серијал ?Да ли може неко да објасни зашто Делије нису хтеле да учествују у том серијалу када су прихватиле многе познате навијачке екипе широм света?


Мени је драго што не учествујемо у том цуркусу. Шта мислиш у ком би смеру ишла прича да смо се и појавили?
Прво би било о Аркану, па мало о рату и хрчцима, можда би убацили коју снимку бакљаде и то је то.
Емисија ми се чини тотално искомерцијализована са оним дебилом од водитеља на челу.

О томе је причао иако и нисмо били у емисији. Тако да је добар био избор одбит говно.

ПС - Већ се дискутовало о овоме на теми "Навијање по свету"
_________________
Мршти ми се пуб и његов ортак дрот
Back to top
View user's profile Send private message
Херој_улице
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jun 2006
Posts: 65
Location: Studio 54

PostPosted: 18 Jun 2007 20:17    Post subject: Reply with quote

Kriticar wrote:
Колико је стар тај серијал ?Да ли може неко да објасни зашто Делије нису хтеле да учествују у том серијалу када су прихватиле многе познате навијачке екипе широм света?


Серијал није стар ни годину дана. Епизода са Италијанима је снимљена 2 месеца пре погибије оног пандура на такми Катанија-Палермо.
За нас се каже да смо одбили зато јер...нисам баш најбоље сконтао, али спомиње се страни новинар(вероватно онај лик што је написао сва она срања у часопису OQ) и то како смо се задњи пут "опекли", Аркан, рат и такве ствари.

луди_радуле wrote:

Мени је драго што не учествујемо у том цуркусу. Шта мислиш у ком би смеру ишла прича да смо се и појавили?
Прво би било о Аркану, па мало о рату и хрчцима, можда би убацили коју снимку бакљаде и то је то.
Емисија ми се чини тотално искомерцијализована са оним дебилом од водитеља на челу.


Требали смо пристати, бар по мом мишљењу. Wink То што би се распитивали за Добровољачку гарду, Аркана, рат итд. немора да значи да ми морамо да одговарамо на та питања. Лепо би се објаснило човеку да прескочи та питања и то је то. Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Зоран-Панчево
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Apr 2007
Posts: 43
Location: Ај'' погоди...

PostPosted: 18 Jun 2007 21:34    Post subject: Reply with quote

Одгледао сам свих пет делова тзв. Real Football Factories Balkans
и могу вам рећи барем што се мене тиче да је сасвим солидно одрађено и да је доста занимљиво...Жао ми је што нема нас јел би смо могли макар да објаснимо неке ствари и да нас свет још боље упозна.Чуо сам да смо одбили а разлог је да само мале групе раде тако нешто.Па не бих се сложио да је тако.
_________________
Једина љубави живота мога...Звезда !
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Гојко
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Dec 2005
Posts: 380
Location: где звездо играш ти...

PostPosted: 18 Jun 2007 21:46    Post subject: Reply with quote

"It's the same feeling like a sex... With two girls..." Laughing

сте сконтали како се лик истриповао када су му причали о њиховој сексуалној повезаности са торцидом?


Гледао сам само Балкан, ове остале ћу скинути ноћас..
_________________
ЖИВИШ
Back to top
View user's profile Send private message
Зоран-Панчево
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Apr 2007
Posts: 43
Location: Ај'' погоди...

PostPosted: 18 Jun 2007 21:57    Post subject: Reply with quote

Лик се ја мислим тотално усрао! Very Happy
Али када сам чуо ту причу хтео сам да умрем од смеха,који су ови гробари фегети то је страшно Laughing
А ови гробари су онако,баш великодушни а ... Laughing
_________________
Једина љубави живота мога...Звезда !
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
риџект
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jul 2005
Posts: 505
Location: тамо где најлепше сунце сија

PostPosted: 18 Jun 2007 22:14    Post subject: Reply with quote

Срање...ЖЕШЋЕ!
Rolling Eyes
_________________
Дођи на Маракану!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Херој_улице
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jun 2006
Posts: 65
Location: Studio 54

PostPosted: 19 Jun 2007 08:24    Post subject: Reply with quote

риџект wrote:
Срање...ЖЕШЋЕ!
Rolling Eyes


На коју епизоду мислиш? Confused Rolling Eyes

Прича о Балкану би била још боља када би ти новинари бар једном заобишли теме типа: рат, Аркан, итд.
Не пишем ово сада да би пљувао по њима, али Гробари су се баш лепо показали. Тому је бероватно и због њих написао оне ствари око силовања вођа других навијачких група. Сви они пиштољи и оне караоке, али КАРАОКЕ је нешто најмизерније што сам икад видео.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
crazy_north
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 857
Location: Штек

PostPosted: 19 Jun 2007 08:30    Post subject: Reply with quote

риџект wrote:
Срање...ЖЕШЋЕ!
Rolling Eyes

тај фазон
Back to top
View user's profile Send private message
Мрли
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Aug 2005
Posts: 511
Location: Крај једне старе крчме, где цвета багрем бео!

PostPosted: 19 Jun 2007 08:50    Post subject: Reply with quote

Интернационални је једно велико говно, мада ми се пар интервјуа са енглеским екипама свидело... поготово Зулуима Smile ал не из Куле...
али било је смор реченица"хи ис гуд лад, хи из гуд лад" Laughing

само би скренуо пажњу на ону рибетину, из цска фирме, ако су они коњи она је кобила Smile ал добра је сека... и то много добра Laughing

а што се тиче мафија'факторија и ових ментола...немам ништа више додати.

Већина правилно "образованих" хулигана, има неке ино контакте и тако да већина је упућена у сва дешавања широм света, због тога делијама није потребан маркетинг такве врсте. Ми смо се показали на улицама много пута, имамо репутацију... и таквим срањем и причом како смо најјачи (изненадио сам се што гробари нису потезали овакву причу) само штетимо угледу своје групе. као што рекох то није прављено за "топ ладс" већ за мало шири видеоторијум Razz па мора да буде приче и о гудри и о ко зна чему, да би заинтересовало неког кретена који пролази поред стадиона а никад није отишао на исти.
Једноставно инстант забава као и већина ствари на западу, не служи ничему, али људи воле да виде нешто "лудо", још се убуџи која рекламица Пепсија и то је то... пројекат за зарађивање пара ништа више ништа мање...
_________________
"Да се ђедо карабином јави, кад завију вуци, знају вуци ал знају и турци!"
Back to top
View user's profile Send private message
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 19 Jun 2007 09:12    Post subject: Reply with quote

Херој_улице wrote:

Требали смо пристати, бар по мом мишљењу. Wink То што би се распитивали за Добровољачку гарду, Аркана, рат итд. немора да значи да ми морамо да одговарамо на та питања. Лепо би се објаснило човеку да прескочи та питања и то је то. Cool


и вероватно си убеђен да би он то и урадио прескочио та питања и пустио оно што ми тражимо?

не не дечко то тако не функционише...

понављам погледајте поново и обратите пажњу на део када коментарише ЕТНОГРАФСКИ МУЗЕЈ! Sad Rolling Eyes Shocked

уосталом сматраш да смо на том нивоу да се појављујемо са оним магарцима у било којој емисији...
Back to top
View user's profile Send private message
Гојко
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Dec 2005
Posts: 380
Location: где звездо играш ти...

PostPosted: 19 Jun 2007 09:51    Post subject: Reply with quote

Како бре нису причали да су најјачи, кад у једном делу каже нешто у фазону "we are strongest group of grobari - and probably on Balkan."

Не знам тачно којим речима је рекао, али нешто у том фазону.
_________________
ЖИВИШ
Back to top
View user's profile Send private message
dentez
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Mar 2007
Posts: 190

PostPosted: 19 Jun 2007 09:56    Post subject: Reply with quote

То је рекао ваљда вођа од алкатраза или један од њих да су најјачи на балкану.Питам ја сад вас А ОД КАДА ТО ???
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop