DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Егзит срамота!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
crazy_north
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 857
Location: Штек

PostPosted: 11 Jun 2007 17:07    Post subject: Reply with quote

заборавих да напоменем
европски сам оријентисан али да ја у ту унију улазим по цену отимања Косова,вероватно по цену отимања Војводине и ко зна још чега,да признам педере и да их гледам како се шетају, да се нон стоп понижавам да би ушао у унију нема шансе
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 11 Jun 2007 18:21    Post subject: Reply with quote

Рекох на претходној теми, нека неко од модератора ко уме да пребацује теме пребаци са крејзи норта не знам које стране, топик Нови Светски Поредак јер мислим да ту уједно може и треба да се прича и о тој фамозној ЕУ... А то да је неко за ЛДП а да долази на Север ми је фасцинантно. Мислим брате Келе само да ниси довољно промислио о свему и да би требало... Поставио сам снимак са јутуба где чеда јовановић прича о независном Космету - како се ти осећаш по том питању?
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 11 Jun 2007 20:15    Post subject: Reply with quote

Hatori Hanzo wrote:
А то да је неко за ЛДП а да долази на Север ми је фасцинантно.


Син Ј. Стевића једном написао да има људи који долазе на север а да су присталице ЛДП-а што ми није реално звучало у том тренутку али сада кад читам шта пише келе келе...

Ево келе, да покушам са цивилизованом дискусијом иако бих се радије сврстао у "сељачку масу" него у цивилизацију о којој ти говориш.

Као прво, крејзи норт те је већ питао, како можеш да подржаваш партију која се залаже за независност Косова? Значи не знам шта да нуде, да нуде интеграцију у Европу, улазак у ЕУ итд. ваљда је нормално да се такве ствари заборављају када они у исто време нуде независност Косова, мулти-етничку Србију, геј параде, америчку дегенерисану културу а све то води ка гашењу православља, гашењу вековно старе српске културе тј. гашењу наше земље. ЕУ би можда у економском смислу била добра за нашу земљу али у сваком другом погледу НЕ. Да ли ја треба да жртвујем своју душу за ЕУ (кад кажем душу мислим оне ствари које сам набројао горе, веру, културу, национални понос), за паре. За јебене смрдљиве паре... Мени у животу треба жена Српкиња, троје деце које ћу да васпитам у здравом духу и обичан стан где ћу са њима да живим. Шта ће ми ЕУ? Зашто да ђаволу продам душу за паре? Да се залажем за ЕУ да би ми Србију запоселе велике корпорације и грамзиви мултимилијардери које их држе. И шта ти имаш против сељака? Сви ми потичемо са села, ја сам рођен у Београду али знам шта ми је дедовина. А ако сам ја проста сељачина што се поносим када певам Спремте се спремте, када једем пршуту и кајмак и волим свој народ а ти си господин што слуша Love is in the air, једе Мекдоналдс и гнуша се свог народа, онда је твој систем вредности на врло ниском нивоу, господине!
Ти, келе, ако хоћеш нешто више од овога, ако хоћеш тај запад, те геј параде, ексере и техно журке где се сви воле и сви су слободни, ти се лепо пресели и живи у иностранству. Ако ти је пак жеља да останеш у Србији и да се бориш да се у Србију доведу те западне вредности, знај да нећеш успети без борбе јер, хвала Богу, знам још доста људи који би пре УМРЛИ него прихватили то за шта се твој миљени ЛДП залаже.
А веруј ми ни у том иностранству не би нашао срећу. Живео сам неколико година у иностранству и знам колико је та лажна та њихова слобода. Не само да није слобода него је све скроз супротно од тога.
То је тек прича о којој могу да испишем 10 страна али не верујем да си ти, келе, слушалац који ће схватити или извући неку поуку из тога, тако да ћу стати овде.
Back to top
View user's profile Send private message
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 11 Jun 2007 20:30    Post subject: Reply with quote

данас нама кажу деци овог века
да смо недостојни историје наше
да нас захватила западњачка река
и да нам се душе опасности плаше

Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Бах
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Oct 2005
Posts: 436
Location: Тамнава

PostPosted: 11 Jun 2007 20:51    Post subject: Reply with quote

Kele kele wrote:
Ни у приватном животу не кријем да сам симпатизер и гласач једне нове странке, која је тек ушла у парламент.


Унија Прешевске долине?
Back to top
View user's profile Send private message
crazy_north
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 857
Location: Штек

PostPosted: 11 Jun 2007 21:10    Post subject: Reply with quote

п дубаи wrote:
Сви ми потичемо са села, ја сам рођен у Београду али знам шта ми је дедовина. А ако сам ја проста сељачина што се поносим када певам Спремте се спремте, када једем пршуту и кајмак и волим свој народ а ти си господин што слуша Love is in the air, једе Мекдоналдс и гнуша се свог народа, онда је твој систем вредности на врло ниском нивоу, господине!

Ваистину

А зашто се тај чеда не залаже и за припајање Републике Српске Србији???Мислим кад већ може да се залаже са независност Косова овде има и више неко јаке аргументе да тражи припјање Српске Србији.
Back to top
View user's profile Send private message
коНаН
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Dec 2005
Posts: 188

PostPosted: 11 Jun 2007 21:20    Post subject: Reply with quote

Quote:
Сви ми потичемо са села, ја сам рођен у Београду али знам шта ми је дедовина.
icon_notworthy icon_notworthy icon_notworthy
_________________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MC MaC
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Sep 2006
Posts: 863
Location: Променљива

PostPosted: 11 Jun 2007 21:41    Post subject: Reply with quote

crazy_north wrote:


А зашто се тај чеда не залаже и за припајање Републике Српске Србији???Мислим кад већ може да се залаже са независност Косова овде има и више неко јаке аргументе да тражи припјање Српске Србији.


Кад би за то добијао паре залагао би се 100%.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=UQfR2xMX3to&feature=related
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 12 Jun 2007 05:54    Post subject: Reply with quote

Quote:
Добио сам приватну поруку од нашег другара са форума, да неко ко ово чита са стране могао би да помисли да хоћемо православни Иран да створимо овде.


ово је 100% тачно!

можда да се укине овакав вид нашег оглашавања јер су почели да будемо занимљиви полицији и странкама.
знате зашто зато што смо критична маса а они се тога плаше више него било чега.

сетите се случаја толимир. толико су се плашили реакције народа и могућих демонстрација да је на крају човек ухапшен на мелмаку изгледа.

још једном предлог да се овакав вид оглашавања укине.
Back to top
View user's profile Send private message
KOHAH
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 304
Location: Београд

PostPosted: 12 Jun 2007 10:48    Post subject: Reply with quote

Кобра wrote:
Quote:
Добио сам приватну поруку од нашег другара са форума, да неко ко ово чита са стране могао би да помисли да хоћемо православни Иран да створимо овде.


ово је 100% тачно!

можда да се укине овакав вид нашег оглашавања јер су почели да будемо занимљиви полицији и странкама.
знате зашто зато што смо критична маса а они се тога плаше више него било чега.

сетите се случаја толимир. толико су се плашили реакције народа и могућих демонстрација да је на крају човек ухапшен на мелмаку изгледа.

још једном предлог да се овакав вид оглашавања укине.
И стварно тако изгледа. Имам и ја неки свој став о свему и свачему али се плашим исхитрене реакције неког другог, било позитивно било негативно..
Нисам за независно Косово, али нисам ни против Егзита. Не волим педере да гледам како се држе за руке (искрено их хвала богу још нисам ни видео у Београду), али не волим ни да мрзим другог човека због тога исл.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
ердоглијанер
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 98
Location: erdoglija,centar sveta

PostPosted: 12 Jun 2007 11:12    Post subject: Reply with quote

Православни Иран, православна џамахирија, клерофашизам.....Пусти то Келе Келе, то су вам већ старе и сто пута прежвакане форе.Зашто православни Иран? Јер због тога што не дамо да педери ступају у брак?Која од твојих "обожаваних" земаља ЕУ то дозвољава? Холандија, Шпанија и ко још? Не, стварно не знам а мислим да их има још. А твоје "вољене" САД? Дају ли им оне? Па што ми да будемо бољи од њих кад смо ми сељачка земља примитиваца? Да ли је ико овде рекао да их треба убити? Да ли је ико овде рекао да их треба стављати у затвор због тог и таквог начина живота? Да ли ико овде пропагира идеју да су остали глупи, необразовани и прости јер мисле другачије? Не, драги мој Бединче, само ти! Ми само износимо своја мишљења о одређеним горућим проблемима наше земље и друштва. Неко мисли овако, неко онако, али без жеље да силом утерујемо своје мишљење другима. А ти, и та твоја Листа за независно Косово и Метохију, е ви сте они који сматрају да су Богом дани да решавају сва питања. Ви мислите да други не знају ништа а ви ћете, јелте, да нас поведете у светлу будућност. Може, ако добијете довољно гласова на изборима. И тада, на куково лето, вам нико од људи овде који другачије мисле неће бранити да радите оно за шта мислите да је најбоље за земљу. Али, издају вам нећемо дозволити. Ваша политика је проста, њу може свако да води. Шта ти траже-дај! Ма, дај и пре него што траже! И само још једна ствар. Одакле теби, несрећниче, право да 1150000 грађана ове земље квалификујеш као простаке, глупаке и шта све не? Не свиђа ти се што СМО гласали за СРС? Па шта? Ни мени се ви не свиђате ни стотинку, па не мислим да сте ништа лошији ни бољи од мене.
Back to top
View user's profile Send private message
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 12 Jun 2007 11:53    Post subject: Reply with quote

е браћо моја читам ово и видим погрешан приступ.... све је то политика а политика се ради намазано прљаво.... немој да се ми мешамо у политику или пак ако имамо неки циљ онда можда и треба да се мешамо али индиректно. Шта нам је приоритет Question очување Космета Exclamation Шта треба чинити Exclamation ево ово сам видео јуче и остао сам затечен --- http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/svijet/20070610_18879_53203.php

како су шипци намазани па пре 2месеца су планирали нападе у америци и похапшено их 5-6 а пре неки дан најбољи дочек буша било где... одушевљен човек... па то је политика шта би било да сме да дође код нас каменован био бих митинг ово оно лудило... а нетреба тако треба намазано као да му се покаже да га готивимо иако сви знамо да је дебил .... али све за мајку Србију и тако се чува Космет.А чеда је ретардирани наркоман продана душа.... и нетреба тако отворено да се говори ста би требало радити него ако неко има несто против те странке направи план и одради а не овако ко зна ко ово чита (мали поздрав за керове из 29-ог)
А ова прича не пролази нигде незнам ко је писао у европи и америци ...црнци,педери ово оно....нетреба нам то ,па наравно да нам нетреба али да се не залуђујемо па људи амери су највећи расисти на свету оно сви(већина) мрзе црнце и педере то је само таква политика као демократија нема демократије .... али треба да се покаже јавности да демократија код њих постоји.... Wink мислите о томе Idea
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети,него по томе колику светињу браним''
Св.Великомученик Лазар
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
starfan
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Oct 2006
Posts: 204
Location: Бгд

PostPosted: 12 Jun 2007 12:00    Post subject: Reply with quote

Педере бих побио, шта год ко мислио о томе.
Чеду не волим зато што изговара оно што не сме да се изговори, поготово не у парламенту. И што се Косова тиче, ту се на жалост не питају ништа ни Чеда ни Коштуњави ни народ, па чак ни Путин. Зна се ко ће то да реши, слагали се ми или не.
А кад се реши Косово, онда ће радикали да покушају да се домогну власти, што су могли још много раније, али им не одговара да узму врућ кромпир. Неће они да буду ти који ће да саопште народу да је Косово изгубљено, већ ће то препустити тамо неким Тадићима, Чедама и Кораћима, и онда их прогласити за педере и издајице. Али пошто радикалско гласачко тело сачињавају искључиво неписмени Срби, с њима је врло лако манипулисати, тако да ће и та прича да прође, као и све друге до сада.
По мени, да није проблема са Косовом, сигурно бих био за Чеду, јер је за све остало 100% у праву (никада га нисам слушао да коментарише педере).
Али не могу да верујем да у Србији има оних, поготово међу младима, који се поносе тиме што су гласали за радикале. Па мени је то потпуно исто као и СПС, против кога смо се толико борили. А тих 1.150.000 гласова само говори колико смо глуп и примитиван народ.
И народ који много брзо заборавља.
Back to top
View user's profile Send private message
ердоглијанер
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 98
Location: erdoglija,centar sveta

PostPosted: 12 Jun 2007 12:18    Post subject: Reply with quote

Па сад...нисам ја баш тако млад.А необразован нисам сигурно.Не поносим се ја нити се стидим, то је мој избор и ја стојим иза њега.Нисам писао да бих уводио политику у причу, већ да бих указао како они који се највише залажу за толерантност сами нису такви никако.
Back to top
View user's profile Send private message
ердоглијанер
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 98
Location: erdoglija,centar sveta

PostPosted: 12 Jun 2007 12:43    Post subject: Reply with quote

Мислио сам да баталим, али не вреди....Старфан, потпуно си у праву.Јесмо ми народ који брзо заборавља.Тако смо успели да заборавимо шта су нам све некрсти радили за 40-ак, 50-ак година њихове власти.Јер да нисмо не би нам сада деца тих истих свакодневно солила памет са комунистичких телевизија.Која деца? Па, рецимо БКВ, кћерка комунистичког генерала, писца "Капелских кресова" које је комунистички Пинк пуштао на "инсистирање многобројног пучанства". Затим Јелица Минић, кћи Дражиног мучитеља и убице Милоша Минића.Ту је и Наташа Кандићи, жена коју нема потребе ни представљати. Ту су и Филип Давид и Срђа Поповић, људи који су још 1993 потписали петицију "угледних еуропских интелектуалаца" за бомбардовање Београда, а са њима и Весна Пешић. Да не заборавимо ни Милића и жену му Јелену , која је на Пинку изјавила да сви српски полицајци и војници који су се борили на КиМ треба да оду у Хаг.СВИ! Наравно, Прокић, Самарџић, који су рекли да Србија треба прва да призна "неовисно Косово", такође деца комунистичких функционера. Рајко Даниловић, "своједобно" главни комуњарски инквизитор у судству и адвокатури.Има их још, ови су ти вероватно најпознатији. Где су они? У којој странци? Шта сада раде? За шта се залажу? А ја и даље не мислим за оне који су гласали за њих да су глупи и примитивни, неписмени и прости. Мислим да или се слажу са њима, што је њихово право, или не знају многе, па и ове , чињенице које би им можда промениле став.

" Ја се, господине, ни у чему не слажем са Вама, али ћу се борити до задње капи крви за Ваше право да тај став слободно износите"
Волтер
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 7 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop