DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Егзит срамота!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
starfan
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Oct 2006
Posts: 204
Location: Бгд

PostPosted: 12 Jun 2007 12:59    Post subject: Reply with quote

Осим тога, толерантност (мислим на сексуалне девијације) и није за свакога. То може да прође у Белгији или Холандији, али на Балкану не, бар још једно 20-ак година. Надам се да неће и дуже.
А Чеда ће кад тад доћи на власт, без обзира колико је добар или лош. Јер:
-финансирају га кримоси који држе гудру
-подржава га свет
-већина гована из ДБ-а је одавно прешла код њега у странку
-толико је млађи од свих осталих, а релативно дуго је у политици да је то неминовно.
И што рече неко пре мене... У политици је важна искључиво шминка, то јест оно на папиру. Значи дозволићемо и ми кад-тад хомосексуалне бракове, само је питање да ли за 5, 20 или 50 година, а да ли ће се ти исти педери овде осећати као у Холандији, или ће се крити на сваком кораку, то је већ друга ствар.
Исто тако су и наши малоумни политичари (мислим на све од слобе до данас) требали уместо да ударају курац целом свету, да улазе свима у буљу, да се ми као народ не би осетили пораженим и пониженим. Јер то им је посао, и за то их МИ плаћамо. Уместо да су били дипломате, они су са странцима причали речником обичног народа... Веља би да кара Олбрајтову, организују суђења најмоћнијим људима света, и још се диче тиме како смо курчевит народ. Па то можемо ми (народ) да радимо, а они не смеју. Што, јел туђман пичка што је улазио свима у буљу, и донео хрватима нешто што им чак ни павелић није донео? Јел алија пичка што је добио једину муџахединску државу у Европи, а није се ни надао томе? Они ће се у свом народу памтити као велики државници и дипломате, а ови наши што су се бусали у груди и глумили неко српство, а изгубили све територије, памтиће се као злотвори и то поражени злотвори!!!
Зато мислим да треба да се узмемо у памет и променимо стратегију која нам ништа добро није донела. Доста бре више неког усиљеног и беспотребног србовања ако од тога немамо користи. Што ми нисмо дошекали Буша као уптари, ако би нам то повећало шансе да задржимо Косово макар и за 1%? Ајде мало шминка, дипломатија, да их јебемо на форе и мазалице, а не на буку и галаму, јер иако смо задрт и искључив народ, и даље сматрам да смо паметнији и већи шмекери од остатка света. Још само то и да искористимо.
Back to top
View user's profile Send private message
CominCorect
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jun 2003
Posts: 980
Location: кућица од чоколаде

PostPosted: 12 Jun 2007 13:01    Post subject: Reply with quote

starfan wrote:
Педере бих побио, шта год ко мислио о томе.
Чеду не волим зато што изговара оно што не сме да се изговори, поготово не у парламенту. И што се Косова тиче, ту се на жалост не питају ништа ни Чеда ни Коштуњави ни народ, па чак ни Путин. Зна се ко ће то да реши, слагали се ми или не. А кад се реши Косово, онда ће радикали да покушају да се домогну власти, што су могли још много раније, али им не одговара да узму врућ кромпир. Неће они да буду ти који ће да саопште народу да је Косово изгубљено, већ ће то препустити тамо неким Тадићима, Чедама и Кораћима, и онда их прогласити за педере и издајице. Али пошто радикалско гласачко тело сачињавају искључиво неписмени Срби, с њима је врло лако манипулисати, тако да ће и та прича да прође, као и све друге до сада.
По мени, да није проблема са Косовом, сигурно бих био за Чеду, јер је за све остало 100% у праву (никада га нисам слушао да коментарише педере).
Али не могу да верујем да у Србији има оних, поготово међу младима, који се поносе тиме што су гласали за радикале. Па мени је то потпуно исто као и СПС, против кога смо се толико борили. А тих 1.150.000 гласова само говори колико смо глуп и примитиван народ.
И народ који много брзо заборавља.


е докле такви као ти...буду имали и мало власти у рукама ова земља ће да пропада..али не територијално..поред тога много веће пропадање ви доносите...пропадање богате историје, морала, поштења , храбрости .. свега онога што је красило СРПСКИ род....погани изроди покоравате се непријатељу без битке...а верујем да СИ ( СТЕ ) такви и у навијачком животу!
а кажеш да Радикали не смеју да узимају врућ кромпир!? МА НЕМОЈ! а што онда у минут до дванаест правите којекакве труле коалиције само да Радикали не дођу на власт..спајате неке странке скупљене са штапа и канапа...сви се свађају међусобно, али не..ипак сте ви погани лицемери који ће све урадити само да би остали на власти и крали државу и народ докле год будете могли..постављате као председника скупштине неког младог усташу! али како сте дошли на власт тако ћете се и поздравити са њом...само док не пукне филм народу..а онда сви лепо заједно можете да идете у Немачку, Америку..тамо где вас школују како да разбијате Србију и тамо можете лепо да живите а нас СЕЉАКЕ и примитивце пустите на миру...

ПА ВЕРУЈ , ВЕРУЈ СТАРФАН ДА НАС ИМА..И ТО МНОГО ВИШЕ НЕГО ШТО ТИ МОЖЕШ И ДА ЗАМИСЛИШ!
_________________
СЕВЕРНА АРМИЈА=РЕД+РАД+ДИСЦИПЛИНА
Back to top
View user's profile Send private message
starfan
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Oct 2006
Posts: 204
Location: Бгд

PostPosted: 12 Jun 2007 13:09    Post subject: Reply with quote

Ти си дечко болестан и изопачен, и немам шта са тобом да расправљам. А то да ти оцењујеш какав сам у навијачком животу, можемо да расправимо у 4 ока.
И не знам који смо то МИ, које спомињеш, младе усташе и погани изроди...
И кад вас има толико, где сте на овим хуманитарним концертима?
Што не узмете пушке, па правац Приштина? Што се ти покораваш непријатељу без борбе?
Будало искомплексирана!
Back to top
View user's profile Send private message
crazy_north
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 857
Location: Штек

PostPosted: 12 Jun 2007 13:15    Post subject: Reply with quote

сви смо се слозили да је чеда говно свака друга политичка расправа је непотребна
Back to top
View user's profile Send private message
CominCorect
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jun 2003
Posts: 980
Location: кућица од чоколаде

PostPosted: 12 Jun 2007 13:21    Post subject: Reply with quote

starfan wrote:
Ти си дечко болестан и изопачен, и немам шта са тобом да расправљам. А то да ти оцењујеш какав сам у навијачком животу, можемо да расправимо у 4 ока.
И не знам који смо то МИ, које спомињеш, младе усташе и погани изроди...
И кад вас има толико, где сте на овим хуманитарним концертима?
Што не узмете пушке, па правац Приштина? Што се ти покораваш непријатељу без борбе?!


1-само одговори на постављено питање , не желим ни ја са тобом да расправљам..чему те труле коалиције?
2- ВИ- цела та "демократска " коалиција
3-ту смо..увек смо ту
4- ако дође до пушака неће нико бежати као ни у прошлом рату, док су се фамозне демократе школовале по западу како да разбију ово мало Србије што је остало...

остатак на привате.
_________________
СЕВЕРНА АРМИЈА=РЕД+РАД+ДИСЦИПЛИНА
Back to top
View user's profile Send private message
starfan
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Oct 2006
Posts: 204
Location: Бгд

PostPosted: 12 Jun 2007 13:35    Post subject: Reply with quote

1 Коалиција је направљена вероватно зато што им је неко од преко дојавио "ало бре мајмуни, правите ту владу да вам не бисмо јебали матер и заврнули и ово мало славина што смо одврнули". А кад немаш кадрове, стављаш било кога, само да попуниш столицу.
2 Нисам члан никакве коалиције, а јавићу ти ако будем икад био
3 Нисам провалио да сте ту, ни на Маракани, ни на Сајму, нити сам чуо да радикали имају икакве хуманитарне акције, већ само лају
4 Не знам да ли те је ико обавестио да је сада 21. век, и да су пушке одавно превазиђене као оруђе за ратовање. То да се неко школовао на западу да би разбијао Србију као да је изговорио Дачић или Вулин, ценим да би то чак и Вучићу било испод части. А бежало се итекако у прошлом рату, не знам зашто је тешко то признати, и то је бежала сиротиња, коју су издали они са којима су радикали тада били у коалицији. Е зато не могу да смислим ту странку.
Back to top
View user's profile Send private message
николаБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2005
Posts: 968

PostPosted: 12 Jun 2007 13:35    Post subject: Reply with quote

ердоглијанер wrote:
Па сад...нисам ја баш тако млад.А необразован нисам сигурно.Не поносим се ја нити се стидим, то је мој избор и ја стојим иза њега.Нисам писао да бих уводио политику у причу, већ да бих указао како они који се највише залажу за толерантност сами нису такви никако.


Не могу да се одлучим да ли ми је одвратнији издајник Чеда наркоман, или радикали који су са Слобом све продали и довели нас својим Србовањем где смо сада. Келе и Ердоглијанеру молим вас, ако износите ставове, износите их као своје личне... Мени је гадно да читам да међу нама на трибини има радикала и ЛДП-оваца, верујем и осталима. Овде не би требало да буде подела по страначкој линији, прекините.
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 12 Jun 2007 14:47    Post subject: Reply with quote

Глупо је жешће је глупо некога убјеђивати за коју политичку опцију треба да буде и пљувати по његовој политичкој опцији...
А ја вама да кажем једну ствар
Старфан није ми јасно како неко може да буде за чеду (ако изузмемо Космет) а побио би све педере? Онда мораш побити пола ЛДП-а Laughing
Радикали dots puke ...само лају лају лају....
Back to top
View user's profile Send private message
ердоглијанер
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 98
Location: erdoglija,centar sveta

PostPosted: 12 Jun 2007 14:52    Post subject: Reply with quote

Ја сам све ставове и износио као личне, а како бих другачије? Нисам, надам се, никога увредио, бар не много, а ако јесам...па за нешто ми и није баш жао.Што се мене тиче могу да прекинем одмах, али сам ја мислио да је ово део који се зове Срби и Србија, а ово су теме које се управо тога и тичу. Келе Келе мисли овако, Старфан онако, ја опет другачије, и стварно не видим у чему је проблем? Ово није, бар званично, време комунизма и свако би могао и требао да има шансу да каже оно што мисли о проблемима и темама које се нас као народа и државе тичу.Мени другачије мишљење не смета, па ни то да ми сви серемо и да треба да баталимо. Ако тако мисле одговорни нека нам кажу и готово! Ако још причамо, да питам Старфана нешто. Молим те, објасни ми своје ставове јер ми делују конфузно. Како? Прво кажеш да те нервира шта Беда прича, а после да би, да није тога гласао за њега. Након тога кажеш да га финансирају кримоси, подржава ДБ, ајде за свет и нема везе.Да ли се слажеш са његовим ставовима, сем КиМ, да ли ти смета што га ти и такви подржавају или не, или пак мислиш да је његов долазак на власт неминовност па само то хоћеш да објасниш, да не кажем искористиш?
Back to top
View user's profile Send private message
starfan
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Oct 2006
Posts: 204
Location: Бгд

PostPosted: 12 Jun 2007 15:10    Post subject: Reply with quote

Не слажем се ја, друже, ни са ким, ал јебеш га, неког мораш да заокружиш кад (ако) изађеш на гласање. А и што морам 100% да се слажем са неким за кога гласам? Мислим да је то немогуће, само ми је најприближнији. Зато и мрзим тог Чеду: јер ми је најприближнији, а опет нисам могао због његовог отвореног подржавања независности КиМ да га заокружим, па ме је приморао да заокружим мртвог Тадића, па се сада гадим самог себе.
Не смета ми што га подржава тај олош, јер јака власт и јака држава мора такве да држи на оку, тј. кратко везане. И у свим другим јаким земљама, такав олош вуче све конце, и сматрам да је то неминовно, само што тај олош треба да буде што намазанији, а не сељачки олош као код нас. Ето, то сам хтео да објасним...Волео бих, да будем искрен, да могу и да искористим, јер се не гадим станова, функција и локала, али нисам ја тај тип, а и мало сам закаснио.
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 12 Jun 2007 15:16    Post subject: Reply with quote

људи ако не можете да причате о својим политичким ставовима и симпатијама са уважавањем другачијег мишљења онда је најбоље да нађете друго место за те приче, далеко сте од теме, на којој је можда и све за сада речено, ако је овако нешто потребно овом форуму размислите још једном која је његова сврха онда.
овде може комотно и кључ. речено је штп је речено не треба нам политичка трибина било које странке.
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
ердоглијанер
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 98
Location: erdoglija,centar sveta

PostPosted: 12 Jun 2007 15:33    Post subject: Reply with quote

starfan wrote:
Не слажем се ја, друже, ни са ким, ал јебеш га, неког мораш да заокружиш кад (ако) изађеш на гласање. А и што морам 100% да се слажем са неким за кога гласам? Мислим да је то немогуће, само ми је најприближнији. Зато и мрзим тог Чеду: јер ми је најприближнији, а опет нисам могао због његовог отвореног подржавања независности КиМ да га заокружим, па ме је приморао да заокружим мртвог Тадића, па се сада гадим самог себе.
Не смета ми што га подржава тај олош, јер јака власт и јака држава мора такве да држи на оку, тј. кратко везане. И у свим другим јаким земљама, такав олош вуче све конце, и сматрам да је то неминовно, само што тај олош треба да буде што намазанији, а не сељачки олош као код нас. Ето, то сам хтео да објасним...Волео бих, да будем искрен, да могу и да искористим, јер се не гадим станова, функција и локала, али нисам ја тај тип, а и мало сам закаснио.


Поштено, и коректно! Само то сам и хтео, и само тако и треба да причамо.
Back to top
View user's profile Send private message
николаБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2005
Posts: 968

PostPosted: 12 Jun 2007 16:39    Post subject: Reply with quote

Caki wrote:
1. Ово је под-форум који се искључиво бави културно-друштвеним темама битним за развитак Севера, образовање, информисање и изградњу менталитета навијачке групе "Делије Север". Теме које ће бити дозвољене подразумевају: Српство, Православље, хуманитарне акције, историја, друштво, култура, политика и медији. Све теме морају бити на директан или индиректан начин повезане са нашом трибином, то јесте, морају имати утицај на људе који чине део Севера. У супротном, теме и постови ће бити избрисани.

2. Било која врста политичког препуцавања, као и отворено заступање било које политичке организације, најстроже је забрањено. Овај под-форум служи пре свега за образовање, информисање и конструктивну размену мишљења, идеја и информација. Одступање од овог правила кажњиво је баном.


http://www.delije.net/forum/viewtopic.php?t=7225

Не само да ме вређа да читам да је неко овде за радикале или Чеду, већ нам такве приче на нашем форуму нити требају, нити су правилима дозвољене. Стварно је глупо да се ми око таквих ствари делимо...
Back to top
View user's profile Send private message
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 12 Jun 2007 18:20    Post subject: Reply with quote

Људи ста се свађате и напушавате ....и то због јебених политичара СВИ су они ПРЕВАРАНТИ и то НАЈГОРИ ми само бирамо између мањег ЗЛА по нас!!!!!!!!! Шта се расправљате о једном наркоману Exclamation који вам је курац....
Е и да једна ствар колико шипци хтели да испадну добри пред америма ипак су шипци - УКРАЛИ СУ БУШУ САТ гледај леву руку оде ролекс бато па се ти рукуј са шипцима .....
http://youtube.com/watch?v=PKDdF6vfjoo

ајде сада закључај тему Exclamation ... ово је почело са егзитом људи су променили грешку на сајту идемо даље.
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети,него по томе колику светињу браним''
Св.Великомученик Лазар
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
CominCorect
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jun 2003
Posts: 980
Location: кућица од чоколаде

PostPosted: 12 Jun 2007 18:48    Post subject: Reply with quote

starfan wrote:
1 Коалиција је направљена вероватно зато што им је неко од преко дојавио "ало бре мајмуни, правите ту владу да вам не бисмо јебали матер и заврнули и ово мало славина што смо одврнули". .


ааа значи ипак су они нечији шпијуни и марионете који ма је за циљ да разбију ово мало што нам је остало од државе и народа..драго ми је да смо дошли заједно до исправног закључка...
да се разуммемо ни ја нисм припадник ни једне политичке организације али ако већ могу да бирам између два зла, увек бирам мање зло. а у овом тренутку Радикалска политика ми је мање зло у односу на поробљавање српског друштва..брисања целокупне историје српског народа...педера у браковима са усвојеном децом итд. итд.
што се мене тиче нема више приче на овој теми ..
_________________
СЕВЕРНА АРМИЈА=РЕД+РАД+ДИСЦИПЛИНА
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 8 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop