DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Београд
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 30 Apr 2007 18:35    Post subject: Reply with quote

city boy wrote:
Булбудерац је клуб са Звездаре (Булбудера), какав Калиш... Билке постоје, али мислим да ни они не одрађују 100% утакмица у сезону... можда грешим


Булке су као и остали Звездарци, углавном Звездаши. Mr. Green
Али знам неке који пре ће отићи са Булбулдерцем на гостовање у неко село, него што ће отићи на европску текму на Маракани.
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SPARTACUS
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Mar 2006
Posts: 197
Location: Београд

PostPosted: 01 May 2007 23:07    Post subject: Reply with quote

Шумари су радовска филијала, са појединјим изузецима, те њих никад није ни требало преозбиљно узимати.

Једно време су доста активни били СВЕ ЛУДАЦИ, који су пратили ФК Колубара из Лазаревца, не знам шта је сад с њима.

Што се тиче Лионаца, она матора екипа је престала да долази, тако да сад групу чине искључиво средњошколци.
_________________
Ја сам године провео са тобом ......
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 07 May 2007 08:30    Post subject: Reply with quote

Шумари или Forest Boys постоје од 92 године и навијачи су Балкана Буковице.
Редовних има око 50 а њих можете поделити на 12 радоваца старијих виђенијих а остали су екипа из краја. Бројност је релативна и варира из утакмице у утакмицу али сам сигуран да их је увек 15-20 рачунајући и ових 12 радоваца који су више него редовни. Поготову сада кад су их притисли.
Имају један јако добар бар шал и једнан обичан Шумари.
Од акција имају неколико туча а главни ривали су им били Инвалиди.
И не презају од тога да нападну и бројније тако да их не би баш понижавао са тим не треба их узимати за озбиљно.
Екипа из краја је то!
А када се скупе још и локални мангупи и млађи који играју у млађим селекцијама уме да буде занимљиво.
Прозивају остале крајеве града како не смеју да им дођу у госте (е то ми је безвезе јер када би неке клубове пратили локални момци било би страшно)
Фурају се на руке и глас а имају и фазон да прошетају по крају пре утакмице.
Тренутно су слаби али опет активнији и од многих прволигаша.
Back to top
View user's profile Send private message
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 07 May 2007 08:56    Post subject: Reply with quote

Кобра wrote:
Шумари или Forest Boys постоје од 92 године и навијачи су Балкана Буковице.
Редовних има око 50 а њих можете поделити на 12 радоваца старијих виђенијих а остали су екипа из краја. Бројност је релативна и варира из утакмице у утакмицу али сам сигуран да их је увек 15-20 рачунајући и ових 12 радоваца који су више него редовни. Поготову сада кад су их притисли.
Имају један јако добар бар шал и једнан обичан Шумари.
Од акција имају неколико туча а главни ривали су им били Инвалиди.
И не презају од тога да нападну и бројније тако да их не би баш понижавао са тим не треба их узимати за озбиљно.Екипа из краја је то!
А када се скупе још и локални мангупи и млађи који играју у млађим селекцијама уме да буде занимљиво.
Прозивају остале крајеве града како не смеју да им дођу у госте (е то ми је безвезе јер када би неке клубове пратили локални момци било би страшно)
Фурају се на руке и глас а имају и фазон да прошетају по крају пре утакмице.
Тренутно су слаби али опет активнији и од многих прволигаша.


не треба их узимати озбиљно као навијачку екипу пошто не иду на гостовања (иако 99% тих гостовања нису занимљива ипак би требали да се појављују, ако су навијачка екипа)... мислим да су они управо то што кажеш - екипа из краја.

мислим да ни они нису били баш чести посетиоци Душановца док су Инвалиди били са њима у лиги... можда грешим

Присуствовао сам пре неколико година тучи Шумара са Дорћолцима, у гостима... иако су били малобројнији одлично су се показали...
Све у свему сигурни није опуштено отићи у Миријево као екипа за време утакмице Балкана... прошле среде, чини ми се, било их је доста и имали су бакљаду...
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 07 May 2007 11:23    Post subject: Reply with quote

Једно време је и Жарково имало добру екипу и чини ми се да су се звали по узору на Кардифове.
Имали су исто фајт са Инвалидима и били су класични момци из локала.
Зна ли неко нешто о њима?
Back to top
View user's profile Send private message
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 07 May 2007 11:41    Post subject: Reply with quote

звали су се Service crew a не Soul crew Wink
али не знам ништа више о њима Laughing
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Клиња
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Jun 2006
Posts: 123

PostPosted: 07 May 2007 11:45    Post subject: Reply with quote

Service Crew.Још увек постоје,само што је то сада углавном млађа екипа 87-90ог годишта.У задње време,каменовали су бус са играчима Младеновца,пошто им је од навијача дошао један лик,који када су му пришли је подигао три прста Shocked Shocked .У полседње време често улећу на терен и тако се спрдају...
_________________
Нешто је труло у држави жандарској...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 07 May 2007 11:52    Post subject: Reply with quote

Тачно тако Сервис Крев Wink

Испарвите ме ако грешим чини ми се да је био један документарац у коме се помињу они и инвалиди и ваљда је био неки сукоб?
Back to top
View user's profile Send private message
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 07 May 2007 11:57    Post subject: Reply with quote

био је онај документарац о Инвалидима на б92 још пре доста доста година (јеботе ал време лети), мислим да су ту помињали сукоб са овима... није то лош документарац колико се сећам, нажалост нисам никада успео да набавим на цд-у или касети и погледам поново...

ае ако неко има то или оне епизоде из емисије Предграђа у којима су интервјуисане локалне екипе из разних крајева (па и навијачи) на дисковима нек пусти пп...

ае жандари дајте неки снимак да погледам па ћу да вратим... Mr. Green
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 07 May 2007 12:30    Post subject: Reply with quote

Кобра, не пратиш добро тему, већ сам поменуо жарковце на првој страни...
Back to top
View user's profile Send private message
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 07 May 2007 12:51    Post subject: Reply with quote

Хтео сам да проширим тему као што сам написао за шумаре тако да неко напише и за жарково...
ако ћемо све да сведемо на по једну реченицу тема је готова...
Back to top
View user's profile Send private message
ЛудиШеширџијa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Nov 2006
Posts: 331
Location: У земљи чудеса

PostPosted: 27 May 2007 12:11    Post subject: Reply with quote

CityBoy wrote:
био је онај документарац о Инвалидима на б92 још пре доста доста година (јеботе ал време лети), мислим да су ту помињали сукоб са овима... није то лош документарац колико се сећам, нажалост нисам никада успео да набавим на цд-у или касети и погледам поново...


Е управо у том документарцу Инвалиди спомињу како им ретко ко долази од екипа на Вождовац, и причају како су Гаучоси и БурекБригаде једне од ретких које су дошле на гостовање, како су њих нпр.шесторица газили лика , који није хтео да пусти заставу....

Последњи пут , ове екипе су се састале када су тимови били у другој лиги (можда грешим , не сећа се бака , алкохол попио мозак ) Laughing . Тада су се Инвалиди појавили на другом полувремену, из правца Небојшине куле, и после утакмице мислим да је било јурњаве по мају, али више као цео крај него ли неки као навијачки сукоб две екипе. У сваком случају мислим да би Сканк могао да се отвори за неку причу о Гаучосима и БурекБригадама Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=62Pkr5xWbX8
Back to top
View user's profile Send private message
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 27 May 2007 13:04    Post subject: Reply with quote

састали су се у сезони 03'04 у српској лиги.
инвалиди су дошли чини ми се подељени у две групе (старији и млађи)... ишли су дорћолом и у близини стадиона налетели на азуро морте, тада је мурија реаговала и ваљда похапсила доста дорћолаца, не знам тачно али мислим да није било неког контатка (нека напише неко од инвалида који 99% читају ово Mr. Green )... дорћолци нису дошли на утакмицу, а старији инвалиди заузели су место на трибини где се иначе налазио коп азуро морте, док су млађи били на брду преко. мурија је ипак, отерала старије такође на брдо јер су мислили да ће се дорћолци појавити. пред крај утакмице дорћолци су се појавили испред стадиона када је и дошло до каменовања са инвалидима који су били на брду (јебига ко не зна како изгледа стадион полета шта да му радим)... мислим да није било блиског контакта, а мурије је било чини ми се баш доста па су похапсили све инвалиде. у тој гужви остала им је једна застава коју је неки мали ганци са дорћола касније покупио Mr. Green тадашња старија екипа инвалида била је скроз солидна на први поглед, поготово за српску лигу

иначе дорћолци иако дуго нису били активни тј нема их на утакмицама, недавно су каменовали тролу са навијачима београда. била је групица од њих 20ак, све клиници, типа 2-3. средње који су навијали целу утакмицу (имали шеталицу и неколико бакљи). нико их није цимао а кад су кренули кући на једној од станица излетели су дорћолци разбили стакло-два али вероватно кад су видели да се ради о клинцима нису их даље цимали...
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
млади делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 May 2007
Posts: 895
Location: Лазаревац

PostPosted: 31 May 2007 20:22    Post subject: Reply with quote

SPARTACUS wrote:
Једно време су доста активни били СВЕ ЛУДАЦИ, који су пратили ФК Колубара из Лазаревца, не знам шта је сад с њима.

Што се тиче Лионаца, она матора екипа је престала да долази, тако да сад групу чине искључиво средњошколци.


Све лудаци висе не навијају на текмама већ мало мање од годину дана (ако се не варам, задње право навијање против ОФК на Карабурми у полуфиналу прошлогод. купа).
Мада је сад рукометни клуб Колубара ушао у европу па се можда поново окупе
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=8nGXys1B3mM
Back to top
View user's profile Send private message
риџект
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jul 2005
Posts: 505
Location: тамо где најлепше сунце сија

PostPosted: 01 Jun 2007 12:43    Post subject: Reply with quote

Како бре не навијају, па на фудбалу се окупила екипа клинаца '90-'91., њих 10-ак се дебилише сваку текму, а име им је, пазите сад, Општи хулигани Laughing Laughing .

Матора екипа, неколицина гробара индијанаца окупи се кад им управа плати пиво и евентуално превоз за гостовање. Њих наравно не треба мешати са Све Лудацима.

Иначе Све Лудаци су некад били група за респект и имали су гомилу туча током .90-их година.

У недељу на Лиону, Колубара игра против Хајдука, директан окршај за улазак у прву лигу Србије, чини ми се да је управа платила превоз па ће доћи 'навијачи'.
Very Happy
_________________
Дођи на Маракану!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop