DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

У 92
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 22 Apr 2007 14:15    Post subject: Reply with quote

ово је много више од политике...
ово је борба против странке које покушава да уништи све оне вредности које ми ценимо и за које се боримо...
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 22 Apr 2007 15:45    Post subject: Reply with quote

Kiza Lionac wrote:
Случајно сам разговарао са неким људима (конкретније, родитељи мојих другарица) који су гласали за ЛДП. Срећом, таквих је било једно или двоје. Када сам упитао зашто су гласали за њих, добио сам одговор да им се допао слоган да нешто од њих зависи, да свако треба да пође од себе да нешто ради ако жели да постигне нешто у животу.

Док сам ја имао стрпљења да им објашњавам да је то све параван, да и они имају свог спонзора и својих финансијских интереса као и други политичари, како они глуме све у стилу добрих људи а уствари су највећи говнари, секташи, антисрби, хомосексуалци (баш сам ушао у детаље)... они су били изненађени, јер нису били баш детаљно упућени ко су, шта су... На неки начин после им је било жао што су гласали за те говнаре.

Да резимирам. Многи људи су доведени у заблуду, тако да је њихова бројка на гласању нереална. Они (ЛДП) су имали добар маркетиншки трик, уболи су тамо где се налази проблем нашег друштва, корупција, беспарица... итд. а 200.000 наивних и заборавних људи је гласало за њих већином због посла.

Скоро су на Звездари лепљени њихови плакати, са силуетама људи који су офарбани у љубичасту, розе, жуту и још неку боју што ме подсећа на педерске боје. И неки глупи слоган. Скоро све те плакате сам лично почупао и поцепао, био сам сам, доста људи, људи гледају шта радим... боли ме курац шта мене људи гледају и мисле о мени...


Мислим да им је на неки начин било жао и своје ћерке Laughing Laughing Laughing

Шалим се Кизо, лепо је објаснити свима неке ствари, па макар били и родитељи другарице, свака ти част. Да се мало боље чује глас оних којима је јасно ко су и шта су ова говна, нема сумње да би им се преполовила цифра у најмању руку. Овако, бојим се да ће бити само још популарнији. Пре нека два месеца у политици је изашао чланак о томе ко су најпопуларнији домаћи политичари код американаца. Погађате сигурно ко је миљеник у последње време... За оног смрдљивца чедомира јовановића се приређују коктели у америчкој амбасади где се позивају и остали политичари. Наш народ често размишља - ако се нешто свиђа Б92 то мора да је лоше. И то јесте мало наивно размишљање али ја нисам доживео да је неко погрешио са таквим ставом. Е исто је тако и око овога, ако је неко миљеник американцима мислим да је јасно колико је сати... Зашто би он био њихов миљеник? Зато што заступа све ставове који њима одговарају. Зато што се залаже за вредности које оданде долазе. Зато што на велика врата уводи код нас оно што је погубно за душу српског националног бића а у исто време широм отвара врата америчким империјалистичким тежњама. Човек заслужује јавни линч и уклањање из јавног живота. Српски владари, војсковође и ратници којима дугујемо вечну захвалност за све што имамо данас се преврћу по гробовима док се чедомир јовановић смеши њиховом потомству са билборда а то потомство га гледа са симпатијама. Бити за чедомира јовановића а немати лични финансијски или други интерес (=издајство) значи немати мозак или значи да болујеш од болести новог доба - србофобије која све чешће захвата одређене српске мањине заражене вирусима са запада. Срби србофоби су некакви чудни случајеви људи са кризом идентитета који би волели да буду нешто што нису и које је срамота онога што јесу, чудно звучи али је тако.

Стела Роса, брате, није ово политика те врсте. Север је био годинама против милошевића и то ниси могао назвати странчарењем. Север никада неће бити ЗА неку странку али ће и те како умети да буде ПРОТИВ неке. Лдп је брука и срамота сваког од нас и најмање што можемо да урадимо је да попут Кизе објашњавамо околини неке ствари и цепамо њихове налепнице, плакате... А дај Боже да дође и ситуација да се мало и физички поприча са тим људима но има времена. Неће они нигде на жалост.
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
Масимо
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Mar 2006
Posts: 675
Location: Правац Пелинковац

PostPosted: 22 Apr 2007 16:05    Post subject: Reply with quote

Quote:
Да се мало боље чује глас оних којима је јасно ко су и шта су ова говна, нема сумње да би им се преполовила цифра у најмању руку.


Истина, али пошто се тај глас не чује, имамо следећу чињеницу:
ЛДП је од избора добио 8000 нових чланова, и то све пре уједињења са Грађанском странком Србије. Сад их има ко зна кол'ко...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Син Ј.Стевића
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 Feb 2006
Posts: 311
Location: обронци Сувобора и Маљена

PostPosted: 22 Apr 2007 18:19    Post subject: Reply with quote

Зашто сам поменуо причу о људима на северу који подржавају лдп?
Зато што знам да их има.

На пример,у време дешавања са Милошевићем,значи негде 1998. или 1999. један старији лик који је годинама у назад био познат и веома активан на северу, из матријалних разлога (а којих би других) приступио је ЈУЛ-у,добио је место директора у једној од фабрика у Крњачи (предграђу Београда) и постао неко ко се пита.А онда је направио грешку која га је коштала да се икад више појави на северу.Човек је без блама дошао на север у мајици ЈУЛ-а. На то су реаговали старији момци (Девилси)и истог тренутка је био истеран са севера.

Да ли би се данас исто реаговало кад би се сазнало да међу људима из првих редова има ликова који су за лдп?
_________________
Пао је у блато и осетио цев..видео је фацу брадату и дрску..видео је смрт и чуо је речи:Добродошли у Републику Српску!
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 22 Apr 2007 19:01    Post subject: Reply with quote

СЈС, на жалост, данас не постоји тако јасна свест као у време спс-а. Данас не виде баш сви као што су некада видели сви колика опасност прети од тих гована. Тако да данас има људи који су прилично равнодушни или опуштени по том питању јер немају свест о томе шта та струја представља и доноси нама. Искрено се кајем за мој протест против спс-а кад видим која је багра испливала на површину после њих а поготово кад видим да постоји један лдп и да га толики људи подржавају.

А кад би неко дошао у мајци лдп на Север па макар ми био рођени брат ја бих се побио са њим а не знам за друге и ако не би био отеран (или да се јавно извини свима) ја бих напустио Север. Не би смео нико да долази ни у једној страначкој мајици а камоли не дај Боже ЛДП. А кад би се сазнало да је неко са Севера у лдп бојим се да још није дошао тренутак да би био отеран са трибине, искрено. Мислим да треба да прође још мало времена и још мало да лдп покажу своје право лице за оне са јефтинијим улазницама да би људи сабрали два и два. А и ми смо кретенски народ, што каже један другар, не знам да ли је то негде чуо или је сам смислио, ми се ни турака не би ослободили да нису подигли харач Laughing
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
RUSOFIL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 571

PostPosted: 23 Apr 2007 02:51    Post subject: Reply with quote

Hatori Hanzo wrote:
. Да се мало боље чује глас оних којима је јасно ко су и шта су ова говна, нема сумње да би им се преполовила цифра у најмању руку. Овако, бојим се да ће бити само још популарнији.


Велики је проблем стање свести просечног човека. Много је људи упало у безнађе током деведесетих, док је велики број људи слеп и спремни су да прихвате и највеће зло, упаковано у нешто привлачно на личном нивоу. Необразованост и штуро, кратковидо размишљање такође имају утицаја. Претпостављам да бар 20 процената људи у ЛДП фазону и немају благе везе због чега су заокружили баш њих. Колико их све мрзим, толико ми их је и жао због слепила... Са друге стране имамо ЛДП, У92, невладине организације и сл. које се понашају као секте, јер увиђају погодно, нездраво друштвено тло за манипулисање. Елем, наш народ је заиста жртва у таквој ситуацији. Ко је крив? На знам, можда сви по мало из простог разлога што се годинама дозвољава да ова струја расте. Велику кривицу треба да сносе и медији, боље рећи "професионални" новинари и уредници, као и личности из јавног и културног живота. Због чега? Из простог разлога што имају прилику да дигну глас и раскринкају гамад, а понашају се као да их боли курац. Вероватно их и боли, опет лични интерес...
За почетак лечења Србију може спасити само национално и духовно орјентисан и заиста независни медиј, који би отворио очи, пробудио и дигао свест сваког Србина.
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 23 Apr 2007 03:00    Post subject: Reply with quote

Hatori Hanzo wrote:
А кад би неко дошао у мајци лдп на Север па макар ми био рођени брат ја бих се побио са њим а не знам за друге и ако не би био отеран (или да се јавно извини свима) ја бих напустио Север. Не би смео нико да долази ни у једној страначкој мајици а камоли не дај Боже ЛДП.


Exclamation

Хатори брате, својим ангажовањем око Косова они су сасвим јасно показали своје лице, а утисак о њима је зацементиран када су бранили немачког амбасадора.

Генерално, сви политичари су багра и стока која мисли да је Србија ту због њих и њихових потреба. Од лдп-а са једне стране, преко рзних дс(с) па до којекаквих срс-ова и сличних гована. Сви су ону ту само због задовољавања ситносопственичких интереса. Нашој земљи ће кренути набоље оног дана када власт и сви око власти (јер опозиције овде нема) схвати да не треба узимати, већ давати и жртвовати се за своју земљу.
Back to top
View user's profile Send private message
Сканк
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2006
Posts: 220

PostPosted: 23 Apr 2007 10:15    Post subject: Reply with quote

Хтедох и раније да напоменем али није ни сада касно; да ли сте размислили у којој још држави би могао наркоман са протезом да прича оно што прича а да не заглави робију због велеиздаје? Да ли је и колика одговорност власти за постојање једне такве квислиншке странке? Уопште, замислимо неку државу било на Истоку било на Западу, са једним таквим деструктивно-педерско-уркоманским политичарем, који прича и то врло гласно о поклањању дела своје државе. Или ово није његова држава. . .
_________________
ONE LOVE !
RED STAR !
Back to top
View user's profile Send private message
Austin Powers
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Dec 2006
Posts: 17

PostPosted: 23 Apr 2007 12:41    Post subject: Reply with quote

Велика је заблуда да је ЛДП освојио 200 000 гласова илити тих 5, нешто посто. Они су на изборе изашли као коалиција 4 странке ЛДП, ЛСВ, ГСС и
не знам која је четврта. А ако мало погледате разултате прошлих избора видећете да је сам Чанак (ЛСВ) освојио 4,2 посто гласова све у Војводини (највише у Зрењанину). По мојој процени мислим да је сам Чанак освојио још више овај пут и да це он увек имати тих 4 до 4 и по, тако да и поред најбоље и вероватно најскупље кампање ЛДП са све ГСС-ом освојио мање од 1%. Једино ме забрињава што је највише освојио у централним општинама Београда.
Back to top
View user's profile Send private message
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 23 Apr 2007 12:46    Post subject: Reply with quote

е људи
мислим да није паметно да позивамо на неки линч и томе слично.
зашто па зато јел видите оном анастасијевићу или како се већ зове бацили бомбу на кућу а Тадић ни мање ни више изјавио да је то напад на темеље државе.
значи то је такав лоби и таква погана професија на коју нажалост не можемо да утичемо јер је оно зло милошевић тако наместио све да је то чудо.
а тек не владине организације...
сутра нек а неко са нашим шалом удари неког новинара цела планета има да пише о томе а нама би вероватно тражили да се стадион сруши или бар да се одстране хулигани који не дозвољавају нормалнима да гледају утакмицу.
видите како у енглеској сви седе Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
значи имају такву моћ да оцрне некога то је страшно.
чак се и тај несрећни новинар примио да је цела земља уз њега.
блокирали улице њих 50.
па да су пренели коментаре људи који су пролазили и били блокирани било би свашта.
овако пишу само оно што њима одговара

а политику на северу било коју бих најстроже забранио и такве одстрањивао без изузетка.

скоро сам прочитао добар текст мада ни те новине не ценим чак их се гнушам али знате онда колико се грозим 92 и осталих када ме је ово одушевило

погледајте

СЛЕПЕ ЖЕНЕ И МИШЕВИ У ЦРНОМ
Небојша Јеврић
Немам ништа против невладиних организација. За разлику од многих који су износили новац из земље ових година, оне су га уносиле. Нарочито за време рата. Гебелс је пред Други светски рат у француске мировне покрете уложио више десетина златних рајхс марака, што се Немачкој приликом напада на Француску многоструко исплатило. Али, шта се дешава с тим организацијама кад рат прође?

Захвати их очај и беспарица. Шта да раде мировне организације и каква је њихова улога у земљи која свакодневно сече тенкове и авионе у старо гвожђе? Која се одрекла војне силе. Која отпушта официре. Приморане су да стварају ексцесне ситуације да би скренуле пажњу на себе. Њих транзиција није докачила. А, могле су лепо да се трансформишу у организацију за заштиту слепих мишева, рецимо. Лепо би стајали шишмиши и љиљци на раменима тих београдских дама, безразложно сексуално запостављаних. Или у друштво за заштиту напуштених кучића и мачића. Ту би онда легла и нека кинта од Брижит Бардо, ма, бог да те види

Али не, оне су ту јер за њих овде посао још није завршен. Треба да се отме Војводина, треба да се узме Рашка, да се Србија претвори у београдски пашалук. Тек тада, надају се оне, поред споменика књазу, власти новог поретка поставиће споменик жени у црном. Ако, и треба, заслужиле су то припаднице овог веселог друштва обученог у мрачне тонове.

Његова екселенција Цобел, амбасадор Немачке, још није успео ни сам себе да демантује, кад су му се са свих страна придружила дежурна кокодакала из невладиних и иних организација. Тек да се зна да није усамљен. Да овде међу Србима има пријатеље који ће му увек помоћи.

И ако једног дана Србија заиста постане београдски пашалук, власт треба, уз свечану примопредају, дати у руке његовој екселенцији, а уместо харема - понудити му жене у црном. Прогореле попрдаре што арлаучу над српском несрећом. Којима је дозвољено све у име политичке коректности.

Наравно, ова прича не би била потпуна кад не бисмо поменули Наташу Кандић и њену невладину организацију. Она је љута на Европу. Каква је то Европа, забога, која се усудила да без аусвајса који би потписали Она и Њени настави преговоре са Србима. Србе треба казнити и - ако је то изводљиво - поново бомбардовати. За наук. Овога пута ни Соња Лихт је није подржала.

Што је Нату врло зачудило. Јер, таман је помислила да може све. Наташа Кандић је ослобођена оптужбе што је ошамарила несрећника с Косова који се усудио да се појави као демонстрант на Тргу Републике. Ошамарила је српског сељака. Било је то још једно од понижења које смо морали да преживимо, али шта ћемо.

Питам се, да ли мирно спава тај судија који је ослободио одговорности даму са кожним бичем и црним чизмама, која, као експонент Новог Поретка, лупа шамар српском сељаку, зато што је дошао да се бори за правицу? Њему, несрећном, још нису рекли да је све пропало. Да смо све ратове изгубили. Да се дами не прилази нарогушен, већ искључиво са букетом увелих косовских божура.
Back to top
View user's profile Send private message
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 23 Apr 2007 16:47    Post subject: Reply with quote

Austin Powers wrote:
Велика је заблуда да је ЛДП освојио 200 000 гласова илити тих 5, нешто посто. Они су на изборе изашли као коалиција 4 странке ЛДП, ЛСВ, ГСС и
не знам која је четврта


Ни те остале три странке нису ништа боље, све оне заступају те болесне вредности и независно Косово. Има ту још много шљама, није лдп једини. А оно што мене највише забрињава да највећи део од тих 200 000 чине управо млади људи
Back to top
View user's profile Send private message
Масимо
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Mar 2006
Posts: 675
Location: Правац Пелинковац

PostPosted: 23 Apr 2007 17:01    Post subject: Reply with quote

Austin Powers wrote:
Велика је заблуда да је ЛДП освојио 200 000 гласова илити тих 5, нешто посто. Они су на изборе изашли као коалиција 4 странке ЛДП, ЛСВ, ГСС и
не знам која је четврта. А ако мало погледате разултате прошлих избора видећете да је сам Чанак (ЛСВ) освојио 4,2 посто гласова све у Војводини (највише у Зрењанину). По мојој процени мислим да је сам Чанак освојио још више овај пут и да це он увек имати тих 4 до 4 и по, тако да и поред најбоље и вероватно најскупље кампање ЛДП са све ГСС-ом освојио мање од 1%. Једино ме забрињава што је највише освојио у централним општинама Београда.


Чанак је на прошле изборе изашао са Љајићевом Санџачком демократском партијом и Касиним Савезом војвођанских Мађара.
Самим тим, твоја рачуница пада у воду.

Узгред, четврта странка је Социјалдемократска унија (Жарко Кораћ), али то је комби-странка...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Син Ј.Стевића
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 Feb 2006
Posts: 311
Location: обронци Сувобора и Маљена

PostPosted: 23 Apr 2007 19:27    Post subject: Reply with quote

Hatori Hanzo wrote:
Искрено се кајем за мој протест против спс-а кад видим која је багра испливала на површину после њих а поготово кад видим да постоји један лдп и да га толики људи подржавају.


Мислим да си управо са овом реченицом погодио суштину,тј. додирнуо је.А то би могли да назовемо "препознавањем непријатеља".Долазимо у ситуацију да би нам данас били добри они против којих смо се борили.
Никад не бих нити ћу зажалити што сам се борио против СПС и радикала и ЈУЛ-а.

СПС - партија која је настављач политике КПЈ,само са другачијим именом,на чијем челу је био човек који се,ни кад су остали само Србија и Црна Гора у заједници,није одрекао југословенства,као идеје која је највећи гробар српског рода.Човек који је величао дело свог претходника хрвата Јосипа Броза и партизанштине која је уз помоћ силе зване СССР побила скоро све национално свесно у Србији на крају 2. св. рата. Човек који је довео земљу у стање тоталног распада на свим нивоима: културним,моралним, материјаним (ако му може бити олакшавајућа ћињеница да је земља била у рату).Човек који је напустио сопствени народ у Крајинама,који је оставио на цедилу људе,а повукао војску са српских територија које су и дан данас окупиране,без назнака у скорији повраћај (али ,кад тад...).
Има још много грехова које су починили и које је узалуд набрајати.

СРС - партија квази национаиста,која продаје своју веру за вечеру (сетимо се избора 1997. кад је поразио Милошевића,а онда се из непознатих разлога преко ноћи повукао и препустио Милошевићу поново место председника) са тим истим човеком који нам је донео невиђено национално посрнуће у тренутцима кад смо требали имати највећи успон после 60 година владавине комуниста.На челу ове странке човек који је укаљао часну војводску титулу која му је додељена.Ти исти који данас себе сматрају највећим спасиоцима националног идентитета,носе и даље југословенске заставе на својим митинзима (лично видео својим очима).

ЈУЛ - партија која је основана да би се преко ње пљачкали државни трезори у којој су од првог до последњег члана сви били најобичнији шљам,лопов и морални мишеви.Најкраће речено-секта!

ОК,њих смо склонили са власти.Знамо да се скоро цео народ подигао да би их отерали,али никако да би данас ови дошли уместо њих.
Борба која је стала 5.октобра,треба да буде настављена..Само што се непријатељ данас зове глобализација и нови светски поредак чију су представници у овој земљи лдп,поједине не владине организације, телевизија Б92,поједини новинари и велика већина из демократске странке.
_________________
Пао је у блато и осетио цев..видео је фацу брадату и дрску..видео је смрт и чуо је речи:Добродошли у Републику Српску!
Back to top
View user's profile Send private message
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 23 Apr 2007 20:25    Post subject: Reply with quote

Hatori Hanzo wrote:
А и ми смо кретенски народ, што каже један другар, не знам да ли је то негде чуо или је сам смислио, ми се ни турака не би ослободили да нису подигли харач Laughing

Very Happy

Што се тиче тих нарко-странака ми нисмо ни свесни колико је то опасни по нас и нашу омладину поготово по оне подложне утицајима ево који сам е-маил добио од другара скоро. Arrow
Arrow Brate juče ja idem sa ****** i nađem sprej i na zidu napišem: NEMA PREDAJE KOSOVA I METOHIJE I KOSMET SRBIJA, posle sat ipo vremena, kada sam se vratio sa Fontane ja opet prođem tuda kad ono prešvrljano na IMA PREDAJE KOSOVA I METOHIJE i KOSMET NIJE SRBIJA. Brate da li je ovo moguće, u sred Novog Beograda Idea Twisted Evil

па сада сваки коментар је сувишан....него са речи сви треба да се бацимо на дела Exclamation
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети,него по томе колику светињу браним''
Св.Великомученик Лазар
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Олинад89
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2006
Posts: 293
Location: ту и тамо...

PostPosted: 23 Apr 2007 21:09    Post subject: Reply with quote

Ти људи немају ничега у себи што се може назвати Дух Српства! Они се труде да се ограде од тога и да тај Дух искорене и прикажу као накарадан на све могуће начне! Није само ту ЛДП, него та цела компанија искомпексираних дебила. Они само пљују по Србији и Србима, величају усташе,американце и осталу гамад... Раде све како би нас оцрнили и у сопственим очима! Када неко њима нешто каже и крене да их разбија по шавовима у свом неком излагању, онда сам ја неки фашиста и тако то; а када они прозивају људе и праве мини геј окупљања по БГ-у то је ОК, и они бране нека права??? МАРШ!!! Да ли сте икада имали неки ,,разговор'' са неким њиховим активистом??? Ја јесам! Оно је било страно!
Треба то вратити на прави пут, ако може!

Само још нешто... Чанак и екипа... Сви инциденти са муријом у последњих 7 год. у Војводини су се дешавали у местима у којима је Чанак и екипа била у фотељама...Да ли је то случајност??? Није!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop