DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Слика говори више од речи

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
индијанац
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2004
Posts: 180
Location: Јужна Дакота

PostPosted: 20 Mar 2007 12:56    Post subject: Слика говори више од речи Reply with quote


19.3.2007. Трг Николе Пашића, Београд

Скупила се омладина из целог света (па и из комшилука) да се проведе у Београду. Кажу несрећници (наши који су то организовали): ''кад ми не можемо у европу, да европу доведемо овде''. Биће још овога... Не знам да ли ова тема спада овде (кад већ не ради цразу нортх), али је, у сваком случају, слика данашње Србије. Еј, бре...
_________________
O мaмa мaмa мaмaaaa...
Back to top
View user's profile Send private message
Масимо
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Mar 2006
Posts: 675
Location: Правац Пелинковац

PostPosted: 20 Mar 2007 13:14    Post subject: Reply with quote

Ај да су довели неку Јевропу, него хрвате Shocked

Баш се питам ко је организатор те манифестације? Rolling Eyes
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 20 Mar 2007 14:54    Post subject: Reply with quote

Организатор је АЈСЕК нјавећа светска студенска организација. Повезана са разноразним тајним друштвима фондацијама, а код нас са многим не валдиним организацијама. Сама организације има одређене ритуале приликом уласка у њу. Знам пошто сам и сам био на прагу да постанем члан преко факултета. Али кад сам чуо да уколико желим да постанем пуноправан члан морам да прођем ритуал крштења Shocked ...лежиш они те посипају брашном а онда девојке у бикинијима прелазе преко тебе/нас ... одустао сам Laughing
Мислим, није то никаква секта нити било шта слично томе...све је то ок, дружење са студентима из разноразних земаља, размена студената, семинари, курсеви, шта више када завршиш факс у биографију се обавезно ставља да си био члан ајсека, а неке фирме (врло познате фирме) постављају то питање....мало истриповано али оно...ајсек је велика и врло утицајна студентска организација Mad


На овом скупу су били студенти из разних земаља не сам хрвати. АЈСЕК Србије је врло познат у свету, и добро организован, цењен и поштован са традицијом преко 50 година...сад да ли је то на нашу срећу или жалост нисам сигуран Confused
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 20 Mar 2007 15:10    Post subject: Reply with quote

брате јел то она зелена картица за попусте на путовањима, ако је то онда те је неко гадно изложиом, а ти си се примио, какво брашно и које рибе, да је барем ово за рибе тачно.ма даш им наку кинту не знам коју, али то је све... није да сам пробао, али знам.. поуздано.

а што се слике тиче ...све сам комплексаш, што сви ти ликови имају неодољиву жељу да се грле са хрватима и муслиманима и да навијају са едина у вб и сл. ср.њ. јебем ти југословене и југоносталгичаре
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 20 Mar 2007 15:25    Post subject: Reply with quote

Ма добро то, него ко је бре синоћ карао те силне хрватице после тих "манифестација"?!
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 20 Mar 2007 15:29    Post subject: Reply with quote

cabron wrote:
брате јел то она зелена картица за попусте на путовањима, ако је то онда те је неко гадно изложиом, а ти си се примио, какво брашно и које рибе, да је барем ово за рибе тачно.ма даш им наку кинту не знам коју, али то је све... није да сам пробао, али знам.. поуздано.

а што се слике тиче ...све сам комплексаш, што сви ти ликови имају неодољиву жељу да се грле са хрватима и муслиманима и да навијају са едина у вб и сл. ср.њ. јебем ти југословене и југоносталгичаре

е
ај не лупај Mad
1. никакву зелену картицу нисам видио
2. можда неке попусте за путовања имаш али немам појма
3. никакву кинту не траже, то је бре студенста организација која је ЕКСТРА организована
4. нема ко да ме ложи јер сам и сам био на прагу да уђем у њу. Полажеш тест из енглеског језика, тест опште културе, и одговараш писмено на нека питања типа "да ли мислиш да си паметан?" ...
Прво сам ишао на 3 састанка пре тих тестова...
5. није бре то оно еуро 26 срање. Ово је бре организација, врло озбиљна...само што је за мене превише либерална.
6. "ритуал" крштења се не одржава у њиховим канцеларијаам већ на семинару који траје 5 дана. Обично на златибору...


http://www.aiesec.org/
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пибе
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Jan 2005
Posts: 160
Location: Бри село

PostPosted: 20 Mar 2007 15:29    Post subject: Reply with quote

да се не лажемо, пригрлио би свако од нас овде по коју... Wink
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 20 Mar 2007 15:46    Post subject: Reply with quote

уреду је зајебани
има нешто са сличним именом, исти фазон као еуро 26, што може да се узме за парее, нисам ти ја крив што не бираш друштво па замало да застраниш

4. нема ко да ме ложи јер сам и сам био на прагу да уђем у њу. Полажеш тест из енглеског језика, тест опште културе, и одговараш писмено на нека питања типа "да ли мислиш да си паметан?" ...

шта си ти одговорио?
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛудиШеширџијa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Nov 2006
Posts: 331
Location: У земљи чудеса

PostPosted: 20 Mar 2007 15:55    Post subject: Reply with quote

Пре пар година је постојала организација ИЕСТЕЦ , мислим да још увек постоји , али она окупља само студенте техничких наука (размене , стипендије...).
Исто је требала да се да кинта мислим 100е или дм не сећам се више.Поента је да су покупили кинту од људи, а онда их је на размену отишло мање од 30%, паре никад враћене (оним што су испушили).Можда мислиш на ту организацију.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=62Pkr5xWbX8
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 20 Mar 2007 16:01    Post subject: Reply with quote

cabron wrote:


4. нема ко да ме ложи јер сам и сам био на прагу да уђем у њу. Полажеш тест из енглеског језика, тест опште културе, и одговараш писмено на нека питања типа "да ли мислиш да си паметан?" ...

шта си ти одговорио?

одговорио сам: То је замена теза!
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 20 Mar 2007 16:06    Post subject: Reply with quote

Rolling Eyes
та фора је толико кул да не могу да верујем да је уопште смишљена, кул скоро као онај ко је смислио
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Мрли
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Aug 2005
Posts: 511
Location: Крај једне старе крчме, где цвета багрем бео!

PostPosted: 20 Mar 2007 17:28    Post subject: Reply with quote

Стварно не знам кога боли курац за те гејеве мислим срба има 8 милиона, много гори су они што се дрогирају што краду, силују ил шта ја знам, кад већ не можемо да утичемо на те горе наведене, па не можемо ни на ове, студенти легло револуционара Laughing Laughing ко их јебе и њих и ту организацију....
_________________
"Да се ђедо карабином јави, кад завију вуци, знају вуци ал знају и турци!"
Back to top
View user's profile Send private message
ujke
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Oct 2005
Posts: 234

PostPosted: 20 Mar 2007 17:40    Post subject: Reply with quote

cabron wrote:
брате јел то она зелена картица за попусте на путовањима, ако је то онда те је неко гадно изложиом, а ти си се примио, какво брашно и које рибе, да је барем ово за рибе тачно.ма даш им наку кинту не знам коју, али то је све... није да сам пробао, али знам.. поуздано.

а што се слике тиче ...све сам комплексаш, што сви ти ликови имају неодољиву жељу да се грле са хрватима и муслиманима и да навијају са едина у вб и сл. ср.њ. јебем ти југословене и југоносталгичаре


брате, то што ти причаш је ISIC картица, а ово је AIESEC... сличност постоји, али само у називу, ништа више...
Back to top
View user's profile Send private message
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 20 Mar 2007 17:52    Post subject: Reply with quote

ujke wrote:
cabron wrote:
брате јел то она зелена картица за попусте на путовањима, ако је то онда те је неко гадно изложиом, а ти си се примио, какво брашно и које рибе, да је барем ово за рибе тачно.ма даш им наку кинту не знам коју, али то је све... није да сам пробао, али знам.. поуздано.

а што се слике тиче ...све сам комплексаш, што сви ти ликови имају неодољиву жељу да се грле са хрватима и муслиманима и да навијају са едина у вб и сл. ср.њ. јебем ти југословене и југоносталгичаре


брате, то што ти причаш је ISIC картица, а ово је AIESEC... сличност постоји, али само у називу, ништа више...


управо то! реално је да ништа није реално Wink

Што се мене тиче ја имам ненормалну жељу да карам хрватицу, да сам знао за ово јуче вероватно би се и распитао где ће бити ,,party'' како би покушао да остварим вишегодишњу жељу...
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop