DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Косово и Метохија
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 99, 100, 101  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 01 Feb 2007 23:31    Post subject: Reply with quote

СВИ БРЕ!!!!!
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 02 Feb 2007 00:00    Post subject: Re: ... Reply with quote

Gregor wrote:
Немојте мислити да намерно терам неку криву дрину, али...

Шта можемо сада да урадимо ако изађемо на тај протест? Да ли ћемо спасити Косово? Тешко... Много веће зверке од нас одлучују о статуса Косова... Када је требало да га бранимо, имали смо клипана за председника, који је продао све живо само због фотеље... Ово нам је сада само шамар у лице због лоше дипломатије, а на том плану, никада нисмо били добри... Немојте мислити да готивим Ахтисарија, јебем ли му ја матер ону Финску дебелу, зна он о Косову као моја баба о информатици... Најгоре и јесте што смо таквим кретенима дозволили да се питају. Па сада видите колико смо ниско пали. Волим то Косово много више него многи овде, рођен сам тамо, живео сам тамо, сви преци ме вежу за Косово, али тренутно, можемо само да молимо свевишњег Бога да нам помогне.

Међутим, драго ми је што сам Делија, што те исте Делије воле Косово! И то је заиста пуно, верујте ми

Свако добро вам жели Грегор!!!


takvo razmisljanje i ide na ruku onima sa belim kapicama, da se sutra pojavi ceo beograd na mitingu sigurno bi se i oni u americi zapitali sta ce biti kada proglase nezavisnost, i onda ce i svetske sile skapirati da to i tekako ce da destabilizuje balkan, da ne kazem nesto gore. A i nasim politicarim ce biti znak da mora do kraja da se bori.
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Земун Кеј
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Dec 2006
Posts: 26

PostPosted: 02 Feb 2007 09:14    Post subject: Reply with quote

Хатори браво за топик.. браћо јављајте шта се дешава у граду.. и опет се хватам за главу ,јој Србијо што ми ниси близа,.. сви заједно
Back to top
View user's profile Send private message
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 02 Feb 2007 09:14    Post subject: Reply with quote

У БОЈ КРЕНИ ТЕ ЈУНАЦИ СВИ...
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 02 Feb 2007 13:45    Post subject: Reply with quote

Zemun Kej wrote:
Хатори браво за топик.. браћо јављајте шта се дешава у граду.. и опет се хватам за главу ,јој Србијо што ми ниси близа,.. сви заједно

Као што сам рекао раније, ми Срби смо стока од народа и са правом треба сви да нас јебу....
Скупило се неких 500 људи ај да кажемо 1000.....Говорник је редао све институције у Србији што је пропраћено звждуком, касније је почео да помиње СРС на шта је већина присутних одреаговала аплаузима одушевљењем. Ту су били ликови из СПС, СРС.....у том тренутку сам се окренуо и са пар ортака напустио скуп.....Не могу да верујем да се питање Космета меша са ситним, мизерним, неморалним, љигавим....страначким ликовима и препиркама.
Нећу да будем дио тог.

Тужан сам што је све тако прошло....ма нисам ја ништа пуно очекивао од тога, али бар да се не меша та страначка политика.
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 02 Feb 2007 14:22    Post subject: Reply with quote

http://www.rts.co.yu/jedna_vest.asp?IDNews=175998&source=najava
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 02 Feb 2007 14:43    Post subject: Reply with quote

Шта ћеш брате Ми Срби смо такви какви смо и нема нам спаса! Страшно се јадно осећам када ово изговарам, али браћо, Срби, ово нам не гине ако се не опаметимо и не променимо своје понашање према ономе што нас је створило, што нам је Светиња!!!
Замисли те само призор (а он ће вам да буде за који сат) у дневнику, најгледанијој емисији у Србији, када тамо негде десета вест буде о геупици грађана која су се скупила испред Скупштине, а не знају ни зашто?! А то би требала да буде ударна вест на свим ТВ станицама, у свим медијима! како мин 100 000 СРба стоји испред Скупштине и неда своју земљу! Своје Косово и Метохију!!! Али све док овако будемо размишљали нема од нас среће, браћо!

П.С. А ових политичких присталица ми је пун курац и њиховог појављивања на овим скуповима!!! Ок је то што су дошли, али не да би показали страначку припадност или своје вође (који су делом и заслужни за ово што нам се десило) бећ да би показали да су то пре свега због Косова, због Србије и Срба!!!
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 02 Feb 2007 14:46    Post subject: Reply with quote

Е само да вас ово питам... Шта мислите колики би курац оне шиптарске гамади био да је којим случајем овај фински педер ахтисари долазио у Приштину да каже шиптаркој гамади да нема ништа од независности и да Косово остаје у Србији?! Размислите!
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
cheeky-бн-делије
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Aug 2006
Posts: 77
Location: Бијељина, РС

PostPosted: 02 Feb 2007 15:03    Post subject: Reply with quote

http://www.b92.net/info/download.phtml?230606,0,1

Ево и предлога Мартија Ахтисарија Evil or Very Mad
_________________
Да се на заборави , ради ђедова!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Che
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 314

PostPosted: 02 Feb 2007 15:04    Post subject: Reply with quote

Документи на ову тему:

http://www.unosek.org/docref/2007-01-16%20EXECUTIVE%20SUMMARY-%20sr%20-IZVRSNI%20REZIME%20.doc
(чувени увод у коме се, како то воле да кажу, "не спомиње независност", али зато су мртви ладни ставили ово: "Kosovo će biti multietničko društvo, koje će upravljati samo sobom")

Потом неки као Устав..

http://www.unosek.org/docref/Constitution011507Serb.doc

итд.

Наводно су документи на српском, али ћирилица у њима не постоји
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 02 Feb 2007 15:21    Post subject: Reply with quote

radovan wrote:
Zemun Kej wrote:
Хатори браво за топик.. браћо јављајте шта се дешава у граду.. и опет се хватам за главу ,јој Србијо што ми ниси близа,.. сви заједно

Као што сам рекао раније, ми Срби смо стока од народа и са правом треба сви да нас јебу....
Скупило се неких 500 људи ај да кажемо 1000.....Говорник је редао све институције у Србији што је пропраћено звждуком, касније је почео да помиње СРС на шта је већина присутних одреаговала аплаузима одушевљењем. Ту су били ликови из СПС, СРС.....у том тренутку сам се окренуо и са пар ортака напустио скуп.....Не могу да верујем да се питање Космета меша са ситним, мизерним, неморалним, љигавим....страначким ликовима и препиркама.
Нећу да будем дио тог.

Тужан сам што је све тако прошло....ма нисам ја ништа пуно очекивао од тога, али бар да се не меша та страначка политика.


Пази, они су спомињали редом све коме су послали допис а народ је реаговао како је реаговао. Није до њих. Сем тога, испљували су са пуним правом либерале који се отворено залажу за независност и ту нема шта да се прича! Такође, ипљували су омладину демократске странке јер су ишли и одлепљивали плакате који позивају на овај митинг. Ја бих највише волео да страначка политика није уопште уплетена у читаву причу али на жалост изгледа да не може да се заобиђе баш у толико широком луку. Јер коме Срби данас да се обраћају него онима који говоре у њихово име, а то су на жалост странке и њихови лидери.

У сваком случају, ово је било у организацији мале групе људи, без неког великог утицаја, а жалосно је да су они ти који су организовали овај скуп за који се нигде малтене није ни чуло, ни пре ни после одржавања. Овај скуп је морао да буде на високом нивоу, да изађе пар стотина хиљада људи и дигне свој глас, да, као што туфи рече, виде и наши политичари и шиптари и читав свет шта српски народ мисли о питању Космета. Овако је било тужно видети петсто људи и остаје жал што је ахтисари раније напустио Београд. Седмог или осмог би требало читава свита светска да се окупи опет у Београду по овом питању па једино да се надамо да ће неко коме је стало а ко има моћи тада организовати нешто много озбиљније, а да то наравно не буде политички митинг.
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 02 Feb 2007 15:32    Post subject: Reply with quote

Доживели смо да нам Финци одлучују судбину свете српске земље. Српски народ, који је кроз историју патио, ратовао са Турцима, и у Првом и у Другом Светском Рату био на "правој" страни, изгубио милион живота у Другом Светском, дошао је до тога да му смрдљиви Финци, Данци и остала љигава и кукавичка гамад кроје судбину. Наши преци се преврћу у гробу.

Арчибалд Рајс је рекао, Срби чувајте се себе. Нико га није послушао...
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 02 Feb 2007 15:45    Post subject: Reply with quote

хатори брате ми наше политичаре треба да јебемо, али кад смо сами код куће, то су наше ствари и не трба на таквом месту да се звижди ни председнику ни премијеру и не верујем да је случајно, али нећу да покрећем причу која би мога да прерасте у странчарење, не мислим са тобом него уопште...
велика је срамота сво оно из којег год угла да гледаш, и тако се то неради него или нас иде 500.000 или да нико и не излази да се не брукамо и не срамотимо
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 02 Feb 2007 16:10    Post subject: Reply with quote

Hatori Hanzo wrote:
...овај скуп за који се нигде малтене није ни чуло, ни пре ни после одржавања...


Заправо, да није отворен топик на ову тему синоћ, ни од нас нико не би знао за ово окупљање. Shocked
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 02 Feb 2007 16:46    Post subject: Reply with quote

На скупу није било више од 500 људи сигурно, ако је и толико било. Као што сам и рекао раније, много је касно јављено за тај протест, а и сам митинг је лоше организован.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 99, 100, 101  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 101

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop