DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

scena navijacka tribina Slovenije
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Janez_Bosanac
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Nov 2005
Posts: 129

PostPosted: 01 Dec 2005 14:41    Post subject: Reply with quote

"Prihod slovite italijanske ekipe je predramil tudi v zadnjih letih zaspano beograjsko publiko, saj so do danes prireditelji uspeli prodati že 45.000 vstopnic. V prodaji je tako ostalo le še 15.000 vstopnic, le malokdo pa dvomi, da bo Marakana po dolgih letih ponovno zasijala v vsem svojem sijaju."

ovo sam nasao na web strani nogomania.com. nisam hteo da otvaram novu temu ali je zanimljivo sta pisu ovdje.
U prijevodu bi znacilo nesto ovako: dolazak italijanske ekipe je probudijo u zadnje vrijeme pospanu beogradsku publiku, do danas (30.11.) prodano je več 45.000 karata. U prodaji je ostalo jos 15.000 i maloko dvoumi da Marakana posle dugih godina opet nece zasijati u svom punom sijaju.
pa jbte ovi kao da nisu pomirisali maru posle 90 godina
Back to top
View user's profile Send private message
муња
Ветеран


Joined: 16 Jan 2005
Posts: 1076
Location: Делије припреме

PostPosted: 07 Dec 2005 14:33    Post subject: Reply with quote

Olimpija-Aek (1.12.)

Prva pobeda Olimpije u ovoj sezoni, uopšte. Solidan broj GD, solidno navijanje. Na početku koreografija sa najlonima i barjacima, kasnije zastave na 2. motke, paper show...

Bilo je i 10 Grka original 21, imali su 3-4 zastave, jedna od tih je imala natpis Melbourne i zastavu Australije.

Na kraju utakmice, dragonsi utrcavaju u teren, da podele radost sa igracima ali su ovi brze bolje pobegli u svlacionicu, valjda se uplasili batina Very Happy . Nekoliko dragonsa koristi situaciju i krece prema grcima. Napad odbija malobrojno obezbedjeneje i panduri (obicni i saobracajci), na tome se zavrsilo i gd izlaze iz hale.

Zanimljivo da ni ove godine nije bilo "kornjaca" iako bi verovatno doslo do sranja, da je Olimpija izgubila. Znaci obezbedjenje minimalno iako su prosle godine na istoj tekmi bili incidenti sa policijom.








_________________
Догодине у Призрену!

www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Janez_Bosanac
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Nov 2005
Posts: 129

PostPosted: 08 Dec 2005 07:10    Post subject: Reply with quote

Ono sto sam video na TV (jbga nije bilo prijenosa Zvezde protiv Rome) Evil or Very Mad nije lose izgledalo. Dodouse malo sam cuo pjesmi jer sam bio u kaficu a TV nije bio bas pojacan, ali izgled Tivolija nije bio los.

Munja, da te pitam nesto, jer mi se cini da si dobro upoznat, dali su na tekmama Olimpije uvek prisutni navijaci iz prve ekipe. Pitam jer par puta na prijenosima meni izgleda kao da je tamo maladjarija, ne mislim da vrijedjam ali mi se tako cini.
Back to top
View user's profile Send private message
муња
Ветеран


Joined: 16 Jan 2005
Posts: 1076
Location: Делије припреме

PostPosted: 09 Dec 2005 13:04    Post subject: Reply with quote

Koliko ja znam uvek je neko iz ekipe, a koliko ih ima zavisi od tekme.
Nikad preterano nisu isli na GY ligu, uglavnom fudbal i basket evroliga. Trenutno su najbrojniji na basketu (euroliga) sto se vidi po slikama. Idu i na hokej ove sezone ali tamo nisu neke brojke.
_________________
Догодине у Призрену!

www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
casual_LJ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Jul 2005
Posts: 11

PostPosted: 12 Dec 2005 15:44    Post subject: Reply with quote

Koliko ja znam tu je uvek neko iz prve ekipe al kod njih ima i jedan tako zvani Youth Crew gde su ovi malo mladji clanovi.Oni su obicno uvek u punom broju na svakoj tekmi i uvek pomazu kod koreografija i slicno.Inace kako je vec receno sad jih ima najvise na basketu u euroligi.Njihova brojnost se krece oko 400 ali tu ima puno ljudi koji vrlo malo dolaze na tekme.Navijanje je obicno vrlo solidno.


PS:Da i Janez_Bosanac, bio je prenos zvezda-roma na DSF-u a kasnije snimak na RTS-u Rolling Eyes
_________________
Evil or Very Mad Jebes poreze i zakon, ovo je nas zakon!!! Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
Janez_Bosanac
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Nov 2005
Posts: 129

PostPosted: 13 Dec 2005 07:06    Post subject: Reply with quote

casual_LJ wrote:


PS:Da i Janez_Bosanac, bio je prenos zvezda-roma na DSF-u a kasnije snimak na RTS-u Rolling Eyes


E jbga tamo gde ja zivim u LJ nemam kablovske, da sam zno ne bi ja gledao Olimpiju.

A to sto si napisao za Youth crew cini mi se da su nekako bas oni najaktivniji.

Pozdrav!
Back to top
View user's profile Send private message
MaFiA
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Oct 2005
Posts: 4
Location: Ljubljana

PostPosted: 26 Dec 2005 22:14    Post subject: Reply with quote

1. Šta si ti, Janez ili Bosanac? Kriza identiteta a? Shocked
2. Gde u LJ nema kablovske? Možda u izbegličkom centru?
3. "Na planini je živel" nije nikakva narodna pesma ali mogli bi reči da odražava slovensku dušu i zato se sa ponosom peva na našim utakmicama. Ali mogli bi ljudi tu razumit tvoje lupetanje,kao da mi pevamo neke narodno zabavne pesme.
4. Stvarno pričaš gluposti tu, pričaj nešto o SLO sceni,inače radije šuti,sjebavaš topic.A ako nisi niti navijač, šta onda komentarišeš ovde scenu...Idi u kino ili nešto... Rolling Eyes
_________________
AllCopsAreBastards!!
Back to top
View user's profile Send private message
Janez_Bosanac
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Nov 2005
Posts: 129

PostPosted: 27 Dec 2005 08:56    Post subject: Reply with quote

MaFiA wrote:
1. Šta si ti, Janez ili Bosanac? Kriza identiteta a? Shocked
2. Gde u LJ nema kablovske? Možda u izbegličkom centru?
3. "Na planini je živel" nije nikakva narodna pesma ali mogli bi reči da odražava slovensku dušu i zato se sa ponosom peva na našim utakmicama. Ali mogli bi ljudi tu razumit tvoje lupetanje,kao da mi pevamo neke narodno zabavne pesme.
4. Stvarno pričaš gluposti tu, pričaj nešto o SLO sceni,inače radije šuti,sjebavaš topic.A ako nisi niti navijač, šta onda komentarišeš ovde scenu...Idi u kino ili nešto... Rolling Eyes


1.rodjen ovdje u dezeli starci iz BIH
2.zivim kao podstanar nemam kablovske i nisam izbeglica
3.meni se cini da je narodno zabavna, ako nije izvinjavam se
4.na zalost nema puno da se prica, tu i tamo se sta desi

u kino ne odlazim jer nema sta da se gleda, komentarišem malo jer zivim ovdje!
polako, smiri zivce, ne moras da se nerviras, steti ti lepoti pa i zdravlju Wink
Back to top
View user's profile Send private message
муња
Ветеран


Joined: 16 Jan 2005
Posts: 1076
Location: Делије припреме

PostPosted: 27 Dec 2005 13:10    Post subject: Reply with quote

Nije problem odakle si, nego je problem ono što pišeš-komentarišeš.
Ako u neke stvari nisi siguran ili o njima dovoljno ne znaš, onda je bar po mom mišljenju bolje da se ponekad uzdržiš.

Nazad na temu:

Na internet prezentaciji gd- je "konačno" puštena u opticaj galerija, od sezone 1989/90 do danas. Galerija još nije do kraja kompletirana.

http://www.green-dragons.com/gallery
_________________
Догодине у Призрену!

www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Janez_Bosanac
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Nov 2005
Posts: 129

PostPosted: 28 Dec 2005 07:08    Post subject: Reply with quote

ovako. mozda je izletila po koja rjec prebrzo, ali ipak mislim da imam pravo da upitam ako mi neke stvari nisu najjasnije. zato ste vi tu da ljudima odgovorite ili da demantujete neko pisanje ako smatrate da nije tacno, a ne da me/nas pravis/te budalom i kojekakvim dripcem.
POZDRAV

p.s. galierija nije losa!
Back to top
View user's profile Send private message
муња
Ветеран


Joined: 16 Jan 2005
Posts: 1076
Location: Делије припреме

PostPosted: 28 Dec 2005 09:35    Post subject: Reply with quote

Normalno da imaš pravo da pitaš. A ako neko pravi budalu/dripca od tebe onda si to upravo ti sa komentarima kao što je ovaj, koji nema ama nikakve veze sa slovenačkom navijačkom scenom!

Janez_Bosanac wrote:
"Prihod slovite italijanske ekipe je predramil tudi v zadnjih letih zaspano beograjsko publiko, saj so do danes prireditelji uspeli prodati že 45.000 vstopnic. V prodaji je tako ostalo le še 15.000 vstopnic, le malokdo pa dvomi, da bo Marakana po dolgih letih ponovno zasijala v vsem svojem sijaju."

ovo sam nasao na web strani nogomania.com. nisam hteo da otvaram novu temu ali je zanimljivo sta pisu ovdje.
U prijevodu bi znacilo nesto ovako: dolazak italijanske ekipe je probudijo u zadnje vrijeme pospanu beogradsku publiku, do danas (30.11.) prodano je več 45.000 karata. U prodaji je ostalo jos 15.000 i maloko dvoumi da Marakana posle dugih godina opet nece zasijati u svom punom sijaju.
pa jbte ovi kao da nisu pomirisali maru posle 90 godina


Kad nešto komentarišeš upotrebljavaj argumente Idea . Pominjao si i da si učestvovao u nekoj tuči sa Violama. Možda bi mogao da napišeš malo više o tome ako se uopšte radi o navijačkoj tuči.
_________________
Догодине у Призрену!

www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Janez_Bosanac
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Nov 2005
Posts: 129

PostPosted: 28 Dec 2005 11:45    Post subject: Reply with quote

munja wrote:
Normalno da imaš pravo da pitaš. A ako neko pravi budalu/dripca od tebe onda si to upravo ti sa komentarima kao što je ovaj, koji nema ama nikakve veze sa slovenačkom navijačkom scenom!

Janez_Bosanac wrote:
"Prihod slovite italijanske ekipe je predramil tudi v zadnjih letih zaspano beograjsko publiko, saj so do danes prireditelji uspeli prodati že 45.000 vstopnic. V prodaji je tako ostalo le še 15.000 vstopnic, le malokdo pa dvomi, da bo Marakana po dolgih letih ponovno zasijala v vsem svojem sijaju."

ovo sam nasao na web strani nogomania.com. nisam hteo da otvaram novu temu ali je zanimljivo sta pisu ovdje.
U prijevodu bi znacilo nesto ovako: dolazak italijanske ekipe je probudijo u zadnje vrijeme pospanu beogradsku publiku, do danas (30.11.) prodano je več 45.000 karata. U prodaji je ostalo jos 15.000 i maloko dvoumi da Marakana posle dugih godina opet nece zasijati u svom punom sijaju.
pa jbte ovi kao da nisu pomirisali maru posle 90 godina


Kad nešto komentarišeš upotrebljavaj argumente Idea . Pominjao si i da si učestvovao u nekoj tuči sa Violama. Možda bi mogao da napišeš malo više o tome ako se uopšte radi o navijačkoj tuči.


znam da sam kiksao sa onim gore. sta jos da kazem.

sto se tice tuce to je bilo u Velenju, igrao je Rudar sa Mariborom. Bio sam sa jaranima na tekmi i posle utakmice su Viole na izlazu (tad je bio samo jedan izlaz sa stadiona) pocele da udaraju jednog mog jarana koji je ne znam zasto nosio dres Olimpije. mi smo naravno stali da ga branimo i poceli su da padaju udarci, njih je bilo mozda 10 do 15 nas isto, tako da je borba bila jednakopravna. tesko je reci ko je izvukao deblji kraj, za sebe mogu reci da sam imao poderanu usnu i šljivu na oku, a ovaj moj jaran kojeg su prvo napali imao je cak jeno slomljeno rabro, znam samo da je hitna odvela 2 navijaca Maribora, sta je bilo sa njima neznam, jos dandanas mi je smijesno kako policija nije uhapsila nikoga Exclamation Question , ne razumjem a bilo jih je tamo nekolicina njih.

da ja sad pitam tebe nesto, koliko navijaca GD iz onih pocetnih dana jos je i danas aktivnih?

POZDRAV
Back to top
View user's profile Send private message
муња
Ветеран


Joined: 16 Jan 2005
Posts: 1076
Location: Делије припреме

PostPosted: 28 Dec 2005 12:08    Post subject: Reply with quote

Koliko znam iz onih pocetnih dana aktivan je samo jedan. Ima tu jos veterana koji dodju ponekad na utakmicu. Npr. sad u Palermu bilo je dosta starijih, kad su igrali sa Liverpulom takodje.

Za vise detalja, informacija morao bi njima da se obratis ili da pogledas na njihovom forumu.
_________________
Догодине у Призрену!

www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
муња
Ветеран


Joined: 16 Jan 2005
Posts: 1076
Location: Делије припреме

PostPosted: 26 Jan 2006 15:34    Post subject: Reply with quote

Triestina-Maribor (prijateljska 25.1.)






Viola oko 70, pratnja slovenacke murije do granice. Na granici pretres i oduzimanje pirotehnike i alkohola..., pratnja do stadiona.
_________________
Догодине у Призрену!

www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
-KONAVLE-
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Jan 2006
Posts: 5
Location: KONAVLE a gdje drugo!!!

PostPosted: 26 Jan 2006 16:54    Post subject: Reply with quote

Laughing Laughing Laughing Laughing

Katastrofa...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop