DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Ubijen navijac Vozdovca
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 05 Aug 2005 06:28    Post subject: Ubijen navijac Vozdovca Reply with quote

kako javljaju na radiju Invalidi su presretnuti u Rakovici od Radovaca i jedan dečko je stradao od uboda nožem i preminuo je.

Naravno sve ovo je neznvanično pa uključite radio da čujemo šta je bilo!

Opet hrabri nož!
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 05 Aug 2005 08:12    Post subject: Re: Izboden Invalid Reply with quote

Na zalost je tacno.. 6 invalida je krenulo u golubovce na gostovanje kada ih je napalo 20 radovaca.. 2 invalida su izbodena, jedan u ledja i jedan u VRAT, od kojih je drugi podlegao povredama.. Taj decko je bio clan foruma tribina.co.yu i jedan od zadnjih postova na forumu je glasio:
samo se plasim da neko od nas neduznih ne nastrada zbog ovakvih ljudi..
Na forumu tribine imate otvoren topic povodom ovoga..
Sta reci, osim Bojane, nek' ti je vecna slava i laka crna zemlja..
Komentari su suvisni!
Back to top
View user's profile Send private message
Nibe
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Jun 2004
Posts: 168

PostPosted: 05 Aug 2005 09:21    Post subject: Reply with quote

Где ово све води незнам,али није нормално....................20 на 6,срамота,пуни ножева и чега не су били..................


Нек му је вечна слава и лака црна земља.......................
Back to top
View user's profile Send private message
Dzontra Volta
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jul 2003
Posts: 53
Location: Zemun

PostPosted: 05 Aug 2005 10:29    Post subject: Reply with quote

Pa ti posle organizuj akciju "Stop represiji nad navijacima". Ko ce u tu represiju da poveruje.
Back to top
View user's profile Send private message
dacha
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Apr 2005
Posts: 36
Location: Sarajlija u Zenici

PostPosted: 05 Aug 2005 10:58    Post subject: Reply with quote

Sada sam procitao ovu vijest i sta da kazem? Strasno!
Ono sto me je uvijek najvise bolilo u navijackom svijetu je to da velika vecina nikada nije imala petlju da stvari rjesava pesnicama nego motikama i nozevima i ko zna cim jos, sve dok neko ne strada. To za mene nisu navijaci, to su monstrumi. Sto nestanu na crtu, jedan na jedan ili 10 na 10 bez icega pa da se vidi ko ce fasovati. Ovako...

poz
Dacha
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 05 Aug 2005 11:00    Post subject: Reply with quote

Као што сам и на трибини написао, овај случај ме навео на размишљање зашто да идем на утакмице? Батина се никада нисам бојао, али зар треба неко да ме убије!!!

и то у вези СРНН, ма то је свирање ..... када се деси овакав случај!
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 05 Aug 2005 11:08    Post subject: Reply with quote

Ali 20 Radovaca na 6 Invalida i još ih radovci izbodu noževima ne jednog nego dvojicu.
Nesrećnog je ubo u vrat i grudi a drugog valjda po ruci!

Pa ljudi dajte da napravimo parolu policiji da na buvljaku pokupe sve ono ladno oružje jer postoje maloumnici koji ga koriste!

Ali 3 na 1 i morao je još i nož da radi...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 05 Aug 2005 11:25    Post subject: Reply with quote

Neka mu je vecna slava!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dejan_fcrs
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Apr 2005
Posts: 302
Location: БАР

PostPosted: 05 Aug 2005 11:34    Post subject: Reply with quote

Sinoc,pri polasku navijaca Vozdovca "Invalidi" na prvoligasku utakmicu u Golubovce,na stanici Rakovica,doslo je do upada navijaca Rada "United Force"."Invalida" je bilo 6,dok je grupa navijaca Rada brojala 20-ak ljudi.Ovom prilikom 2 momka su izbodena nozevima.Navijac Vozdovca:R.O.vise puta je uboden u predelu ledja,dok je BOJAN MAJIC uboden u vrat vise puta.BOJAN je podlegao povredama u Urgentnom Centru,oko ponoci.


SLAVA MU!!!
_________________
"За наше гласове немате пара,отаџбину браниће ДЕЛИЈЕ из БАРА"
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 05 Aug 2005 12:22    Post subject: Reply with quote

I mogao bi malo bolji naziv za ovu temu da se okaci jer ovo.. izboden inavalid... nikako ne ide.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Mikelandjelo
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Mar 2005
Posts: 247
Location: Gradiska, Republic of Srpska (West Serbia)

PostPosted: 05 Aug 2005 12:35    Post subject: Reply with quote

Možda je ideja glupa, ne znam, ali šta kažete da "delije" organizuju neku propagandu protiv takvih događaja, da se populariše navijanje, tipa "navijanjem protiv huliganstva". Meni je ok kefanje sa grobarčićima ili plavcima, ali bez hladnog, da ne govorim vatrenog oružja. To su kukavice, kreteni i njih treba na doživotnu. Zar se ljubav prema klubu iskazuje tako što ćeš zaklati protivnika..? Confused Zar će iko normalan povesti svoje dete na utakmicu?
Momka mi je stvarno žao. Valjda je na boljem mestu...Pokoj mu duši.
_________________
Ако ли те заборавим, Косово, нека ме изда десница моја!
Back to top
View user's profile Send private message
Nibe
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Jun 2004
Posts: 168

PostPosted: 05 Aug 2005 14:43    Post subject: Reply with quote

radovan wrote:
Као што сам и на трибини написао, овај случај ме навео на размишљање зашто да идем на утакмице? Батина се никада нисам бојао, али зар треба неко да ме убије!!!


И то се и мени мота исто,али љубав према вољеном клубу је јача од тога.....................ал баш штета,незнам јел неко читао постове његове на трибини и форуму инвалида,ко да је предосећао да ће се то десити,и баш је писао како је жестоко против тога......................исто је позивао људе да сви иду на то гостовање,и ето како је завршио.....................тако то бива..............а таман им се испунио сан да уђу у 1.лигу и ето....................
Back to top
View user's profile Send private message
Necro
ДЕЛИЈА


Joined: 12 May 2005
Posts: 203

PostPosted: 05 Aug 2005 16:42    Post subject: Reply with quote

Uzas,uzas,uzas!!! Ovo zaista nema smisla...pa daj bre!!!Koliki imbecil treba da budes da zakoljes nekog??? Slazem se sa svime sto ste rekli .Zelim da idem na utakmice a ne na ratiste!

Neka mu je laka crna zemlja.
Back to top
View user's profile Send private message
Dejan_fcrs
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Apr 2005
Posts: 302
Location: БАР

PostPosted: 05 Aug 2005 18:25    Post subject: Reply with quote

HOROR, evo jos uvek me trnci prolaze, kao i dok sam citao njegove postove malopre .... evo sta kaze ZMAJ (decko koji je ubijen) o nozevima na jednoj od tema tok je jos bio sa nama:

"U strahu su velike oci...
Nozeve potezu oni koji su slabi i koji nisu sigurni u sebe,jer misle da ce na taj nacin nadoknaditi manjak muda i ostvariti odredjenu prednost u sukobu sa nekim.
Slazem se sa prethodno navedenom konstatacijom da tome treba stati na put,pitanje je samo "KAKO"?
Uglavnom to cine maloletni delikventi i bojim se da samo zakon moze resiti taj problem.Deca su cesto zasticena losim zakonima,a mi stariji i za najmanju sitnicu odgovaramo.
Koliko je samo bilo slucajeva,a da novine o tome nisu pisale ili mediji izvestili.Stravicno je sta se dogadja u nasem drustvu.
Hocete li iskreno...
Kad sam ja bio klinac nisam mogao uci u kop tek tako,morao sam da se dokazujem,a mi se nismo dokazivali nozevima,satarama i bakljama...
Zna se kako se to cini.
Ovakve ljude treba izolovati i proterati sa tribina,ako ne zelimo da se kriju iza kolektiva i svoja nedela dele sa nama,jer nasim nemarom i necinjenjem samo postizemo veci kontraefekat.
Grupe su manje,pojedinci su uvek u zivotnoj opasnosti,a verujte mi da ce i ono malo simaptizera nestati sa tribine.
Ako se ovako nastavi,uskoro ni sal neces morati da imas na sebi da bi te neko izbo.Dovoljno ce biti samo to sto si spomenuo koji klub volis ili sto si mozda uopste krenuo na stadion,pa ajde kao posto nemamo kog da izbodemo,klinci ce reci izbodimo ovog lika.
BATINA JE NAJBOLJI LEK ZA OVAKVE SLUCAJEVE
MADA MISLIM DA I KAD BI SE PRAVOSUDJE OBJEKTIVNO I NEPRISTRASNO POZABAVILO OVOM TEMOM I NEKOG ILI VISE NJIH POCINIOCA ZATVORILO ZA PRIMER NA PAR GODINA
PROBLEM BI BIO RESEN
Samo nisam siguran da tom prilikom nece najebati i neko od nas koji nicim nismo to zasluzili.Jer ako dodje dan da drzava to resava,znate i sami kako ce to izgledati.


VECNA MU SLAVA
_________________
"За наше гласове немате пара,отаџбину браниће ДЕЛИЈЕ из БАРА"
Back to top
View user's profile Send private message
CigaNNN
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Aug 2004
Posts: 55

PostPosted: 05 Aug 2005 18:39    Post subject: Reply with quote

Nemam reci za ovo...
Sve te akcije,sva desavanja,tuce,parole,ACAB,gostovanja...sve je ok..ali negde treba da se ima mera...
Na kraju krajeva zasto se ne zapitamo zbog cega smo svi tu,oko fudbala...zasto postoje navijaci? Da se voli i bodri svoj klub ili da se ubijaju protivnici?Kakve veze su imali `navijaci` Rada sa ovom utakmicom i putovanjem tih momaka,na koji su oni nacin pomogli Radu,pokazali ljubav prema klubu?Sve se vise daje paznje navijackom svetu,a sve manje sportskom delu igre! Po forumima se ukidaju sportske price,prica se samo o tucama,nabadanju,lomljenju kostiju...
Cini mi se da je postalo vaznije u dvoboju dva kluba ciji ce navijaci `pobediti` nego koji ce rezultat biti!
Kakav primer se daje mladjima kada vide ovo?Hoce li se u njihovim mozgovima ustaliti misljenje da je vaznije protivnickog navijaca nabosti nego pruziti podrsku svom timu? Ko ce pustiti dete na tekmu? I ovo saka jada ljudi ce prestati da dolazi...
Mozda ce neko reci da kenjam...ja sam samo mnogo potresen ovim dogadjejem,1 mlad covek je izgubio svoj zivot zbog ljubavi prema svom klubu,strasno Crying or Very sad
Neka mu je laka zemlja..
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop