DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Навьячи Спартак Москва
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине
View previous topic :: View next topic  
Author Message
RAKIJA
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Apr 2006
Posts: 31
Location: Beograd-Srbija !!!

PostPosted: 07 Apr 2006 17:05    Post subject: Reply with quote

old friends !!! Very Happy
_________________
DA NAM ŽIVI ZVEZDA !!!
DA NAM ŽIVI SRBIJA !!!

VERA NAŠA VERA SLAVNA VERA NAŠA PRAVOSLAVNA !!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Igor
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Nov 2005
Posts: 41
Location: Pancevo-Srbija

PostPosted: 11 Apr 2006 22:48    Post subject: Reply with quote

Pozdrav za bracu Ruse i da ih pitam kada ce nam opet doci u Beograd,nemora da bude derbi moze sada protiv Vojvodine kada se igra predposlednje kolo da proslavimo TITULU !
A kako vi stojite u Ruskoj ligi mislim da je ona zavrsena !?
Koji ste bili !?
_________________
Mi tebi pevamo titulu slavimo
sad bije srce u nama jer ti si sampion
nek pesma ori se,nek grmi stadion
ti neces ostati nikad sama jer zivot si moj ! ! !
Back to top
View user's profile Send private message
bojan-moscow
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Mar 2006
Posts: 65
Location: Сектор Б2

PostPosted: 12 Apr 2006 12:21    Post subject: Reply with quote

Spartak je zavrsio na 2 mestu, i takmicice se u 3 kolu kval za LS ove godine.

Ova sezona :

Trenutno posle 4 kola, Spartak na 8 mestu!
Ima 4 boda manje od prvoplasiranog CSKA!

Spartak ima 1 pobedu, i 3 neresene utakmice!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Алексей
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Nov 2005
Posts: 51
Location: Москва

PostPosted: 12 Apr 2006 18:37    Post subject: Reply with quote

12.04.06 Кубок России 1/4 финала

«Локомотив» (Москва) - «Спартак» (Москва) – 1:2 (1:1)

Голы: Билялетдинов, 10 - Пьянович, 14. Моцарт, 86 (пен.)

«Локомотив»: Поляков, Хад (Зуаги, 75), Евсеев, Иванович, Гуренко, Кингстон, Лоськов, Билялетдинов, Самедов (Пашинин, 61), О'Коннор (Траоре, 84), Сычев

«Спартак»: Ковалевски, Йиранек, Ковач , Штранцль, Родригес (Кавенаги, 7Cool, Моцарт, Бояринцев (Быстров, 56), Титов, Калиниченко, Павлюченко (Павленко, 70), Пьянович

Предупреждения: Родригес, 23. Евсеев, 84

Первый матч: 2:2
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Алексей
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Nov 2005
Posts: 51
Location: Москва

PostPosted: 12 Apr 2006 18:55    Post subject: Reply with quote

+ фото 12.04.06. Кубок России 1/4 финала








_________________

Back to top
View user's profile Send private message
gari-NS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Apr 2006
Posts: 60
Location: Novi Sad-Zvezdin grad

PostPosted: 19 Apr 2006 20:25    Post subject: Reply with quote

Pa dobri ste momci! Definitivno bi se trebali sprijateljiti sa ruskom braćom. Spartak mi je uvek bio omiljeni tim u rusiji, ne znam zašto ali uvek sa mrzeo ''čečenski'' Twisted Evil cska.
_________________
Ukrao sam avatar Milancetu.
Jebi ga kad ne mogu nigde da nabavim tako malu sličicu.
Back to top
View user's profile Send private message
SPARTACUS
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Mar 2006
Posts: 197
Location: Београд

PostPosted: 20 Apr 2006 11:29    Post subject: Reply with quote

Да, Пјана је ове године почео да трпа голове као луд, никако није могао да се састави до сада.

_________________
Ја сам године провео са тобом ......
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
iznsa
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Apr 2006
Posts: 7
Location: Novi Sad

PostPosted: 20 Apr 2006 20:22    Post subject: Reply with quote

gari-NS wrote:
Pa dobri ste momci! Definitivno bi se trebali sprijateljiti sa ruskom braćom. Spartak mi je uvek bio omiljeni tim u rusiji, ne znam zašto ali uvek sa mrzeo ''čečenski'' Twisted Evil cska.

Земљаче не шири мржњу према браћи Русима, мени су сви Руси браћа без обзира за кога навијају. ЦСКА то је Централни спортски клуб армије, какви Чечени човече, па та Руска армија је прегазила Чеченију. Једно је навијати за Спартак или Олимпијакос када играју против ЦСКА или Панатенаикоса, а друго мрзети Русе или Грке. Ако треба да мрзимо своје једине искрене пријатеље у Европи онда стварно не знам, нека нам је Бог у помоћи. На овом форуму је доста тога на главу постављено, чак читам да су нам Пољаци пријатељи.
Back to top
View user's profile Send private message
радомир
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 339

PostPosted: 20 Apr 2006 22:00    Post subject: Reply with quote

iznsa wrote:
gari-NS wrote:
Pa dobri ste momci! Definitivno bi se trebali sprijateljiti sa ruskom braćom. Spartak mi je uvek bio omiljeni tim u rusiji, ne znam zašto ali uvek sa mrzeo ''čečenski'' Twisted Evil cska.

Земљаче не шири мржњу према браћи Русима, мени су сви Руси браћа без обзира за кога навијају. ЦСКА то је Централни спортски клуб армије, какви Чечени човече, па та Руска армија је прегазила Чеченију. Једно је навијати за Спартак или Олимпијакос када играју против ЦСКА или Панатенаикоса, а друго мрзети Русе или Грке. Ако треба да мрзимо своје једине искрене пријатеље у Европи онда стварно не знам, нека нам је Бог у помоћи. На овом форуму је доста тога на главу постављено, чак читам да су нам Пољаци пријатељи.


Где си то прочитао?
Никакви пољаци нам нису, нити ће нам бити пријатељи!
_________________
ПРАВДА ЗА УРОША!!
Back to top
View user's profile Send private message
gari-NS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Apr 2006
Posts: 60
Location: Novi Sad-Zvezdin grad

PostPosted: 21 Apr 2006 10:04    Post subject: Reply with quote

Ako su ti svi Rusi braća ogično je i da su ti svi Srbi braća, zar ne? Šta to onda znači, da ja treba da volim grobare takodje, samo zato što su Srbi? Puca mi da ih volim. Kako ne volim njih tako ne volim ni CSKA iz Rusije, ni PAOK iz bratske nam Grčke, a jedan od glavnih razloga je njihovo prijateljstvo sa našim arhineprijateljima. Ne mogu nam prijatelji biti Fratrija a ja ta volim CSKA-ove, ili Gate 7 a ja da volim PAOK ili Panatinaeikos. To jednostavno ne ide.
_________________
Ukrao sam avatar Milancetu.
Jebi ga kad ne mogu nigde da nabavim tako malu sličicu.
Back to top
View user's profile Send private message
iznsa
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Apr 2006
Posts: 7
Location: Novi Sad

PostPosted: 21 Apr 2006 19:28    Post subject: Reply with quote

gari-NS wrote:
Ako su ti svi Rusi braća ogično je i da su ti svi Srbi braća, zar ne? Šta to onda znači, da ja treba da volim grobare takodje, samo zato što su Srbi? Puca mi da ih volim. Kako ne volim njih tako ne volim ni CSKA iz Rusije, ni PAOK iz bratske nam Grčke, a jedan od glavnih razloga je njihovo prijateljstvo sa našim arhineprijateljima. Ne mogu nam prijatelji biti Fratrija a ja ta volim CSKA-ove, ili Gate 7 a ja da volim PAOK ili Panatinaeikos. To jednostavno ne ide.

Слично сам некада и ја размишљао, али тамо негде када сам имао 15-16 година. Види нису ми сви Срби браћа, али их не делим тако како их ти делиш. Браћа ми нису демонкрате, отпораши, педери и сл . Мислим да је то ''успостављање'' пријатељтава мало без везе, јер се пријатељства успостављају са неким ко ти до тада није пријатељ. Не морам ваљда да доказујем да су нам Руси и Грци пријатељи и без ''успостављања'' пријатељства. Ајде буди реалан, када су им гробари пружили руку они су вероватно рекли ови су из Србије, па наравно да ћемо да се спријатељимо, било би чудно да су рекли нећемо. Да смо им ми први пружили руку исто би прихватили. Нису се они спријатељили са гробарима зато што мрзе Звезду.
По теби треба да мрзим ПАОК, АЕК, и ЦСКА. Види ово К и код ПАОК-а и код АЕК-а је од Константинополис, значи треба да мрзим Грке који су побегли од турског ножа. Застава АЕК- а је застава Византије, треба да мрзим Византију, а православац сам. У Грчкој и Русији наравно да су ми најсимпатичнији Олимпијакос и Спартак, пре свега због боја, али нећу да мрзим остале, јер то је грчка/руска ствар. На Западу рецимо не волим никога. Можда би требало са неким на Западу успоставити пријатељство, пошто нам они нису пријатељи,а не ко ови имбецили- гробари, са онима који то већ јесу.
Back to top
View user's profile Send private message
gari-NS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Apr 2006
Posts: 60
Location: Novi Sad-Zvezdin grad

PostPosted: 21 Apr 2006 20:51    Post subject: Reply with quote

Quote:
Застава АЕК- а је застава Византије, треба да мрзим Византију, а православац сам.


Ja nisam ni rekao da mrzim AEK. Nije da ''mrzim'' ove klubove, iskreno ni ne razmišljam o njima, jednostavno ih ne volim. Ja skoro iz svake zemlje u Evropi, Južnoj Americi... imam jedan klub koji mi se svidja i nekako izdvaja od ostatka. A njihove neprijatelje posebno ne volim. Npr. Argentina: Svidja mi se Boca Juniors, a ne volim River. Škotska: svidja mi se Celtic, a ne volim Rangers. Kao što vidiš ni jedni ni drugi nisu pravoslavci, ali to nije bitno. Ja ne volim nešto te klubove extra ali mi se dopadaju zbog nečega, to nema veze sa verom, rasom ili bilo čim drugim.
_________________
Ukrao sam avatar Milancetu.
Jebi ga kad ne mogu nigde da nabavim tako malu sličicu.
Back to top
View user's profile Send private message
iznsa
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Apr 2006
Posts: 7
Location: Novi Sad

PostPosted: 23 Apr 2006 19:56    Post subject: Reply with quote

Quote:
Ja nisam ni rekao da mrzim AEK

Али јеси да мрзиш ЦСКА
Quote:
ali uvek sa mrzeo ''čečenski'' Twisted Evil cska.


Quote:
Kao što vidiš ni jedni ni drugi nisu pravoslavci

Quote:
На Западу рецимо не волим никога.

Кад кажем Запад не мислим на јужноамеричку сиротињу. Ту бих изузео и Италијане, мада ми се не свиђа ни једна њихова навијачка група. Британци су ми најодвратнији, ако изузмемо хрвате.

ПП: Буди Србин, пиши ћирилицом!
Back to top
View user's profile Send private message
gari-NS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Apr 2006
Posts: 60
Location: Novi Sad-Zvezdin grad

PostPosted: 23 Apr 2006 22:29    Post subject: Reply with quote

Quote:
Британци су ми најодвратнији, ако изузмемо хрвате.

Question

Quote:
На Западу рецимо не волим никога.
Quote:
Ту бих изузео и Италијане, мада ми се не свиђа ни једна њихова навијачка група.

I šta sad jel voliš italijane ili ne?
_________________
Ukrao sam avatar Milancetu.
Jebi ga kad ne mogu nigde da nabavim tako malu sličicu.
Back to top
View user's profile Send private message
SmrtIzrodima
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Apr 2006
Posts: 24

PostPosted: 23 Apr 2006 22:44    Post subject: Reply with quote

Ја готивим свакако највише праве Руске просрпске навијаче, и праве Грчке просрпске навијаче. Други ме не интересују.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop