DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Ponos Grada ti si nasega ???

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  

Koliko bi ste vi jos dali vremena Treneru i Upravi pre prave akcije protiv njih?
Zenit zadnja sansa
75%
 75%  [ 6 ]
Do polusezone
0%
 0%  [ 0 ]
Sta fali Upravi i Treneru
25%
 25%  [ 2 ]
Total Votes : 8

Author Message
Podgorica FxCxRxSx
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jun 2004
Posts: 527
Location: Црна Гора

PostPosted: 15 Sep 2004 08:11    Post subject: Ponos Grada ti si nasega ??? Reply with quote

Da li je mec sa zenit zadnja sansa za Ljupka Petrovica?

Da li smo spremni da i dalje prihvatamo O:5 sa PSV i 11 za ZETOM Sad

Dokle ce se najbolji navijaci sveta (ili smo u vrhu svetskog navijanja) stide igara svog tima Embarassed

Izlaz ne vidim osim promjene trenera a i uprave
i nadam se da ce se svi posjetioci foruma sloziti sa mnom

ХРАБРО НАПРЕД У НОВУ ПОБЕДУ
_________________
http://www.crnagorazakosmet.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Н_КЛАН99
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1066
Location: СЕФКЕ-СИТY-КЕШУАЛС

PostPosted: 15 Sep 2004 08:37    Post subject: Reply with quote

Ja protiv trenera nemam apsolutno nista bolji je 100puta od onog celavog. Posle priprema bilo je bravo Ljupko care itd. a sad je on kao kriv za sve. Neki bi stvarno trebali da se zapitaju dali vole ZVEZDU ili uspeh. Ako je ono drugo navijajte za Milan ili Real i cao.

I koliko topika ce se jos otvarati o Dzaji uprave i picke materine. Kad cete skontati da preko neta nista nemoze da se uradi. Ako vam se tera Dzaja znate gde se nalazi i juris u akciju.

Da se razumemo ja ne branim uopste Dzaju nego mi je pun kurac ovakvih topika.

Pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message
Woodoo
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Oct 2003
Posts: 118
Location: Београд

PostPosted: 15 Sep 2004 08:49    Post subject: Reply with quote

Mislim da je zadnja sansa za upravu bila mnogo pre PSV-a.Ta tekma,i ostale su samo posledica njihovog "dobrog" rada.Zato UPRAVA MARS NAPOLJE!
I ja mislim da je Ljupko bolji od Muslina. Iako je ravio greske prilikom revansa protiv PSV-a,ipak je izvukao maksimum od ove ekipe. Treba se podsetiti ko nam je igrao prosle a ko ove sezone. Isti su samo Disljenkovic,Dudic i napadaci. Dakle deca su perspektivna, ali samo sa perspektivom se ne moze ni u kup eufa, ligu sampiona necu ni da spominjem.
_________________
Најдоски је одлично скочио али нажалост само преко пречке.
Back to top
View user's profile Send private message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 15 Sep 2004 09:16    Post subject: Reply with quote

Poslednja sansa je bila jos prosle godine protiv Rosenborga. Ali nema veze, ionako svake godine se vrte iste price o smenama i promenama. I Dzaja je vec oguglao na optuzbe protiv njega, pa ga zabole levo jaje sto neko trazi njegovu smenu kad zna da niko nema muda nista da uradi. Niko ne zna ni sta treba da se uradi. Tako da su sve ove teme o "smeni Dzaje i uprave", "poslednjoj sansi", "bice bolje iduce godine" itd, besmislene i trule. I iduce godine ce biti isto ovako. I one tamo godine isto. I tako do u nedogled...

Kako stvari stoje i nasi unuci ce kenjati po internetu i traziti smenu Dzaje... Wink
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 15 Sep 2004 10:15    Post subject: Reply with quote

UK_Nikola wrote:

I koliko topika ce se jos otvarati o Dzaji uprave i picke materine. Kad cete skontati da preko neta nista nemoze da se uradi.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop