DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zvezda-Munze
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 29 Aug 2004 19:55    Post subject: Zvezda-Munze Reply with quote

Navijanje prvih 70 min. kilavo da kilavije ne moze biti!
Cak ni bakljada (desetak baklji I par dimova) na pocetku drugog poluvremena nije bila dovoljna da kop zivne!
Jace se cuo gospodin X sa megafona nego kompletan kop!
E sad ide ono ljepse……
Valjda zbog punog mjeseca ili neznam ti cega oko 70 minuta vodja je iz rukava izvukao dvije pjesme koje su osvjezile kompletan kop, pa cak I ljude koji su bili oko kopa!
Pjevalo se “you will never walk alone” I “volim te zvezdo ooo da…” bas su me prodrmale te dvije pjesme. I to je sve sto se tice navijanja!

Ne uobicajno puno pandura, valjda zbog punog mjeseca, pa cak su I helikopter angazovali!
Jedna manja tuca (odavno na manjim utakmicama nije bilo istih)!
Neznam pametnjakovica koji je bacio baklju u zivu ogradu, sreca pa je zastava koja je bila okacena na tom dijelu od kvalitetnog materijala pa nije izgorila.
Na kraju, kao protiv borca, kop aplaudira a ostali zvizde.
Od bojkota nista…sto je I normalno….ali me malo iznerviralo sto Dzajicu nije poslata neka poruka, parola……
Back to top
View user's profile Send private message
Ђоле
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Jun 2003
Posts: 383

PostPosted: 29 Aug 2004 20:05    Post subject: Reply with quote

Sto se mene tice,totalni smor od tekme...Ja sam pokusao da pevam u svom stilu,ali me je ta kilavost koju je Radovan spomenuo ubila,tako da sam se i ja utopio u sivilo.Bas fina bakljada,videce se to i na fotkama.Sto se "you'll never walk alone" pesme tice,zaista ne pamtim kada smo je zadnji put pevali,ali nije lose u svakom slucaju podsetiti se nekih starijih,ja sam se ponadao da cemo otpevati "U mome srcu zivis samo ti...",ali od toga nista...Primetio sam tucu,ali nisam mnogo obracao paznju...
A sto se Dzaje tice,nemam reci,zaista tuga da ga nijednom nismo prozvali i nakon svega,mislim da i nemamo pravo da se zalimo kada nam se desi neki novi PSV,jer ipak,za 2-3 godine,Zvezda ce igrati LS... Evil or Very Mad
_________________
Публика је твоја
најлуђа на свету
нико Звездо нема
то што имаш ти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ciganshtura
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Nov 2002
Posts: 118

PostPosted: 29 Aug 2004 20:23    Post subject: Reply with quote

Djole bad-boy wrote:

A sto se Dzaje tice,nemam reci,zaista tuga da ga nijednom nismo prozvali i nakon svega,mislim da i nemamo pravo da se zalimo kada nam se desi neki novi PSV,jer ipak,za 2-3 godine,Zvezda ce igrati LS... Evil or Very Mad


Sad je i definitivno, dok olos ne ode ili neki ljudi malo vise pocnu da misle na zvezdu, a ne na svoje dzepove, ja vise ne pratim nas voljeni fk.

Inace, komplesirana stoka pod imenom Taurunum boys demolirala je WC-e na juznoj tribini.
Imam svaku stolicu da im iscupam u Zemunu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 29 Aug 2004 20:52    Post subject: Reply with quote

ciganshtura wrote:


Sad je i definitivno, dok olos ne ode ili neki ljudi malo vise pocnu da misle na zvezdu, a ne na svoje dzepove, ja vise ne pratim nas voljeni fk.

Inace, komplesirana stoka pod imenom Taurunum boys demolirala je WC-e na juznoj tribini.
Imam svaku stolicu da im iscupam u Zemunu


Kako to mislis da izvedes ako vise ne pratis Zvezdu ?
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ciganshtura
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Nov 2002
Posts: 118

PostPosted: 29 Aug 2004 20:56    Post subject: Reply with quote

Tufi wrote:
ciganshtura wrote:


Sad je i definitivno, dok olos ne ode ili neki ljudi malo vise pocnu da misle na zvezdu, a ne na svoje dzepove, ja vise ne pratim nas voljeni fk.

Inace, komplesirana stoka pod imenom Taurunum boys demolirala je WC-e na juznoj tribini.
Imam svaku stolicu da im iscupam u Zemunu


Kako to mislis da izvedes ako vise ne pratis Zvezdu ?


Pojescu govno pa cu otici
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 29 Aug 2004 21:20    Post subject: Reply with quote

ciganshtura wrote:


Pojescu govno pa cu otici

Brate skapiras situaciju kao sto sam ja....
Na utakmice nikada nisam isao radi Dzaje, vodja, besplatnih karti, dobrog navijanja, zezanja...itd
Nego jednostavno zato sto volim Zvezdu!
Da li ce se nesto promijeniti....iskreno me zaboli tuki!
Znam da nista ne mogu promijeniti jer nemam pravo da mijenjam stvari, i zato necu da se opterecujem tim stvarima!
A sad zasto protiv Zemuna nije upucena poruka Dzaji ...... mozemo naci milion razloga.
Navijanje je pocelo sa rijecima gospodina x "dobro izgubili smo od PSV-a tesko nam je svima.......u ime svih nas u crveno belom". Dok gospoda kod sipke ne pokrene stvari meni ne pada na pamet da lupam glavom u zid zbog toga. Oni mozda imaju koristi od Dzaje, a ja (a najvjerovatnije i ti) nemam. I najvjerovatnije ce se preci preko ovog debakla i Dzaja ce ostati na celu kluba.
A tebi ciganshtura savjetujem da ides na Sever ne zbog Dzaje, vodja.....nego radi Zvezde.
Back to top
View user's profile Send private message
Бане
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 417

PostPosted: 29 Aug 2004 21:43    Post subject: Reply with quote

kilavo je zvucalo sve veceras. nesto bolje pred kraj. ali sta ocekivati? puno klinaca koliko sam primetio. opet ljudi u kopu koje boli tuki da bar jednom pokusaju da otpevaju nesto etc. etc.
ko je bio na severu u kopu pristao je da navija i da ne razmislja o dzaji ali mi cesto nismo pevali bolje ni u normalnijim okolnostima pa zasto bi sada...
sto rece gospodin X "svi smo u qrcu ali ajde da navijamo". ko razume razumeo je. mislim da mnogo mozga za to ne treba. nekad je dovoljno samo srce.
a sto se tice stoke koja sebe naziva navijacima tzv. taurunum boys, napravili su ceh solidan ali ce ceo trosak morati da plati cika sreten karic jer lukava i prefrigana druzina iz nase uprave sve stete koju naprave organizovane gostujuce navijacke grupe naplati "u dinar" preko osiguranja, a indirektno od samih klubova. eto toliko. i da dva dana razmisljam ne bi nista smislio sto je vredno pomena za vecerasnju tekmu....
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 29 Aug 2004 22:28    Post subject: Reply with quote

[quote="Djole bad-boy"]Sto se "you'll never walk alone" pesme tice,zaista ne pamtim kada smo je zadnji put pevali,ali nije lose u svakom slucaju podsetiti se nekih starijih[quote]

pevala se u Eindhovenu, forsirana je pred kraj tekme i mnogo je mocno zvucala. Verovatno je zato opet postala aktuelna
Back to top
View user's profile Send private message
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 29 Aug 2004 23:03    Post subject: Reply with quote

Sever na ovoj tekmi me je podsetio na Titanik-brod tone, a muzicari i dalje sviraju kao da se nista ne desava. Ista ekipa kao sa proslogodisnjih malih utakmica, navijanje je ok. Ali, ipak, ponovo procitajte moju prvu recenicu. A valjda je svima jasno da Zvezda'll never walk alone Wink
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
kiki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 836
Location: Beograd

PostPosted: 30 Aug 2004 04:40    Post subject: Reply with quote

Inace, vazile su propusnice od prosle godine.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dzontra Volta
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jul 2003
Posts: 53
Location: Zemun

PostPosted: 30 Aug 2004 06:25    Post subject: Reply with quote

kiki wrote:
Inace, vazile su propusnice od prosle godine.


Ali ne na svim ulazima ?! Izgleda da ni redari ne znaju sta treba da rade. Mene nisu pustili na prvom do blagajne ali na drugom jesu. Cak mi je i drot nesto zagledao propusnicu.
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 30 Aug 2004 06:59    Post subject: Reply with quote

ono juce je starsno, reci upucene sa razglasa onom kopu ('92. i mladji) nisu uspele cak ni da pokrenu navijanje, taurunuma je bilo skoro kao nas culi su se iako su stoka, ni pomena nema o bilo kakvim prozivkama bilo koga, a to ce jos malo moci da prolazi samo kod tog '92. ili '93..4..5. godista iz jucerasnjeg kopa, a ostatak nas ce doci tako kao sto je radovan to vec objasnio, ako udjemo u uefa kup ljudi ce se opet isprimati, ali to je samo mazanje ociju, tekmu su u izvestaju na TV, koji sam gledao kad sam se vratio kuci, nazvali mucenje publike, nisu bili daleko.ne znam zasto, ali sam se posle tekme osecao kao da smo izgubili ostao je neki uzasan osecaj, prazna marakana, bez nagovestaja da ce u nekoj blizoj buducnosti bilo sta krenuti na bolje.mislite o tome.
pozdrav
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 30 Aug 2004 10:50    Post subject: Reply with quote

kiki wrote:
Inace, vazile su propusnice od prosle godine.

A jeli ima nagovjestaja kada ce krenuti sa prodajom propusnica za ovu sezonu?
Mislim vec su odigrana dva kola........a ako misle da cu im ja kupiti propusnicu pred kraj jesenjeg dijela....grdno se varaju!
Ili opet cekaju da vide da li cemo proci zenit.......ufff....muka mi!
Back to top
View user's profile Send private message
kiki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 836
Location: Beograd

PostPosted: 30 Aug 2004 10:58    Post subject: Reply with quote

Pa, ja sam cula pricu da se ceka Zenit. Jer u slucaju da prodjemo imacemo dve evropske kod kuce, a posto po tri iz grupe prolaze dalje, mozda i vise. Ko zna mozda nas iznenade i ranije. Meni je zanimljivije pitanje da li ce postojati samo Avramoviceve propusnice ili ce biti i navijackih koje bi vazile kao i prosle godine za fudbal, rukomet i odbojku (bile bi bolje zasticene, naravno).
Ja sam sa propusnicom (i jos dosta njih) usla na prvi ulaz do blagajne koji je bio otvoren. Niko me (nas) nije ni pogledao.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 30 Aug 2004 12:53    Post subject: Reply with quote

a koliko sam ja cuo, neki su imali nove propusnice koje vaze za sve sportove. jos se to treba proveriti.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop