DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

TV Mreza
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zvezdas
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jul 2003
Posts: 35
Location: Srbija

PostPosted: 16 Aug 2004 19:08    Post subject: TV Mreza Reply with quote

Ne znam da li sam na dobrom mestu postavio topic ,ali ako ne valja prebacite je gde mu je mesto.Radi se o sledecem,menjam tako programe nocas,i na Rts 1 naidjem na ekstra emisiju o Zvezdi,Delijama,o ratovima,o Arkanu,politici u klubovima,jedino sto mi je zao sto nisam gledao emisiju odpocetka,ali sam sada video u novinama da se zove Tv Mreza.Bilo bi dobro ako bude sutra repriza,da je jos jednom pogledam.U emisiji pricaju svi koji su imali nekad veze ,ili imaju jos uvek veze sa Zvezdom:Cvele,DZaja,NAvijaci S***** ..i neki iz uprave,novinari.O svemu se rapravljalo,o Maksimiru,o ratovima,o Severu,o pokusaju nekih politickih stranaka da udju na sever i u klub,o Cveletu i njegovom ministarskom mestu.E sada ja sam sasvim solidno upucen u desavanja Severa,ali za jednog koji je predstavljao takodje navijace u toj emisiji nisam cuo Z***** S****Surprisedn je imao dosta razlicitih komentara,u odnosu na S*****;ali Z.S. je izjavio nesto kao po osvajanju titule one sezone 94-95 Cvele je kao pijan usao u svlacionicu kod igraca i rekao kao za ovu titulu treba da budete zahvalni meni,Arkanu,i Slobodanu Milosevicu,i kao od tada on(Z***** S****) je shvatio kakav je covek Cvele,a kakav je covek Dzaja.E sada emisija je ekstra,ali ako je neko jos gledao od pocetka mogao bi nesto da napise o toj emisiji.!!!
_________________
"Na celom svetu samo ZVEZDA"
__________________________________

"Ja imam bolest koja nema leka,i koja plasi normalnog coveka,jer bog je meni podario mozak,al" njega mi je Zvezda uzela"
Back to top
View user's profile Send private message
dzoni
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Jul 2004
Posts: 30
Location: Bijeljina, Republika SRPSKA

PostPosted: 16 Aug 2004 19:42    Post subject: Reply with quote

Гледао сам и ја ту емисију, али од почетка.
Наиме, причали су Џаја, Цвеле, Бинић, два претставника навијача, Тирнанић (члан управе), Милојко Пантић Rolling Eyes , још један новинар и неки неважни лик.
У почетлу се говорило о настанку Звезде и о томе да смо ми били полицајски, а они војни клуб, па се самим тим код нас ширило српство, а код комшија шугословенство, али је то све Џаја одбацио и рекао да је Звезда клуб студената и широких народних маса. У најави за прилог је речено ово: "Три најзначајнија знака и симбола српства су: 1. СПЦ,2. не знам шта и 3. Црвена Звезда.
Онда су ишли напријед и дошли до приче Максимир и почетак рата, па убацивање Аркана међу навијаче да би их држао на страни режима да би дошли до једног занимљивог питања.

Значи, санкције, ово-оно, ембарго, Звезда продала генерацију из Барија и требала би да буде пуна пара, али од истих ни трага ни гласа, па питају Цвелета да ли су политичари узимали новац за своје потребе, на шта је он готово почео да виче како о томе није било говора и како је Звезда потпуно чиста. И тада спектакл. Бинић мртав-хладан рече да је неки штрајк у Раковици угашен управо од Звездиних пара и да је то опште позната ствар.
Да малинари сада нису задовољени Видићевим парама, па морамо и Дудића да продајемо?

До краја је било оно што је у посту изнад.
Back to top
View user's profile Send private message
Ђоле
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Jun 2003
Posts: 383

PostPosted: 16 Aug 2004 20:25    Post subject: Reply with quote

Ne bi bilo lose da ubacite sto vise detalja,kao i da kazete sta su vodje rekle na sve to,vi koji ste gledali!
_________________
Публика је твоја
најлуђа на свету
нико Звездо нема
то што имаш ти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dzoni
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Jul 2004
Posts: 30
Location: Bijeljina, Republika SRPSKA

PostPosted: 16 Aug 2004 20:35    Post subject: Reply with quote

ČETVRTAK 19. 8.
XTV1SEMA - Četvrtak, Avgust 19, 2004 05:00 TV1

05:58 Najava programa
06:00 Vesti [07.00 4.00']
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Loi Atina 2004.,pregled
08:25 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 U zdravom telu,r.
09:20 Kuvati srcem,zabavni program,r.
09:35 Slagalica,kviz,r.
09:55 Mozaik
09:58 Najava programa + epp
10:00 Vesti
zatim Epp
10:05 Mreža,američka serija 9/22,r.
10:50 Datum,dokumentarni program
10:56 Mozaik
11:00 Vesti
11:05 Saborišta i zborišta: Srpske crkve i manastiri na tlu S.Aamerike -
Manastir Nova Gračanica-treće jezero,5/20,r.
11:35 TV mreža,info,r.


Погледајте репризу у четвртак.
Back to top
View user's profile Send private message
Tima
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Dec 2002
Posts: 167

PostPosted: 16 Aug 2004 21:15    Post subject: Re: TV Mreza Reply with quote

zvezdas wrote:
Ne znam da li sam na dobrom mestu postavio topic ,ali ako ne valja prebacite je gde mu je mesto.Radi se o sledecem,menjam tako programe nocas,i na Rts 1 naidjem na ekstra emisiju o Zvezdi,Delijama,o ratovima,o Arkanu,politici u klubovima,jedino sto mi je zao sto nisam gledao emisiju odpocetka,ali sam sada video u novinama da se zove Tv Mreza.Bilo bi dobro ako bude sutra repriza,da je jos jednom pogledam.U emisiji pricaju svi koji su imali nekad veze ,ili imaju jos uvek veze sa Zvezdom:Cvele,DZaja,NAvijaci S***** ..i neki iz uprave,novinari.O svemu se rapravljalo,o Maksimiru,o ratovima,o Severu,o pokusaju nekih politickih stranaka da udju na sever i u klub,o Cveletu i njegovom ministarskom mestu.E sada ja sam sasvim solidno upucen u desavanja Severa,ali za jednog koji je predstavljao takodje navijace u toj emisiji nisam cuo Z***** S****Surprisedn je imao dosta razlicitih komentara,u odnosu na S*****;ali Z.S. je izjavio nesto kao po osvajanju titule one sezone 94-95 Cvele je kao pijan usao u svlacionicu kod igraca i rekao kao za ovu titulu treba da budete zahvalni meni,Arkanu,i Slobodanu Milosevicu,i kao od tada on(Z***** S****) je shvatio kakav je covek Cvele,a kakav je covek Dzaja.E sada emisija je ekstra,ali ako je neko jos gledao od pocetka mogao bi nesto da napise o toj emisiji.!!!


Izjavu je dao Cvele posle jednog derbija, mislim negde 93,94 ili 95 kad su ga mrtvog pijanog (napio se Mirkom Marjanovicem) u Zvezdinom restoranu intervjuisali rekao je izmedju ostalog doslovce; "Srecan je narod koji ima Slobu Milosevica, Dzaju i Arkana".
Uopste mislim da nije potrebno komentarisati ovu izjavu
_________________
Зашто плавуша навија за Партизан?
Зато што је глупа.

Зашто је плавуша глупа?
Зато што навија за Партизан
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 16 Aug 2004 21:32    Post subject: Reply with quote

и ја сам гледао задњих 15 мин.
у емисији има доста снимака са максимира,против бајерна и против барселоне...
Џаја је по ко зна који пут испричао причу о издржавању клуба од продаје играча и понудио ако неко хоће да га замени он би добровољно уступио место.иначе за емисију сам мислио да је снимана раније јер је разговор на маракани са навијачем урађен раније (носио је зимску јакну и шал) и у делу о пропасти нашег фудбала приказивали су снимке из железника.тек на крају је водитељ поменуо кореографију против псв'а.
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: 16 Aug 2004 23:05    Post subject: Reply with quote

Ко је био онај лик са цвикерима?

Незнам када је емисија снимљена,али Цвеле тамо седи у Звездиној канцеларији, Џаја каже да не беже од тога да је Аркан био на Северу...такође причају како је он био на северу само да би прикупио масу у Тигрове Question Shocked
Back to top
Bandana
Guest





PostPosted: 16 Aug 2004 23:15    Post subject: Reply with quote

Za sve one koji nisu stacionirani u SCG i nisu jos legli, imaju vremena da namotiraju video ili DVD rekorder, jer se ista emisija 'TV Mreza' reprizira na RTS SATu ovoga jutra u Utorak u 5.03..

UTORAK, 17.08.
Utorak, Avgust 17, 2004 00:00 TSAT

00.00 LOI ATINA 2004., PREGLED [ NASTAVAK ]
01.25 SLAGALICA, KVIZ, R.
01.45 KUVATI SRCEM, R.
02.07 TREZOR
03.10 HIT MESECA, MUZIČKI PROGRAM
04.03 PARTI COCTAIL: ZRENJANIN 2
05.03 TV MREŽA,R.
05.30 AD LIBITUM, MUZIČKI PROGRAM
06.00 VESTI
06.05 JUTARNJI PROGRAM
09.00 VESTI
Back to top
Modrichhha
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Oct 2003
Posts: 63
Location: Modrica

PostPosted: 17 Aug 2004 07:09    Post subject: Reply with quote

Dali ce na satelitu biti ponovo ova emisija?
Ja imam kablovsku pa na njoj nema prvog RTS umesto njegaj e RTS SAT a drugi i treci normalno rade. Very Happy
_________________
Црвена Звезда
Crvena Zvezda
Red Star
Stella Rossa
Etoile Rouge
Røde Stjerne
Červená Hvězda
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 17 Aug 2004 07:18    Post subject: Reply with quote

www.rts.co.yu pa trazi
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lesa
Guest





PostPosted: 17 Aug 2004 07:40    Post subject: Reply with quote

Lik sa cvisama....

Petar Ilic Cirilo, on je na b92 radio onaj serijal "Predgradje", jednu
od najjacih emisija...

Inace je pre dve godine u nocnom terminu u dva nastavka na toj TV emitovana njegova emisija o severu... Rom je i emisija je ODLICNO odradjena, sve Maksimir, Drezden, Bari, Rim, talibani...

Razgovor sa ljudima koji nesto znace na severu, njih 5-6, medju njima i Tima, pa veliki guru verovatno zna vise o toj emisiji, gde moze da se nadje...
Back to top
Bandana
Guest





PostPosted: 17 Aug 2004 08:22    Post subject: Reply with quote

Modrichhha wrote:
Dali ce na satelitu biti ponovo ova emisija?
Ja imam kablovsku pa na njoj nema prvog RTS umesto njegaj e RTS SAT a drugi i treci normalno rade. Very Happy


sisa je taj tijanic..sedeo sam celu noc, tradeci nesto i cekajuci reprizu te emisije kako su u svojoj shemi to i najavili, medjuti pustali su neki FRA film!!!

Uopste mi nisu jasni, to nikada ne rade, ali su sada to ucinili! Ma izludjuju me od kako i nakacih taj idiotski SAT. Vise nisam siguran da li ce ponoviti reprizu TV Mreze na SATu, jer je ona bila upisana sa 5.03 ovoga jutra.

Sta treba da sedim uz njih 24 sata kako je ne bih propustio ili sta? Imbecili najprimitivnijeg oblika rade za nase televizije..
Back to top
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 17 Aug 2004 11:07    Post subject: Reply with quote

Ma brate jebo im pas mater ..... valjda ce biti repriza u chetvrtak .... jebote ja sam sinoc bio tolko pijan , znachi da sad umirem i ako hocete da skupljate dobrovoljni priliog za moju novu jetru Razz Razz Josh ja kod druga vrtim kanale i jebote vidim dzaju , kad sam ga video , samo sam u sebi poimislio evo ga pocheo je !!! i odma sam ugasio TV ...

Pozdrav
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
Boki
ДЕЛИЈА


Joined: 15 May 2004
Posts: 199
Location: Over The Hills And Far Away

PostPosted: 17 Aug 2004 17:36    Post subject: Reply with quote

Da,Džaja je opet ispao .... kao Arkan je bio tako tu i tamo,postavila ga policija(to nije reko Džaja) i sve u tom stilu...
Sve se bojim da je Džaju postavio pok.patrijarh German ili neko takav,možda je došao kao student ili iz širokih narodnih masa Cool
_________________
Слободан Бобан Јанковић 1963-2006
12 година и 326 утакмица
Back to top
View user's profile Send private message
Серђо Орси
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Apr 2004
Posts: 198

PostPosted: 17 Aug 2004 23:14    Post subject: Reply with quote

Gledao sam i ja...

Emisija je sastavljena od izjava datih ranije (npr. Cvele sedi u svojoj kancelariji na marakani, znači, negde 2002) i novijih (od zimus).

sve što je u emisiji rečeno, već je ispričano i poznato, sem tih par stvari koje je rekao Dragiša Binić (začuđuje jedino činjenica da je on zvučao suvislo i inteligentno).

meni su lično mnogo bolje one emisije što su bile emitovane na B92, ako to ima na divXu, bilo bi odlično...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop