DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

zapad...
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tima
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Dec 2002
Posts: 167

PostPosted: 16 Aug 2004 21:19    Post subject: Reply with quote

kiki wrote:
I na istok idu ljudi sa klincima i usadjuju im ljubav prema Zvezdi, dede kojima suze krecu kada Zvezda da gol, bivsi "severnjaci", pozeri, simpatizeri. A opet taj istok (iako brojcano manji) uvek jace zvuci nego zapad; taj istok ceo ustane kada se prozove, sto se ne bi bas moglo reci za zapad; taj istok nikada ne iskulira prozivanje Severa, za razliku od zapada.
Naravno da nisu svi na zapadu zasluzili ono "picke sa zapada", ali cinjenica je da je ta tribina najvise iritira. Da ne gresim dusu, par puta je zapad zaista zvucao odlicno, ali slika zbog toga nije narocito bolja.

Cuti molim te
_________________
Зашто плавуша навија за Партизан?
Зато што је глупа.

Зашто је плавуша глупа?
Зато што навија за Партизан
Back to top
View user's profile Send private message
GHOT
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 47
Location: na tlu Sirmiuma, majka Srbija

PostPosted: 16 Aug 2004 21:34    Post subject: Reply with quote

neJEDIzutiSNEG wrote:
Jel razumete sad ?!

Окрени обрни ништа не разумем шта хоћеш да кажеш. Причаш тотално неповезано.
Ја теби не стављам речи у уста, јер си сам рекао:
Quote:
Mislim makar da budu svesni toga da imaju malo savesti i da puste normalne ljude i decu na miru.

Quote:
Ne vec zato sto ce neko dete da unakazi, ubije, iz maltretira ili sta vec

Па сам нашао сходно да закључим да ти то градиш на неким ранијим случајевима, јер зашто би ти падало тако нешто на памет, ако се никад није догодили?
Quote:
Na kom delu stadiona se desavaju ne prijatnosti apsolutno nije bitno jer i da imate dvoglede i da se popenjete na semafor svi ne bi stigli da sve poxvatate a to ste kao slabi domacini dobustili svojim mentalitetom i postupcima da se desava. pazi stalno, non stop

Па наведи једну конкретну непријатност.
[/b]
_________________
BOMBE NA ZELEZNICU
Back to top
View user's profile Send private message
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 16 Aug 2004 22:43    Post subject: Reply with quote

Ne razumem(o) nista. Tvoje dve teze su: 1. Zvezda je u losoj finansijskoj situaciji jer su
"ludaci" krivi za zazne UEFE, to su zanemarljive pare u odnosu na one koje je Dzaja & co.
stavljao i stavlja u dzep. Za 10 godina mozda 100,000 $ kazni, a to je plafon, ostalo je
izolacija: Domacini u Bugarskoj, Rumuniji, Madjarskoj, Austriji i kradja(60%). Jednostavno,
te pare su zanemarljive.
2."Ludaci" su krivi jer nema 10-15 hiljada na stadionu, jebiga kad cine "ne prijatnosti"-
tuku malu decicu
3. Sta ti je znacilo ono za licnu kartu? Je li mene kao klinca neko pitao da dodjem ovde?
Jesi li mi ti nesto dao? Da li ti smetaju ljudi iz koji nisu rodjenjem iz Beograda?
Voleo bih da mi to neko kaze u lice.
Jedno si tacno rekao, i mene nerviraju pickice koje sebe nazivaju huligani (ne nerviraju me
huligani, naravno). Nadam se da si razmislio o onome sto si nalupao, ako nisi promenio
misljenje, glup si, veruj mi.
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 17 Aug 2004 06:01    Post subject: Reply with quote

Koliko su oni ukrali ili bilo ko moj problem nije ja Srbijo idem da spavam na miru, svako vece.
Pricam o nekulturi i daleko od toga da je mene neko maltretirao tu pored marakane itd. Ocu da kazem da mi sve lici na svinjac vise i vise.

Vas dvoje ili bilo ko, ko me nije razumeo neka odgovori na ovo pitanje ali samom sebi. Ja sam slucajem okolnosti ima stadione u svom dvoristu i titov stadion i marakanu. Znaci isao sam sam na stadion od 7-8 godine bez pratnje i bez ikakve pomisli na strax. Isao sam da gledam majstore i razmislajo o tome koliko ce golova da padne.
Zelim vam da imate svoju decu i u svakom slucaju mom Srpstvu zelim samo najbolje.

Da li bi smeli da pustite dete samo da ode na stadion u danasnje vreme (7-8-9 godina) ? Odgovor mi ne treba.

Da bi vam jos jasnije bilo pitanje. Do sledece srede mi je srce u crnini zbog svega sto se Zvezdi desilo. Zalim i umirem od tuge i muke da moja Zvezda nije u kupu sampiona. Zalim za ljudima koji vise nisu sa nama na Marakani. Zalim sto Srpska deca nemaju igracke i mleko. Zalim sto Marakana nema 125.ooo mesta. Zalim sto nema vise onog Beograda, Srbije i Zvezde. Zalim za jos milion stvari a najvise za slobodom koju sam nekada osecao ne ja nego oko sebe. A ujedno zalim cisto informativno i sto gledam u ekran i pipkam ovu jebenu tastaturu.

Licna karta znaci Beogradski sarm koga nema. U ono vreme kada si video ako si video jednog pijanog coveka da baljezga to je bilo nakaradno i sramota. Boli me kurac odakle je ko dosao svi su u Beograd dobrodosli bitno je da su Srbi. A to sto su im nekima kuce i sve sto su imali spaljeno tu samo mogu da izjavim moje saucesce. Bitna informacija za tebe je da kad sam otisao u Kraljevo, Zajecar ili bilo gde nisam svinjio i postovao sam sve jednako jer sam isto zeleo da vidim od drugix u mom gradu.

O primerima. Ako nemas svoje dete pusti od sestre ili brata dete posto navodno oces konkretne primere. Ili si bio dva puta na Marakani ili me podjebavas, ne znam sta je.

Mislim pazite ljudi neverovatno je da ja objasnim sve preko ovog kompijutera. A ja sam to dozivljavao ne tako davno pre 10-15-20 godina.
I sta da vam ja pricam o kulturi i svinjizmima koje nema i koji se desavaju. Gde je ximna, ime, xrana zasto od moji sto ortaka ima dvoje decu? I sad jos na to da se doda psovanje, kidanje, droga i alkoxol a da se jebu i podjebavaju ljudi koji su tu zivot ostavili svako na svoj neki nacin.

Pazi samo ovako poznat sam po tome kad kazem da se desi.
Trebalo je pobiti lopove i kriminalce koji su bebama vadili cucle iz usta. Nije se ocistilo nista. Kameleoni su samo promenili boju. Lose nam se pise ljudi. Pustite vest da deca ulaze dzabe na stadion, izbegla deca + sladoled.
Gleda onaj odozgo sve. Umesto da jurite jugoslovene oko parkica, licno decu sprovodite od autobusa,travaja i trolebusa i nazad ne bili napunili stadion. Neka se deca smeju i uzivaju u crveno belim bojama. Pusti flasu i dzoint, popite i zapalite kada su deca na stadionu, nek vam to bude sreca.

A ti sinko cini sta ti je volja...

p.s. citanje izmedju redova

p.s.#2 E momci posto sam ja poremecen, nemoj da mi nista odgovarate pustite budalu da lupeta a ja evo vise nikad necu o tim temama.
Back to top
View user's profile Send private message
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 17 Aug 2004 12:22    Post subject: Reply with quote

Sad si jasno rekao sta mislis i to je ok. Malo je to sentimentalno za moj ukus, nema veze. Vremena se menjaju i sve se razvija u nekom smeru, ovo svakako nije mesto da prosipam svoju filozofiju pa cu tu i da stanem. Od mene imas virtuelni pozdrav
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 17 Aug 2004 12:59    Post subject: Reply with quote

6. Zvezdina zvezda wrote:
Kako se zvao onaj lik sto se trudio da pokrene navijanje na zapadu, inace pokojni od pre nekih 5-6 godina? Legenda Marakane ...


da nije Mikica? secam se kada sam bio klinja, kada me cale vodio na zapad, da je bila neki ludak koji se samo drao... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Ђоле
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Jun 2003
Posts: 383

PostPosted: 17 Aug 2004 15:31    Post subject: Reply with quote

Alo,sneg,stani bre malo.Ti si bre tu ubacio 10 nekih primera i pricas neku svoju pricu koja je totalno nepovezana i nemas nikakve fakte(dokaze).Samo nabrajas ovo-ono,daj brate konkretno reci npr. na toj i toj tekmi taj i taj vodja maltretirao tog i tog decaka ili nesto slicno.A ne ti fazoni kako nam ne trebaju dvogledi i slicno...Bez potrebe si se upustio u diskusiju a nisi u pravu i nijednu stvar koju si naveo ne mozes da potkrepis i da kazes kada se sta konkretno desilo,kada nam se desavaju te "neprijatnosti" i sl.
_________________
Публика је твоја
најлуђа на свету
нико Звездо нема
то што имаш ти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 17 Aug 2004 16:43    Post subject: Reply with quote

Da niste vi malo omashili temu ili mi se cini? Laughing
radovan wrote:

Shocked
Objasni mi pojam zvucnog kruga???

Bre Radovane, jel moram da ti crtam? Wink
Sever-Kada Zvezdo igrash ti..
Istok- ................... Kada Zvezdo igrash ti..
Jug-.......................................... Kada Zvezdo igrash ti..
Zapad-.......................................................... Kada Zvezdo igrash ti..
Sever-Uvek cu te bodriti
Istok-.............Uvek cu te bodriti
Jug-...........................Uvek cu te bodriti
Zapad-..................................Uvek cu te bodriti

I tako u krug...Kapirash? Laughing
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 17 Aug 2004 17:16    Post subject: Reply with quote

plasticman wrote:
Da niste vi malo omashili temu ili mi se cini? Laughing
radovan wrote:

Shocked
Objasni mi pojam zvucnog kruga???

Bre Radovane, jel moram da ti crtam? Wink
Sever-Kada Zvezdo igrash ti..
Istok- ................... Kada Zvezdo igrash ti..
Jug-.......................................... Kada Zvezdo igrash ti..
Zapad-.......................................................... Kada Zvezdo igrash ti..
Sever-Uvek cu te bodriti
Istok-.............Uvek cu te bodriti
Jug-...........................Uvek cu te bodriti
Zapad-..................................Uvek cu te bodriti

I tako u krug...Kapirash? Laughing
Laughing
ma kapiram ja to, ali.....da li ti stvarno mislis da to tako ide?
Pa istok i zapad su isto udaljeni od severa, tako da se prije javljaju od juga! U krug nikako!
Mislim ne bitna je prica ali si uveo novi pojam u navijacki svet "Zvucni Krug" Wink
Back to top
View user's profile Send private message
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 17 Aug 2004 17:27    Post subject: Reply with quote

radovan wrote:

ma kapiram ja to, ali.....da li ti stvarno mislis da to tako ide?
Pa istok i zapad su isto udaljeni od severa, tako da se prije javljaju od juga! U krug nikako!
Mislim ne bitna je prica ali si uveo novi pojam u navijacki svet "Zvucni Krug" Wink

Brate, ishlo je....Kao sto sam vec rekao, bez zapada..Sever-istok,jug..To mi je bash ostalo u ram-u..Wink
No nebitno...
Axa, dodelio si mi josh jednu titulu...`Fala sestro, fala... Wink Pamti pa vrati...
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
Boki
ДЕЛИЈА


Joined: 15 May 2004
Posts: 199
Location: Over The Hills And Far Away

PostPosted: 17 Aug 2004 17:31    Post subject: Reply with quote

Ja sam klasična pička sa zapada Cool Išao sam na Sever dok mi se išlo...napunio sam tri banke i sad mi je mesto na zapadu(po mom mišljenju).
Pozdrav Kiki Rolling Eyes
_________________
Слободан Бобан Јанковић 1963-2006
12 година и 326 утакмица
Back to top
View user's profile Send private message
RS_4ever
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Aug 2004
Posts: 37
Location: gol linija

PostPosted: 17 Aug 2004 18:02    Post subject: Reply with quote

DObro tvoj problem........
NA zapad idi matorci (koji kenjaju za svaki potez i akciju samo kritikuju bez obvira na sve tj.veciti pesimisti) i ostali posmatraci
na sever idu oni koji hoce i zele da navijaju a i oni koji ne zele da navijaju pa idu jer je karta najjeftinija (sto ne idu na jug ako nece da navijaju)
na istok klinci (i ja sam zvezdas....) ali opet su oni 3put glasniji od sumornog zapada
a na jug oni koji retko idu na tekme ili ne nadju za sever
_________________
SA ZVEZDOM DO SMRTI
ZVEZDA SRBIJA NIKAD jugoslavija
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Boki
ДЕЛИЈА


Joined: 15 May 2004
Posts: 199
Location: Over The Hills And Far Away

PostPosted: 17 Aug 2004 18:31    Post subject: Reply with quote

Ja to ne vidim kao problem,to je ipak lični stav i pravo svakoga,zato i postoji zapad,a pravi problem je stanje svesti onoga ko upire prstom u drugoga koji se razlikuje.
Opet ponavljam šta boli kita nekog sa Severa dal' se na zapadu navija ili kenja...Na Severu se navija i zato se zove Sever,a na zapadu se posmatra utakmica.
_________________
Слободан Бобан Јанковић 1963-2006
12 година и 326 утакмица
Back to top
View user's profile Send private message
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 17 Aug 2004 21:47    Post subject: Reply with quote

Nisam nikad, niti cu, cak i sa 80 godina da idem na drugu tribinu...
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
Tima
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Dec 2002
Posts: 167

PostPosted: 17 Aug 2004 22:00    Post subject: Reply with quote

Boki wrote:
Ja sam klasična pička sa zapada Cool Išao sam na Sever dok mi se išlo...napunio sam tri banke i sad mi je mesto na zapadu(po mom mišljenju).
Pozdrav Kiki Rolling Eyes

Ovo nikad nisam mogao da shvatim:"imam 30 i dosta mi je idem na zapad".
Imam 40 i dalje idem na sever i i dalje cu ici na sever
_________________
Зашто плавуша навија за Партизан?
Зато што је глупа.

Зашто је плавуша глупа?
Зато што навија за Партизан
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop