DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

xvala

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
razdragance
Guest





PostPosted: 14 Aug 2004 09:37    Post subject: xvala Reply with quote

momci, 14 godina nisam gledao zvezdu, zadnji put '90 protiv rangers u glasgow-u. onaj impresivan spektakl koji su delije napravile protiv PSV je za pamcenje! zato vam hvala od srca na ambijentu i bodrenju! covek ostane zapanjen organizacijom i egzekuzijom onakve predstave.

da budem posten, za nasu pobedu je iskljucivo zasluzan SEVER. PSV se usrao polovinom I poluvremena kad smo im stavili 2 komada i to na misiće delija. bojim se na nasi klinci nece imati tako kvalitetnu podrsku u holandiji, i da ce zbog toga ispasti. takodje mislim da ce ljupko igrati na 0:0, sto je nemoguce postici u savremenom fudbalu Sad

pozdrav svima
Back to top
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 14 Aug 2004 11:43    Post subject: Reply with quote

pa jebes sve kad ti ne ocekujes da zvezda prodje.
ma priredicemo i tamo ambijent da se useru ovi njihovi.
Back to top
View user's profile Send private message
RedLeo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Aug 2004
Posts: 84
Location: Belgrade

PostPosted: 14 Aug 2004 14:00    Post subject: Re: xvala Reply with quote

razdragance wrote:
hvala od srca na ambijentu i bodrenju! covek ostane zapanjen organizacijom i egzekuzijom onakve predstave.

da budem posten, za nasu pobedu je iskljucivo zasluzan SEVER. PSV se usrao polovinom I poluvremena kad smo im stavili 2 komada i to na misiće delija. bojim se na nasi klinci nece imati tako kvalitetnu podrsku u holandiji, i da ce zbog toga ispasti. takodje mislim da ce ljupko igrati na 0:0, sto je nemoguce postici u savremenom fudbalu Sad

pozdrav svima


Nema na čemu dođi, opet kao što si nekad dolazio! A mi ćemo se svi zajedno sa tobom potruditi da opet doživiš stare lepe doživljaje na severu!

A u Ajnhovenu bogme biće teško ali sa novim našim spektaklom!
I normalno nezaboravnim
AUUUAGHHHHH AUUUU AUUUU UUUU BUBU clap clap
_________________
Док срце куца у нама ти ЗВЕЗДО ниси сама...
Back to top
View user's profile Send private message
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 14 Aug 2004 17:35    Post subject: Re: xvala Reply with quote

RedLeo wrote:
A u Ajnhovenu bogme biće teško ali sa novim našim spektaklom!

Bogme, tesko da ce biti spektakl...
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2004
Posts: 601
Location: ...тамо где је Звезда

PostPosted: 14 Aug 2004 19:05    Post subject: Reply with quote

ne racuna se samo koreo u spektakl.ko kaze da necemo da se deremo dok ne oderemo grla (u stvari,da li se neko seca kada se nismo drali da oderemo grla,ja se ne secam, eh ova starost....),i nemoj da prodajete pesimizam,Ljupko nece igrati na 0:0 ako ima iole mozga (a ja se nadam da ima).Opasniji rezultat bi bio 3:1 jer bi tada klinci zaigrali ono sto se popularno zove ''balkanska samba'',verujem da ce forumasi shvatiti o cemu govorim.Zato ima da se dermeo oni .ederi nece znati sta (im) se desava.Mada se ja slazem da je koreo. iz Beograda bila jedna od najlepshih u poslednje vreme (citaj:sezone).

SA VEROM U BOGA U LIGU SAMPIONA!!!!!!
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
razdragance
Guest





PostPosted: 15 Aug 2004 07:43    Post subject: Reply with quote

RedLeo, hvala čovek na lepim rečima Smile. i ja se nadam i želim najbolje u holandiji. akcenat je na kvalitet podrške koji zvezda prima preko crte. znaš i sam mentalni sklop prosečnog gastarbajtera u poredjenju na delije sa severa. onih slavnih '90 smo imali odličan i iskusan tim, pa je bilo skoro nevažno gde igramo - bili smo mnogo jaki. danas imamo mlad, neiskusan i neuigran tim, pa je pomoć sa tribina i te kako dobrodošla. a naši gastosi se tuku medjusobno zato što je neko došao u ovom ili onom dresu!

što se tiče ljupkove taktike, on je napravio 2 izmene u zadnjih 2 minuta u bgd! čovek čuva rezultat!?! valjda da bih sutra u novinama mogao reći: eto pobedili smo velikog protivnika. a gola istina je da je zvezda 3 puta veći klub od PSV. zatim, njegova izjava posle meča da mu treba još godina dana za ovaj tim da stasa, samo pokazuje da on lično ne veruje da ćemo proći dalje i već sprema javnost na mogući poraz. voleo bih da grešim... Sad
Back to top
RedLeo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Aug 2004
Posts: 84
Location: Belgrade

PostPosted: 15 Aug 2004 18:33    Post subject: Reply with quote

razdragance wrote:
RedLeo, hvala čovek na lepim rečima Smile. i ja se nadam i želim najbolje u holandiji. akcenat je na kvalitet podrške koji zvezda prima preko crte. znaš i sam mentalni sklop prosečnog gastarbajtera u poredjenju na delije sa severa. onih slavnih '90 smo imali odličan i iskusan tim, pa je bilo skoro nevažno gde igramo - bili smo mnogo jaki. danas imamo mlad, neiskusan i neuigran tim, pa je pomoć sa tribina i te kako dobrodošla. a naši gastosi se tuku medjusobno zato što je neko došao u ovom ili onom dresu!

što se tiče ljupkove taktike, on je napravio 2 izmene u zadnjih 2 minuta u bgd! čovek čuva rezultat!?! valjda da bih sutra u novinama mogao reći: eto pobedili smo velikog protivnika. a gola istina je da je zvezda 3 puta veći klub od PSV. zatim, njegova izjava posle meča da mu treba još godina dana za ovaj tim da stasa, samo pokazuje da on lično ne veruje da ćemo proći dalje i već sprema javnost na mogući poraz. voleo bih da grešim... Sad

_________________
Док срце куца у нама ти ЗВЕЗДО ниси сама...
Back to top
View user's profile Send private message
RedLeo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Aug 2004
Posts: 84
Location: Belgrade

PostPosted: 15 Aug 2004 18:45    Post subject: Reply with quote

Greška pri slanju, hteo sam otkucati da se u podpunosti slažem sa tobom. A to za lemanje gastosa mora brate kada ima budale ne dokazanih!
_________________
Док срце куца у нама ти ЗВЕЗДО ниси сама...
Back to top
View user's profile Send private message
razdragance
Guest





PostPosted: 16 Aug 2004 17:51    Post subject: Reply with quote

Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop