DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

O kartama za revans u Eindhovenu
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ZZZ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2004
Posts: 75
Location: 's-Gravenhage

PostPosted: 22 Aug 2004 18:11    Post subject: Reply with quote

Evo mene opet posle povratka iz BGa (svaka cast svima koji koriste Internet u BGu, to je jaaaaaaaako sporo), pa da dodam par informacija.

Prodaja na dan utakmice (prema sajtu PSVa)

Sve neprodate karte se na dan utakmice prodaju od 10:00 do 18:00 na ulazu 27 stadiona. Od 18:00 karte se prodaju na ulazu 10; vazno - na ulazu 10 se placa gotovinom. Takodje pise da se karte prodaju samo vlasnicima clanskih karata. Cak je i naglaseno da nema prodaje karata na dan utakmice za navijace Zvezde.

Sa druge strane opet imam informacije da se ocekuje da ce karte za nas da se prodaju pre srede i da stoga prodaje karata za nas nece biti na dan utakmice.

Moram da priznam da su Holandjani pokazali neuobicajeno veliku neorganizovanost kada su karte za nas za ovu utakmicu u pitanju. Pristalice teorije zavera bi rekli da zele da nas bude sto manje, cak i u nasem sektoru. Uslovi prodaje (nema rezervacije, samo na stadionu) kontradiktorna saopstenja, i slicno su ovde jako retki... ne znam sta da mislim o svemu. To ujedno govori i o nasem tretmanu, jer ovako nesto ne bi "proslo" da recimo dolazi neki klub iz zapadne Evrope.

Sto se tice stadiona, "susreta" navijaca i slicno, ovako:

Posto je stadion u 2 niova, svi "gornji" sektori su obelezeni sa dva slova (AA, BB, ..., ZZ) a svi donji sektori sa po jednim slovom (A, B, ..., Z) Ko je gledao sliku na linku koji je Aco postavio, video je da je sektor MM prilicno izolovan. U najmanju ruku treba preleteti do susednih sektora (LL i NN), a sektor ispod nas je sektor M. Sektor MM je inace na granici "severa" i "zapada" (iza gola) na stadionu PSVa. Njihovi "najvatreniji" simpatizeri (tesko da se to moze nazvati navijacima) se nalaze na istocnoj tribini.

Ovde je uobicajeno da se ne "rani" na utakmicu, u direktnom prenosu iz BGa reporter je naveo kao zanimljivost da su se nasi navijaci okupljali skoro od podneva (sto je kod nas uobicajeno). Treba ocekivati da ce 90% navijaca PSVa sa kartama da pristigne od 18:30-19:00 na stadion, a i oni bez karata nece doci pre recimo 17:00 u velikom broju (jer se ovde uglavnom radi do pet)

Nas ulaz na stadion i prostor oko njega ce najverovatnije biti ogradjen montaznim ogradama (raznih visina, sa par "kapija") i policijom okolo. Ocekujte da je prostor oko stadiona dobro pokriven kamerama i da se to mnogo koristi. Verovatno ce angazovati svoju ME (ekvivalent nasoj interventnoj brigadi) koja ima stitove od TRSKE presvucene platnom tamno plave boje.

Za kraj - pratio sma malko forum PSV navijaca. Ako ne znate, ukupno 5 (pet) PSV navijaca je bilo na utakmici u BGu, i bili su smesteni u lozi. Evo sta je jedan objavio na doticnom forumu:

effe zonder dollen. Ik ben in Belgrado geweest om die wedstrijd te zien.
Al wint PSV (naar mijn mening zijn de kansen 50%) de wedstrijd lijkt mij de echte winnaar Rode Ster en dan om het volgende: hun fans zijn echt fans! Het stadion zit vol met alleen fans die altijd achter hun team staat. Hebben jullie via de tv daar iets van meegekregen? In Europa zijn er wellicht nog maar een paar Italiaanse clubs die dit aanmoedigen kunnen evenaren. Als tegenstander voel je je niet op je gemak als je te gast bent (resultaat van PSV is daarom ook knap). PSV en Rode Ster lijken veel op elkaar wellicht dat de supporters een uitwisseling kunnen organiseren om wat te leren. Wij stellen hier niets voor als fans waardoor de spelers zich hier ook niet maximaal geven voor hun fans (uit beleefdheid wordt dit gezegd) maar eerder voor hun geld. Jammer dat wij niet zulke supporters hebben!

U kratkom (odokativnom) prevodu boldovanog teksta (tip je bio u BGu) -njihovi navijaci su pravi navijaci. Stadion je pun iskljucivo navijaca koji uvek podrzavaju svoj tim. Da li ste nesto od toga primetili na TVu? U Evropi jos mozda jedino par italijanskih klubova moze racunati na podrsku koja bi bila uporediva sa ovom. PSV i Crvena Zvezda puno lice Question i mozda mi mozemo da organizujemo razmenu iskustava da bi NAUCILI NESTO. ... Steta da mi takve navijace nemamo!

Prija, zar ne?
_________________
Не будимо националисти, не будимо шовинисти, будимо сви Срби
Back to top
View user's profile Send private message
ZZZ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2004
Posts: 75
Location: 's-Gravenhage

PostPosted: 22 Aug 2004 18:13    Post subject: I ono najvaznije Reply with quote

Zaboravih - imam 3 (tri) karte viska za utakmicu. Javite mi se na private.
_________________
Не будимо националисти, не будимо шовинисти, будимо сви Срби
Back to top
View user's profile Send private message
ACO
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Jun 2004
Posts: 20
Location: Köln

PostPosted: 22 Aug 2004 19:20    Post subject: Re: I ono najvaznije Reply with quote

ZZZ wrote:
Zaboravih - imam 3 (tri) karte viska za utakmicu. Javite mi se na private.

u pravu si ZZZ, kad sam kupio karte obisao sam stadion i primetio dosta kamere. slikao sam i sve to, ali ne verujem da cu dobiti fotke do srede. u ostalom, odmah pored stadiona kod MM bloka prolazi i neka tramvajska linija. sa stanice, koja je okruzena ogradom, se ulazi odmah na stadion preko nekog mostica. ako se ne varam, onda svi koji dolaze tramvajom odmah moraju da se smeste na stadion. ima i velikog parkinga kod naseg bloka.
_________________
ZVEZDA JE ZIVOT, OSTALO SU SITNICE
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
ACO
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Jun 2004
Posts: 20
Location: Köln

PostPosted: 22 Aug 2004 19:28    Post subject: Reply with quote

evo i slika: http://www.stadionwelt.de/Stadionwelt-Stadien-Arenen/Stadionlisten/Stadionlisten-Niederlande/PSVEindhoven/st_psv_15.jpg
_________________
ZVEZDA JE ZIVOT, OSTALO SU SITNICE
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Н_КЛАН99
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1066
Location: СЕФКЕ-СИТY-КЕШУАЛС

PostPosted: 22 Aug 2004 21:40    Post subject: Reply with quote

Koliko blizo je taj parking od ulaza???
Back to top
View user's profile Send private message
Н_КЛАН99
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1066
Location: СЕФКЕ-СИТY-КЕШУАЛС

PostPosted: 22 Aug 2004 21:41    Post subject: Reply with quote

Jos nesto. Jel ima neki Pub u blizini??

Hvala u napred
Back to top
View user's profile Send private message
Kraljevcanin_Marko
Guest





PostPosted: 22 Aug 2004 22:36    Post subject: Reply with quote

ima neki pub na desnoj strani ako ides od stadiona prema gradu koliko sam video!ja mislim da taj pub cak i samo otvara ako su neke utakmice! Wink ali nemogu ni sad bas tacno da ti kazem sto se tice toga,u glavnom kad sam ja bio po karte pub je bio zatvoren Cool ali odma kod mc donalds ima kao kafic...
Back to top
ULTRA KOBAS
Guest





PostPosted: 23 Aug 2004 01:18    Post subject: Reply with quote

Kraljevcanin_Marko wrote:
ima neki pub na desnoj strani ako ides od stadiona prema gradu koliko sam video!ja mislim da taj pub cak i samo otvara ako su neke utakmice! Wink ali nemogu ni sad bas tacno da ti kazem sto se tice toga,u glavnom kad sam ja bio po karte pub je bio zatvoren Cool ali odma kod mc donalds ima kao kafic...


A sta ja sa Kurvama,kolko kosta jedna noc!

i jos nesto,treba mi penociste odma prvo vece!
Neki hotel po mogucnosti

Pozdrav svima ,Delije SARAJEVO
Back to top
ACO
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Jun 2004
Posts: 20
Location: Köln

PostPosted: 23 Aug 2004 06:07    Post subject: Reply with quote

UK_Nikola wrote:
Koliko blizo je taj parking od ulaza???

mozda ima oko 50 metara.
_________________
ZVEZDA JE ZIVOT, OSTALO SU SITNICE
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Bandana
Guest





PostPosted: 23 Aug 2004 15:13    Post subject: Reply with quote

ULTRA KOBAS wrote:

i jos nesto,treba mi penociste odma prvo vece!
Neki hotel po mogucnosti


Koliko sam ja uspeo da pronadjem za to vece 25 na 26 avg. nema bas jeftinih soba, a i reklamirane cene one OD toliko para, se znatno uvecaju kako ubacimo zeljene datume..i koliko vidim moramo dodati i taksu od 19%..malo li je?

Hotel Mandarin Park Plaza, koji se nalazi nedaleko od zelez. stanice i time blizu samog stadiona nudi "najjeftiniji" boravak od EUR 75. za 1-krevetnu (Superior eenpersoonkamer Kamer) sa doruckom.

Smestaj je naravno jeftiniji ukoliko bi dvoje bukiralo 2-krevetnu i pise da izlazi na EUR 29.50 po osobi..mada je ovo sigurno 'celava' cena?

Ustalom, ovo su sajtovi gde se mogu potraziti i drugi hoteli, ali i pogledati ovaj koji sam spomenuo:

http://www.weekendcompany.nl/wec/direct.asp?i=36&p=ove&hotel=131

http://www.hotel-assist.nl/nl/eindhoven/hotel_mandarin_park_plaza/

http://www.hotels-in-eindhoven-online.com/NL/hotels/Hotel-Mandarin-Park-Plaza-Eindhoven/Hotel-Mandarin-Park-Plaza-Eindhoven.html

Eto, pa SRECNO svima kojima je krevet u Ajd'-na-Hovenu potreban!

psst
..sto se pabova tice, ima jedan pab'kafe na samom stadionu Philipsa, jer ulaz 3 na stadionu je i ulaz za Kafe koji izlazi na tribine stadiona.. Ne znam doduse kada ga zatvaraju i da li je uopste otvoren na dane kada se igraju tekme?
Back to top
Bandana
Guest





PostPosted: 23 Aug 2004 15:33    Post subject: Reply with quote

UK_Nikola wrote:
Jos nesto. Jel ima neki Pub u blizini??

Hvala u napred


..nisam kreten pitao u samom kafeu da li su otvoreni kada sam bio da kupim karte, ali citam sada na PSV sajtu pod 'Business Corner', da je taj kafe eetcafé De Verlenging na stadionu kod ulaza 3 (desno od ulaza na nasu kaveznu tribunu, na drugom uglu stadiona) otvoren jedan sat pre prvog suta sa centra pa sve do 2,5 sata posle tekme..i pisu da je ulaz moguc za sve tekme PSVa ukljucujuci i UEFA Champions League, etc... kao i da imaju terasu sa 80 fotelja koje imaju i grejanje..

Tu eto mozemo natenane da proslavimo pobedu..

Ja jesam to sve uslikao, ali ovde vidim ne mogu nikako to isto da 'paste-ujem'..
Back to top
Bandana
Guest





PostPosted: 23 Aug 2004 15:40    Post subject: Reply with quote

zaboravih ponovo spomenuti da taj kafe eetcafé De Verlenging gleda pravo na nasu kaveznu tribinu ili mi na njega, pa kako budu padali golovi u mrezi PSV-ovca, tako cemo se mi oblizivati i onako u glas narucivati pice za posle tekme..
Back to top
ZZZ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2004
Posts: 75
Location: 's-Gravenhage

PostPosted: 24 Aug 2004 08:26    Post subject: Nema vise karata za nas blok Reply with quote

Po sajtu PSVa, karte za nas blok (MM) su rasprodate. Cool
Vidimo se sutra!
_________________
Не будимо националисти, не будимо шовинисти, будимо сви Срби
Back to top
View user's profile Send private message
Н_КЛАН99
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1066
Location: СЕФКЕ-СИТY-КЕШУАЛС

PostPosted: 24 Aug 2004 08:44    Post subject: Reply with quote

Ma dobro jebes taj cafe u stadionu necu doci da sedim 8 sata u stadionu.
U okolini/blizini znaci nema nista ????
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 24 Aug 2004 09:00    Post subject: Reply with quote

Postoji jedan "kafich" u blizini stadiona/nase tribine..
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop