DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

O kartama za revans u Eindhovenu
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Misha
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 23

PostPosted: 12 Aug 2004 13:04    Post subject: O kartama za revans u Eindhovenu Reply with quote

(izvinjenje Aci - kasno sam video da je on vec otvorio Topic na ovu temu)

Posto necu biti u mogucnosti da bodrim Zvezdu na revansu (sta da se radi - taman tada mi se potrefio odmor u Srbiji) - osecam moralnu obavezu da bar malo pomognem svima koji bi da za 2 nedelje budu tamo gde treba

Dakle, PSV i dalje odbija da da zvanicne informacije o tome hoce li u prodaju biti pustene karte za sektore u kojima ce biti samo Delije - tacnije ne zna se hoce li biti takvih sektora.

Zbog toga, prinudjeni smo da se snalazimo, a treba biti brz jer ce i ovde karte planuti.
Elem, ljubaznoscu jednog od Delija iz NL, dobio sam sledecu informaciju

http://www.psv.nl/show?id=37092
Sektor MM uvek pripada gostujucim navijacima. Dakle, ne znamo jos uvek da li ce Delije iz Beograda biti smestene tamo, ali sva je prilika da hoce. Zbog toga treba kupovati karte u sektorima koji se dodiruju sa MM - po meni najbolji je NN, a do njega M.

Ako neko bolje poznaje stadion u Eindhovenu, neka napise dodatni savet ovde.
Dakle - ako zelite da sto pre kupite kartu za revans, a ne znate gde biste sedeli - prvo procitajte sta pise ovde (a pise da treba uzeti sektor NN)
Inace, M sektor je 12.50 a NN je 15.00 EUR

Za kraj - Na sajtu PSV-a su obecali vise ifnromacija o Zvezdinom sektoru za 17.8.

Pozdrav svima i srecno za 13 dana. Sreca ce nam itekako trebati, ali bez srece se nista u zivotu ne moze ...
Back to top
View user's profile Send private message
Bandana
Guest





PostPosted: 12 Aug 2004 14:07    Post subject: Hvala za update Reply with quote

Misho,

Najlepse Hvala za ovaj dodatak tvojim prethodnim informacijama, to je ustvari i bilo najbitnije da se zna otprilike sektor na stadionu, jer ovi iz PSV cute i ni to nisu zeleli da kazu.

Gori im pod nogama od sinocne tekme, pa se ukocise..

Bandana
Back to top
ZZZ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2004
Posts: 75
Location: 's-Gravenhage

PostPosted: 12 Aug 2004 20:03    Post subject: Reply with quote

Mada sam Misi danas rekao da objavi pocetni post, mislim da ce vas zanimati sledecih par informacija koje sam u medjuvremenu prikupio sa raznih strana.

Za pocetak, nacin prodaje karata - da bi se recimo gledala utakmica PSVa u NL, navijac mora da poseduje clansku kartu doticnog kluba (to nije propusnica, vec bas to - navijacka clanska karta). Ista samo daje pravo da se kupi karta za utakmicu. U dogovoru sa policijom i (pazi ovo)
gradolnacelnikom odredjuje se koliko karata za utakmicu moze da se proda navijacu koji poseduje clansku kartu.

Karte se mogu kupiti na oko 1100 lokacija u NL, poznatijih kao TicketBox. Jedan od istih se nalazi na stadionu PSVa, ulaz 27. Karte se na ovaj nacin mogu kupiti do jedan dan pre utakmice.

NA SAM DAN utakmice, karte se ISKLJUCIVO mogu kupiti na stadionu, najranije sat i po pre pocetka utakmice na ulazu 10. U ovom slucaju NIJE potrebno imati clansku kartu. Veliki je rizik da tada karata vise uopste nema (tj. da su vec prodate clanovima) i malo ljudi se u NL odlucuje na tu varijantu.

To bi bilo ono uopsteno. Ima tu jos mnogo (nevaznih) detalja.

U sledecem postu konkretno o kartama za utakmicu PSV - Zvezda.
_________________
Не будимо националисти, не будимо шовинисти, будимо сви Срби
Back to top
View user's profile Send private message
ZZZ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2004
Posts: 75
Location: 's-Gravenhage

PostPosted: 12 Aug 2004 20:09    Post subject: Reply with quote

1. Prodaja karata za clanove PSVa je uveliko pocela, i svaki clan moze da kupi ukupno 4 karte (ne postoji mogucnost da se ovo pravilo zloupotrebi, jer svaka clanska karta ima bar kod). Moje vidjenje je da verovatno nece biti velika navala na karte jer bi u suprotnom broj karata po coveku bio manji.

2. Pocela je prodaja karata i u Philips-u (kao sponzor PSVa naravno da mogu da kupuju karte), u kome rade i neki nasi ljudi. Karte moraju da se trebuju najkasnije do sutra (petak 13ti), i opet mogu da se uzmu najvise cetiri karte po coveku. Nasi ljudi ce gledati da se grupisu ako mog (makar to) a sudeci po cenama istih, dobice delove stadiona (vidi http://www.psv.nl/show?id=37092) C,D,P ili R (na Marakani bi C i D bili sektori 3 i 5 na zapadu). E sada, ja sam ih savetovao da pokusaju da uzmu sektore M ili NN ako mogu (mada nije lose da razmislimo i o L i LL sektoru).

3. Karte za MM sektor (i bukvalno KAVEZ za gostujuce navijace) nisu pomenute da su za prodaju na http://www.psv.nl/show?id=37087#61966, na kojoj se nalaze i cene karata po sektorima. Tribine su inace malko drugacije obelezene u odnosu na Marakanu, tako da je PSVova zapadna tribina u stvari nas sever. MM sektor bi bio na severoistoku Marakane.

4. Na istoj stranici moze se procitati da jos NIJE poznato da li ce biti
ulaznica za navijace Zvezde koji zive u Holandiji. O tome ce se doneti odluka 17tog avgusta (utorak). Moje vidjenje je da ce videti koliko su karata prodali svojim clanovima, pa ce onda doneti odluku o tome koliko karata nama ide. Moze da se desi da nam nista ne ostane, sem "kaveza", a mozda ce biti dovoljno karata. Da li ce otvarati kavez, opet - zavisice od PSVa. Twisted Evil

5. Sutra cu verovatno cuti jos informacija od nasih ljudi iz Eindhovena koji ce da odu do stadiona da se malko raspitaju, a i ja cu verovatno da okrenem njihov klub da ih pripitam za junacko zdravlje:-)

6. Ako Zvezda povede, atmosfera ce biti kao u pozoristu, koliko vidim opcinjeni su Marakanom. Takodje treba znati da je mentalitet Holandjana takav da je sve u redu dok im rezultat odgovara, ali ako nije tako, spremni su na sve Evil or Very Mad

7. Moguce je u toku POLUVREMENA promeniti poziciju na stadionu. Na pocetku utakmice na ulazu u svaki sektor stoji redar koji pazljivo gleda da li su karte za to mesto koje treba.

Nadam se da nisam smorio Razz . Ako ima pitanja, recite.
_________________
Не будимо националисти, не будимо шовинисти, будимо сви Срби
Back to top
View user's profile Send private message
CYHCXNHE
Guest





PostPosted: 13 Aug 2004 06:55    Post subject: Reply with quote

Sta tu znaci hoce li prodavati karte navijaci CZ iz NL?!

SVAKOM gostujucem timu po propisima UEFA pripada 5% od ukupnog kapaciteta stadiona, jedino ako se Zvezda odrekla svog konitigenta ili ga smanjila u dogovoru sa PSV?!
Back to top
ZZZ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2004
Posts: 75
Location: 's-Gravenhage

PostPosted: 13 Aug 2004 08:41    Post subject: VAZNO! Reply with quote

Upravo sam pricao sa ljudima koji su zaduzeni za karte u PSVu.

Ovako:

Za nas je rezervisan sektor MM (kavez), koji ima kapacitet od oko 1600 mesta. Cool Cena karte je 15 Evra, i karte se ISKLJUCIVO mogu kupiti u Ajndhovenu, na stadionu, kod ulaza 27. Clanske karte i slicno nisu naravno potrebne za nas za ovaj sektor. Telefonske rezervacije, Internet rezervacije i slicno za sektor MM se NE PRIMAJU.

Radno vreme blagajne je ponedeljak - petak 10-17:30. Ocekuju da ce prodati SVE karte za nas u toku iduce nedelje, i da istih za MM sektor nece biti na dan utakmice. Zaboravite na tapkanje ispred stadiona, ja stvarno nisam cuo da tako nesto postoji u NL mada postoji mogucnost da se to uradi na neke druge nacine (Internet). Ko nadje tapkarosa ispred stadiona, ima pivo od mene Laughing Prostor oko stadiona kao i ceo grad je pokriven kamerama kao u Orvelovoj 1984. Sve prodavnice, pumpe, itd. su sigurno pokrivene kamerama.

Cekam da se cujem sa ljudima koji danas trebaju da odu na stadion, mozda ce oni imati jos koju informaciju.

Inace, stadion ima kapacitet od 35.200 mesta.
_________________
Не будимо националисти, не будимо шовинисти, будимо сви Срби
Back to top
View user's profile Send private message
ZZZ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2004
Posts: 75
Location: 's-Gravenhage

PostPosted: 13 Aug 2004 08:44    Post subject: Reply with quote

Samo da dodam, prodaja karata za nas pocinje u ponedeljak, 16tog avgusta.
_________________
Не будимо националисти, не будимо шовинисти, будимо сви Срби
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 13 Aug 2004 09:17    Post subject: Reply with quote

ZZZ, jos jednom te molim da proveris da li je nas sektor MM, jer hocu da okrenem burzera, koji opet treba da okrene nekog ortaka u Holandiji Laughing , da uzme karte...

Pitam jer, idem solo odavde u Belgiju sledece nedelje, a odande u Eindhoven.
Back to top
View user's profile Send private message
ZZZ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2004
Posts: 75
Location: 's-Gravenhage

PostPosted: 13 Aug 2004 14:26    Post subject: I zvanicno! Reply with quote

I konacno je zvanicno objavljeno malopre na sajtu PSVa (http://www.psv.nl/show?id=37087#61966)

Vanaf zaterdag 7 augustus kunnen PSV Seizoen Club Card-houders, leden van de Supportersvereniging PSV en PSV Club Card-houders drie extra toegangskaarten kopen. Indien zij nog geen toegangskaart hebben gekocht, kunnen ze dus zelfs vier toegangskaarten kopen. Voor supporters van FK Crvena Zvezda zijn er in totaal 1600 kaarten beschikbaar die zijn gesitueerd in het bezoekersvak.

Prevod zadnje recenice - za navijace FK Crvena Zvezda je dostupno ukupno 1600 karata a oni ce biti u gostujucem sektoru (primedba - dakle MM).

E sada ukratko odgovori:
@pesnaja - MM sektor je sigurno za gostujuce navijace. Imao sam tri izvora informacija:
a. Sajt PSVa, gde mozes da nadjes mapu stadiona i na istoj stoji da je MM sektor za gostujuce navijace
b. Tip sa kojim sam telefonom razgovarao jutros, a koji prodaje karte za PSV
v. Nasi ljudi iz Ajndhovena koji su gledali utakmice na stadionu Smile

@CYHCXNHE - ja sam dao informacije onako kako su one predstavljane na sajtu PSVa, na istom linku. BTW, gornji tekst je jutros glasio ovako

Vanaf zaterdag 7 augustus kunnen PSV Seizoen Club Card-houders, leden van de Supportersvereniging PSV en PSV Club Card-houders drie extra toegangskaarten kopen. Indien zij nog geen toegangskaart hebben gekocht, kunnen ze dus zelfs vier toegangskaarten kopen. Het is nog niet bekend of er ook toegangskaarten beschikbaar zijn voor supporters van FK Crvena Zvezda die woonachtig zijn in Nederland. Dinsdag 17 augustus is hier meer over bekend. Prevod zadnje 2 recenice
Jos uvek nije poznato da li ce biti karata za navijace FK Crvenza Zvezda koji zive u Holandiji. U utorak 17tog avgusta ce se znati vise o ovome.

Ali ovo sada vise nije vazno. Spremajte se za NL.
Cool
_________________
Не будимо националисти, не будимо шовинисти, будимо сви Срби
Back to top
View user's profile Send private message
CYHCXNHE
Guest





PostPosted: 13 Aug 2004 14:46    Post subject: Reply with quote

Sve je to tacno sto si napisao!

Narudzbe se ne primaju ni putem faxa, telefona, email, itd. samo licno na ulazu 27 se mogu kupiti.

Sto znaci da mi naprimer iz Nemacke moramo doci u Eindhoven da kupimo karte, posto ih na dan utakmice nece biti na blagajni... Exclamation
Back to top
Kraljevcanin_Marko
Guest





PostPosted: 13 Aug 2004 14:51    Post subject: Reply with quote

to je sramota sta rade!!! Mad sad ja moram samo zbog karte za ajndhoven!jebem im mater!!!ma boli me idem ja sutra za ajndhoven to je 1vremena od mene!uzecu par vise pa cu staviti na ebay Cool
Back to top
Ђоле
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Jun 2003
Posts: 383

PostPosted: 13 Aug 2004 15:50    Post subject: Reply with quote

13/08/2004 | Izvor: B92, zvanicni sajt
1.600 karata za "Delije" u revanšu
Holandski fudbalski klub PSV objavio je početak prodaje karata za revanš meč poslednjeg kola kvaklifikacija za Ligu šampiona između domaćeg tima i Crvene zvezde, koja je u prvoj utakmici pobedila rezultatom 3:2.

Od 32.500 mesta na Filips Areni u Ajndhovenu, domaćin je odredio boks za gostujuće navijače i 1.600 karata za "Delije", koji su najavili dolazak i Srbije i Crne Gore, ali i iz zemalja zapadne Evrope.

Cena karte za gostujuće navijače je 15 evra, a one se neće prodavati na dan utakmice 25. avgusta.
_________________
Публика је твоја
најлуђа на свету
нико Звездо нема
то што имаш ти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 13 Aug 2004 17:53    Post subject: Reply with quote

Kraljevcanin_Marko wrote:
to je sramota sta rade!!! Mad sad ja moram samo zbog karte za ajndhoven!jebem im mater!!!ma boli me idem ja sutra za ajndhoven to je 1vremena od mene!uzecu par vise pa cu staviti na ebay Cool


cak 1h, tebi je bas tesko Smile
uzmi vise pa daj pravim navijacima...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bandana
Guest





PostPosted: 13 Aug 2004 18:17    Post subject: Reply with quote

ZZZ wrote:
Samo da dodam, prodaja karata za nas pocinje u ponedeljak, 16tog avgusta.


ZZZ, ovo je informacija od PSV-a ili ne? Pitam, jer sam ja danas popodne dobio e-mail vidim u kojem nigde ne spominju datum, a iz teksta se moze zakljuciti da se karte prodaju mozda i od sutra?

Nisu mi slepci spomenuli datum..pa sam se zato uzjogunio, jer ne bih da pucam preko cele zemlje abog nichega..a etk sto bi popizdeo..
Back to top
ZZZ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2004
Posts: 75
Location: 's-Gravenhage

PostPosted: 13 Aug 2004 19:24    Post subject: Reply with quote

@Bandana, Marko (vec sam poslao private, ali...)

Informaciju da se karte za nas prodaju od ponedeljka 16tog sam dobio od PSVa. Blagajna (kod vec famoznog ulaza 27) radi ponedeljak-petak 10:00-17:30, subotom 10:00-12:00 (jos jednom - sutra se ne mogu uzeti karte po onome sto sam cuo od PSVa). Jos jedan savet bi bio da se ne pojavljujete minut-dva pre zatvaranja blagajne, jer ista moze biti zatvorena.

Da ponovim jos jednom da PSV ocekuje da ce sve nase karte da se rasprodaju do sledeceg petka (20tog).
_________________
Не будимо националисти, не будимо шовинисти, будимо сви Срби
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop