DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Tapkarosi !
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 13 Aug 2004 19:17    Post subject: Reply with quote

Hatori Hanzo wrote:
Ma u stvari nema potrebe da trosim svoje vreme na ovom raspalom forumu jer su na njemu ne znam kako ali samo obicni simpatizeri i zvezdina publika. Tek po neki navijac ali takvi se nisu mesali u ovu diskusiju.


Kako ? Pa isto tako kao sto je * pokusavao da objasni ljudima da spuste zastavice pa je odustao.

Mesali ste se vas 5-ca sto i nije bas malo, naprotiv, s ' obizrom na ono sta se ponekad moze naci. Stavise, ja sam jako zadovoljan sto su se mogli procitati stavovi pravih navijaca po ovom pitanju.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 13 Aug 2004 21:56    Post subject: Reply with quote

Jedan od duzih Cakijevih postova...Wink
HH--Iskuliraj malo, sto si podilkanio. Sasvim je normalno da ce neki ljudi biti kivni na tapkanje i astronomske cene karata, bili oni kako ti kazes pravi navijaci ili simpatizeri kluba, bili oni sa ovog "raspalog" foruma ili nekog drugog....To nije razlog da napushish ljude ovde.
Otkud znash, mozda bi i ti bio kivan i besan da morash da dash 1000 dindzi za kartu...
E, batalimo vishe diskusiju oko karata i tapkanja, stvarno nema smisla vishe drobiti jedno te isto. Situacija je takva kakva je. Neki su valjda naucili nesto iz ove citave price, kako da nabave kartu po normalnoj ceni---cimaj veze,sacekaj ako mozes pred sam pocetak tekme, karte su uvek i uvek ce biti po ceni, ili u krajnjem slucaju, skupite se vas 3-4-5-6...pa kod tapkarosha na pregovore, ali ne da jurite da ih bijete nego da vam spusti cenu jer uzimate na vishe, a ako ni to ne upali onda lepo kupite kartu po ceni koju tapkaroshi traze, i odete mirno na tekmu jer znate da ste pokusali sve da dodjete do iste po ceni, ali eto niste uspeli...Ali ste bar pokushali....
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop