DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Tapkarosi !
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
woorf
Guest





PostPosted: 12 Aug 2004 16:10    Post subject: woorf Reply with quote

Tapkarosi su ,sve u svemu jedno zlo.Hoce leba bez motike.Slazemo se?
http://www.tribina.co.yu/phpBB/viewtopic.php?t=908

Ako krsim pravila foruma postavljanjem ovog linka,molim moderatora da me izbrise.
Back to top
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 12 Aug 2004 19:17    Post subject: Reply with quote

ne znam kako je bilo 30-60min pred pocetak tekme, dal je bilo severa na blagajni ili kod tapkarosa po ceni (nek mi neko odgovori na ovo, hvala) jer sam vec bio na svom mestu. Kartu sam naravno nabavio, ali je bilo ono, cas imam kartu u ruci, cas je nemam. Ali ipak sam je dobio, po ceni naravno. Mada, uvek sam bio protiv tapkanja i ostajem pri tome.
Back to top
View user's profile Send private message
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 12 Aug 2004 20:40    Post subject: Reply with quote

Ja sam igrom slucaja imao dve karte po ceni.Jednu sam prodao, naravno po ceni....
Sto se mene tice, ne podrzavam tapkanje, licno to ne bih radio, ali mi bash pishte jaja sto je neki lik iz donjeg stepojevca, koji dodje jednom u dve godine na stadion, dao cak 1200 dinara za kartu ( lik ispred mene u redu).
Svako ko je manje vishe redovan na stadionu, naci ce kartu naneznamnijanakoji nacin.
Citam na drugim forumima, ljudi se prepucavaju ko,kako,koliko zaradi i sl...Ma brate,boli me....Uostalom, koreo, baklje,flajeri kostaju, ne padaju sa neba.
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 12 Aug 2004 21:40    Post subject: Reply with quote

Prvo da kazem radovanu da me nije lepo shvatio, i vi koji ste dali hiljadu ili vise/manje dinara ste normalno postupili. Znaci navijacu je cilj da udje na stadion i nije bitno da li ce uci na propusnicu, na foru, da li ce dobiti ili kupiti kartu vazno je da udje na tribinu i bodri klub. To je osnovnije od osnovnog. E onda dolazi ona kikijeva prica. Navijas devedeset minuta, ispostujes uputstva, podignes koreografiju i to je sve. Ima mnogo ljudi koji ne mogu ili ne zele dalje od ovoga da idu i to je njihov izbor. Naravno da sinoc na severu nije bilo 15 000 pravih navijaca. Ali svako ko je dosao trebao je da ispostuje tribinu na gore pomenuti nacin. Na severu je sinoc mozda bio neki muzicar koji navija za zvezdu i voli ponekad da dodje na tekmu. Ali njegov zivot je muzika i tome je maksimalno posvecen. E sad zamislite da ja kao navijac koga pomalo zanima muzika dodjem na nekom koncertu da kenjam tom muzicaru i da mu solim pamet a covek ceo zivot posvecuje tome. A mene boli kurac, zajebavam se, zivim svoj zivot, navijam i uzivam ali ko njega jebe sto sve svoje vreme trosi na muziku nek ga duva indijanac imam ja pravo da budem nezadovoljan! Pod jedan ima lose pesme u poslednje vreme. Pod dva ne svidjaju mi se ljudi koji u poslednje vreme kupuju njegovu muziku i pod tri i najvaznije nema besplatnih karata za koncert nego, zamislite molim vas moramo da ih kupujemo! I to kod tapkarosa po duplo vecoj ceni. Ma nek ga sisa muzicar necu vise da slusam njegovu muziku iako je ustvari nisam ni do sad slusao ali hteo sam malo nekom da prikenjam pa rekoh sebi, sto ne njemu?!
STA TE BRE BOLI KURAC DA LI NEKO TAPKA KARTE??? Jel to tvoj problem? Ko si ti i sta sever tebi znaci? Ako neko treba da se buni to smo mi koji ne zelimo da tapkamo a za razliku od svih vas koji ovde kenjate a mnogo nemate pojma o cemu pricate, mi bi mogli ne da tapkamo nego da se izivljavamo. Mi i menjamo tu pricu i iskorenicemo je a vi misevi da se nosite malo u picku materinu degensku. Uvalite se bori corbi ili bajagi na forum da im kenjate o losim albumima nas pustite na miru.
Bokser- jebem ti mrtvog oca, majku i sestru sisaj ga bre picka ti materina degenska.
Back to top
View user's profile Send private message
RedLeo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Aug 2004
Posts: 84
Location: Belgrade

PostPosted: 12 Aug 2004 21:59    Post subject: Reply with quote

Quote:
STA TE BRE BOLI KURAC DA LI NEKO TAPKA KARTE??? Jel to tvoj problem? Ko si ti i sta sever tebi znaci? Ako neko treba da se buni to smo mi koji ne zelimo da tapkamo a za razliku od svih vas koji ovde kenjate a mnogo nemate pojma o cemu pricate, mi bi mogli ne da tapkamo nego da se izivljavamo. Mi i menjamo tu pricu i iskorenicemo je a vi misevi da se nosite malo u picku materinu degensku. Uvalite se bori corbi ili bajagi na forum da im kenjate o losim albumima nas pustite na miru.
Bokser- jebem ti mrtvog oca, majku i sestru sisaj ga bre picka ti materina degenska.


Ima jedan naš poznati stari film ili ti fikcija kada se stvari ponavljaju a to se zove :*VEĆ VIĐENO*!

Samo kad bi znao gde sam to video.... Question ermm
_________________
Док срце куца у нама ти ЗВЕЗДО ниси сама...
Back to top
View user's profile Send private message
Boki
ДЕЛИЈА


Joined: 15 May 2004
Posts: 199
Location: Over The Hills And Far Away

PostPosted: 12 Aug 2004 22:01    Post subject: Reply with quote

Da se razumemo tri stvari...
1.Ova diskusija ne vodi ničemu...iluzorna je...i prerasta u pičkaranje

2.
a)Nikola BGD"...Imam gomilu drugova koji vole Zvezdu vise od tebe ali za razliku od tebe imaju zivot, rade studiraju i nije im jedini izvor prihoda preprodaja karata ili neka druga sitna mahinacija vezana za Zvezdu."
b)Hatori Hanzo "...To je osnovnije od osnovnog. E onda dolazi ona kikijeva prica. Navijas devedeset minuta, ispostujes uputstva, podignes koreografiju i to je sve. Ima mnogo ljudi koji ne mogu ili ne zele dalje od ovoga da idu i to je njihov izbor."

a+b=Od '93-će sedim na Zapadu kad skupim kintu za kartu

3.Za one koji se tada nisu rodili ili nisu imali prilike da prisustvuju svim utakmicama Zvezde u KEŠ-u '90-'91...Vodio sam oca i majku na Sever na sve utakmice...ni njima ni drugima nije dlaka sa glave nije falila,a kop je bio pun većih ludaka nego ovih sada,al' je komandant zavodio red na svakoj tekmi...

Pozdrav Cool
_________________
Слободан Бобан Јанковић 1963-2006
12 година и 326 утакмица
Back to top
View user's profile Send private message
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 13 Aug 2004 07:19    Post subject: Reply with quote

Boki wrote:

Ova diskusija ne vodi ničemu...iluzorna je...i prerasta u pičkaranje

_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 13 Aug 2004 08:11    Post subject: Reply with quote

Jedna mladja ekipa na severu je imala 2-3 karte viska jer su usli na prevaru...i mogli su ladno da uzmu da prodaju kartu za 700-800 dinara i da imaju za pivo ili sta vec..E pa nisu vec podelili ostali ortacima iz mladjih ekipa koji nisu imali...pazi nisu imali likovi koji su se drkali u najlonima 6 dana i 6 noci a imaju sever likovi dosli iz tri lepe pizde materine...D E L I J E O Dz A C I na primer...kakvi bre crni odzaci kakvi bakraci...pa i onaj modrica...da ne poverujes...

Sto se tice tapkarosa....prica pricana 1000 puta...ako vidite nekog matorog prljavog dripca udriga kolji otimaj karte...jel to neko brani? ne... ako imas kupi i to je to....A ako vec znate sve "vodje" uvatite ga pa mu rcite to u lice...nemoj vise da smarate ovde nas nebitne likove...

Samo jos nesto...rekao sam u drugom topicu da je bolje 6000 nego 13 000....greska! bolje 2500 koji ce doci i na ofku pa taman svi drzali po 5 zastavica odjednom...

Ako ste toliki "ludaci" koji volite zvezdu vise od "ovih majmuna iz beograda koji se cimaju za 13 000 ljudi" dodjite na ofku...
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 13 Aug 2004 09:49    Post subject: Reply with quote

Giska, samo da napomenem, tekma protiv OFK je odlozena zbog jebene olimpijade...
Sledeca je valjada u NS, ako i ta ne bude odlozena...
Back to top
View user's profile Send private message
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 13 Aug 2004 10:40    Post subject: Reply with quote

Odlozen i ofk i ns....ali to je extra ne bitno kada je tekma....poenta je da se dodje na istu!!!!!!!!!!!!!!!

stan cete sad svi da mi dolazite na ligu sampiona....e da bog da mi neko da 2-3 viska ima da prodajem sever za 3000 dinara!!!
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 13 Aug 2004 11:35    Post subject: Reply with quote

nije da je bas nebitno kada je tekma, jer da bi se doslo na istu ipak bi morali znati kada je

ja cu isto da pokusam da dodjem do vise karti za sledeci mec, pa bio to i Zemun, pa da valjam za 1.000, dovoljno mi je Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 13 Aug 2004 11:38    Post subject: Reply with quote

Giska wrote:
Odlozen i ofk i ns....ali to je extra ne bitno kada je tekma....poenta je da se dodje na istu!!!!!!!!!!!!!!!

stan cete sad svi da mi dolazite na ligu sampiona....e da bog da mi neko da 2-3 viska ima da prodajem sever za 3000 dinara!!!


samo
ma za svaku subotu koju su proveli na Marakani i po zimi i po vrucini i sad za Borac sto smo primili gol ma ima ko Dzaja da kupim pola Vracara izgradim i sebi i ekipi stanove i rolex ima da kupim od cene koja ce da bude za sever znaci opusteno samo za pitanje koliko je sever 20 evra da ti kazem...
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 13 Aug 2004 11:48    Post subject: Reply with quote

Ovo ce biti zadnji post na ovu temu od mene.
HH i Giska izgled da se mi nismo razumili. U principu mislimo isto ali smo se pogresno izrazli.
Kao sto sam reko naravno da ljudi iz grupa treba da dobiju karte za Dz i ko to osporava ima podstanara u glavi. Ono sto je meni zasmetalo jeste sledece: Zivim u Zemunu na zvezdine utakmice idem skoro sve (na mari skoro sve, gostovanja 50%). Bio sam prosle godine na Obilicu po kisi, bio sam i proti ofke na mari (utakmica za pamcenje) takodje po kisi....itd. Zasto se nije moglo ispasti fer prema nama koji eto da kazem nismo redovni koliko vi iz grupa, ne idemo na sve utakmice, ali smo redovniji od tih delija iz Odzaka, Banje koviljace, Lapova.............. Zasto se dozvolilo trebovanje severa!!! Zasto jedan lik iz Sapca u ponedeljak tapka sever po cijeni od 1000 din , inace ga znam. Od njega sam i kupio taj sever za hiljadu din. On iz Sapca doso da tapka sever!!!!!!!!!
Takodje slazem se i sa pricom "sta koga boli kurac za to tapkanje", jebiga ljudi iskoristili politiku uprave i boli ih tuki, zaradjuju!
Po meni sever se treba ostaviti ljudim iz bg, trebovati samo Novom Sadu, Aleksincu (mada mislim da oni i ovako mogu nabaviti karte), Valjevu, Nisu (ako sam nekoga zaboravio izvinjavam se, ali mislio sam na gradove koji su redovniji na severu)! Ostali na jug!

Giska, ako budes imao viska severa ostavi jedan za mene, Radovan ne bira sredstvo da stigne do cilja. Cijena 3000 kao sto si sam rekao. Wink
Naravno ako se nesto ne promijeni na blagajni, u sta cisto sumnjam.
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 13 Aug 2004 12:00    Post subject: Reply with quote

Branko Parac wrote:
ma ima ko Dzaja da kupim pola Vracara izgradim i sebi i ekipi stanove


Laughing Laughing Laughing

dobro napreduje ona zgrada, bice to prava lepotica pored siptarskog parka. Ko zna koliko ce kostati kvadrat... Shocked
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 13 Aug 2004 18:05    Post subject: Reply with quote

RedLeo nisam razumeo sta si hteo da kazes...
Ma u stvari nema potrebe da trosim svoje vreme na ovom raspalom forumu jer su na njemu ne znam kako ali samo obicni simpatizeri i zvezdina publika. Tek po neki navijac ali takvi se nisu mesali u ovu diskusiju. Sve jedno, uzivajte i raspravljajte do mile volje ovo je vise vas forum nego moj, samo ne znam kako ste uspeli da se svi nadjete ovde i da opstanete.
Nemate predstavu sta znaci biti navijac i koja je razlika izmedju tog pojma i prijatelja kluba ili simpatizera. Isto volite zvezdu kao i mi to je jedina dodirna tacka sa nasim svetom. U svakom slucaju UZIVAJTE!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop