DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Memorijalni turnir

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Pedjo_BBrdo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Sep 2003
Posts: 586
Location: Небеска Србија

PostPosted: 10 Aug 2004 09:07    Post subject: Memorijalni turnir Reply with quote

Ne znam zasto niko nije otvorio temu o ovome,da li niko odavde nije bio upucen u odrzavanje turnira ili vec sta ali ajde da napisem koju rec i o tome ako vec niste informisani,ne bi bilo u redu ne pomenuti ovo.Ova tema moze da spada i u navijacke a i u sportske.Naime rec je bilo o odrzavanju sad vec mozda i tradicionalnog memorijalnog turnira "Nemanja Radonjic 1982-2002" u organizaciji navijacke grupe Brigate.Turnir se odrzao 8. avgusta na terenima u Pionirskom gradu u popodnevnim casovima.Na turniru je ucestvovalo mnostvo ekipa,neka mi ne zameri neko ako sam nekog ispustio iz vida:Brigate I(sampioni),Brigate II(dorcol),Brigate III(Padina),Ultra Bojsi,Heoresi,Rodjen Los,Brigate Pancevo,Matori,Avangarda,Ultra Klan i Delije Kafe za koje sam by the way i ja nastupao Very Happy .Kao sto sam pomenuo Brigate I su sve redom poodvaljivali i postali sampioni.U prvom kolu su dobili nas Kafe sa 1:0,posle toga su redom padali i Brigate Pancevo,Ultra Bojsi i na kraju vrlo dobra ekipa Matorih.I to sve su savladjivali ubedljivo sa po 3-4:0 jedini gol im je dala ekipa Ultra Bojsa,a u mecu ove dve ekipe je vidjen i jedan evro auto-gol ali necemo pominjati ko ga je postigao,oni koji su bili na turniru znace Wink .Ekipa Kafea se pokazala kao tvrd orah iako u nepotpunom sastavu(citaj jedva se skupili) su pruzili najjaci otpor sampionima.BGD Boysi nisu dosli,tj. bili su ali nisu igrali ne znam zasto.Sve u svemu zanimljivo popodne,ako neko od brigadira ima slike sa turnira mogao bi da okaci,vredi videti,pogotovu neke od detalja sa tekmi Very Happy .Dogodine kad se vec malo vise procuje za turnir,nadam se da ce biti jos veci odziv i veca konkurencija.
Pozdrav
_________________
"Границе између Православља и јереси су исписане крвљу." (Старац Јероним Светогорац)
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 10 Aug 2004 14:13    Post subject: Reply with quote

Ja sam planiro da odem i odgledam turnir, kasnije da otvorim topic na tu temu, ali sam se se razbolio tako da sve to sto sam planirao nisam uradio.
Cestitam brigadirima na osvojenoj "tituli".

Nadam se da ce turnir postati tradicionalan, pa ce radovan sa par kolega (blejaca) sa foruma da prijavi ekipu za naredni turnir. Nadam se da to nije problem?

Nadam se da sjecanja na Nemanju nece izblijediti i da ce zivjeti zajedno sa ovim turnirom.
Back to top
View user's profile Send private message
Spartakus
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Mar 2004
Posts: 35
Location: NBG-NBG

PostPosted: 10 Aug 2004 16:07    Post subject: Reply with quote

Svaka vam Cast momci Smile
_________________
NAJLEPSI DEBELI COVEK U GRADU
Back to top
View user's profile Send private message
Pedjo_BBrdo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Sep 2003
Posts: 586
Location: Небеска Србија

PostPosted: 10 Aug 2004 17:41    Post subject: Reply with quote

Ma pustili smo Brigate da pobede u prvom kolu,nije fora da ih odma izbacimo na pocetku a njihov turnir Laughing .Salim se.Inace bili smo prinudno potpomognuti i jednim clanom Ultra Klana jer nas nije bilo dovoljno,a bio bi veoma zanimljiv duel Delije Kafe-Delije Net da je bila organizovana ekipa delije neta.
Pozz
_________________
"Границе између Православља и јереси су исписане крвљу." (Старац Јероним Светогорац)
Back to top
View user's profile Send private message
Che
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 314

PostPosted: 10 Aug 2004 18:25    Post subject: Reply with quote

Mi cemo svakako dati sve od sebe da ucestvujemo na sledecem turniru iz postovanja prema grupi Brigate i njihovom clanu koji je tragicno preminuo.

...

No, gledacemo da dodjemo u nekom slabijem sastavu, jer vise nema smisla da vam ja, ovoliki (pricam o velicini stomaka) i ovoliki ovisnik od piva - dajem golove petom, potom golmanu kroz noge, ili posle nekih pirueta, kao sto je to bio slucaj na Adi.

Kad navezbate, igracemo Wink

(Imam blagi osecaj da ce se, nekim cudom, i tada pojaviti Misha Tumbas.. izenanadno, bez ikakve najave, "nicim izazvan")
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nibe
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Jun 2004
Posts: 168

PostPosted: 10 Aug 2004 19:02    Post subject: Reply with quote

Pedjo kakve su ove mladje ekipice kao sto su Rođen loš Senjak i Avangarda nadam se da su dobri u fudbalu inace te dve ekipe uz nortrh storm i 100 mu gromova najvise cenim id mlađih ekipa!
Back to top
View user's profile Send private message
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 10 Aug 2004 20:44    Post subject: Reply with quote

Makazice petom golmanu kroz noge Exclamation
Laughing Misha Tumbas... Laughing Laughing
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
Sima_Srbija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 20
Location: Novi Beograd

PostPosted: 10 Aug 2004 21:10    Post subject: Reply with quote

Che wrote:

...

No, gledacemo da dodjemo u nekom slabijem sastavu



Dacemo Vam Kizu.
_________________
ima li mesta za Dzordza Besta
Back to top
View user's profile Send private message
Pedjo_BBrdo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Sep 2003
Posts: 586
Location: Небеска Србија

PostPosted: 10 Aug 2004 21:33    Post subject: Reply with quote

Rodjen Los kao sto predstavljaju svetlu buducnost severa isto tako predstavljaju jednog od jacih ucesnika turnira ubuduce,dobri su bili mada su naleteli na iskusnu staru gardu Matorih pa se nisu bas najbolje snasli,a Avangarda je ispala u prvom kolu,njih bas i nisam gledao.
P.S.Nedamo Kizu Very Happy
_________________
"Границе између Православља и јереси су исписане крвљу." (Старац Јероним Светогорац)
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 11 Aug 2004 08:51    Post subject: Reply with quote

Radovane, prvi blejac se javio Laughing
Ako vec postoji ekipa sa net-a, kako cemo mi da se zovemo?
Forum casuals? Smile Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop