DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Poljaci
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 09 Aug 2004 07:14    Post subject: Poljaci Reply with quote

slike govore sve provalite

prvo medju navijacima





a onda tuča je sa murijom


oni krenuli frontalno ko na filmu







i rezultat



ima jos slika ali ko ce sve to da stavi...
Back to top
View user's profile Send private message
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 09 Aug 2004 08:23    Post subject: Reply with quote

sa koje je ovo utakmice ?
i daj sajt na kome ima vise slika.
Back to top
View user's profile Send private message
CYHCXNHE
Guest





PostPosted: 09 Aug 2004 09:00    Post subject: Reply with quote

Englezi su u grupi sa Poljacima za kvalifikacije za SP. To bi trebalo videti uzivo Cool

08-Sep-2004 CHORZOW (Polen) Polen - England 20:30
Back to top
Tovalieri
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Apr 2004
Posts: 39

PostPosted: 09 Aug 2004 09:23    Post subject: Reply with quote

Nece biti frke, zato sto dolaze miroljubivi Englezi a Poljaci nesto specijalno ne prate reprezentaciju.
Vec su u zadnjih 5-6 godina imali nekoliko sudara naravno u Poljskoj.
Back to top
View user's profile Send private message
CYHCXNHE
Guest





PostPosted: 09 Aug 2004 09:32    Post subject: Reply with quote

znam da su bili neki neredi po gradu na tim utakmicama, koliko se sjecam oni su ih napadali svuda po gradu, ali neznam nista detaljnije o tim utakmicama...

iako nece biti ovih registrovanih engleza u poljskoj, sigurno ce biti nekih (vecih) incidenta, posto ce ih poljaci opet napadati gde god stignu... kada engleski navijaci dolaze to je fudbalski gledano ko' kad ti Brazil gostuje Wink
Back to top
Tovalieri
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Apr 2004
Posts: 39

PostPosted: 09 Aug 2004 09:37    Post subject: Reply with quote

Steta je sto se igra u Chorzow a ne u W-wi. Sta ces kad W-wa nema neki stadion ali "zyletka" bi sredila dorodoslicu Englezima.
Back to top
View user's profile Send private message
CYHCXNHE
Guest





PostPosted: 09 Aug 2004 09:44    Post subject: Reply with quote

u pravu si! u Chorzow-u (bivsi Königshütte) zive dosta Nemaca koji nemaju bas puno veze sa poljskom reprezentacijom...
Back to top
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 09 Aug 2004 11:10    Post subject: Reply with quote

Koliko se ja sećam bila je zakazana tuča u parku Englezi došli i poneli po neku flašu a Poljaci ih sačekali i iskasapili sa svim i svačim.

I Englezi nisu više patke pa će sad biti drugačije i oni će organizovati patrole ne bojte se kao u Slovačkoj.
Back to top
View user's profile Send private message
RedLeo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Aug 2004
Posts: 84
Location: Belgrade

PostPosted: 09 Aug 2004 18:46    Post subject: Reply with quote

Gledao sam preko telke ovaj fajt izgledao je fantasticno!! Sta da vam kucam kada mi je ortak koji zivi tamo i prisustvovao da ne kazem ucestvovao, sve na tenane ispricao!!!
Poljaci uopste nisu najvni kako izgleda licno bi voleo da se sastanemo sa nekom od njihovih hool ekipa cisto da se zna ko je GLAVNI!? fish
_________________
Док срце куца у нама ти ЗВЕЗДО ниси сама...
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 09 Aug 2004 22:48    Post subject: Reply with quote

2.liga Pl Ruch Chorzow-LKS Lodz,u tuci su ucestvovali i "Destroyers"Widzewowi inace prijatelji sa "Psicho Boys-ima" Ruch contra Lks,tekma odigrana u junu,60 zandara povredjeno,2-3 hoolisa ostala bez oka od gumenih...itd...
8.septembra Pl ekipe ce se verovatno medjusobno sukobiti...?!
U Hozovu zivi dosta Poljaka Svabskog porekla,navijaci su pro-nemacki nastrojeni,Slezija...
Tuca u "saskom parku"'99 nisu prisustvovale bande iz Londona,PL ekipe su se uglavnom slozile i razmontirale ostale Engleske Firme...
Za septembar ceka oko 4 600karata za Ostrvljane...

www.kibice.net
www.ultras.pl
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 11 Aug 2004 22:49    Post subject: Reply with quote

CYHCXNHE wrote:
Realno gledajuci mislim da su Englezi trenutno i dalje broj jedan (brojnost, pogotovo na gostovanjima + nisu picke, ne povlace se tek tako). Posle njih odma idu Poljaci koji su cesto spremni na sve, ali ih nemo u tolikom broju na strani. Pa onda idemo mi i Grci. Tako nekako bi izgledala jedna moja ranglista...


Tacno je Ostrvljani su br.1,,ja recimo imam svoju logiku,prirodni su hard core hooligani,u Pl je drugi trip,masa trenira :box,kik,vali tudo...uvek spremni,sa strane su prisustvovali na reprezentaciji:Paris ,par hiljada,lesili su camuge po gradu ,jer nisu imali s"kime,London par hiljada Poljaka+United Hooligans {Arka ,Lech Poznan,Cracovia Krakow} oko 200 ljudi ,koji su bili izolovani na Webliju...mnogo jaka ekipa se tada pojavila:Ragbisti,boxeri...navijaci...
Prosle godine ili pre dve ,Legia je imala fight sa Utrechtom u Holandiji gde su im pomagali Den Haagovi hooligani...
Wisla se pojavila u Rimu contra Lazio u broju 4ooo,biancocelesta nigde...
Mi osim poslednjeg konflikta u Zurichu,i Becu nismo imali ni jedan fight pravi navijacki...
Grci su isto fanatici ,kao i Mi ,ali vise vole da zapale "nasto"...nego da stanu na ruke ,sto se NAJVISE ceni u "evropi"...

Delije&Misfits
Orthodox brothers
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
CYHCXNHE
Guest





PostPosted: 13 Aug 2004 09:52    Post subject: Reply with quote

u evropi se mora praviti velika razlika izmedju navijaca i huligana, kao i navijaca reprezentacije i klubova! sto se tice navijanja, englezi mi se kao navijaci ne dopadaju nesto posebno, ok jesu glasni (i to cesto samo na trenutke) i imaju ok pesme, ali nemaju koreografije, baklje, itd. ali su masovni kao niko, pa njih je bilo u ALBANIJI blizu 10.000 pre par godina...

poljaci su stvarno stoka nevidjena i koriste sve i svasta, cesto i opasne stvari po zivot! molotof napunjen ekserima, itd... mislim vidi se i po slikama da to nisu deca...

ok, sto se nas tice, nemozes racunati samo Bec i Cirih, ima tu dosta toga sto se desavalo na derbiju, basketu, itd. po meni smo mi neki mix izmedju italijana (koreografija, baklje, itd.) i engleza (hardcore)... sto i nije lose Cool
Back to top
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 13 Aug 2004 09:57    Post subject: Reply with quote

CYHCXNHE wrote:
u evropi se mora praviti velika razlika izmedju navijaca i huligana, kao i navijaca reprezentacije i klubova! sto se tice navijanja, englezi mi se kao navijaci ne dopadaju nesto posebno, ok jesu glasni (i to cesto samo na trenutke) i imaju ok pesme, ali nemaju koreografije, baklje, itd. ali su masovni kao niko, pa njih je bilo u ALBANIJI blizu 10.000 pre par godina...

poljaci su stvarno stoka nevidjena i koriste sve i svasta, cesto i opasne stvari po zivot! molotof napunjen ekserima, itd... mislim vidi se i po slikama da to nisu deca...

ok, sto se nas tice, nemozes racunati samo Bec i Cirih, ima tu dosta toga sto se desavalo na derbiju, basketu, itd. po meni smo mi neki mix izmedju italijana (koreografija, baklje, itd.) i engleza (hardcore)... sto i nije lose Cool



Nisi Me skapirao,naveo Sam desavanja,nasih generacija po Evropi...
Nismo imali "prave"obracune po kontinentu...

Svako ima neki svoj trip,stil koji voli,gotivi...
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2004
Posts: 601
Location: ...тамо где је Звезда

PostPosted: 14 Aug 2004 19:19    Post subject: Reply with quote

nas mame ne pustaju na fudbalske utakmice od kada su se na stadionima pojavila skandiranja koja sadrze ruzne reci.izvinite sada moramo da idemo,vec vidimo navijace Banatskog cvarka kako nose pun frizider frikom sladoleda,a nama fali jos sam ''stvar'' pa da mozemo da ucestvujemo u nagradnoj igri: osvoji 4 korner zastavice,4 case mleka i pistolj na vodu.Pozdrav od

Navijaca (mame nam ne daju da koristimo naziv huligani) Vojvodine i Novog Sada


OVO BI TREBALO ZABRANITI!Salu na stranu,ali ne bih se slozio sa vama da smo mi iza poljaka (ne mislim samo na fight,vec na sve ukupno).Poz. za sve prave navijace.

MNOGI NAS KOPIRAJU ALI NASE KOREOGRAFIJE SU JEDINSTVENE!!
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
jeremija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Aug 2003
Posts: 59
Location: Zemun,Kraljevina Srbija

PostPosted: 14 Aug 2004 21:51    Post subject: Reply with quote

Ne bih iz price izostavio ni Madjare.
_________________
stella vita est,residui nugae sunt
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop