DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Navijanje na Zvezda-YB
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 05 Aug 2004 08:25    Post subject: Reply with quote

@cabron---odlicno ako si odradio bez karte..Wink..Trazili smo te ( jer si kolima, a "decko sa kreditom" je organizovao da odemo po karte) ali jbga nismo te nashli... Laughing Ali na kraju ispade sve kako treba, i za nas a po tebe josh bolje... Laughing Pozdrav.
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
DELIJA 28
Guest





PostPosted: 05 Aug 2004 08:48    Post subject: Reply with quote

Sto se tice te organizacije navijanja...
Ne znam sta je razlog,zasto se vodje nisu popele na sipku,mada sam video jednu situaciju.Na sipci do zapada gde su stacionirani militantni Smile Ultra Boys-i u jednom trenutku kada je navijanje oslabilo jedan od mladjih vodja se popeo da motivise ljude da navijaju ali su ga G... i UB spustili dole.E sad,na znam sta je razlog...kamere,zandari,represija jebem li ga,ali je po meni ozvucenje bilo dobro.

Svi na borac u subotu.
Back to top
Rep Srpska
Guest





PostPosted: 05 Aug 2004 09:04    Post subject: Reply with quote

E sad mi krivo sto sam 4 puta soro za 3 sata voznje do Beograd pa ne vidjeh to cudo od novog wc-a. Cujem da nije los ali rekose mi i da imamo probleme sa vodom, kap po kap pa mozda i ne umres od zedji.
Navijanje je pocelo jako dobro kao i uvek.Vatromet je bio prijatno iznenadjenje. Mada, nadam se protiv psv-a nekoj zanimljivoj koreograafiji. Lik koji je vodio navijanje smorio je Sever u prvom poluvremenu forsirajuci 1-2 pesme. Bila su nam zanimljivija ona 2 naduvana kondoma i tuca u desnom delu tribina. Igra u prvom ko ku'ac. Sreca pa dadosmo gol i onaj Neri se povredi. 2 pol. druga prica. Raznovrsnije pesme, bolja igra... Nisam ocekivao onoliki broj ljudi na tekmi. Sve u svemu ,bilo je dobro. Vidimo se za 6 dana u jos vecem broju.
I, da, ispod istocne tribine celu njenu duzinu ukrasili su transparenti iz RS. Verovatno slucajno ali bila je to bas lepa slika.


S' VEROM U BOGA
ZA SPAS I SLOBODU
REPUBLIKE SRPSKE
Back to top
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 05 Aug 2004 09:25    Post subject: Reply with quote

DELIJA 28 wrote:
Sto se tice te organizacije navijanja...
Ne znam sta je razlog,zasto se vodje nisu popele na sipku,mada sam video jednu situaciju.Na sipci do zapada gde su stacionirani militantni Smile Ultra Boys-i u jednom trenutku kada je navijanje oslabilo jedan od mladjih vodja se popeo da motivise ljude da navijaju ali su ga G... i UB spustili dole.E sad,na znam sta je razlog...kamere,zandari,represija jebem li ga,ali je po meni ozvucenje bilo dobro.

Svi na borac u subotu.


Razlog tome je ne znam da li ste primetili na ulazu na tri lista papira okačen novi zakon ukratko.
Drugo ima i treće i četvrto zašto su ga spustili i peto...
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 05 Aug 2004 09:31    Post subject: Reply with quote

Caki wrote:


radovan: probaj malo da pises kad si trezan


Evo sad sam trijezan i uvidjam da sam sinoc lupao kao otvoren prozor.
Trudicu se da u buduce kada pijem istekam komp iz struje a produzni sakrijem kod komshije.

Da istaknem da me razocaralo navijanje u posednjih 10 min.
Ko da gubimo, tako smo zvucali. Da pozdravim momke iz Lapova znam da jednog zovu "bez mozga".... Shocked navijali su upravo tako "bez mozga".
Jedva cekam subotu, nedostaje mi jedno normalno navijanje.
Et' odo' ja da ucim, blizi se ispitni rok!
pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message
Jordan
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Feb 2003
Posts: 148
Location: Aleksinac

PostPosted: 05 Aug 2004 10:35    Post subject: Reply with quote

Navijanje je bilo ok, ali se plasim da ce se protiv PSV-a ponoviti, Lacio i Rozenborg..

Najvise me je nerviralo ono tapsanje pre pesme (sto je rekla kiki) i tapsanje bez razloga.

Deo prema zapadu je bio ok, ali zato onaj deo prema istoku je "presedeo" celu tekmu.

A i ja sam iznenadjen posetom i i malim brojem tuca, ali to je verovatno jer nije bilo uobicajenog cimanja oko koreografije.

Sve u svemu mislim da ne moze da bude bolje protiv PSV-a zbog mora indijanaca kojih je do duse bilo i sada. (nadam se da gresim)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 05 Aug 2004 10:58    Post subject: Reply with quote

Džordane pa nisu tuče zbog koreografija...
Back to top
View user's profile Send private message
tnt
Guest





PostPosted: 05 Aug 2004 12:03    Post subject: Reply with quote

Ja sam sinoc bio na istoku jer nisam mogao da nabavim karte za sever,sve sam cupkao na onom sedistu!
Navijanje je bilo dobro na momente je grmelo i morate razumeti ljude koji stoje prema istoku i zapadu kad ne cuju koja pesma ide pa se ukljucuju u pola pevanja.
Zato se mora organizovati bolje i to moraju vodje da uzmu na sebe i da stave minimum 4 coveka na sipke i da vode navijanje(kao na derbiju u kupu) setite se kako je tada grmelo!

Pozdrav iz Futoga!
Back to top
Delije Valjevo
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Dec 2002
Posts: 142
Location: Valjevo,Ravna Gora

PostPosted: 05 Aug 2004 12:12    Post subject: Reply with quote

radovan wrote:
Caki wrote:


radovan: probaj malo da pises kad si trezan


Evo sad sam trijezan i uvidjam da sam sinoc lupao kao otvoren prozor.
Trudicu se da u buduce kada pijem istekam komp iz struje a produzni sakrijem kod komshije.


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Valjevsko pivo - NEMA BOLJEG!!!
Back to top
View user's profile Send private message
CuBOYS
Guest





PostPosted: 05 Aug 2004 13:05    Post subject: Reply with quote

To sto na severu ima brdo pravih indijanaca,kriva su trebovanja,TAPKAROSI... Mnogo pravih ljudi ne mogu da nadju kartu z a sever,ali zato ciga iz Nemacke koje poveo babu i strinu da vide marakanu moze da pljusne 1000 din.,za sever.Isto tako Zitopromet,Polet i sl. firme mogu da trebuju karte a ja ne mogu da dobijem ni 10 karata za ljude koji idu i na Zetu,,Napredak i slicnu boraniju
Back to top
CURVA SUD
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Nov 2002
Posts: 44
Location: BgD

PostPosted: 05 Aug 2004 13:12    Post subject: Reply with quote

Branko Parac wrote:

Timo sta si caskao sa Ljupkom?

reko mu je :
slusaj starkeljo, ako mislis pobediti ne smes izgubiti"
Very Happy Laughing Very Happy Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
CuBOYS
Guest





PostPosted: 05 Aug 2004 13:25    Post subject: Reply with quote

500 din sever za PSV!!!!!!!!
Ali na brinite ,imaju firme para,a i zaboga neki su stedeli jos od lazia... Evil or Very Mad
Back to top
tnt
Guest





PostPosted: 05 Aug 2004 13:41    Post subject: Reply with quote

Pa stedeli su,jbg moraju saneri da dodju da gledaju psv - to je stvar prestiza!!!
Back to top
Jordan
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Feb 2003
Posts: 148
Location: Aleksinac

PostPosted: 05 Aug 2004 16:05    Post subject: Reply with quote

Branko,
vecina tuca na severu je zbog majmuna koji ne znaju sta je koreografija pa samim tim ne postuju one koji su je pravili.
Tu ne racunam one tuce koje traju 10 sekundi vec one "ozbiljnije" zbog kojih i navijanje stane.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 05 Aug 2004 16:10    Post subject: Reply with quote

Che wrote:
Sa mnom ste pricali, hvala svima na razumevanju jos jednom...

No, da ne duzimo ovde na tu temu, topic je - o navijanju na tekmi...


Ok, nadam se da je sve uredu!

CuBOYS wrote:
500 din sever za PSV!!!!!!!!


Jel to zajebancija ili stvarno?

BTW Kako je meni isao neki lik iza mene na qrac, znaci stajao sam u delu blize zapadu u gornjem delu, a taj kreten koji ima nekih cirka 30-35 godina psuje po igracima (klasican srpski selektor) i kad se pred kraj sa megafona culo "Ajmo svi ruke gore", on mangup poce da psuje i da se kurci "Sta ruke gore, ko je on, sta zamislja, nisam ja njemu dosao da dizem ruke ovde...". I ja se pitam dokle ce takvi mongoloidi da dolaze na Sever, sta im znaci taj Sever toliko? Ja ne znam ali bi stvarno trebao neko pri upravi da predlozi da Jug kosta manje od Severa da se bar kol'ko tol'ko razbistri situacija na Severu.

poz
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop