DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Navijanje na Zvezda-YB
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 04 Aug 2004 22:25    Post subject: Reply with quote

Ja sam pijan tako da cu ja se pridruziti ovon topicu.


Mene su navijaci Mladih momaka odusevili. Ono gubi tim 3:0 a mi goli do poajsa navijamo sirimo shalove.
Ne znam kada su stigli u Bg i da li su setali gradom (pili). Jeli bilo nekih carki sa njima?
Pa moao bi da stavis podnick kao "otvarac topica" Wink
Back to top
View user's profile Send private message
red boy
Guest





PostPosted: 04 Aug 2004 22:39    Post subject: Reply with quote

Ma kakva setnja kroz grad!Stigli su 5-10 min. posle pocetka tekme!
Inace navijanje je bilo solidno,jer nije bilo toliko pozera kao protiv rozenborga!

Nas Grad,Tvoj Grad
Back to top
notorious
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2003
Posts: 216

PostPosted: 04 Aug 2004 22:40    Post subject: Reply with quote

fcrs83 wrote:
Moze ostati ovaj nacin vodjenja navijanja, ali ne bi bilo lose da neko stoji na sipci jer se tako postize bolji efekat, ljudi cesto ukapiraju sta se peva gledajuci samo u coveka koji vodi navijanje cak iako ga ne cuju...

Slažem se.Sećaš se organizacije na polufinalu kupa protiv miševa...Sa četiri mesta se vodilo,i pokriven je svaki sektor.Zato je zvučalo jebeno...
Danas je bilo volje za navijanje,i moglo je da se odradi ekstra.Ovako je bilo osrednje.Ne želim da optužujem organizaciju,ali činjenica je da ima nekih nedostataka koji se mogu ispraviti.
Back to top
View user's profile Send private message
.:smez:.
ДЕЛИЈА


Joined: 07 May 2004
Posts: 112

PostPosted: 04 Aug 2004 22:42    Post subject: Reply with quote

evo ja skoro stig'o.
navijanje je po meni bilo dobro, u nekim navratima odlicno. i mene je bilo iznenadilo sto je doslo onoliko ljudi. samo mi je zao sto nje bio koreo ili bar neka setalica. odusevili su me likovi koji su "pumpali" durex-e i igrali odbojku sa njima. bar to nisam vidjao pre.
nisam video nikakve tuce, ko zna neka pise.
poz
Back to top
View user's profile Send private message
Delije Valjevo
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Dec 2002
Posts: 142
Location: Valjevo,Ravna Gora

PostPosted: 04 Aug 2004 22:44    Post subject: Reply with quote

Malopre smo stigli u VA, jer smo imali neplanirano zadrzavanje u Stepojevcu (besplatno sve, i breskve, i paprike i burek, apivo - dzabe Very Happy ).
Bilo je veceras dobro, iznenadjujuce dobro obzirom da je SEVER bio "kao oko pun", ali stoji ovo za vodjenje navijanja, vodje moraju da se vide. Voleo bih da i u subotu protiv Borca bude SEVER na nivou. Vidimo se, odoh na pivo kod Prdze.
_________________
Valjevsko pivo - NEMA BOLJEG!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Diksi
Guest





PostPosted: 04 Aug 2004 23:02    Post subject: Reply with quote

Hocu i ja nesto da izjavim za TV Dnevnik! Sever je bio puniji nego sto se ocekivalo a navijanje je bilo osrednje. Samo je skakanje (na na na) bilo dobro izvodjeno. Problem je bio sto se glavni covek u vodjenju navijanja nije skoro nista cuo. Neka odma` baci u smece onaj prdavac od mikrofona. A u pravu su i ovi sto kazu da se vodja nije video. I jos nesto: da li cu docekati da na jednoj utakmici ne bude medjusobne makljaze!? Sve u svemu, moglo je to biti malo bolje koordinisano.
Back to top
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 05 Aug 2004 00:02    Post subject: Reply with quote

Zvezda mi je sve: ovaj put sam radio samo tehnicki deo oko rezervacije jer nisam u Bg, Che je organizovao sve "na terenu".

radovan: probaj malo da pises kad si trezan
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
super01
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jun 2004
Posts: 1

PostPosted: 05 Aug 2004 01:09    Post subject: Reply with quote

ja bio na zapadu i sve je bilo u redu mada se sever cuo malo tise, a za navijace yb svaka cast posto sam ih sreo na granici sa hrvatskom i ko sto neko rece bila je to probrana ekipa (zakljucak na osnovu tatua)posto su svi bili goli i svaki je imao istetovirano yb,a crvati su ih sve isterali iz busa radi kontrole pa se videlo.
Back to top
View user's profile Send private message
generacija`71
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Oct 2003
Posts: 124
Location: Location:Location

PostPosted: 05 Aug 2004 03:26    Post subject: Reply with quote

Caki wrote:
radovan: probaj malo da pises kad si trezan


Laughing
hvala vam za sve , nigdje vise ne idem , ovdje je u dure.
_________________
fat casual
Back to top
View user's profile Send private message
Dzontra Volta
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jul 2003
Posts: 53
Location: Zemun

PostPosted: 05 Aug 2004 04:10    Post subject: Reply with quote

Po mom misljenju navijanje je bilo sranje, moze to sever mnoooogo bolje da odradi. Vodje su se slabo cule... kurafte tehnika. Opet je bilo majmunisanja kada crnci prime loptu. Ne mogu da verujem da neki ljudi toliko nemaju mozga pa da upamte jednom za svagda da se to u evropi ne sme! Pa izbacice nas zbog toga.
Back to top
View user's profile Send private message
acafcrs
Guest





PostPosted: 05 Aug 2004 05:40    Post subject: Reply with quote

Cini mi se da je bilo dosta gastarbajtera koji su sa recima pesama u svadji. Pored mene su bili neki romi gastarbajteri koji nisu znali bas ni jednu pesmu (osim djurdjevdana), dok je jedan od njih bio posebna prica (pucketao je prstima sa rukama podignutrim u nebo, vrteo je salom kao maramicom na svadbi, pokusavao je da igra, hvatao se za kosu u fazonu pogodimla me pesme i mnogo toga jos). E, da, ja sam bio od kopa malo ka istoku i vodje su se cule extra, pa je mozda resenje malo vise onih zvucnika.

P.S. Sa propusnica je moglo da se ulazi, mozda ne na svim ulazima, ali je moglo
Back to top
gogili_
Guest





PostPosted: 05 Aug 2004 05:51    Post subject: Reply with quote

treba otvoriti podforum " kuknjave i plakanja"
Back to top
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 05 Aug 2004 06:13    Post subject: Reply with quote

kiki wrote:
Ja bila kod one sipke gde su bili Brigate i dobro se culo kroz zvucnik (mozda zato sto mi je bio iznad glave Laughing ). Ono sto me je sokiralo je da masa ljudi oko mene nije znala da se prvo krece sa tapsanjem kada se proziva istok ili pocinje: napred Zvezda, samo napred Zvezda. To bar do sada nije bio problem - mozda je to bilo uocljivo samo u tom delu.
Bilo je vise ljudi nego protiv Odenzea, ali je navijanje bilo losije (imali smo par uzleta, ali ostalo osrednje).

iako je bilo bas jakih momenata, imam utisak da dosta ljudi veze nema i nemoze da sastavi pet pesama, to moze da potvrdi verovatno i cinjenica da su se najjace cule stare stvari, ali i nevezano za to koliko smo bili glasni, jer sever uvek moze bolje.imam neki cudan utisak, jebiga sve mi mirise na sranje kad vidim gomilu onih pijacarskih dresova i salove sa yu-zastavom, a eto pre par dana sam na nekom od topika napisao kako je takvih sve manje.meni je posebno zasmetalo sto na kraju nisu pozdravljeni igraci kako treba, sto nije grmeo stadion-ceo.sve u svemu ok.

btw. decko sa kreditom je rekao da ne cekamo (ako mislimo na istog), pa sam otisao da trazim kartu, ali kad sam video da od tog posla nema nista otisao sam na pivo, pa sam morao da udjem bez karte Wink , zao mi je zbog tog decka koji je trebao da donese karte, nadam se da je sve ok.
pozdrav
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 05 Aug 2004 06:16    Post subject: Reply with quote

Mikane ostavi to Mikane Laughing Laughing Laughing

ma dobro je bilo

Timo sta si caskao sa Ljupkom?
Back to top
View user's profile Send private message
generacija`71
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Oct 2003
Posts: 124
Location: Location:Location

PostPosted: 05 Aug 2004 06:29    Post subject: Reply with quote

acafcrs wrote:
Pored mene su bili neki romi gastarbajteri koji nisu znali bas ni jednu pesmu (osim djurdjevdana), dok je jedan od njih bio posebna prica (pucketao je prstima sa rukama podignutrim u nebo, vrteo je salom kao maramicom na svadbi, pokusavao je da igra, hvatao se za kosu u fazonu pogodimla me pesme i mnogo toga jos).


`bemti ameriku, gdje sam ja doso.
Svaka cast , hvala vam za svaki detalj koji postavite , jer to je sve sto imam.
_________________
fat casual
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop