DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Ponovo o tuci u Cirihu
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tima
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Dec 2002
Posts: 167

PostPosted: 02 Aug 2004 15:00    Post subject: Reply with quote

lennox wrote:
a nikad mi nije bilo jasno kako mi crnogorci ( i srbi uz to ) da se ponasamo u ovakvim situacijama.
mi smo srbi zivimo u zajednickoj drzavi za ZVEZDU bih zivot dao! a opet nikako se ne osjecam dobrodoslim tamo... Rolling Eyes

Nemas razloga da se ne osecas dobrodoslim. Nama su svi Zvezdasi i pravi Srbi dobrodosli i nase antijugoslovenstvo nije usmereno protiv Crnogoraca iliti Srba iz Crne Gore vec protiv jedne nakaradne tvorevine, himne, imena, zastave, grba
_________________
Зашто плавуша навија за Партизан?
Зато што је глупа.

Зашто је плавуша глупа?
Зато што навија за Партизан
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 02 Aug 2004 15:47    Post subject: Reply with quote

lennox brate jednom si vec postavio i topik na tu temu, i ja mislim da sam ti odgovorio prvi ili medju prvima, i tu sam ti sve lepo objasnio ili bolje receno izneo svoje misljenje sa kojim mislim da se slozila vecina koja je procitala (nisam siguran, ali mislim).ne znam zasto bi se ti osecao lose ili neprijatno ako neko od ili iz bg ekipa proziva, izbacuje ili pegla nekog ko svojim (ne)ponasanjem maltretira okolinu, nema potrebe da pisem sta se pod tim podrazumeva, zasto bi se ti osecao neprijatno ako se neko iz podgorice ponasa kao stoka i ako ga neko iz bg tako i oslovi, nemoj to licno shvatati, kao sto ja ne bi za pola ljudi iz obrenovca, za koje znam da kad se napiju da se ponasaju kao dzudze najgore, zasto bi se ja ili ti crveneo zbog drugih.
jeste nekad i ljudi generalizuju pa kaze ...ovi crnogorci... ili ...ovi bosanci... , ali ja sam siguran da to ne treba da dozivljavas licno pogotovo ako si normalan lik u sta nesumnjam.
i nemoj se osecati neprijatno i nepozeljno ni u beogradu, ni u srbiji,ni na marakani - normalno, jer je ona i tvoja i moja
pozdrav
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
marko_australija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Jul 2004
Posts: 43

PostPosted: 02 Aug 2004 16:39    Post subject: Reply with quote

ja stvarno mislim da oni koji dolaze u jugoslovenskim dresovi necitaju ovaj forum (ako uopste znaju da citaju)
tako da je ova tema stvarno vise prestara a vi mlatite konje ako je to jedini nacin da nauce....

a ovo prozivanje se stvarno srece veoma cesto ovde...iako sam iz beograda stvarno me nerviraju ljudi koji ponavljaju da je zvezda beogradski klub i da su navijaci iz beograda klasa iznad ostalih...

jebi ga momci valjda vidite na koliko komadica nam je iscepkana Srbija, nemoramo jos i mi na tribini jos vise da se delimo na nase i vase....
neko nekad lepo rece "samo sloga srbina spasava"
_________________
Bubba Gump Shrimp Industries
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 02 Aug 2004 17:14    Post subject: Reply with quote

Jednostavno ,neradi se o podeli ,vec BG ekipa vodi tribinu & pitaju se sta&kako..?
A MNOGI neslusaju sta treba da rade & kako...?
Tako je svuda u Svetu:IRR vode svoj sever
AsRomaUltras vode svoj jug
Gate7 vode svoj sektor...
Znaci ekipa iz grada vodi glavnu rec,jednom za svagda!!!
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
DJOLE_Benkovac
Guest





PostPosted: 02 Aug 2004 18:27    Post subject: Reply with quote

Jedini koji dele Srbe su Gastoshi, neka su dobili preko pichke. Meni je jednom rekao jedan Srpski izbacivach, nakon Frke i Fajta u jednoj od poznatih Diskoteka u Svabiji. "Pa shta hoches ti Srbijancu, ovde dolaze samo Bosanski i Krajishki Srbi, a ne Srbijanci iz Srbije. Evil or Very Mad . Meni Puko Film i krenuo sam na njega....a shto je najgore. Nakon toga sledila je Sachekusha u Garazi, sa oko 30 likova chekajuchi na nas 5. Ja i ako ne zivim u Srbiji, Srbija je uvek u Srcu i Dushi. Eto, to mi je bio tada poklon za 18ti Rodjendan.

BG EKIPE SU BOG I BATINA NA KOPU, TOTALNO SU BILI U PRAVU.


Poz
Back to top
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 02 Aug 2004 18:41    Post subject: Reply with quote

Najgluplja rasprava koju sam citao ikad na ovom forumu je za ovo posle YB. Zatim su se javljali mnogobrojni i kojekakvi "prosvetitelji" sa "savetima za zdrav i uspesan zivot" na nasem severu. Mentolima koji zele da budu na navijackoj tribini treba da bude jasno jedno- za navijaca nema pravila i zakona osim onih koji vladaju na tribini na kojoj se nalazi. Kome se ovo ne svidja: "cao". A ta pravila neko nauci na tezi nacin, a neko na debiju zna kako se treba ponasati. To je aksiom, onome sa malo mozga a zeli da bude tu i voli da bude na tribini sve je jasno.
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 02 Aug 2004 18:48    Post subject: Reply with quote

Ama ljudi zar nije dovoljno receno o dogadjajima u Cirihu??????????

Tima svaka cast sto si sa "gornje sipke" organizovao i vodio...naravno koliko si mogao,navijanje. clap clap A meni je samo zao kada sam videla sa koliko razocaranja si pokusao vodis navijanje na donjoj tribini...i iako nisam do sada imala prilike da aktivno budem na severu,iako znam skoro sve zvezdine pesme,mene je zeludac zaboleo kada si jednom momku rekao..."ma oni neznaju pesme". Crying or Very sad Crying or Very sad Slusaj...mozda nije moje da sudim,ali tako je bilo zbog padobranaca i indijanaca koji misle da su uhvatili Boga za onu stvar ako su dosli i nacrtali se tamo.Sto se tice bacanja baklji na teren,treba im slomiti obe ruke,ili im oprostiti jer su nepismeni i bili tako u nemogucnosti da procitaju sva obavestenja i flajere pre utakmice/a i kako bi ih drugacije mama videla na televiziji?/ bash bangin bash
A niko mi ne moze reci da ne mogu nauciti...Nije tacno...pa osnovne stvari sta,kako,kada,koliko i ko se treba slusati sam i ja sto sam zensko/iako neko nije time odusevljen-mada se ja borim za svoje mesto na severu/sazvakala,grke smo naucili da pevaju i i to na putu od NBG-a do Ciriha...sto znaci...nije tacno da se ne moze...nego se nece jer neko treba da glumi pametnjakovica...E pa takvima treba pokazati gde im je mesto...
Izvinnjavam se na duzini post-a...ali stvarno ljudi....
Back to top
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 03 Aug 2004 06:43    Post subject: Reply with quote

stex_ser wrote:

dokle vise prozivanja ne-beogradjana?licno,mene ne vredjas ali zna da bude neprijatno.
uostalom,i tu koreografiju treba neko da 'podigne'.


Nije mi bila namera da vređam navijače koji nisu iz Beograda a ako sam nekoga i uvredio izvinjavam se.

DOBRO PROČITAJTE SVE TEKSTOVE pa onda komentarišite jer ovde niko nikoga ne proziva već samo ukazuje na neke stvari.

Po meni dosta je bilo sa ovom temom.
Back to top
View user's profile Send private message
Tima
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Dec 2002
Posts: 167

PostPosted: 03 Aug 2004 07:42    Post subject: Reply with quote

HSiki wrote:
Ama ljudi zar nije dovoljno receno o dogadjajima u Cirihu??????????

Tima svaka cast sto si sa "gornje sipke" organizovao i vodio...naravno koliko si mogao,navijanje. clap clap A meni je samo zao kada sam videla sa koliko razocaranja si pokusao vodis navijanje na donjoj tribini...i iako nisam do sada imala prilike da aktivno budem na severu,iako znam skoro sve zvezdine pesme,mene je zeludac zaboleo kada si jednom momku rekao..."ma oni neznaju pesme". Crying or Very sad Crying or Very sad Slusaj...mozda nije moje da sudim,ali tako je bilo zbog padobranaca i indijanaca koji misle da su uhvatili Boga za onu stvar ako su dosli i nacrtali se tamo.Sto se tice bacanja baklji na teren,treba im slomiti obe ruke,ili im oprostiti jer su nepismeni i bili tako u nemogucnosti da procitaju sva obavestenja i flajere pre utakmice/a i kako bi ih drugacije mama videla na televiziji?/ bash bangin bash
A niko mi ne moze reci da ne mogu nauciti...Nije tacno...pa osnovne stvari sta,kako,kada,koliko i ko se treba slusati sam i ja sto sam zensko/iako neko nije time odusevljen-mada se ja borim za svoje mesto na severu/sazvakala,grke smo naucili da pevaju i i to na putu od NBG-a do Ciriha...sto znaci...nije tacno da se ne moze...nego se nece jer neko treba da glumi pametnjakovica...E pa takvima treba pokazati gde im je mesto...
Izvinnjavam se na duzini post-a...ali stvarno ljudi....


Malo si pobrkala. Nisam ja vodio navijanje ni sa gornje a ni sa donje tribine. Taj na koga si mislila je bio neko drugi a svi koji treba da znaju znaju ko je
_________________
Зашто плавуша навија за Партизан?
Зато што је глупа.

Зашто је плавуша глупа?
Зато што навија за Партизан
Back to top
View user's profile Send private message
Tima
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Dec 2002
Posts: 167

PostPosted: 03 Aug 2004 07:45    Post subject: Reply with quote

plasticman wrote:
Hteo bih da primetim, da se u Timinom postu podkrala jedna stamparska greska u vidu velikog slova j. Wink

Slazem se, samo ja se trudim da pisem gramaticki tacno iako to nije ono sta ja osecam
_________________
Зашто плавуша навија за Партизан?
Зато што је глупа.

Зашто је плавуша глупа?
Зато што навија за Партизан
Back to top
View user's profile Send private message
dinamovac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 45

PostPosted: 03 Aug 2004 08:56    Post subject: Reply with quote

a nisi ti bio na sipki timicu onda sam krivi vidio na tv Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 03 Aug 2004 10:08    Post subject: Reply with quote

Pobrkala Si tu"dvojcu" kako po izgledu ,tako i po imenu...
Nije strasno...
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
Kraljevcanin_Marko
Guest





PostPosted: 03 Aug 2004 14:25    Post subject: Reply with quote

izvinjavam se momcima iz karlsrue koji su bili samnom u autobusu,za psovke i to sve!


pozdrav njima i ostalima na forumu
Back to top
Boki
ДЕЛИЈА


Joined: 15 May 2004
Posts: 199
Location: Over The Hills And Far Away

PostPosted: 03 Aug 2004 14:51    Post subject: Reply with quote

U vreme dok sam ja išao na Sever-organizacija je bila na nivou:navijanje,ulaz,bezbednost,atmosfera...moglo je čak i da se pije(pivo i sl.),posle '92 preselio sam se na zapad...što zbog godina,a što zbog manjka ljudi s' kojima sam išao na utakmice...došli su neki novi klinci koji kapiraju Zvezdu na neki drugi način,otišao je komandant,zaseo je Džaja...Neke stvari koje se sad dešavaju bile su onda nezamislive (uključujuči i ovu sramotu u Švajcarskoj-bez obzira ko je kriv).
Prema tome,šta će biti na dalje-biće,mada se meni ni malo ne sviđa,ali koga ovde za to zabole,ili možda ipak nekog žigne ona stvar.
pozdrav Ciganijo Rolling Eyes
_________________
Слободан Бобан Јанковић 1963-2006
12 година и 326 утакмица
Back to top
View user's profile Send private message
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 03 Aug 2004 21:24    Post subject: Reply with quote

cabron wrote:
lennox brate jednom si vec postavio i topik na tu temu, i ja mislim da sam ti odgovorio prvi ili medju prvima, i tu sam ti sve lepo objasnio ili bolje receno izneo svoje misljenje sa kojim mislim da se slozila vecina koja je procitala (nisam siguran, ali mislim).ne znam zasto bi se ti osecao lose ili neprijatno ako neko od ili iz bg ekipa proziva, izbacuje ili pegla nekog ko svojim (ne)ponasanjem maltretira okolinu, nema potrebe da pisem sta se pod tim podrazumeva, zasto bi se ti osecao neprijatno ako se neko iz podgorice ponasa kao stoka i ako ga neko iz bg tako i oslovi, nemoj to licno shvatati, kao sto ja ne bi za pola ljudi iz obrenovca, za koje znam da kad se napiju da se ponasaju kao dzudze najgore, zasto bi se ja ili ti crveneo zbog drugih.
jeste nekad i ljudi generalizuju pa kaze ...ovi crnogorci... ili ...ovi bosanci... , ali ja sam siguran da to ne treba da dozivljavas licno pogotovo ako si normalan lik u sta nesumnjam.
i nemoj se osecati neprijatno i nepozeljno ni u beogradu, ni u srbiji,ni na marakani - normalno, jer je ona i tvoja i moja
pozdrav


u redu je to bilo nego samo mi je palo na pamet da postavim pitanje koje me toliko zanimalo a dobio sam od time odgovor a to je : kad neko kaze ZVEZDA SRBIJA da li to iskljucuje crnogorce bosance itd...
izgleda da ne i ja sam izuzetno srecan zbog toga...
ne idu dzaba oni stihovi:

[i][color=red] CRNA GORA ,Krajina,Kosovo ,Sumadija
Zvezda , Srbija,nikad jugoslavija...
Cool Very Happy
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop