DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ZVEZDA-PSV
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Anonymous
Guest





PostPosted: 13 Aug 2004 02:09    Post subject: Reply with quote

Нема то везе да ли певаш по бусу/возу или граду пред текму па као слабије певаш пред крај текме,него јдноставно умор учини своје.Многи су путовали доста па су изморени....ево ја лично ,можда изгледа смешно,али слабо сам навијао задњих 15так минута јер сам био веома гладан Laughing

Немојте ми се смејати,бар сам искрен Laughing Exclamation
Back to top
kiki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 836
Location: Beograd

PostPosted: 13 Aug 2004 04:31    Post subject: Reply with quote

Nikola77 wrote:
Zatisje je trajalo samo par minuta,

Mislim da je zatisje trajalo dosta krace, mozda 10-ak sekundi, a onda se krenulo (bar sam ja tada krenula) sa navijanjem. U pocetku naravno manji broj, ali ubrzo vecina.
_________________
Danas su na Marakani bili oni koji ne vole Crvenu zvezdu. Oni koji Zvezdu vole, sačekaće sledeću evro utakmicu ili derbi kako bi pokazali svoju ljubav i odanost crveno-belom dresu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 13 Aug 2004 05:34    Post subject: Reply with quote

Branko Savic wrote:
A kakvo je ono blamiranje sa salovima? Pa tu ima i zutih, i belih, pa cak i crno-belih salova?


da stravno kakvo je Shocked ovo blamiranje



vidi koliko je crno belih salova ili Savic ima problema sa tv-om
Back to top
View user's profile Send private message
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 13 Aug 2004 08:46    Post subject: Reply with quote

Crno-belih nema. Neko bi pomislio: "simpatizer partizana dosao da bodri zvezdu" i sal bi mu bio oduzet.
Zutih ima, ali malo, to je ona varijanta sa puno zute boje, i po neka crvena linija. Bar sal naravno.
A ovi beli su najverovatnije oni sto se prodaju ispred severa, svileni.
Back to top
View user's profile Send private message
Кежуал
ДЕЛИЈА


Joined: 02 May 2004
Posts: 228
Location: Србија

PostPosted: 14 Aug 2004 00:40    Post subject: Reply with quote

Meni samo nije jasno ni dan danas,kako neko moze da nosi onaj sal komunjarskom zastavom na dnu,onaj gde se bas ta gadost istice...i vidim ga,ponosno ga dize,vrti ga,okrece,ljubi,gleda ga ikonu...mene 'odma zlo uvati. Rolling Eyes Ajde da kazes da su drugi salovi skupi,da ne moze da se priusti,onda bih shvatio,ali cena im je ista,ne mogu da se porede,imas modela da padnes na bulju,mozes da nadjes gde hoces.Ali ne,indijanac ostaje indijanac...on ce mozda i izaci iz svog sela,al' selo iz njega nikad!
_________________
"Михајло Пјановић може да се пореди са Митром Мирићем.
Затаји,али кад експлодира,нација је на ногама!"
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 14 Aug 2004 10:56    Post subject: Reply with quote

Branko Savic wrote:
A kakvo je ono blamiranje sa salovima? Pa tu ima i zutih, i belih, pa cak i crno-belih salova?

Sto se tice zutih salova..postoje bar salovi na kojima dominira zuta boja, ja mislim da simpsonovi imaju bar salove sa dosta zute boje (mislim da je kombinacija crveno,bijelo,zuto), neznam zasto te to cudi.
Sto se tice crno-bijelih... .mozda ti se ucinilo jer takodje postoje shalovi na kojima preovladava teget boja, pa mozda iz daljine (sa tv-a) lici na crno Wink .
U svakom slucaju je mnogo bolje od onih salova sa buvljaka koje na zalost i dalje vidjam na tribini.
Back to top
View user's profile Send private message
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 14 Aug 2004 11:38    Post subject: Reply with quote

hmm, po meni su gori oni salovi sto imaju sahovnicu, ili nesto tog tipa.
znate na koje mislim.
Back to top
View user's profile Send private message
Otkaceni_decko
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Aug 2003
Posts: 33
Location: ofsajd

PostPosted: 14 Aug 2004 14:17    Post subject: Reply with quote

Znam! To je ocaj. Tako su 2 lika na jugu iznad mene drzale zastavu,sahovnicu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
RedLeo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Aug 2004
Posts: 84
Location: Belgrade

PostPosted: 14 Aug 2004 14:43    Post subject: Reply with quote

Otkaceni_decko wrote:
Znam! To je ocaj. Tako su 2 lika na jugu iznad mene drzale zastavu,sahovnicu.


Ko se dobro seća ili je video da ne kucam držao a bilo je na pretek kako u Bari-u tako i posle, zastavice crveno bele kao šah?

Tako da nema potrebe za takvim glupostima zastava, šalovi ko šahovnica i td.. Ljudi pa boje našega kluba su CRVENO-BELE, kakve sad to ima veze.

Ne najbolje da imamo crno-bele pa da nam neko na forumu bude pametan pa otkuca kako navijači ZVEZDE imaju STOČARSKE zastavice(sem kada im otmemo a bilo je dosta puta) manite se tih glupih priča.

clap I ajmo sada CRVENO-BELI, ori se ceo STADION! clap
_________________
Док срце куца у нама ти ЗВЕЗДО ниси сама...
Back to top
View user's profile Send private message
DelijaBL
Guest





PostPosted: 14 Aug 2004 20:57    Post subject: Reply with quote

Mislio sam da se suzdrzim komentara ali cu morati ipak da nesto da kazem. Na Severu treba 100 ljudi samo da tuce stoku kojoj nikako ne ulazi u glavu da ako se kaze da se nesto ne dira onda se ne dira. Interesantno je da svi prvo procitaju letke koji su dijelili na ulazu i onda otkinu zastavicu. Cak ni kad su ih lijepo zamolili da ne diraju nije urodilo plodom jer izgleda pojedini razumiju sam kad dobiju po glavi, neke su po 3-4 puta lijepo zamolili ali ne,oni su najpametniji.
Back to top
jeremija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Aug 2003
Posts: 59
Location: Zemun,Kraljevina Srbija

PostPosted: 14 Aug 2004 21:43    Post subject: Reply with quote

aca_coa[FCRS] wrote:
hmm, po meni su gori oni salovi sto imaju sahovnicu, ili nesto tog tipa.
znate na koje mislim.


Hrvati nemaju monopol na crveno-bele kvadrate.
Secam se kad sam kao klinac '86 ili '87,video prvi put hrvatsku "sahovnicu",na Marakani je postojala gomila takvih crveno-belih zastava.
Posle su ljudi poceli lagano da ih povlace sa severa,ali mislim da je to bila greska,jer kao sto rekoh,ustase nemaju monopol na to.
_________________
stella vita est,residui nugae sunt
Back to top
View user's profile Send private message
Серђо Орси
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Apr 2004
Posts: 198

PostPosted: 15 Aug 2004 17:10    Post subject: Reply with quote

da se ovo ne pretvori u priču o šahovnicama, ja da iznesem svoje utiske sa tekme:

Navijanje je bilo odlično, mnogo bolje nego na JB, koreografija rame uz rame sa onom sa prošlogodišnjeg 3:0 derbija na marakani, indijanaca je bilo, ali su se ponašali koliko-toliko civilzovano.

ja sam prezadovoljan svime, i našim izdanjem i igrom momaka na terenu.
dobro, onaj drugi gol nismo baš morali da probamo, ali, svejedno, imamo lepe šanse za LŠ.

Na sever sam ušao čim su kapije otvorene, i imao sam priliku da pričam sa igračima kada su izlazili da vide teren. momci su stvarno ok, čvrsto stoje na zemlji i ne glume neke velike zvezde i frajere.

štekovo sam se na sredinu severa, iza gola, gde uvek i stojim, i u veoma kratkom roku sam popizdeo zbog morona koji uništavaju koreografiju.
ne mogu da shvatim da neko PROČITA letak i onda radi sve suprotno od onoga što na njemu piše. pa ljudi kao da su nepismeni. stvarno, bezobrazno do maksimuma.

Posebno me je iznervirao debeli pijani lik u plavom šorcu, koji je bio gore kod istoka. frajer je čim je ušao na sever razmotao svoju zastavicu, a onda krenuo da ruši sve zastavice u redu u kojem je bio. jedno sto ljudi se dralo na njega, ali lik nije odustajao. P... ga je lepo zamolio, D.... otišao i zalepio sve zastavice na njihova mesta, a debeli lik se samo nasmejao i seo. Čim su oni otišli, nastavio je po starom. totalni moron, uopšte mi nije žao što je dobio batine, ni on, a ni oni indijanci posle njega.

krivo mi je što nije otpevano HRABRO ZVEZDO, ali, i ovako je bilo dobro.
vođe na šipkama su se svojski trudili, i uspevali da animiraju masu tokom celog meča.

oduševilo me je što golovi PSVa uopšte nisu uticali na navijanje, a naši golovi su nas bacili u delirijum, mene drugi posebno, a posle trećeg nisam znao za sebe od sreće.

daj Bože da prođemo dalje, pa da nam ovako bude još bar tri puta ove jeseni u Ligi Šampiona.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

View previous topic :: View next topic
Page 10 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop