DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Hajduk - proslava titule
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ЛУТАК
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 124
Location: Корак од Трстеника

PostPosted: 02 Jun 2004 15:21    Post subject: Reply with quote

Nema sa vama sta razgovarat vi ste svoje pokazali!
_________________
http://www.svetosavlje.org/svetinje/veluce/Veluce.htm
Back to top
View user's profile Send private message
Spartakus
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Mar 2004
Posts: 35
Location: NBG-NBG

PostPosted: 02 Jun 2004 16:27    Post subject: Reply with quote

Lutak wrote:
Nema sa vama sta razgovarat vi ste svoje pokazali!



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
NAJLEPSI DEBELI COVEK U GRADU
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 02 Jun 2004 17:28    Post subject: Reply with quote

Lutak wrote:
Nema sa vama sta razgovarat vi ste svoje pokazali!

Iz koje si skupine?
Back to top
aLeKs_82
Guest





PostPosted: 02 Jun 2004 19:59    Post subject: Reply with quote

Ako si pismen i znas na kom si forumu,znaces i za koga navija!
Back to top
Damir
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 May 2004
Posts: 6

PostPosted: 06 Jun 2004 17:24    Post subject: Reply with quote

nije zgorega napomenit da su nas romini ultrasi proglasili najboljom ovogodišnjom navijačkom skupinom na olimpicu.

Hajduk Split (Croazia)
Che dire? Arrivano a Roma in 4-5.000 decisamente bellicosi, trovano pane per i loro denti e sostengono la loro squadra durante tutta la partita, con qualche comprensibile calo verso la fine. Spettacolare una torciata durante il match, ottime sciarpate ed anche un po' d'italiano con insulti corali alla squadra di casa.
Ottimi, in Croazia stanno ai nostri anni '70.
Voto 9


FORZA TORZA
Back to top
View user's profile Send private message
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 06 Jun 2004 20:02    Post subject: Reply with quote

Damir wrote:
nije zgorega napomenit da su nas romini ultrasi proglasili najboljom ovogodišnjom navijačkom skupinom na olimpicu.


Pa postoji za to i razumno objasnjenje u vidu teorijske cinjenice koja glasi "Da mozda je Torcida bila naj navijacka skupina na Olimpicu ali to je bilo zato i samo zato sto na njemu ove godine nisu bili Cigani. Da se ne lazemo.
Back to top
View user's profile Send private message
Hajduk Split
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jan 2003
Posts: 49

PostPosted: 07 Jun 2004 07:06    Post subject: Reply with quote

Pa bili ste lani, zar ne?
Koliko se sjećam bilo vas je na stotine, samo se ne mogu sjetit jel ono beshe dve ili tri. Ok, znam, vize, neimaština, udaljenost....bla,bla,bla.....
_________________
.....i nikad ti necemo.....okrenut ledja mi......
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 07 Jun 2004 09:38    Post subject: Reply with quote

Pa drug partizan to je bilo lani kao sto kazes, nismo bili u istoj godini sto je naravno i bio razlog da nas ne porede. Drugo mi smo gostovali Lacijalima, a bas se Romini opterecuju ko gostuje kad ne igra Roma. I trece nije bila nemastina vec problem sa vizama, jednostavno svi su bili odbijeni iako su hteli da idu samo je njih 10 dobilo vizu. To ti napominjem da se ne zavaravas i ne sladis time da ste vi bogatiji i da vam je standard mnogo veci jer to nije istina. Znas i mi ovde imamo neke stare prijatelje tu kod vas i znamo vrlo dobro da smo u istim govnima, doduse nas kolje i 1001 druga stvar koja nema veze sa finansijama a koja je vezana za Sipce, Amere, nas same... Svakako razlika postoji, jeste mala ali postoji, ali kad uzmes u obzir nase godine pod sankcijama treba da vas je blam sto niste npr. vi vec u EU a mi ne. Ovako cemo zajedno iste godine u EU, tamo neke daleke 2010., videces.

Ajde pozdrav braco Balkanci!
Back to top
View user's profile Send private message
Damir
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 May 2004
Posts: 6

PostPosted: 07 Jun 2004 18:51    Post subject: Reply with quote

Zvezda mi je sve wrote:
Pa drug partizan to je bilo lani kao sto kazes, nismo bili u istoj godini sto je naravno i bio razlog da nas ne porede. Drugo mi smo gostovali Lacijalima, a bas se Romini opterecuju ko gostuje kad ne igra Roma. I trece nije bila nemastina vec problem sa vizama, jednostavno svi su bili odbijeni iako su hteli da idu samo je njih 10 dobilo vizu. To ti napominjem da se ne zavaravas i ne sladis time da ste vi bogatiji i da vam je standard mnogo veci jer to nije istina. Znas i mi ovde imamo neke stare prijatelje tu kod vas i znamo vrlo dobro da smo u istim govnima, doduse nas kolje i 1001 druga stvar koja nema veze sa finansijama a koja je vezana za Sipce, Amere, nas same... Svakako razlika postoji, jeste mala ali postoji, ali kad uzmes u obzir nase godine pod sankcijama treba da vas je blam sto niste npr. vi vec u EU a mi ne. Ovako cemo zajedno iste godine u EU, tamo neke daleke 2010., videces.

Ajde pozdrav braco Balkanci!


Nemoj ti meni pričati o nekom bratstvu. Ti ka prvo nemaš pravo mene zvat bratom. To nismo ni po klubu za koji navijamo, ni po vjeri, ni po državi u kojoj živimo pa ni po tom vašem omiljenom balkanu kojeg vi spominjete. Druga stvar, ne možeš pričat o nekom našem "zajedničkom" ulasku u EU. Vi o nekim sankcijama, a ne spominješ svu štetu i jad koji ste vi mojoj državi nanili. Milijun godina sankcija ne bi bilo dovoljno. Vi o EU možete samo sanjati i nadati se da će te uć prije 2020. naš ulazak se očekuje do 2008. Prema tome mi smo sto svjetlosnih godina ispred vas i u politici, i u gospodarstvu i u navijanju. Vjerovatno ću snosit neke sankcije zbog ovog posta, ali želim da jedno naučiš, a to je nemoj uspoređivati moj herojski narod, sa vašim kukavičkim, ciganskim nazovimo ga narodom. Nemojmo zaboravit da vas ima priko 8 milijuna, a nas je jedva četiri, a dobro znamo ko je pobjedio u dobro poznatom nam ratu.

Pozdrav iz europske Hrvatske našoj nebraći sa balkana
Back to top
View user's profile Send private message
Hajduk Split
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jan 2003
Posts: 49

PostPosted: 07 Jun 2004 19:11    Post subject: Reply with quote

Zvezda mi je sve wrote:
Pa drug partizan to je bilo lani kao sto kazes, nismo bili u istoj godini sto je naravno i bio razlog da nas ne porede. Drugo mi smo gostovali Lacijalima, a bas se Romini opterecuju ko gostuje kad ne igra Roma. I trece nije bila nemastina vec problem sa vizama, jednostavno svi su bili odbijeni iako su hteli da idu samo je njih 10 dobilo vizu. To ti napominjem da se ne zavaravas i ne sladis time da ste vi bogatiji i da vam je standard mnogo veci jer to nije istina. Znas i mi ovde imamo neke stare prijatelje tu kod vas i znamo vrlo dobro da smo u istim govnima, doduse nas kolje i 1001 druga stvar koja nema veze sa finansijama a koja je vezana za Sipce, Amere, nas same... Svakako razlika postoji, jeste mala ali postoji, ali kad uzmes u obzir nase godine pod sankcijama treba da vas je blam sto niste npr. vi vec u EU a mi ne. Ovako cemo zajedno iste godine u EU, tamo neke daleke 2010., videces.

Ajde pozdrav braco Balkanci!

Meshtre, ode ti daleko.........Ja sam samo htio rec da ste imali priliku otic u Rim i ostati zapamceni, ali niste je iskoristili.
_________________
.....i nikad ti necemo.....okrenut ledja mi......
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Spartakus
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Mar 2004
Posts: 35
Location: NBG-NBG

PostPosted: 07 Jun 2004 19:18    Post subject: Reply with quote

Nas je 8 Miliona vas 4!!!!!! Evil or Very Mad
Pa debilu jedan blesavi- a gde su vam Ameri, Englezi, Svabi, TURCI,Sabari i drugi NATO partneri. Sta ste vi uzeli u tom ratu sta vam nije dato ili od Slobe ili od Amera.
Vase Bitke ste tukli u Selima kad su Muski bili na ratistu.
Bas ono "Herojski" ste onda silovali i ubijali pa POBEGLI.
Picketine Klasicne bre.
Vi se ni sa takvom podrskom celog sveta niste mogli drzat u vecinom krajeva. Da Slobo nije Franji prodao Knin kurac bi se tamo viorila Sahovnica. U tome i jeste Fazon da ste toliko iskompleksirani da je to strasno.
Kada je Hrvatska ikad bila "samostalna"??
Uvek ste imali neke Vladare druge.
Austrougarska-3.Reich pod Hitlerom(prodali ste se ko Kurve)-Jugoslavija-i sad opet Nemacka(USA) Confused

I VI SADA GLUMITE HEROJE I BRANIOCE NEKE "SLOBODE"

Isto tako vam je bila i Torcida u bivsoj SFRJ. Vama se sve prastalo i nikad vas nisu ganjali i jurili kao ostale(Ne samo Cigane nego i sve druge) Grupe.
Tebi je bolje da ostanes na vasem forumu i da se tamo hvalite kakvi ste Likovi do jaja.

Izvinjavam se svima(pogotovo Administratorima) sto ovde umesavam politiku ali jednostavno nisam mogao da iskuliram ovog Balavca.
Castim Pivo kod F* u M* kad budem sledeci put dolazio za BG Smile Smile

A tebi Damire samo da kazem da se radujem sto idete u EU.(ako vas GAZDE prime)
Tek onda cete shvatiti kakvi ste Misevi!
_________________
NAJLEPSI DEBELI COVEK U GRADU
Back to top
View user's profile Send private message
matori
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jul 2003
Posts: 15
Location: Beograd

PostPosted: 07 Jun 2004 21:15    Post subject: Reply with quote

[quote="Damir
Nemoj ti meni pričati o nekom bratstvu. Ti ka prvo nemaš pravo mene zvat bratom. To nismo ni po klubu za koji navijamo, ni po vjeri, ni po državi u kojoj živimo pa ni po tom vašem omiljenom balkanu kojeg vi spominjete. Druga stvar, ne možeš pričat o nekom našem "zajedničkom" ulasku u EU. Vi o nekim sankcijama, a ne spominješ svu štetu i jad koji ste vi mojoj državi nanili. Milijun godina sankcija ne bi bilo dovoljno. Vi o EU možete samo sanjati i nadati se da će te uć prije 2020. naš ulazak se očekuje do 2008. Prema tome mi smo sto svjetlosnih godina ispred vas i u politici, i u gospodarstvu i u navijanju. Vjerovatno ću snosit neke sankcije zbog ovog posta, ali želim da jedno naučiš, a to je nemoj uspoređivati moj herojski narod, sa vašim kukavičkim, ciganskim nazovimo ga narodom. Nemojmo zaboravit da vas ima priko 8 milijuna, a nas je jedva četiri, a dobro znamo ko je pobjedio u dobro poznatom nam ratu.

Pozdrav iz europske Hrvatske našoj nebraći sa balkana[/quote]

Batice, mojne da budeš ljakse bre. Jebe se nama za EU. Jebe nam se i za vas. Štetu i jad ste sami prizavali, a mi vam pomogli. Vi ispali goveda, mi takođe.
Uzgred, samo da ti kažem batice, samo retard može da piše o narodima kao što ti pišeš. I šta ja sada treba da kažem da su svi hrvati idioti kada pročitam tvoj post. Ne, batice, ja Hrvate poznajem, a ti si pičkica, koja je sve Srbe na TV-u samo videla.
Prema tome, ćuti kenjaj i brzine menjaj, imaš li ti kakve veze sa fudbalom, zajebi me politike.
Back to top
View user's profile Send private message
bili
Guest





PostPosted: 08 Jun 2004 06:15    Post subject: Reply with quote

matori wrote:
Vi ispali goveda, mi takođe......
imaš li ti kakve veze sa fudbalom, zajebi me politike.


ovo se moze samo potpisat; topic je o proslavi u splitu, a ne o nekon ulasku u EU ili jos gori sranja; svi koji si dosli ode, da nekon "jebu mater" nek to rade na private
Back to top
Damir
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 May 2004
Posts: 6

PostPosted: 08 Jun 2004 06:41    Post subject: Reply with quote

ja nisam prvi počea pričat o politici. Kad san vidia oni glupi post od zvezda mi je sve mora san reagirat. A onda mi on nešto opet kaže da smo imali priliku u rimu i da se nismo iskazali. Pitaj rimljane šta smo iza njih ostavili.Priču o EU ja nisan započea, a šta se tiče rata, o toj priči neću više slušati. Spominjete torcidu da je uvik bila povlaštena, ma sitite se (ja mislin) 85. kad su nas 200 izveli i ostavili nas ka pičke a vas je bilo više od tisuću (moje prvo vatreno krštenje u bg), i ko je onda bia povlašten.

HAJDUK ŽIVI VJEČNO
Back to top
View user's profile Send private message
Skalice
Guest





PostPosted: 08 Jun 2004 11:30    Post subject: Reply with quote

Quote:
Spominjete torcidu da je uvik bila povlaštena, ma sitite se (ja mislin) 85. kad su nas 200 izveli i ostavili nas ka pičke a vas je bilo više od tisuću (moje prvo vatreno krštenje u bg), i ko je onda bia povlašten.



Damire sad cu ti ja nesto reci kao hrvat hrvatu:Balavce jedan bezvezni mrs u 3 picke materine,ti bio u Bg Laughing Laughing ovu pricu si procita na torcida.org,idiote jedan oni su navijaci masu organiziraniji od nas i ti ides njima solit pamet,procitaj temu i drzi se toga a ako mislis o politici nemoj to odi radit!To ti ja preporucujem kao hrvat hrvatu!
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop