DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

O S U D A!!!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  

Da li smatrate da trebe nesto da se preduzme povodom nasilja na nasim utakmicama?
Da
78%
 78%  [ 44 ]
Ma i ovako nije lose
21%
 21%  [ 12 ]
Total Votes : 56

Author Message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 10 May 2004 17:34    Post subject: Reply with quote

Само као предлог. Пошто се сви снебивају да разговарају са пандурима на дату тему ево линк muprs@mup.sr.gov.yu па ако неко од присутних на форуму зна ко је многопутапоменути лик нека пошаље анонимно пандурима mail и да завршимо ту причу. Очигледно је да појединци на форуму знају ко је то. Браћо схватите да ћутањем постајете САУЧЕСНИЦИ у том гнусном чину и то пред Богом, а онај горе све посматра и сваком дели према заслугама. Надам се да ће се пробудити успаване савести!
Back to top
View user's profile Send private message
woorf
Guest





PostPosted: 10 May 2004 17:55    Post subject: woorf Reply with quote

Da li tu stvarno mislis,da ce nekô kontaktirati murijin e,mail..dobrovoljno po "cistoj savesti"?
hahah
ajde,nemoj da smo deca...murija je neprijatelj...
mislim da cemo resiti izmedju sebe...
http://www.kurir-info.co.yu/Dnevne-vesti/SP-05-10052004.shtml

Ja verujem ovom saopstenju
Back to top
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 10 May 2004 18:26    Post subject: Reply with quote

Само сам чекао овако неког паметњаковића Laughing . Види...непријатељ је шиптар, усташа, турчин, балија из Рашке... Да ли ће неко контактирати није моја ствар и не видим зашто уопште потежеш то питање, то је лична ствар онога ко ће тако нешто да уради... а ако верујеш куриру...?!? Shocked Shocked Shocked ...брате па ти онда имаш озбиљан проблем који мораш да решиш са собом Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
woorf
Guest





PostPosted: 10 May 2004 19:00    Post subject: woorf Reply with quote

Ako ti tako mislis,pa dobro..tvoje misljenje..
Samo nikada se ne bih obratio NEPRIJATELJU ,ako mogu sam da resim problem.Ja verujem(posto ti isto aludiras da likovi znaju ,ko je napravio sranje),da ce Vodje srediti lika na onaj nacin,kako to dolikuje.
Necemo vise,nije tema
pozd..
Back to top
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 10 May 2004 21:30    Post subject: Reply with quote

Kapiram ja tebe i tu foru sa @ murje..Ali to niko nece da uradi....To je glupo,priznaj....
Ali ja da se pitam, i da sam neki qrac na severu, taj lik bi bio proteran sa istog,sto je jedino logcno resenje,a kao sto je i naveo sagovornik kurira.
A mislim da bi trebalo da se da i neko zvanicno saopstenje za javnost povodom ovoga,da se tribina ogradjuje od postupaka pojedinaca bla bla...
Sta znam,ja bih tako to uradio
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
KOHAH
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 304
Location: Београд

PostPosted: 10 May 2004 23:45    Post subject: Reply with quote

lennox wrote:
ne trebaju vodje da izbacuju nego te maloumnike treba prepoznat i zabranit ulazak na stadion. tako je svuda u evropi osim kod nas divljaka


E, to je to!
Kada murija bude radila svoj posao, a ne da se bavi lemanjem sa navijacima, nece ni biti ludaka sa nozevima na tribini.
21. je vek cak i u Srbiji. Imaju kamere, imaju tehnologiju, neka snimaju i rade svoj posao. A onda zabrana ulaska na tribinu itd.

Zlih ljudi poremecene pameti ima svuda pa i na Severu, ovako nesto se moglo desiti bilo kad. Takvo je vreme, nazalost desilo se bas kad smo proslavljali titulu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 11 May 2004 08:20    Post subject: Reply with quote

Alo bre ljudi dosta vise!!!popeli ste mi se na q.. naravno da sam i ja uzasnut ovim ali trudio sam se da zadrzim to za sebe i ono sto znam i sto neznam pricam izmedju svojih prijatelja a ne ovde navodite plave dzukce da nam vise u kopu obuceni u salove ja sam zvezdas i provociraju tako neke stvari...ko u jebenom ID...pa ja idem na tekme vec 7-8 godina a nemam nesto mnogo godina, a jos uvek se plasim tih likova,nasih likova sa severa...ajde nije da se plasim ali uvek imam na umu ko su i koliko su opasni...i to neka bude svima jasno...

ako se neko seca pre mozda godinu dana sam rekao da bi bilo dobro kad bi smo svi dolazili na tekme manje-vise trezni...bas zbog ovih svari...

i prestanite da mracite vise ovaj forum, sve probleme resice oni koji to treba da rese a ne vi redovna ekipa sa foruma...i caki zakljucavaj molim te...jebote joscete navuci muriju na svaku sledecu tekmu...pa i u vaterpolu...
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 11 May 2004 10:30    Post subject: Reply with quote

face2face wrote:
Generacija 71 je napisao " Ako si na Severu ima da se slusa vodja i to je to." Ne razumem te. Jel se to mi vracamo u neko doba komunizma? To sto se desilo je svaku osudu, i taj koji je to uradio bi trebao u zatvor na jedno 10-15 godina. Bez obzira sta je taj mladic uradio, nije trebalo na tome da se zavrsi. Pre 2-3 meseca svi su se smejali talibanima kada se to desilo na njihovoj tribini.

a ti povedi mamu i tatu na sever pa njih slusaj!!!!!
dogadjaj za osudu, ali.....moraju ljudi sa strane da shvate da se neke stvari na severu ne smiju raditi? Ako ste vidjelim, kada je G... zajedno sa M..... istjerivao neke navijace sa terena jedan mu se usprotivio neznajuci ko je on!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
jeremija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Aug 2003
Posts: 59
Location: Zemun,Kraljevina Srbija

PostPosted: 11 May 2004 15:15    Post subject: Reply with quote

Nema potrebe isterivati tog lika sa Severa zato sto se on tamo ionako vise nece pojavljivati.Mozda je lud i glup,ali ne verujem da je retardiran.
_________________
stella vita est,residui nugae sunt
Back to top
View user's profile Send private message
generacija`71
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Oct 2003
Posts: 124
Location: Location:Location

PostPosted: 12 May 2004 04:55    Post subject: Reply with quote

Pazi nesto, Sever je kao druga kuca , ma nekima i jedina, i sad uzmi nekoga ko je svaku tekmu sa Zvezdom na Severu , sto bi nas narod reko udomacio se; E vidi sad caku , kad svi mi odemo kod nekoga u neciju kucu ponasamo se po pravilima koji nece uznemiriti vlasnika te kuce, znaci sta gazda kaze treba da se postuje , takav je neki red.
Svaka cast za Beogradske grupe i ostale Delije koji su dio Tifo scene;
Sever je Crvena Zvezda

A sto se tice tuca i incidenata , volio bi da se to sredi unutar Severa, i da se neuvode kerovi u "nasu stvar" cool2


Sila

_________________
fat casual
Back to top
View user's profile Send private message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 12 May 2004 05:33    Post subject: Reply with quote

uhapsen je lik koji je izbo drugog navijaca.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop