DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Avatar takmicenje
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Anonymous
Guest





PostPosted: 25 May 2004 22:52    Post subject: Reply with quote

dzontra,dobar ti je avatar,cak i gledam u nju dok ti pisem.a sto se tice avatara,moj je najbrzi Very Happy
Back to top
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 27 May 2004 07:46    Post subject: Reply with quote

LET THE FIGHT BEGIN!!!!

STELLA ROSSA-LAZIO 1:1
Back to top
View user's profile Send private message
wule011
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Sep 2003
Posts: 34
Location: BG

PostPosted: 27 May 2004 08:09    Post subject: Reply with quote

ma, moj je... Shocked
ko vidi, zna o cemu pricam Cool
Back to top
View user's profile Send private message
ghost_italy
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Aug 2003
Posts: 66
Location: il paese dei balocchi

PostPosted: 27 May 2004 12:24    Post subject: Reply with quote

NS_ganCi wrote:
dzontra,dobar ti je avatar,cak i gledam u nju dok ti pisem.a sto se tice avatara,moj je najbrzi Very Happy

Gresis, moj je brzi Wink
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Ђоле
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Jun 2003
Posts: 383

PostPosted: 28 May 2004 11:35    Post subject: Reply with quote

I evo nakon svih silnih avatara koje smo dosad videli,izabran je najbolji,a to je onaj koji se nalazi spod mog nick-a!Belgrade Boys!!!
_________________
Публика је твоја
најлуђа на свету
нико Звездо нема
то што имаш ти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 28 May 2004 12:16    Post subject: Reply with quote

Djole bad-boy wrote:
I evo nakon svih silnih avatara koje smo dosad videli,izabran je najbolji,a to je onaj koji se nalazi spod mog nick-a!Belgrade Boys!!!


To je Brigate tantuze Laughing .

Mogu vam reci da realno gledano 98,4% Very Happy vas ima toliko smesne i tuzne avatare da nisu ni za sajt Branka Para... ovaj Kockice Very Happy . Tu se javljaju neki likovi u fazonu moj je do jaja, moj je bruka, moj je bas gotivan, moj je bas sexy... a u stvari im je originalnost ravna nuli. Toliko o tome i nek se ne uvrede neki jer sam ja ovo ipak skapirao malo ozbiljnije, ali ako su se ovi zezali da misle da su im avatari zakon onda nek zaborave moje kritike.
Back to top
View user's profile Send private message
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 28 May 2004 17:30    Post subject: Reply with quote

Djole bad-boy wrote:
I evo nakon svih silnih avatara koje smo dosad videli,izabran je najbolji,a to je onaj koji se nalazi spod mog nick-a!Belgrade Boys!!!

e, stvarno,zar nije to brigate ? Cool Laughing
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Prki
Guest





PostPosted: 28 May 2004 19:12    Post subject: Reply with quote

Djole bad-boy wrote:
I evo nakon svih silnih avatara koje smo dosad videli,izabran je najbolji,a to je onaj koji se nalazi spod mog nick-a!Belgrade Boys!!!


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

hashahhha, pojeo sam se ziv i totalno sam bio zbunjen.... ali post ispd ovog mi je povratio pamet.
tantus. nije ti dzabe nadimak Djole. mali djole. josh da porastesh.
Back to top
Ђоле
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Jun 2003
Posts: 383

PostPosted: 28 May 2004 20:33    Post subject: Reply with quote

Prki wrote:
Djole bad-boy wrote:
I evo nakon svih silnih avatara koje smo dosad videli,izabran je najbolji,a to je onaj koji se nalazi spod mog nick-a!Belgrade Boys!!!


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

hashahhha, pojeo sam se ziv i totalno sam bio zbunjen.... ali post ispd ovog mi je povratio pamet.
tantus. nije ti dzabe nadimak Djole. mali djole. josh da porastesh.


Au brate na ovom sajtu ne sme covek da napravi lapsus...Nisam dugo bio na kompu,pa kucam gluposti.
A sto se nadimka tice Prki,ne bih sad opet da zapocinjem neko prepucavanje sa tobom i da te opet pljujem kao vecina na ovom forumu...Kazu da B92 ima dobar forum...

P.S.b92-gej parada
_________________
Публика је твоја
најлуђа на свету
нико Звездо нема
то што имаш ти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 28 May 2004 23:02    Post subject: Reply with quote

Ja nisam ni imao nameru da ga uvredim sa onim jer sam kao sto vidite stavio smajli, ocigledno je da se radilo o lapsusu.


poz
Back to top
View user's profile Send private message
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 29 May 2004 08:27    Post subject: Reply with quote

I? Jel zavrsheno takmicenje za najavatar?..Prigodne nagrade?...Proslava?...Baklje?Dimovi...?
Ppih..............jbesh ti ovakvo takmicenje...
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
Ђоле
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Jun 2003
Posts: 383

PostPosted: 29 May 2004 15:45    Post subject: Reply with quote

Zvezda mi je sve wrote:
Ja nisam ni imao nameru da ga uvredim sa onim jer sam kao sto vidite stavio smajli, ocigledno je da se radilo o lapsusu.


poz


Ma sve je ok tebra,samo opusteno...Ja sam se iznervirao sto se Prki uhvatio za to,pa poceo da me napusava.Pozdrav
_________________
Публика је твоја
најлуђа на свету
нико Звездо нема
то што имаш ти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Prki
Guest





PostPosted: 30 May 2004 04:42    Post subject: Reply with quote

Quote:
A sto se nadimka tice Prki,ne bih sad opet da zapocinjem neko prepucavanje sa tobom i da te opet pljujem kao vecina na ovom forumu...Kazu da B92 ima dobar forum...

P.S.b92-gej parada


mator sam ja za prepucavanja Laughing , ne toliko mator ali...

shta ja sada da radim to shto je tebi B92-gej parada. ja mu nisam moderator pa da ga menjam

ko zna znam a ko ne zna evo: PESHACHANIK ... za politicki neobrazovane

Prki se izvinjava za trol

Prki Belgrade Boy
Back to top
Prki
Guest





PostPosted: 30 May 2004 04:55    Post subject: Reply with quote

Djole bad-boy wrote:

Ma sve je ok tebra,samo opusteno...Ja sam se iznervirao sto se Prki uhvatio za to,pa poceo da me napusava.Pozdrav


ja te nisam napushavao, mada smatram da svaka shusha ima pravo da te napushva zbog ovo shto si uradio. Predstavljash kroz avatar kao clan Brigate-a. ja sam sve do juce mislio da si ti stvarno jedan od njih ali tek sada shvatih da ti se avatar tek onako svidja a da sa istim nemash nikakve konekcije.
stavi znak delija, zvezde a ne necega cemu ne pripadash.
a da budesh njihov simpatizer to teshko da mozesh jer si sam delija i imash svoju grupu tako da stojish i predstavljash svoje
zato, ne ja, ali drugi imaju pravo da te, kako to ti lepo po srpski kazesh, napushava.

Pozdrav od Prleta.

PS veruj mi i ja bih stavio taj B za avatar jer lepo izgleda ali bi me grizla savest. Evo stavicu znak svoje grupe
Back to top
Ђоле
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Jun 2003
Posts: 383

PostPosted: 30 May 2004 08:56    Post subject: Reply with quote

[quote="Prki"]
Djole bad-boy wrote:



ja te nisam napushavao, mada smatram da svaka shusha ima pravo da te napushva zbog ovo shto si uradio. Predstavljash kroz avatar kao clan Brigate-a. ja sam sve do juce mislio da si ti stvarno jedan od njih ali tek sada shvatih da ti se avatar tek onako svidja a da sa istim nemash nikakve konekcije.
stavi znak delija, zvezde a ne necega cemu ne pripadash.
a da budesh njihov simpatizer to teshko da mozesh jer si sam delija i imash svoju grupu tako da stojish i predstavljash svoje
zato, ne ja, ali drugi imaju pravo da te, kako to ti lepo po srpski kazesh, napushava.

Pozdrav od Prleta.

PS veruj mi i ja bih stavio taj B za avatar jer lepo izgleda ali bi me grizla savest. Evo stavicu znak svoje grupe


Pa veruj mi i mene bi grizla savest da sam stavio znak B92 kao avatar,ali sta je tu je...Brate,nemoj mnogo da pametujes,jer ovo je forum Delija,a podforum na kome se prica o raznim zajebancijama-ime mu je "Crazy North",pa ako hoces sa nekim da se prepucavas idi na B92 forum,a nemoj da narusavas kvalitet jednog od najboljih foruma na ovim prostorima.
A sto se samog avatara tice,moja je stvar koji cu avatar da stavim i ne znam sto se ti toliko bavis mojim avatarom,jel' ti se toliko svidja,pa bi i ti da ga stavis,u cemu je frka?!Mozda si primetio da jedino ti postavljas pitanje mog avatara,ocigledno nemas druga posla!Nisam clan nijedne grupe,a ako mi neko kompetentan,za razliku od tebe,bude zamerio sto imam avatar Brigadira,ja cu ga promeniti!Dakle,sto se mene tice,na ovo je stavljena tacka!
_________________
Публика је твоја
најлуђа на свету
нико Звездо нема
то што имаш ти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop