DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zatvor za navijace Olimpijakosa
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 25 Apr 2004 09:39    Post subject: Zatvor za navijace Olimpijakosa Reply with quote

iz Glasa:

Sedam navijača Olimpijakosa i vozač autobusa, osuđeni su u petak na sudu u Larisi na ukupno 62,5 godina robije zbog prebijanja navijača gradskog rivala Panatinaikosa 1999. godine.

Sedmorka je uvukla navijača Panatinaikosa u autobus i posle fizičkog maltretiranja izbacila ga golog na auto-put. Za saučesništvo u ovom nedelu vozač autobusa osuđen je na sedam godina robije.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 25 Apr 2004 09:43    Post subject: Reply with quote

Postujem nasu pravoslavnu bracu Grke i Olimpiakos, ali brate, njih sedmorica maltretiralo jednog nesrecnika.... hmmmm... Confused
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 25 Apr 2004 09:58    Post subject: Reply with quote

Ambasador wrote:
Postujem nasu pravoslavnu bracu Grke i Olimpiakos, ali brate, njih sedmorica maltretiralo jednog nesrecnika.... hmmmm... Confused


i nas nesrecne srbe je bombardovala amerika, pa zbog toga jos niko nije otisao u zatvor... Rolling Eyes
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 25 Apr 2004 10:14    Post subject: Reply with quote

Ambasador wrote:
Postujem nasu pravoslavnu bracu Grke i Olimpiakos, ali brate, njih sedmorica maltretiralo jednog nesrecnika.... hmmmm... Confused


ambasador prvo se raspitaj oko celog dogadjaja pa tek onda kazi xda li je nesto uredu ili ne...
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
CeDo
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 191
Location: BG

PostPosted: 25 Apr 2004 10:21    Post subject: Reply with quote

Tufi, podeli info koji "posedujes" o ovom dogadjaju :lol:
_________________
Јетра ми је пропала, имам чир на цреву, камен је у бубрегу јебем ли му кеву...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 25 Apr 2004 10:27    Post subject: Reply with quote

Tufi wrote:
Ambasador wrote:
Postujem nasu pravoslavnu bracu Grke i Olimpiakos, ali brate, njih sedmorica maltretiralo jednog nesrecnika.... hmmmm... Confused


ambasador prvo se raspitaj oko celog dogadjaja pa tek onda kazi xda li je nesto uredu ili ne...


Svasta! Pa ja komentarisem na osnovu onoga sto sam procitao u Cakijevom postu. Ti ako znas nesto vise o tome, napisi.
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 27 Apr 2004 22:14    Post subject: Reply with quote

Tufi wrote:
ma to je ono o cemu se vec x puta pricalo kada su zeleni tri cetri puta psotavili zasedu za bus sa olijevim navijacima i kada su posle toga ovi postavili navlakusu i uvatili su tog lika i onda je palo malo mucenje lik je jos i dobro prosao (ostao je ziv) al naravno ko i svaka zelena picka vidite da je posle zatrazio zastitu na sudu indijanac ....


a sto bi bili zeleni picke ?

jedno je osvetiti se prebiti tipa i malo se iziviti za kaznu, to kapiram...ali rasporiti ga, gasiti mu cigarete na ocima, silovati ga...

putanas yii olympiaki
Back to top
Prki
Guest





PostPosted: 27 Apr 2004 22:18    Post subject: Reply with quote

ana wrote:
Ambasador wrote:
Postujem nasu pravoslavnu bracu Grke i Olimpiakos, ali brate, njih sedmorica maltretiralo jednog nesrecnika.... hmmmm... Confused


i nas nesrecne srbe je bombardovala amerika, pa zbog toga jos niko nije otisao u zatvor... Rolling Eyes


i mi nesrecni Srbi pobismo arnaute... i ode SM u zatvor Cool
Back to top
Brdjo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Jun 2003
Posts: 514
Location: БРЧКО СРБИЈА

PostPosted: 27 Apr 2004 22:31    Post subject: Reply with quote

Sta sad, malo mucenja mora da bude Wink !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Prki
Guest





PostPosted: 27 Apr 2004 22:36    Post subject: Reply with quote

Zvezda mi je sve wrote:
Malog mucenja? Shocked To je pre bio sadizam bolesnih umova.


to je ono sto sam pricao na jendom drugm topic-u. Shta ja imam od toga shto cu da se izivljavam na nekom grobaru. ako se pobijemo, pobijemo se i to je to... a li to sht ovi kazete, gashenje pikavaca i ostavljanja golog coveka na sred auto puta, stvarno nije normalno
Back to top
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 28 Apr 2004 00:14    Post subject: Reply with quote

Isti lik je nekoliko utakmica pre toga na izlazu iz Atine gadjao koktelima autobuse s Olimpijakosovim (miroljubivim) navijacima iz unutrasnjosti koji su se vracali u svoje gradove (sela), policija ga nikad nije uhvatila a naneo je (on i njegova ekipa) do jaja i stete i povreda
E jednom se zajebao pa je prisao autobusu navijaca iz Volosa (kao nase Nislije- jedna od najjacih grupa iz unutrasnjosti) koje je pratio kombi samo da provale ko ih napada. Kad je upalio flasu, ovi iz kombija su ga oborili s motora i ubacili ga u autobus
Ostalo je istorija Very Happy Very Happy Very Happy

OLYMPIAKOS!!!
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 28 Apr 2004 07:16    Post subject: Reply with quote

Robbie Williams wrote:
Isti lik je nekoliko utakmica pre toga na izlazu iz Atine gadjao koktelima autobuse s Olimpijakosovim (miroljubivim) navijacima iz unutrasnjosti koji su se vracali u svoje gradove (sela), policija ga nikad nije uhvatila a naneo je (on i njegova ekipa) do jaja i stete i povreda
E jednom se zajebao pa je prisao autobusu navijaca iz Volosa (kao nase Nislije- jedna od najjacih grupa iz unutrasnjosti) koje je pratio kombi samo da provale ko ih napada. Kad je upalio flasu, ovi iz kombija su ga oborili s motora i ubacili ga u autobus
Ostalo je istorija Very Happy Very Happy Very Happy

OLYMPIAKOS!!!


ko zali zelenog pedera sa, koji je ima gore pomenute akcije trebao je da ide u bolnicu da mu nosi banane.
sta da je neki od tih baseva izgoreo od tih koktela, koliko bi ljudi stradalo?
jel on stajao na crtu ili napadao ko picka?

OLYMPIAKOS-GATE 7
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 01 May 2004 08:45    Post subject: Reply with quote

Decko da su ga ubili bolje bi prosli, ej bre u kom veku mi zivimo??? Dobro mu nisu zakivali exere pod nokte i vukli ga golog kolima po rapavom letnjem putu.
Back to top
View user's profile Send private message
Tovalieri
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Apr 2004
Posts: 39

PostPosted: 01 May 2004 17:04    Post subject: Reply with quote

Zvezda mi je sve wrote:
Decko da su ga ubili bolje bi prosli, ej bre u kom veku mi zivimo??? Dobro mu nisu zakivali exere pod nokte i vukli ga golog kolima po rapavom letnjem putu.

Gresis
Kad bi ga ubili dobili bi 35 god- dozivotno Exclamation Veruj mi znam.
Jos jednom ponavljam. Taj zeleni nije nevin. Nezelim da branim to delo ali kazne su stvarno Evil or Very Mad

GATE 7
Back to top
View user's profile Send private message
Tima
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Dec 2002
Posts: 167

PostPosted: 01 May 2004 21:51    Post subject: Reply with quote

Taj tip koga su uhvatili je vodja jedne od grupa Gate 13 sa periferije Atine i on je licno i sam u vise navrata gadjao tu istu grupu Gate 7 i Volosa. Posle nekoliko gadjanja ovi su mu napravili sacekusu i uhvatili ga u autobus gde je sa njima proveo jedan deo puta. Sta su mu radili mozete zamisliti a samo da kazem da je i guza stradala
_________________
Зашто плавуша навија за Партизан?
Зато што је глупа.

Зашто је плавуша глупа?
Зато што навија за Партизан
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop