DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Derbi pt II
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
smez_sd
Guest





PostPosted: 22 Apr 2004 12:17    Post subject: Reply with quote

slike su do jaja!
Bezveze mi je pala napamet jedna "akcija" i mislim da je izvodljiva:
zasto se nisu skupili 5-6 (moze i 10) cigana i otisli na jug sa transparentom "mi smo pi*ke najvece" i otisli do kapije (ograde) i stavili je preko onih njihovih zastava, pokupili se i mirno otisli sa juga?!?! Laughing

Jedino ne znam da li neko od njihovih proverava sta se kaci na ogradu? I onako ih je malo bilo na jugu verujem da ne bi provalili sve dok ne pocnu da skidaju zastave ili bi tek videli na slikama posle derbija! Smile
Znam da ludo zvuci, treba imati hrabrosti za to, ali izvodljivo je!

i jos jedno: niko mi nije razjasnio zasto su tacno nastali neredi na severu pred kraj utakmice?!?
Back to top
Пијанац
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2003
Posts: 456
Location: Сењак, Београд

PostPosted: 22 Apr 2004 12:17    Post subject: Reply with quote

Прелепо је било јуче бити Циган на Маракани. Атмосфера је била фасцинантна. Као што неко већ написа, било је свега: сјајна кореографија, добро певање, бакље, димови, пароле (ГРОБАРИ ЗДРАВО Laughing ), заплењени транспаренти, ма опште лудило. Иако ви сви пљујете гробаре, ја бих морао да похвалим њихову кореографију, која је коначно успела (...МИ СМО ПИЧКЕ НАЈВЕЋЕ... clap Laughing ). Шалу на страну, стварно њихова бројност и целокупно издање на јучерашњој утакмици нису вредни коментара.

И на крају, по свему виђеном, на терену и на трибинама:
МИ СМО ЗА ВАС,
МИ СМО ЗА ВАС,
ЛИГА ШАМПИОНА,
ЛИГА ШАМПИОНА,
ЛИГА ШАМПИОНА!!!
clap whistling
_________________
Зора свиће, ја испијам пиће... icon_beer

Ћале ти у ђубретарима...
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 22 Apr 2004 12:45    Post subject: Reply with quote

Sto se tice onih nereda na dedinju, dosao sam peske preko banjice sa ekipom(oko 16:15h) preko dedinja sa salovima, ali stvarno nista cudno nisam primetio, bila je neka ekipica preko puta pinka(na stanici trole) ali nismo mogli da provalimo da li su navijaci ili ljudi iz skole! Mozda nije bilo u vreme kada smo prolazili!!!
Back to top
View user's profile Send private message
mr.proper
Guest





PostPosted: 22 Apr 2004 14:25    Post subject: Reply with quote

sve je bilo odlicno,samo bi se slozio sa Ambasadorom,ZASTO JEBENA LATINICA!!!!!!!
Back to top
DELIJA_KB
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Apr 2004
Posts: 5
Location: Beograd

PostPosted: 22 Apr 2004 15:33    Post subject: Reply with quote

Branko Parac wrote:
kiki

Frka na Dedinju:
zanimljivo je da kad smo mi prosli tuda tamo kod Svedske rezidencije zandari su oborili nase na zemlju bilo je nekoliko polupanih soferki a dole nize grobare su legitimisali u vise grupa.
Tretman sasvim razlicit Exclamation Idea


Evo sta se desilo kreuli smo relativno kasno iz kraja nas pa jedno 35 40 a od tih 40 ljudi bilo je 25oro decurlije a od ans niko ni ne zna otkud oni tu isto klinci iz kraja... stignemo ja i jos 6 likova starijih i cekamo ekipicu oko nas dolazi patrolni auto i kao kad krecete na stadion i to mi kao cekamo ekipica da dodje i idemo e i vidimo da iz drajzerove ide neka ekipa i izvalimo groblje ali znaci nas 6 starijih i dece koliko hoces i nista zaletimo se mi na njih sa kamenjem ovo ono pocne pesma "Grobarske majke" i pobacamo par cigli ja i ova petorica likova krenemo na njih i glodari na nas i deca krenu ali prva tri koraka krenu i kad su videli koliko ih je deca se razbeze mi ispalimo jos koju ciglu ovo ono i kad sam se okrenuo samo nas 5orica stojimo i kao nesto cekam ma katastrofa znaci bruka Sad nista zapalimo i nas 5 kod poste svi stajemo i cekamo da dodje ekipa dolazi nasih jos jedno 5-6 i vratimo se do "C" marketa i skupe se opet pola od ove dece pola otisli kuci hahahah strasno.... tu se okupimo naoruzamo i opet krenemo da im pevamo i krenemo na njih znaci opet kamenje ovo ono i bas smo blizu njih dosli i brate kad je istrcalo njih jos jedno 40 i jace znaci strasno mi malo u nazad ne bezanje nego lagano korak dva i opet znaci ono pola se raazbezi ostane nas par krece glodar jedan sa bakljom i jos jedan sa njim znaci nas 6 njih ne znam koliko mi polako u nazad cigle bas je bilo povuci potegni... zalecu se oni ovaj lik prvi sa bakljom jedan sa cvikerima i njih sta znam koliko jos i decko jedan sa nama sto je bio otvori lobanju ovom liko sto je stojao pored tog glodara sa bakljom nista krenemo mi u povlacenje i stanemo prekoputa pinki svi se bacili na telefone da okrecmo ekipu koja jos nije stigla i jos ekipa koje znamo... kad dolecu zandari i kao ajde sad cemo mi da vas sprovedemo do stadiona i mi ma bezite necemo vid a nas vodite palite ovo ono kakvi sa zandarima da idemo i kad su odjednom poludeli pobacali nas na zemlju nas tacno 29 i nista cimali su nas sigurno jedno sat vremena da lezimo na zemlji ... po onoj kisi svi mokri uzeli nam baklje dimnjak cigle strasno .... i sproveli nas do savskog venca pravac celije ... i pustali postepeno nas postepeno nas 8orica je na kraju ostalo i nas su poslednje pustili, a da sa nas 6 je bio i jedan lik iz sapca sav uplasen heheeh smejali smo se celo vece katastrofa .... a u celiji pored su bili njegovi sapcani i par nasih momaka .... znaci toliko mi je krivo sto odmah nije bila bas cela ekipa nasa tu pa bar da se posibamo i cuo sam da su to valjda bili vandal boysi nego cudno mi je to otkud oni na dedinju??? niti smo odgledali utakmicu nismo ni navijali (ono u celijama ne racunam) znaci nismo ni baklje popalili jednom recju katastrofa .. ma vazno je da smo NAJBOLJI NAJACI I NAJLUDJI......... POZDRAV ZA SVE DELIJE..... K.B
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
DELIJA_KB
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Apr 2004
Posts: 5
Location: Beograd

PostPosted: 22 Apr 2004 15:37    Post subject: Reply with quote

ne znam jel sam nesto propustio ili sta vec ali sam strasno nervozan i bezveze ... tako da ono .... I nAPRED ZVEZDO SAMO NAPRED.....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 22 Apr 2004 16:58    Post subject: Reply with quote

Малопре сам чуо да су пандури ухапсили два лика који су поставили транс на југ . Да ли неко случајно зна још нечто о томе?
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 23 Apr 2004 01:30    Post subject: Reply with quote

I u cemu je fazon sa transparentom o Tomasu Baueru?
Back to top
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 23 Apr 2004 05:57    Post subject: Reply with quote

smez_sd wrote:

i jos jedno: niko mi nije razjasnio zasto su tacno nastali neredi na severu pred kraj utakmice?!?


u centru severa.decko koji je dobio batine je odgurnuo povredjenog navijaca koji je hteo da prodje stepenistem.posibali su se i na nesrecu pali na nezgodne osobe koji su ih isaketali da im nikada vise ne padne na pamet da stvaraju nerede na severu ili nesto slicno.
jos su dobro prosli!

dakle kad sledeci put neko prolazi pored vas normalno propustite ga ne sirite se bez veze i ne glumite neke face kao ovi likovi.

prosle sezone dva lika su pisala po koreografiji pa ih umalo ceo sever nije zgazio...

pamet u glavu kurcite se na drugom mestu van stadiona na severu nikako!
Back to top
View user's profile Send private message
Lav
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 313
Location: SRBIJA !

PostPosted: 23 Apr 2004 07:58    Post subject: Reply with quote

Quote:
Osim fudbalera na derbiju se nadmudrivali i navijači
„Mi smo najveće p...e“
Na koje sve načine navijači Partizana i Crvene zvezde mogu da iznenade publiku na stadionu teško je ukratko prepričati - za njihovu duhovitost granice ne postoje.

Tako je i uz uobičajene pesme i skandiranje „delija“ na „Marakani“ u sredu posle podne jedan transparent „Mi smo p...e najveće“ izazvao nevericu među publikom, a pogotovo među „grobarima“ kojima je i bio namenjen. Nalazio se na krovu iznad „juga“, postavljen je znatno pre početka utakmice i predstavljao je posebnu dobrodošlicu „delija“ pristalicama Partizana.

- Ko im je kriv kada nisu odmah videli i shvatili šta je pisalo na transparentu. Ovo nije prvi takav slučaj, isto smo uradili i pre dve godine na košarkaškom derbiju. I tada smo im dugo pevali da pogledaju zastavu, ali oni ništa nisu shvatali. Koliko su jaki, pitam ja vas. Već godinama na njihovom stadionu na „jugu“ stoji grafit „Mi smo grupa ped...“, koji smo mi napisali, a oni nikad nisu odreagovali - rekao je jedan od „delija“ i dodao šta je značilo veliko B na „severu“.

- Ovaj transparent sastavila je mlađa grupa „delija“, a uz stalne rekvizite na utakmicama najlepši deo „Marakane“, naš „sever“ obojili smo u čast grupe „Brigate“, koja je proslavila 10 godina postojanja.



Very Happy Laughing


A posle derbija grobali su nestali,nigde ih bre Rolling Eyes


ZNA LI NEKO KO JE NAPAO GOLMANA PARTIZANA?! Ono je stvarno bruka..
_________________
***********************************
Crno se Srbima piše radi bele kuge.
***********************************
www.pogledi.co.yu
***********************************
www.premierliga.co.yu
***********************************
Recimo ne gumenoj ligi!
Back to top
View user's profile Send private message
Red Star Forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Jan 2003
Posts: 316
Location: Beograd, United Kingdom of Serbia

PostPosted: 23 Apr 2004 08:19    Post subject: Reply with quote

Otpozdravljam Deliji _KB... Imate pice za ono lezanje na asfaltu i maltretiranje u vozdovcu i savskom vencu.. Cuj pice, kupicemo par gajbi pa ono, vidimo se na ofk-i... Jebote, jednom odete bez nas starijih i napravite sranje, ali nema veze, novo iskustvo, malo naivno ste pali, ali to se vise nece ponoviti nadam se... Cekali su vas dimovi i baklje... Smeshno mi je sto groblje prica kako su oni gore tukli i razbili nekog a nisu vam prisli ni na 3 metra cak su i bezali po Pinku i tamo dobil chci...
Back to top
View user's profile Send private message
DELIJA_KB
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Apr 2004
Posts: 5
Location: Beograd

PostPosted: 23 Apr 2004 10:07    Post subject: Reply with quote

vazno je da je kod njih pala jedna glava... Smile

za Pivo dogovoreno.. Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Godra Red United
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 274
Location: Uz Zvezdu do smrti, verni Pancevci

PostPosted: 23 Apr 2004 12:08    Post subject: Reply with quote

Caki, ne sljakaju dve poslednje slike - subotnji derbi.
_________________
Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...

www.delije-caffe.co.yu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 23 Apr 2004 20:24    Post subject: Reply with quote

jbg, nista pre ponedeljka
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Godra Red United
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 274
Location: Uz Zvezdu do smrti, verni Pancevci

PostPosted: 23 Apr 2004 20:45    Post subject: Reply with quote

Caki wrote:
jbg, nista pre ponedeljka


Ako, da se slegne Laughing
_________________
Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...

www.delije-caffe.co.yu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop