DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Derbi pt II
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 21 Apr 2004 16:45    Post subject: Derbi pt II Reply with quote

Sta reci posle ovoga?
U pojedinim trenutcima izgledalo je i zvucalo,pakleno....Kao da je svaka jedinka pevala, skakala, tashala...Koreo, dimovi, baklje....
Nemam reci...Bravo za sve koji su bili danas na Severu i drugim tribinama (mislim na zapad i istok) Jug?...Xa...Totalno srozani...ponizeni...jadni su...
Prava slika Severa....Bravo....
Samo,da ne bude sve kako treba pobrinuli su se momci koji su se bas lemali...Ali dobro...
Neko ce vec malo detaljnije opisati danasnji spektakl a i videcete slike...
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 21 Apr 2004 17:03    Post subject: Reply with quote

evo sta pisu jedne novine koje ce izaci sutra:




Transparent na „Jugu“
Vulgarnost u navijačkom žargonu postala je sasvim normalna pojava. Uoči početka jučerašnjeg duela, na „Jugu“ se pojavio krajnje neobičan transparent, na kojem je pisalo „Mi smo p.... najveće“. Verovatno je to bilo delo „delija“, ne zna se na koji način se parola pojavila na vrhu južne tribine, a kada su se pribrali o čemu se radi, navijači crno-belih, dograbili su platno i bukvalno ga iskidali, a potom su bes iskalili na stolicama koje su bacali na atletsku stazu.



ako smo ovo uspeli da uradimo onda momcima treba dati orden Laughing Laughing
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 21 Apr 2004 17:06    Post subject: Reply with quote

SmileSmileSmileSmile
Fenomenalno,FENOMENALNO!!!!!!!!
Ovo je najjaci derbi u zadnjih par godina....
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
fcrs83
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 277
Location: Beograd Srbija

PostPosted: 21 Apr 2004 17:11    Post subject: Reply with quote

Danas smo napravili najlepsi poziv svima da se u subotu pojave protiv OFKe... Tokom cele utakmice Severom se pale balje, dimovi, vatromet... Navijanje odlicno... Koreografiju nisam jos video, ali se drzala dosta dugo i konstantno se pratila pesmom "Pune tribine". Navijanje nije stiglo ni da padne kada smo dali gol i krece tek onda haos... Svi se trude svi navijaju ma svaka nam cast! Grobara sa druge strane saka jada, razlog ne znam, ali znam da su se tukli i tukli i tukli dok nisu uleteli kerovi i rasterali ih da nisu maltene pendrek digli... Tek pokoji Grobar je pruzio otpor... Deluje mi kao da na Jugu i nije bila neka ozbiljna ekipa jer otpora i nije bilo... Drugo poluvreme na Severu se dizu grobarske zastave... (imali su i oni jednu nasu na pocetku prvog) Ludnica se nastavlja uz dimove pa opet dimove, pa baklje (i gol je propracen jednom lepom bakljadom, zaboravih da spomenem). Dozivanje sa zapadom, sa istokom... Dozivanje medjusobno na tribini... JF je bio prisutan, ali bilo je ono ima slika nema ton... Kacili su se sa agentima koji su valjda pokusali da im skinu zastave sta znam... Konstantno lepo navijanje tek pred sam kraj malo je palo svi su cekali sudijin zvizduk i kada je odsviran kraj niko, ali niko ne izlazi... Pozdravljamo nase igrace pesmom, pevamo opet groblju i srecni napustamo stadion... Sada se videlo ko je ko na ovim fudbalskim prostorima, a moglo bi se konacno reci i navijackim... Da pomenem samo jos pevanje "nanana LS...", "Dupla kruna", "Ne brini ne brini grobari umiru sami"... Nazalost opet je bilo tuca na Severu, ali sem jedne sve su trajale kratko... U svakom slucaju danas je malo stvari koje mogu da pokvare ukupnu sliku jednostavno svima smo zapusili usta do daljnjeg!!!
Back to top
View user's profile Send private message
fcrs83
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 277
Location: Beograd Srbija

PostPosted: 21 Apr 2004 17:15    Post subject: Reply with quote

Eto jos nisam sabrao utiske pa zaboravih da pomenem doticnu parolu koja se pojavila na Jugu... Poludeli su kada su je videli... Pocepali su je kao siroce napolitanku... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
радомир
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 339

PostPosted: 21 Apr 2004 17:39    Post subject: Reply with quote

danas...
proslava deset godina postojanja grupe BRIGATE
Za to preko dva centralna sektora veliko slovo B kao na zastavi.
Na ogradi parola "10 godina i dalje...'94-'04...."
Uz to dimovi i baklje ali na pocetku tekme nije najsjanije uspelo posto nismo imali sve sto smo pripremili, ali zato pocetak drugog... Very Happy
_________________
ПРАВДА ЗА УРОША!!
Back to top
View user's profile Send private message
радомир
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 339

PostPosted: 21 Apr 2004 17:42    Post subject: Reply with quote

i parola iznad juga na pocetku je rekla sve Exclamation
grobari: smesno i jadno...Crying or Very sad
da nije zalosno bilo bi smesno Crying or Very sad
_________________
ПРАВДА ЗА УРОША!!
Back to top
View user's profile Send private message
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 21 Apr 2004 17:51    Post subject: Reply with quote

evo i prvih slika




EVO I SA JUGA HEHEHEHEHEHE




_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Batistuta
Guest





PostPosted: 21 Apr 2004 17:59    Post subject: Reply with quote

Samo hocu da kazem da je navijanje bilo odlicno i da se nikad nisam bolje proveo na tekmi.
To sto je 1:0, samo moze biti jos sladje.

Naravno moze i bolje da se navija, ali sve je bilo OK - koreografija, pevanje, pirotehnika( Very Happy ),...

p.s. Svaka cast onome ko se setio za onaj transparent na jugu! Laughing Laughing
Back to top
kefalo
Guest





PostPosted: 21 Apr 2004 18:01    Post subject: Reply with quote

evo da ne bude da od nas iz Crne Gore nema koristi Wink






bice ih jos samo da mi drugar iz BG posalje ... Pozdrav
Back to top
Godra Red United
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 274
Location: Uz Zvezdu do smrti, verni Pancevci

PostPosted: 21 Apr 2004 18:04    Post subject: Reply with quote

Evo par mojih zapazanja. sa terena.

Mi smo danas bili fantasticni!!!

Odavno nismo imali ovakvo dobro izdanje, tokom cele utakmice neke akcije, parole, baklje, dimovi, koreo... A navijanje, ne mozete da zamislite. Ceo sever grmi, skace, a meni srce puno! Deo zapada, istok, svi u istom ritmu. Prava ludnica. Masa palih grobarskih zastava, salova, dresova, zastava BBB Bern... Fenomenalno izdanje. Odem do juga da slikam stoku kako se bije, krenu i oni da grme, a sever jaci od njih.

Juzni front, solidno navijanje u prvom, posle jako pali, brojnost - pola kaveza.

1970 - pobise se mdjusobno, smesni kao crtani film, pola juga.

Zakljucak - ne 10, 100 svetlosnih godina ispred njih!!!

Ponosan sam bio do jaja na moje cigane.

I naravno, trans - Mi mo picke najvece, zabelezeno je videcete.

P.S. nije bila nikakva ciganska zastava na jugu vec su palili trans "Mi smo p..."
_________________
Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...

www.delije-caffe.co.yu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
smez_sd
Guest





PostPosted: 21 Apr 2004 18:24    Post subject: Reply with quote

E samo me zanima jedna stvar:
za nas koji su gledali derbi na tu-u ostalo mi je nejasno sta se to desilo na severu pred kraj utakmice, zapazio sam da je bila neka manja tuca!
Zasto? i oko cega? Question

Ostalo, bili smo za 2 (i vise) klase bolji na tribinama ali zato mi se igra nije svidela! Sace da seru talibani kako su bili bolji i imali vise sansi....
Back to top
jeasus
Guest





PostPosted: 21 Apr 2004 18:33    Post subject: Reply with quote

Zvezda u finalu kupa...ocekivano Very Happy

Jos uvek sam pod utiskom tekme ali mogu reci da se nisam skoro ovako dobro proveo na severu.Tribina krcata,bakljada,pevanje,skakanje....sve odradjeno za visoku ocenu mada jedna mala zamerka na laganije pevanje u drugom poluvremenu.Ceo Sever je bio u tripu svi za jednog,jedan za sve. Primetio sam da sve vise devojaka dolazi na nasu tribinu sto je veoma pohvalno...do mene je stajala jedna vrlo dobra cupi koja je toliko glasno pevala da je mene bilo sramota jer mi je u toku drugog poluvremena prsnuo glas,psovala je glodare kao da su joj pobili celu familiju,nisam mogao da verujem.

Odlicna je fora sa onim transparentom na jugu "mi smo pi*** najvece"...svaka cast momcima koji su to izveli...

Bakljada sjajna,pevanje ok ali ono sto je najbitnije je da smo po ko zna koji put pokazali glodarima da smo mnogo bolji i kao navijaci i fudbaleri.
jug je bio toliko jadan da je tu svaki komentar suvisan.

Dupla kruna je sve bliza i bliza...
Back to top
SamoZaTebeUvekUzTebe
Guest





PostPosted: 21 Apr 2004 18:48    Post subject: Reply with quote

Je**te i iza mene je bila jedna plavusa, na stepenicama,dobro je pevala Razz .Tekma je bila odlicna,navijanje dobro.Jedino sto mi je smetalo to sto ljudi koji idu na sever ka zapadu gledaju utakmicu i koce navijanje.Npr krene neka pesma, a na terenu akcija i oni pocnu da zvizde ili tako nesto.Mada su dosta i pevali.Ala sam se usro kada je onaj vatromet grunuo na sred tribine Embarassed

Danas su se istocni i zapadni deo severa dovikivali sa UUu AAa Zvezda !! i to mi se svidelo. Nazalost neznam zasto se vise nepeva U srcu mome zivis samo ti....Ali ok

toliko
Back to top
Everlast
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 116
Location: Beograd

PostPosted: 21 Apr 2004 18:57    Post subject: Reply with quote

smez_sd wrote:
E samo me zanima jedna stvar:
za nas koji su gledali derbi na tu-u ostalo mi je nejasno sta se to desilo na severu pred kraj utakmice, zapazio sam da je bila neka manja tuca!
Zasto? i oko cega? Question



Nije bila manja tuca nego opasna sorka.bio sam na pola metra od tuce.Sve u svemu,neka pijana budala ko od brega odvaljena nije znala kada treba prestati sa prozivanjem...
_________________
...ROSSO INFERNO kako to lepo zvuci
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop