DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Desant na Srbe

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Modrichhha
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Oct 2003
Posts: 63
Location: Modrica

PostPosted: 01 Apr 2004 15:10    Post subject: Desant na Srbe Reply with quote

Braco nadam se da imate i sada razumevanja.
Nocas oko 00.30 casova su SFORovci(mirotvorci u BiH kosovski KFOR) napali Crkvu odnosno Parohijski dom na Palama, gde su ranili Jeremiju Starovlah i njegovog sina Aleksandara Starovlaha.
Cilj je bio da se uhvalti brat i otac RS Raso.
Pregledali su cak i zamrzivac.
U bolnici u tuzli je utvrdjeno da su ranjeni od strane vatrenog oruzja a jebeni i prokleti ameri tvrde da su ranjeni od stvane eksploziva koji je koristen za otvaranje vrata.
Tulkli su ih puskama,Suprugu ovog svestenika su zatvorili u sobu.
Po svim normama prekrsili su sve norme ljudskosti.
Opet kazu da to nije napad na Pravoslavnu Crvku vec na Rasine Sticenike.
A ovo nije prvi upad u Crkve bilo je na Ozrenu,pa onda u celebicu pa u nekoliko napada.
Kazu da svestenici cuvaju rasu.
Ne znam sta vise da pricam ogorcen sam.


Nije prvoaprilska sala nisam toliko bolestan.
_________________
Црвена Звезда
Crvena Zvezda
Red Star
Stella Rossa
Etoile Rouge
Røde Stjerne
Červená Hvězda
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maestro
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Oct 2003
Posts: 49
Location: Boka Kotorska

PostPosted: 02 Apr 2004 07:00    Post subject: Re: Desant na Srbe Reply with quote

Ukratko:JEBEM IM MAJKU AMERICKU BEZBOZNICKU I:DOK SE ZEMLJA OKO SUNCA KRECE RADOVANA UHVATITI NECE
_________________
Zoran Djindjic:"Citam po novinama premijer ima problem-hiperaktivan je..."
Back to top
View user's profile Send private message
Modrichhha
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Oct 2003
Posts: 63
Location: Modrica

PostPosted: 02 Apr 2004 20:38    Post subject: Reply with quote

Jebiga ljud izvinjavam se sto sam ovako napisao ali koliko sam kivan i koliko osecam mrznju prema njima morao sam tako lose da napisem.

Quote:
Koga je jos briga za Radovana...Ko hoce, nek ide pa neka ga brani. Imamo valjda pmaetnija posla?!

Koga brga brika svakog Srbina iz Repulike Srpske posebno za pohvalu su Srbi iz Trebinja koji ce za cenu zivota cuvati brata i oca Radovana,a to su nekoliko puta dokazali.
Kada su prosle godine francuzi vrsili snimanje neke emisije o radovanu pa otisli tamo i pitaju nekog dedu gde je raso a on kaze svuda oko nas svi smo mi radovani.

Karadzic i Mladic su odlicni ljudi ali su imali(posebno raso) problema sa ljudima oko sebe na prevaru su ga ti isti upecali i koristili se o njega a on im je to dopustio(znam dosta ljudi koji su dobri bili sa radovanom a znam i coveka koji zna gde je,to je moj kum svestenik nikome ne prica o tomecak ni svojoj supruzi i deci nije rekoa,da ne stvaram probelme cutim dalje).
_________________
Црвена Звезда
Crvena Zvezda
Red Star
Stella Rossa
Etoile Rouge
Røde Stjerne
Červená Hvězda
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
superstar
Guest





PostPosted: 03 Apr 2004 07:02    Post subject: REFERENDUM Reply with quote

Srbi u RS imaju samo jednu soluciju ako zele da izbegnu asimilaciju (ja zivim u BL) a to je REFERENDUM o odvajanju od "Muslimanije". Nisam Bosanac ili Bosnjak i nikada se tako necu izjasnjavati i uvek cu se boriti za rasturanje ove drzave, a tako trebaju da se ponasaju i svi gradjani RS ako zele da izbegnu asimilaciju i da im deca idu u skole da uce bosnjacki i turski a njihova deca u dzamije i da pljuju po svemu sto je srpsko kao sto ove poturice danas rade.
ZVEZDA DO GROBA!

P.S. Izdrzali su Srbi 500godina pod turcima izdrazace i ovih 20-ak pod ovim konjima.Podrav svima
Back to top
Modrichhha
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Oct 2003
Posts: 63
Location: Modrica

PostPosted: 03 Apr 2004 18:46    Post subject: Reply with quote

Standza wrote:
dobar si ti lik, Modrichhha tebi je receno gde je od tvog kuma,a ni njegovi to najrodjeniji ne znaju...jos jednom Dobar si ti lik... Laughing

dobro to mi jepricao pre dve godine i tada je znao a ti mislisda zato sto ne zna rasin ludi buraze i sipicutura koji zna svaki birc u bgd da ne znaju svi,varas se decko,i to grdno.
_________________
Црвена Звезда
Crvena Zvezda
Red Star
Stella Rossa
Etoile Rouge
Røde Stjerne
Červená Hvězda
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 05 Apr 2004 14:02    Post subject: Reply with quote

canim ja radovana, stavio sam njegovo ime i sliku u avatar, ali nekada se trebaju sagledati neki visi interesi. Recimo sta narod ima od toga sto je on u bjekstvu????????
mozda ovo nije tema za ovaj sajt ali aj'.........
ja da sam Radovan ja bi se predao, ovako ucjenuju kompletnu naciju. Evo sada su ukinuli finansiranje SDS-a. OK je to nedamo radovana, svi smo mi radovan, don't touch him....... ali....... narod iznad svega, pa onda pojedinci.
Da me neki pogresno ne shvate, ne bi ja odao radovana (naravno da znam gdje je) ni za koje novce. Govorim sta bi za narod bilo bolje. A mi ne bi bili Srbi kad ne bi komplikovali i zato SVI SMO MI RADOVAN.
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 06 Apr 2004 15:21    Post subject: Reply with quote

Cigan sa Kosmeta wrote:
Za sta drugo mogu da ga uhvate osim iznad jajca i tako da se prosetaju malo.


А када заврше шетњу онда Радован онима са Б92 изнад јајца метне у пркно Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop