DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Вождовац-СВИ НА СЕВЕР!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Иницијатор
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Apr 2014
Posts: 124

PostPosted: 12 Feb 2024 08:42    Post subject: Reply with quote

Друже, све је супер, лепо си ти то написао али кога боли курац шта каже ,,навијачки свет,,? Нека буде да сам ја нешто погрешно разумео али доста је почело то све да иде на курац, бар мени....Па ми ако треба да се такмичимо са ,,навијачким светом,, или да се боримо за топ 5 група у месецу фебруару, на ултрас тифо или група оф, онда да правимо фајронт....Ајте молим вас....
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 12 Feb 2024 08:50    Post subject: Reply with quote

Не постоји ни једно једино кредибилно место на интернету где би могао да кажеш, е овде треба гледати шта се пише. Некада је то био наш форум, можда периодично по још један и то је то. И код нас се увек водило рачуна шта се пише и како се пише, и ствари које нису за писање се нису писале. На трибини смо многе ствари оћутали(што нам је можда једна од већих грешака), али то је пут који смо изабрали јер смо једноставно такви. Буквално могу да кажем слободно и без устезања, да нам је скромност врлина и да превише пазимо о другима, док остали језик до пода и избацуј и шта јесте и шта није. Зато након тога плаћамо цену да се свакакав испрдак на интернету хвата за којекакве будалаштине, окрећу се приче наопачке, видиш трн у нашем оку а у свом балван не видиш...итд. Толико смо се затворили да и ако се отворимо једног дана, то вероватно неће имати неку тежину јер на другим местима се трибине мењају чешће него играчи на терену, и нема ко и да посведочи томе више. У главном, не постоји то место где би неко рекао, е, супер су одрадили ово и да то има тежину. Данас се на основу деце неке наложене, што не знају даље од новиснких чланака, и на основу неких маторих воајера којима је фетиш да нису у својим групама по 5-10-15 година а воле да кењају и изгравају упућене...креира неко мишљење. Истина је од тога рецимо као раздаљина Земље и Марса. Тако да, што мање читате те са стране било да су форуми, фејсбук стране, инстаграм, неки канали...ближе ћете бити истини. Јер ако си ту све време, не може нико ништа да ти изокрене нити да те похвали а знаш да ниси за хваљење можда, или да те куди, а знаш ко си и шта си. Тако да, ко неко мерење било чега тражи у тим страницама, зајебаће се солидно.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 12 Feb 2024 09:44    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=KPxhSs8dz4w
https://www.youtube.com/watch?v=9taRvQiuOg0
Сат времена квалитетног програма.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Салазар
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Dec 2023
Posts: 16

PostPosted: 12 Feb 2024 14:41    Post subject: Reply with quote

Слажем се у потпуности Иницијаторе. Нисам у том контексту ни написао да је то нешто важно или битно, само да је овај невиђени спектакл од суботе обишао планету уздуж и попријеко. Ово сада може да се гледа 3000 пута и не може да досади, можда сам ја луд и све то, али ово је поезија. Идемо даље!
_________________
Stella Rossa di Belgrado!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 13 Feb 2024 09:04    Post subject: Reply with quote

Code:
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2024&mm=02&dd=13&nav_category=11&nav_id=2480935

Кореографија још траје! Кад се уради овако нешто, са јаком поруком, ово је неизоставни део тога. У Русији је свуда објављен снимак и сви подржавају, вероватно то овакве "патриоте" боли, што се издаје земља! До сад смо били издајници јер смо за ову власт, ово је већ нови стадијум лудила. Али...доказ колико смо погодили суштину свакако! Које је лудило да овако неко размишља, али и тога има у Србији.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
OlegDS
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2008
Posts: 346
Location: Београд,Москва

PostPosted: 13 Feb 2024 10:13    Post subject: Reply with quote

Таj jе вероватно луд кад овако нешто и смео да изговори, а и таj портал што ово обjавльуе.
НЕВЕРОВАТНО ИЗДАНЬЕ ТРИБИНЕ!!!
ИДЕМО ДАЛЬЕ Брачо!
У Русиjи било обjавльено на вестима на наjманье 4 канала
_________________
Поздрав од ХУЛИГАНА са Београдских улица !!!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Брус Ли
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jul 2022
Posts: 53

PostPosted: 13 Feb 2024 11:14    Post subject: Reply with quote

Тај мали говнар од назови навинара је био међу првима у реду када је требао да да свој "стручан" коментар када се данима нападала наша Павлина по мрежама па је после кмекао и јаукао како је угрожен и како добија претње. Све у свему, одвратна њушка која тражи ону ствар, па ће му после Бога питај ко бити крив ако му се нешто деси.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 13 Feb 2024 21:54    Post subject: Reply with quote

Code:
https://www.danas.rs/dijalog/navijaci-zvezde-prozivaju-drzavu-zbog-kosova/

Ево оглашавају се и новине по питању наших парола. Додуше Франкештајн од новина, али неко јесте. Шта овде може све да се прочита, још да испадне да нам је Тадић саградио бутик и куповао бакље...сунце ти пољбим каква говна морају да седе иза ових чланака. Чуј "народ прича"...јебо вам пас матер ту болесну изопачену.
Ово вам је када се уплаше. Причам баш данас са другаром, ја му кажем а шта ти очекујеш? Ко ће више икада да те "хвали"? Каже, па такво издање немају у Јужној Америци. Све је то лепо, али коме у земљи Србији треба 6000-7000 људи на северу, или на стадиону 20000? У два дана Арена где си гледао Жалгирис где се полако опрашаташ и од теоретских шанси за нешто више, и сутрадан Вождовац...све заједно 40000 људи!!! Кортео од 1500 можда који више...брине их то. Ломе нас свуда где год могу по новинама, коскаре, имамо ретарде преко пута нас у великој већини...и у тој клими неко очекује нешто похвално да се чује? Бар 5 људи који скоро па немају везе са навијачким светом су ми рекли свака част оно је стварно много лепо изгледало. И свако од нас кад се скупимо исто каже, али зато по новинама можеш ово да читаш дан два иза тога. Никада ништа нисмо скандирали, вуку нас за језик, провоцирају, ал замислите каква су та жута говна тек, шта су они спремни какве конструкције да праве! У време жутих, људи су нам за 100 дуксева и нешто мајици завршавали на финансијском криминалу. Да се тражи порекло робе, рачуни...где је наравно и за то имало да се покаже рачун. Водиле се предистражне радње, вршио се ненормални притисак, долазило се у клуб да се траже фирме "ћерке" на имена људи са трибина, да виде како се ко финансира, па кад нису нашли ни једно име ништа...онда је било ајмо опет од почетка.
И ко ће то сад објаснити некоме ко прочита овакве будалаштине. Само да схвате људи, боје нас се, не желе нас овакве. Кад преломе људи у глави да их магарче, много ће лакше испружити ногу и кренути пут стадиона где га чека она идеологија која је уклесана као у камен прошли викенд! Само да људи полако скапирају о чему се ради, и да нема "похвале" нити треба да је очекују. То није мерило за истину нити нека усрана инстаграм или телеграм страница. Дакле, треба да проради инат код људи када прочитају овако нешто, да им буде мотив више да следећи викенд дођу. Када буду видели да праве контра ефекат, ућутаће као што су и сваки пут до сада. Само је сад цака јер нас хватају да смо ми као били "исправни" увек, а сад као нисмо, а то је најјаче оружије када хоћеш Звездаше и Делије да пољуљаш, хваташ их на ту причу. А ко прича? Жута говна, ови што не знају ни ко су ни шта су, ни ко им је ко и где, ма мука ми и да причам...време је да се отргнемо више од тих прича, а север ће бити свој и радиће како он мисли да треба, Па можда се неки и изненаде, ко зна, ал видећемо какве би тада болесне рпиче биле у оптицају. Свакако...ми не можемо да испаднемо никако "добри" док не испунимо норме на које нас притискају. И то они, који би буквално за ове горе барјаке приводили људе вероватно. Ето они нас раде на шибицу.
Прејебали смо систем, толико се труде и појави им са 40000 за два дана! Само тога будите свесни. Није им добро, многима. То исто треба да вас напаја јер њих напаја када им иде од руке да им лажи и будалаштине пролазе. Ликују! Зато треба се окренути свом гнезду а не да се слушају штелована мишљења. Мене и даље држи утакмица од суботе, и не знам шта да се дешава опет исписана је историја и сигурно ће дати енергије за ко зна још колико времена, упркос свим овим говнима која искачу на површину да плутају. Ни данас не силази осмех са лица. То је та навијачка снага она права, коју дуго код себе нисмо знали да пробудимо. Сад не да смо је пробудили, него не може да се контролише колико је добро!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Џон
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Sep 2021
Posts: 22

PostPosted: 13 Feb 2024 22:28    Post subject: Reply with quote

Праве се будале за паролу... Нек пуше курац!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 13 Feb 2024 23:08    Post subject: Reply with quote

Праве се они будале за много шта! Знају и они и друге трибине и ови инстант ратници и фантоми са којекаквих канала, знају и жута говна...ма сви знају ко је ко и ко ради а ко кења. Али неће ти никада то написати. Као ни ово што се праве луди трећи пут за исту паролу, за пароле пре тих...коме то одговара? Наравно овима на властима никако, али опозиција, па било која, ни реч једну да каже? Ево добили смо овај мутагени текст у Америчким новинама буквално. Ето толико о томе да некоме нешто значи било шта да се деси. Овима је идеологија да Косово није Србија, и најрађе би избацили било шта против ове власти, али ово је већ превише. И онда праве овакве ретардиране текстове за људе ометене у развоју, да вређају интелигенцију људи.
Опет кажем, чим посежу за овим, није им добро. А то је за нас добро! Лоше је што ће да стежу колико могу и једна и друга страна, да се напињу да деградирају и лигу и навијаче и све, не би ли испразнили стадионе и онда имали до миле воље простора да у ботовским просторима за коментаре пишу "еее кад сам ја ишао некад било је пуно, ово сад нико неће да гледа". Превише пута смо попушили ову причу, ред је да им се точак среће окрене у другом правцу.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Салазар
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Dec 2023
Posts: 16

PostPosted: 14 Feb 2024 11:04    Post subject: Reply with quote

Циљано и кампањски раде мишеви и очигледно је да им се тренутно може. Али Боже здравља друга времена долазе, скроз друга. Другу ће причу сви они да причају и пишу. По мени је највећи проблем кратко памћење наше нације, али хвала Богу има још људи који памте и мисле својом главом. Има и данас немали број земаља у којима се са таквим "новинарима" одлично поступа, баш како и треба. Smile
_________________
Stella Rossa di Belgrado!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 14 Feb 2024 11:29    Post subject: Reply with quote

Ај брате молим те смањи мало писање, делује ми да као и гомила других немаш појма о чему се прича и сад да неко напише сад је ноћ, ти би се јавио и рекао јесте сад је ноћ мишеви једни а оно јутро. Многи од вас висе по тим местима и још луђе од свега, не знате да се браните кад пишете нешто јер немате ништа у рукаву што би се рекло. Него испада још да је то њихово истина, а у ствари немате где да чујете ништа, јер као што рекох ми не лајемо, ми не причамо све што би могли а можда и требали, не умемо да упремо прстом у некога или неке и кажемо е слушај сад....такви и такви су вам били једни па други па трећи па се ово десило па онда још даље исто свашта, па знамо вам до најситнијих детаља све што мислите да не знамо...али ми пуштамо и ћутимо јер је то људски!!! Али они то не знају да скапирају и како време тече очигледно ће морати свако да добије своје што изгледа заслужује, да би се ућутали за сва времена. Па каква цена буде буде. Али ти делујеш да не знаш ама баш ништа да резонујеш, а овде пишеш. Није ово место за такво писање. Ево сад да те питам а шта је то што смо ми у праву а они дал други навијачи или новинари...нису у праву, верујем да не би две ствари могао да спојиш у аргументима, као и гомила наше деце и ових "реалних" Звездаша. Ако не знате, немој ни да пишете нигде ништа, боље и то него да се копрцате негде а ништа не знате, само још дупло њихова баљезгања добију на тежини.
Каква друга времена, какви мишеви, шта причаш ти. Ајде лагано сад, мање пиши а више читај. Ако и нема ништа да се пише, боље да стоји празно него да се пуни текстовима као што су твоји. Сама чињеница да си овде на форуму(једино даље од овога је вероватно да се дописујемо писмима), говори да хоћеш да будеш навијач, али полако, млад си, не иде то тим путем...те сви нас хвале, по свим страницама, те мишеви, ново време итд. Полако, ти не знаш о чему се прича а хоћеш да упоредо причаш нешто. Пусти да то ради неко ко зна, и ко има живаца за то. Па ако га и нема, боље ћутите сви једном ће вам се отворити све и схатићете. Нема потребе да се увлачите у нешто где ништа не знате. Нека пишу говна и новинарса и ова друга, лагано, нико овде није од јуче, све ће доћи на своје има времена. Поготову за неког млађег, тек му предстоји навијачки живот.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Konacno prisutan
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Apr 2006
Posts: 299

PostPosted: 14 Feb 2024 21:25    Post subject: Reply with quote


Сплит 1989.

Максимир 1990.

Дрезден 1991.

Дерби 1997.

Дерби 1997.

Трошарина 1998.

Дерби 1998.

Агенција 1999.

Дерби-куп 2001.

Дерби-куп 2001.

Север 2007.

Грчко-Македонска граница 2007.

Демонстрације 2008.

Атина 2015.

Загреб 2016.

Север 2016.

Париз 2018.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 15 Feb 2024 09:53    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=94WAR-yZ4_c
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 16 Feb 2024 14:22    Post subject: Reply with quote

Da ne bude uvek kenjam kritikujem,evo iskreno,po meni najbolje nase izdanje u poslednjih 20 godina,zelim da se zahvalim pocev od decaka koji su postavljali,do organizacije,ideje ma sve,cista 10-ka.Ko nije bio,a mogao je ko zna kad ce pono nesto slicno videti i u svetu.Oprostite na latinici,obecavam da nece se ponavljati.Puno pozdrava za sve sa foruma i jos jednom kapa dole,ovo sam cekao i docekao
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop